Biegi w maju 2018

01
wt
5. Krakowski Ultramaraton "Trzy Korony"
Kraków 
01
wt
4. Zambrowskie Biegi Uliczne
Zambrów 
01
wt
16. Półmaraton Chełmżyński / Chełmżyńska Dziesiątka
Chełmża 
01
wt
Koleżeński Maraton Majowy
Puszczykowo 
01
wt
Silesion Extreme Run
Bobolice 
01
wt
7. Bieg Tropami Śląskich Dinozaurów
Lisowice k.Lublinca 
01
wt
6. Bieg Przodownika
Dąbrowa Górnicza 
01
wt
5. Dycha po Piachu
Czołpino/Smołdzino k.Słupska 
01
wt
2. Rzeszowski Bieg Trzeźwości
Rzeszów 
01
wt
2. Półmaraton Doliną Rospudy / Filipowski Bieg Jaćwinga
Filipów k.Suwałk 
01
wt
17. Maraton Jelcz-Laskowice - 13. Memoriał Barbary Szlachetki
Jelcz-Laskowice 
01
wt
5. Kępiński Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno
Kępno 
01
wt
Bieg Maryi
Opalenica k.Poznania 
01
wt
5. Bieg o Strzałę Widanta
Resko k.Gryfic 
01
wt
10. Bieg Goplany / Świdnicki Turniej Biegowy
Świdnica 
01
wt
19. Bieg Śladami Bogusława X
Łącko k.Ustki 
01
wt
36. Krapkowicki Bieg Uliczny
Krapkowice 
01
wt
Lidzbarska Piątka / Dziesiątka
Lidzbark 
01
wt
7. Ćwierćmaraton Muzyczny
Piła 
01
wt
26. Bieg Jeża
Mieroszów 
01
wt
SOLID Run
Słupsk 
01
wt
Duathlon Garwoliński
Garwolin 
01
wt
Bieg Unijny
Przeźmierowo 
01
wt
Bieg Konstytucji
Rdzawa k.Trzciany 
01
wt
Ekstremalny Bieg Terenowy
Sianów 
01
wt
Triada Majowa
Częstochowa 
02
śr
5. Ogólnopolski Bieg Wokół Twierdzy Zamość
Zamość 
02
śr
Międzynarodowy Półmaraton „Bitwa pod Gorlicami”
Gorlice 
02
śr
14. Półmaraton Węgorza / Bieg Flagi Biało-Czerwonej
Węgorzewo 
02
śr
Górski Półmaraton z Flagą na Trójgarbie / Dycha pod Trójgarbem
Stare Bogaczowice k.Wałbrzycha 
02
śr
6. Bieg Flagi
Warszawa 
02
śr
Bieg dla Arturka
Gdańsk 
02
śr
Bieg Dla Kuby
Strzelce Górne 
02
śr
4. Wołowski Bieg Flagi Narodowej
Wołów k.Wrocławia 
02
śr
Bieg z wiatraczkiem / Sopocka Majówka
Sopot 
02
śr
Biegaj z Nami w Święto Flagi
Będzin 
02
śr
BIeg z Flagą
Katowice 
02
śr
3. Bieg Flagi
Szubin 
03
czw
Nor-DZIK Walking 2018,
Boguszów Gorce - Dzikowiec  
03
czw
30. Bieg Konstytucji 3 Maja
Stalowa Wola 
03
czw
2. Bieg Wokół Remizy
Twardogóra k.Wrocławia 
03
czw
20. Bieg Samorządowy
Łubianka k.Torunia 
03
czw
Bieg Konstytucji 3 Maja
Radom 
03
czw
28. Bieg Konstytucji 3 Maja
Warszawa 
03
czw
8. Bieg i Marsz Konstytucji 3 Maja
Wiączyń Dolny 
03
czw
27. Ogólnopolski Bieg im. Jana Kilińskiego
Mogilno - Trzemeszno 
03
czw
2. Bieg Konstytucji
Skarżysko-Kamienna 
03
czw
13. Bieg Zajączkowski
Zajączki Drugie 
03
czw
Bieg i Nordic Walking Św.Floriana
Legnica 
03
czw
2. Sztumski Festiwal Biegowy
Sztum 
03
czw
20. Krosnieński Bieg Konstytucji
Krosno 
03
czw
4. Gryfiński Transgraniczny Festiwal Biegowy
Gryfino 
03
czw
2. Bieg Biało-Czerwonej
Poznań 
03
czw
Półmaraton Śladami Bronka Malinowskiego
Grudziądz - Rulewo 
03
czw
Bieg Konstytucji 3 Maja
Gorzów Wlkp. 
03
czw
11. Bieg bez Granic
Racibórz 
03
czw
Bieg Sztafetowy Konstytucji 3 Maja
Tarnów 
03
czw
3. Zakopiańska Mila Konstytucyjna
Zakopane 
03
czw
22. Bieg Konstytucji w Rudzach pod Patronatem Burmistrza Zatora
Rudze 
03
czw
Bieg Konstytucji 3 Maja o Puchar Burmistrza Strzyżowa
Strzyżów 
03
czw
5. Bieg o Puchar Wójta Grębocice
Grębocice 
03
czw
4. Kobierzycki Bieg z Konstytucją
Kobierzyce 
03
czw
26. Bieg Konstytucji
Zbąszynek 
03
czw
Bieg i Marsz Konstytucji 3 Maja
Wiączyń Dolny 
03
czw
9. Bieg Konstytucji 3 Maja o Puchar Prezydenta Miasta Rybnika
Rybnik 
03
czw
28. Ogólnopolski Bieg Orłów
Czarna Dąbrówka 
03
czw
12. Bytomski Bieg Konstytucji 3 Maja
Bytom 
04
pt
Pułtuski Festiwal Biegów
Pułtusk 
04
pt
Festiwal Runmageddonu - Intro / Rekrut / Hardcore / Kids
Myślenice 
05
sob
23. Oleskie Uliczne Biegi Pokoju
Olesno 
05
sob
34. Chojnickie Biegi Strażackie
Chojnice 
05
sob
3. Krokowska ‘10
Żarnowiec 
05
sob
Dukla Wolf Run
Dukla 
05
sob
6. Triathlon Amazonek
Jacnia k.Zamościa 
05
sob
Bieg Centuriona
Inowłodz 
05
sob
Bieg Strażaka
Barczewko k.Olsztyna 
05
sob
10. Bieg Uliczny Między Zamkami
Ciechanów 
06
niedz
MosirGutwinRun 2018
Ostrowiec Św. 
06
niedz
Biegowy Piknik Niepodległości
Lublin 
06
niedz
6. Półmaraton po Puszczy Niepołomickiej
Niepołomice 
06
niedz
8. Maraton / Półmaraton Opolski
Opole 
06
niedz
Bieg Kobiet Zawsze Pier(w)si
Gliwice 
06
niedz
8. Szóstka Pogorii
Dąbrowa Górnicza 
06
niedz
5. Gminna ZaDyszka
Kurnos Drugi k.Bełchatowa 
06
niedz
2. Bieg Strażacki z OSP Sława
Sława 
06
niedz
4. Grand Prix Zwierzyńca
Białystok 
06
niedz
Wings for Life World Run
Poznań 
06
niedz
34. Bieg Zwycięstwa
Bojanowo 
06
niedz
Bieg Sarny i Jelenia
Maciejowa 
06
niedz
Grand Prix Kierunek Ultra
Folwark Hutta k. Suwałk 
07
pon
X-tre RUN
Kraków - Błonia Zabierzowskie 
09
śr
Grand Prix Żoliborza
Warszawa 
09
śr
Alimenty - Płacę, bo Dbam, Płacę, bo Kocham
Łódź 
09
śr
Zabiegana Łódź
Łódź 
09
śr
Otwarte Mistrzostwa Koszalina na dystansie 10 000m
Koszalin 
10
czw
25. Krakowska Impreza na Orientację „KrakInO”
Kraków 
10
czw
Leśna Piątka 2018
Koszalin 
11
pt
GWINT Ultra Cross
Grodzisk Wlkp 
11
pt
11. Anno Górskie Biegi Przełajowe
Żyrowa k.Zdzieszowic 
11
pt
Sprint Test Race
Szczecin 
11
pt
6. Żorski Bieg Ogniowy
Żory 
12
sob
Nocny Bieg Św. Kingi
Stary Sącz 
12
sob
Grand Prix Ustki
Ustka 
12
sob
Biegowa Majówka
Jezierce k.Pobiedzisk 
12
sob
Bieg Herosa
Pustynia Błędowska (Klucze) 
12
sob
Extreme Power Run
Woskrzenice Duże k.Białej Podlaskiej 
12
sob
Everest w Sosnowcu
Sosnowiec 
12
sob
2. Mistrzostwa Kątów Wrocławskich w Biegach
Kąty Wrocławskie 
12
sob
5. Bieg Rycerski
Świecie 
12
sob
4. Bieg Kresowy
Bystrzyca k.Oławy 
12
sob
7. Górski Bieg Kwitnącej Jabłoni
Łącko k.Nowego Sącza 
12
sob
14. Ekiden
Warszawa 
12
sob
6. Ultramaraton Podkarpacki
Rzeszów 
12
sob
HDR Base
Zawiesiuchy k.Warszawy 
12
sob
13. Bieg Wyspiańskiego
Wrocław 
12
sob
5. Bieg Pamięci Żołnierzy Grupy Kampinos AK
Leszno k.Warszawy 
12
sob
9. Grand Prix Mysłowic w Biegach Przełajowych
Mysłowice 
12
sob
Puchar Króla / Grand Prix Warszawy w Nordic Walking
Warszawa 
12
sob
20. Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka
Grajewo 
12
sob
Bieg Na Tak - Run of Spirit
Poznań - Jezioro Maltańskie 
12
sob
16. Bieg Skawiński
Skawina k. Krakowa 
12
sob
BohateRun
Kraków 
12
sob
Wołowski Maraton Leśny na Raty
Kłopotówka k.Wołowa 
12
sob
Katowicki Festiwal Biegowy
Katowice - Muchowiec 
12
sob
11. Bieg Piastowski
Kruszwica k.Inowrocław 
12
sob
ChampionMan Duathlon
Czempiń 
12
sob
3. Staropolski Bieg i Marsz Nordic Walking
Stare Pole k.Malborka 
12
sob
5. Maraton / Półmaraton / Dycha Mustanga
Poręba k.Kaków 
12
sob
4. Bieg o Złotą Kaczkę
Toszek k.Gliwic 
12
sob
Polswimrun
Sumin k.Starogardu Gdańskiego 
12
sob
9. Żyrowik Cross Duathlon
Żyrowa k.Zdzieszowic 
12
sob
4. Tworogowska Dycha po Trowie
Tworóg k.Tarnowskich Gór 
12
sob
Skywayrun
Rzeszów-Jasionka 
12
sob
SILGAN Ćwierćmaraton
Tczew 
12
sob
Złota Mila
Jedlina-Zdrój 
12
sob
13. Cross Maraton przez Piekło do Nieba
Sielpia k.Końskie 
12
sob
Bieg Rzepakowa Dycha
Chełmiec k.Jawor 
12
sob
7. Run Cross
Żyrowa k.Zdzieszowic 
12
sob
4. Bieg Króla Eryka
Darłowo 
12
sob
3. Bieg o Kłodę
Dziadowa Kłoda K.Oleśnicy 
12
sob
5. Cross Mokrzeszowski
Mokrzeszów k.Świdnicy 
12
sob
3. Bieg Rzemieślniczaka
Rybnik 
12
sob
BNI Leliwa Run
Tarnów 
12
sob
5. Bieg Pamięci Żołnierzy Kampinos Armii Krajowej
Julinek 
12
sob
Charytatywna Sztafeta Integracyjna „O CO BIEGA?”
Olsztyn 
12
sob
39. Textillcross
Łódź 
12
sob
19. Bieg Chartów - Witomino Radiostacja
Gdynia 
12
sob
Bieg "TrafoRun"
Lubliniec 
12
sob
38. Ostródzkie Biegi Uliczne - Memoriał Im. Zdzisława Krzyszkowiaka
Ostróda 
13
niedz
3. Ultramaraton Kampinoski
Dziekanów Leśny 
13
niedz
6. Bieg Łosia
Dziekanów Leśny 
13
niedz
Bieg Europejski z PKO Bankiem Polskim
Gdynia 
13
niedz
2. Pabianicka Gra Biegowa
Pabianice 
13
niedz
4. Wrocławski Bieg Akademicki
Wrocław 
13
niedz
6. Maraton Lubelski
Lublin 
13
niedz
4. Maraton / Półmaraton Podhalański
Zakopane / Nowy Targ 
13
niedz
4. Bieg Łomianek
Łomianki 
13
niedz
42. Bieg Zwycięstwa 1980
Gołdap 
13
niedz
6. Perły Małopolski
Szczawnica 
13
niedz
5. Wodociągi Półmaraton Górski Jedlina-Zdrój
Jedlina-Zdrój 
13
niedz
3. Półmaraton Górski
Polanica - Zdrój 
13
niedz
12. Bieg Lupusa o Puchar Wójta Gminy Dobroszyce
Bartków k. Oleśnicy 
13
niedz
2. Chrzanowski Bieg Uliczny
Chrzanów 
13
niedz
3. Bieg z zamkiem w tle
Bolków 
13
niedz
Działoszynska Dziesiątka
Działoszyn 
13
niedz
Bieg Sadownika
Grudynia Wielka k.Głubczyc 
13
niedz
6. PKO Białystok Półmaraton
Białystok 
13
niedz
Bieg Drwala
Park Gródek Jaworzno 
13
niedz
29. Maraton Juranda / 2. Dyszka Jurandówny
Szczytno k.Olsztyna 
13
niedz
3. Bieg Pilicy
Białobrzegi  
13
niedz
6. Bieg Wojciechowy
Serock 
13
niedz
27. Żukowski Przełaj - BIEG NIEPODLEGŁOŚCI
Żukowo 
13
niedz
4. Bieg "AGROBEX Piastowska Piątka
Pobiedziska 
13
niedz
6. Piątka dla Bartka
Kielce 
15
wt
Monte Kazura
Warszawa 
16
śr
Piątka z Wajsówną
Warszawa 
16
śr
Szczecińska Dobranocka [BnO]
Szczecin 
16
śr
Grand Prix Torunia w biegach przełajowych
Toruń 
17
czw
32. Popołudniowa Szybka Orientacja Precyzyjna „Popekspres”
Tarnowskie Góry 
18
pt
Ultra Roztocze
Zwierzyniec 
18
pt
Triada
Krościenko nad Dunajcem 
18
pt
2. Wiosenna Piątka i Dziesiątka Nocnego Puszczyka
Puszczykowo 
18
pt
Botaniczna Piątka
Powsin - Ogród Botaniczny PAN  
18
pt
Bieg Marii Grzegorzewskiej
Warszawa 
19
sob
6. Olecka Trzynastka
Olecko 
19
sob
Barbarian Race
Brenna  
19
sob
Virtuti Militari Bieg Honoru
Piwniczna-Zdrój 
19
sob
Armageddon Challenge
Janowiec nad Wisłą 
19
sob
18. Półmaraton Hajnowski
Hajnówka 
19
sob
20. Bieg Milowego Słupa
Konin 
19
sob
Bieg Wiewiórki
Ruda Śląska 
19
sob
3. Uzdrowiskowy Półmaraton Górski
Szczawno Zdrój k.Wałbrzycha 
19
sob
Rzeszowska „5” dla Transplantacji
Rzeszów 
19
sob
Spartan Race
Kraków 
19
sob
Bieg Golasów
Janowiec nad Wisłą 
19
sob
Kids Run
Katowice 
19
sob
6. Bieg Firmowy
Wrocław - AWF 
19
sob
Ultramaraton Jaga Kora
Rymanów Zdrój 
19
sob
Rozalińska "13"
Lusówko k.Poznania 
19
sob
Warneland- Ultramaraton Warmiński
Olsztyn 
19
sob
Osiek Triathlon
Osiek 
19
sob
4. Maraton Beskid Niski [ODWOŁANY]
Wysowa-Zdrój  
19
sob
Drewhome Beskidzki Topór
Andrychów 
19
sob
3. Bieg Charytatywny św. Goara
Gliwice 
19
sob
10. Przełajowy Bieg Raculan
Zielona Góra 
19
sob
7. Bieg Tarnogórski
Tarnowskie Góry 
19
sob
22. Bieg Święców
Sławno k.Słupska 
19
sob
21. Biegowe Grand Prix Powiatu Puckiego
Mechelinki k.Pucka 
19
sob
4. Bieg Wadowicki
Wadowice 
19
sob
4. Dynowska ZaDyszka
Dynów k.Rzeszowa 
19
sob
Bieg Kobiet Anita Zawsze Pier(w)si
Świdnica 
19
sob
4. Memoriał im. Piotra Szwajkowskiego
Bojadła k.Zielonej Góry 
19
sob
10. Bieg wokół Rancza
Nadolice Wielkie k.Wrocławia 
19
sob
2. Leśna Nagonka
Koło - Leśna Osada Edukacyjna  
19
sob
3. Powiatowy Bieg na Piątkę
Ujazd k.Grodziska Wlkp. 
19
sob
2. Skarżyski maraton pieszy Nad Kamienną
Skarżysko-Kamienna 
19
sob
30. Bieg Baborowa im. Edwarda Gorczyńskiego
Baborów k.Raciborza 
19
sob
Bieg Po Nowe
Łódź 
19
sob
47. Marsze na Orientację im. Barbary Rychlik
okolice Częstochowy 
19
sob
Powerade Run
Łódź 
19
sob
Grand Prix Koła 2018
Koło 
19
sob
Bieg IT
Warszawa 
19
sob
Puchar Maratonu Warszawskiego
Warszawa 
19
sob
Dziwnowska Liga Biegowa
Dziwnów 
19
sob
Weekend Naftowy 2018
Gorlice 
19
sob
35. Bieg Grzymalitów
Chodzież 
19
sob
24h Rawicki Festiwal Sportu 2018
Rawicz 
19
sob
26.Bieg Uliczny "Polsko-Czeska Dwudzeistka"
Kudowa-Zdrój 
19
sob
8. Dziesiątka Fiedlerowska
Bolewice 
19
sob
2. Leśny Bieg Suszecki
Suszec 
19
sob
Bieg "Pęd po Wiedzę II"
Bytom – Stolarzowice 
19
sob
Szybka Dycha Wiosna Edyszyn
Puszcza NIepołomicka 
19
sob
4. Memoriał Zygmunta Szelesta
Warszawa 
19
sob
Bieg Sylwana
Lubliniec 
19
sob
9. Gdański Bieg Lekarzy
Gdańsk 
19
sob
Razem bieg charytatywny dla Tymona
Gdynia 
19
sob
Piątka z Ekoszkołą
Marszów 
20
niedz
24. Ogólnopolski Bieg im. Alojzego Graja
Łobżenica 
20
niedz
11. Bieg Wiosny
Rybnik 
20
niedz
Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska
Gdańsk 
20
niedz
3. KRS FORMOZA Ultramaraton Kaszubski
Przywidz 
20
niedz
9. Bieg o Laur Brzezin
Brzeziny k.Kielc 
20
niedz
Niepodległościowy Cross Wesoła
Warszawa-Wesoła 
20
niedz
5. Intercontinental Tower Run
Warszawa 
20
niedz
Festiwal Biegowy im. Jana Pawła II
Kazimierz Dolny 
20
niedz
Kids Run
Kraków 
20
niedz
Garmin Iron Triathlon
Płock 
20
niedz
Tour de Run Trial
Częstochowa 
20
niedz
2. Piątka Pomarańczowej poMOCy
Zduńska Wola k.Łodzi 
20
niedz
39. Myśliborska Dziesiątka
Myślibórz 
20
niedz
5. Dycha Głogowska
Głogów Małopolski 
20
niedz
4. Maraton Uśmiechu
Ostrów Wielkopolski 
20
niedz
4. Pustynna Ośmiornica
Siedlec k.Częstochowy 
20
niedz
47. Masowe Biegi Przełajowe o Paterę Dziennika Zachodniego i Śląskiego TKKF
Będzin 
20
niedz
22. Mistrzostwa Polski Masters w Półmaratonie
Murowana Goślina 
20
niedz
4. Niepodległościowy Bieg Uliczny im. Janusza Smiatacza
Trzcinica 
20
niedz
21. Biegi uliczne im. Jana Kielasa
Skarszewy k.Starogardu Gd. 
20
niedz
35. Pszczewska Dwudziestka
Pszczew k.Gorzowa Wlkp. 
20
niedz
Ultramaraton 40 Rybnickich Rond
Rybnik 
20
niedz
8.Półmaraton Szelkowski
Stary Szelków k.Makowa Maz. 
20
niedz
4. Sierakowicka ‘15
Sierakowice 
20
niedz
8. Bieg Wegański
Warszawa 
20
niedz
Sanprobi Bieg Kobiet
Kraków 
20
niedz
Vladislavia Cross
Włocławek 
20
niedz
Świecka Piątka
Świecir 
20
niedz
Rąbień Biega Na 5
Rąbień 
20
niedz
6. Wojewódzki Bieg Żuławski brzegiem Motławy
Lędowo 
23
śr
Parkami i Lasami Katowic
Katowice 
23
śr
Szybki Mózg [BnO]
Warszawa 
23
śr
Grand Prix Żoliborza
Warszawa 
23
śr
Warsaw Track Cup
Warszawa 
25
pt
Wulkany 2018
Złotoryja i okolice 
25
pt
Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy
Sobieszów 
25
pt
Gdański Test Coopera
Gdańsk 
25
pt
Bieg im. rtm. Witolda Pileckiego
Jodłówka k.Bochni 
25
pt
15. Ekstremalny Maraton Pieszy KIERAT
Słopnice k.Nowego Sącza 
25
pt
Ultramaraton Rykowisko
Gorzewo k.Gostynina 
26
sob
14. Rajd z Kompasem
Goręczyno 
26
sob
4. Bieg Republiki Sławkowskiej
Sławków 
26
sob
25. Górski Bieg na Ślężę
Sobótka 
26
sob
Sztafeta biegowa 6h dla JP II
Szymbark 
26
sob
Grand Prix Gdyni w Biegach Górskich
Gdynia 
26
sob
5. Wyszyńska Dziesiątka im. Adasia Jabłońskiego
Wyszyna k.Konina 
26
sob
Korona Północy Polski #1
Puszczykowo 
26
sob
Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Biathlonie Letnim
Kościelisko 
26
sob
5. Leśny Bieg Pszczelim Szlakiem
Kamianna 
26
sob
2. Półmaraton Kanału Augustowskiego
Płaska k.Augustowa 
26
sob
Bieg Św. Urbana
Strzebiń k.Tarnowskich Gór 
26
sob
5. Sieprawska Piątka
Siepraw k.Myślenic 
26
sob
26. Bieg po Ziemi Makowskiej
Maków Podhalański 
26
sob
Runmageddon Intro / Rekrut / Classic / KIDS
Warszawa 
26
sob
29. Maraton "50-tka Świętokrzyska"
Góry Świętokrzyskie 
26
sob
Sky Tower Run 2018
Wrocław 
26
sob
Jantarowy Przełaj
Jantar 
26
sob
6. Bieg Konopielki
Juchnowiec Dolny 
26
sob
Luzińska Dziesiątka
Luzino k.Wejherowo 
26
sob
Triathlon Sieraków
Sieraków 
26
sob
9. Kwidzyński Bieg Papiernika
Kwidzyn 
26
sob
18. Jurajskie Marsze na Orientację
Siedlec 
26
sob
3. IPB Nocny Bieg o Puchar Eugeniusza Jaremko
Iława 
26
sob
Biegiem po osiedlu Południe
Radom 
26
sob
16. Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run
Łódź 
26
sob
8. Bieg Cichociemnych
Krusze k.Radzymina 
26
sob
13. Bieg Filipidesa
Pasłęk 
26
sob
Marsz na Orientację „Maruda XXI”
okolice Katowic 
26
sob
2. Bieg Charytatywny z Fundacją Na Maksa
Wilkszyn k.Wrocławia 
26
sob
Veolia Ursus Biega
Warszawa-Ursus 
26
sob
5. Memoriał im. Czesława Wasielewskiego
Brześć Kujawski 
26
sob
Bieg Bystrzycki
Bystrzyca Kłodzka 
26
sob
Złotoryjska Złota Dycha
Złotoryja 
26
sob
7. Wolsztyńska Dziesiątka
Wolsztyn 
26
sob
35. Półmaraton Solan im. Romana Terlikowskiego
Nowa Sól 
26
sob
10. Biegi Uliczne Pamięci Jana Pawła II
Skorzewo k.Kościerzyny 
26
sob
6. Ekstremalny Bieg Kaszubski Kaper
Puck 
26
sob
Piątka / Dziesiątka z Gwiazdami
Szczecin 
26
sob
Białołęcki Bieg Mam
Warszawa 
26
sob
12. Integracyjny Bieg Klimontowski
Klimontów k. Sandomierza 
26
sob
35. Ogólnopolski Bieg im. bł .Edmunda Bojanowskiego
Piaski Wlkp. 
26
sob
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa
Gliwice 
27
niedz
3. Bieg Królewski
Binarowa 
27
niedz
Dziki Race
Tychy 
27
niedz
6. Podkowiańska Dycha
Podkowa Leśna 
27
niedz
6. Edycja Akcji Prusice Biegają
Prusice k.Wrocławia 
27
niedz
EKIDEN
Poznań 
27
niedz
Żywiec Beskid Extreme Triathlon
Żywiec 
27
niedz
5. Bieg na Zamek po Miecz Spycymira
Tarnów 
27
niedz
5. Wolbromska Ciężka Dycha
Wolbrom 
27
niedz
6. Bieg Swoszowicki
Kraków 
27
niedz
4. Siebiega Półmaraton Kielecki
Kielce 
27
niedz
8. Panewnicki Bieg Dzika
Katowice 
27
niedz
22. Cross Trzeźwości
Suchowola 
27
niedz
24. Półmaraton Kurpiowski / 2. Dziesiątka
Ostrołęka 
27
niedz
16. Międzynarodowy Bieg Wenedów
Koszalin 
27
niedz
Puszczygór / Puszczygórka
Szczecin 
27
niedz
3.PKO Bydgoski Festiwal Biegowy
Bydgoszcz 
27
niedz
36. Bieg Przełajowy Puchar Leśny pamięci Tomasza Hopfera
Obliwice k.Lęborka 
27
niedz
6. Kurdeszowa (Za)Dyszka
Kostrzyn 
27
niedz
10k Run Series
Olsztyn 
27
niedz
Elemental Tri Series
Olsztyn 
27
niedz
5. Maestrocafe Półmaraton Chełmski
Chełm 
27
niedz
8. Bieg Koziołków
Kędzierzyn-Koźle 
27
niedz
Bieg o Koronę Dąbrówki
Dąbrówka k.Poznania 
27
niedz
25. Bieg Tura im.Henryka Pliszki
Człuchów 
27
niedz
6. Charytatywny Piknik Sportowy - Biegnę dla Kacpra
Nowy Folwark k.Wrześni 
27
niedz
5. Bieg ku Niepodległej
Dybawka k.Przemyśla 
27
niedz
4. KSOS Family Run
Kraków 
27
niedz
5. Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji
Rzucewo k.Pucka 
27
niedz
39. Bieg Krotosa
Krotoszyn 
27
niedz
24. Pętla Rudnicka
Rudniki k.Wielunia 
27
niedz
2. Kleszczowska Dziesiątka
Kleszczów k.Bełchatowa 
27
niedz
26. Bieg Fiata
Bielsko-Biała 
28
pon
Maraton Miast Ogrodów
inf. w treści 
31
czw
27. MP / Akademickie MP w Indywidualnych MnO „Matnia”
Krzykawki k. Olkusza 
31
czw
Rzeźnik Sky
Cisna 

Legenda:

Kolory:

  • Biegi w Polsce
  • Biegi Ligi Festiwalu Biegów
  • Biegi Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju

Ikony:

  • - link do zapowiedzi
  • - link do relacji
  • - link do wyników
  • - link do galerii zdjęć