Biegi w lipcu 2018

01
niedz
Wtórpol Triathlon
Skarżysko Kamienna 
01
niedz
Letni Ultramaraton na Raty
Oława 
01
niedz
Półmaraton Trzech Rzek
Nowy Dwór k.Warszawy 
01
niedz
7. Ćwierćmaraton Szwajcarii Kaszubskiej
Przodkowo 
01
niedz
6. Edycja Akcji Prusice Biegają
Prusice k.Wrocławia 
01
niedz
2. Bieg Charytatywny Przybij Piątkę
Straszyn 
01
niedz
10. Bieg Górski LIMANOWA FORREST
Limanowa 
01
niedz
Ogólnopolskie Zawody Triathlonowe o Puchar Prezydenta Miasta
Kędzierzyn-Koźle 
01
niedz
3. Bieg o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego
Piotrków Kujawski 
01
niedz
7. Bieg z Łapką
Bydgoszcz 
01
niedz
20. Bieg o Kryształową Perłę Jeziora Narie
Kretowiny k.Morąga 
01
niedz
5. Bieg im. Bronisława Malinowskiego
Zamek Bierzgłowski k.Torunia 
01
niedz
28. Międzynarodowy Bieg po Plaży
Jarosławiec 
01
niedz
Dyszka Skalmierzycka / Maratonik Skalmierzycki
Nowe Skalmierzyce k.Kalisza 
01
niedz
Garmin Iron Triathlon
Stężyca k.Gdańska 
01
niedz
Bieg Charytatywny "Przybij Piątkę"
Straszyn k.Gdańska 
01
niedz
MosirGutwinRun 2018
Ostrowiec Św. 
03
wt
B2Run [ODWOŁANY]
Warszawa 
03
wt
Botaniczna Piątka - edycja nocna
Poznań 
06
pt
Biegaj z Duchami Jurajskimi Ścieżkami
Żarki k. Myszkowa 
06
pt
Bojko Trail
Ukraina 
06
pt
5. Nocna Recordowa Piątka
Poznań 
07
sob
GRIL+RUN=FUN 2018 - Ultramaraton "8h Szychta na Gichcie"
Palowice 
07
sob
Barbarian Race
Ustroń 
07
sob
Nadbużański Bieg Pod Prąd
Dorohusk 
07
sob
Bieg Wiewiórki
Ruda Śląska 
07
sob
IGLOTEX Bieg Czterech Jezior
Skórcz 
07
sob
5. Bieg i Marsz Nordic Walking o Puchar Komendanta Policji
Bytów-Płotowo 
07
sob
Enea Bydgoszcz Triathlon
Bydgoszcz 
07
sob
Festiwal Biegowy Pilska
Korbielów 
07
sob
2. Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej / Kurs na Chełmską 2018
Koszalin 
07
sob
4. Nocny Bieg z Gwiazdami
Wodzisław Śląski 
07
sob
Triathlon Radłów
Radłów k.Tarnowa 
07
sob
16. Atlantis Bieg Opolski
Opole 
07
sob
38. Ciechanowska Piętnastka
Ciechanów 
07
sob
5. Janikowska Dyszka
Janikowo k.Inowrocławia 
07
sob
8. Bieg na Jawornik
Złoty Stok 
07
sob
3. Bieg o Złotą Babę Dźwierzucką Biegowe Grand Prix Powiatu Szczycieńskiego
Dźwierzuty 
07
sob
Kanclerz Leśne Cross Triathlon
Zabrze 
07
sob
Bukowiecka Dziesiątka
Bukowiec k. Świecia  
07
sob
Puchar Polski Nordic Walking
Polanica-Zdrój 
07
sob
2. Bieg Św.Jana z Dukli
Dukla 
08
niedz
25. Bieg im. Elżbiety Garduły
Korzybie 
08
niedz
3. Charytatywny Koci bieg i marsz NW
Sosnowiec 
08
niedz
6. Stalowa Dycha
Stalowa Wola 
08
niedz
Garmin Triminator
Radków k.Kłodzka 
08
niedz
TriCity Trail
Gdańsk - Wejherowo 
08
niedz
2. Bieg i Marsz Wałami Von Plauena
Malbork 
08
niedz
29. Bieg Jagiełły Tip Topol Półmaraton Pobiedziska
Pobiedziska 
08
niedz
5. Bieg ku czci bł. E. Grzymały
Sadowne k.Łochowa 
08
niedz
25. Bieg im. Elżbiety Garduły
Korzybie k.Kępic 
08
niedz
3. Bieg Nowalijkowy Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Kruszwica 
08
niedz
1. Miau Run
Giżycko 
08
niedz
37. Bieg o Złoty Kłos
Kołaczkowo k.Wrześni 
08
niedz
5. Bieg Barczewo biega
Barczewo 
08
niedz
Festiwal Biegowy Gminy Godów
Godów k.Wodzisławia Śląskiego 
08
niedz
3. Bieg Pamięci Dywizjonu 303
Stara Wieś k.Radzynia Podlaskiego 
11
śr
Zabiegana Łódź
Łódź 
13
pt
1. Dwumaraton BNT
Warszawa 
13
pt
3. Bieg bez granic / Lauf ohne Grenzen
Słubice 
13
pt
Nocna Wataha 2018 - Lato
Olsztyn Jurajski k.Częstochowy 
14
sob
31. Półmaraton Lipcowy, 3. Sztafetowe Mistrzostwa w Półmaratonie
Okonek 
14
sob
4. Bieg Uliczny- Zarzecze na 5
Zarzecze k.Przeworska 
14
sob
4. Magiczny Bieg Przy Pochodniach
Charbrowo k.Łeby 
14
sob
2. Bieg Uliczny o Puchar Wójta Gminy Łęka Opatowska Dla Niepodległej
Łęka Opatowska k.Kępna 
14
sob
2. Bieg Plebiscytowy-Dla Niepodległej
Janowo k. Kwidzyna 
14
sob
3. Bieg Nocny z FALSTARTEM
Rudniki 
14
sob
3. Warmiński Bieg Uliczny
Reszel k. Olsztyna 
14
sob
8. Wałecki Festiwal Biegowy / 8. Bieg Filmowy
Wałcz 
14
sob
Otwarte Mistrzostwa Polski w Biathlonowym Nordic Walking
Kościelisko  
14
sob
Gdańskie Biegi Leśne
Gdańsk - Podleśna Polana 
14
sob
Hero Run
Szelment  
14
sob
6. Bieg o Wiślańską Krykę / 2. Bieg Do Źródeł Wisły
Wisła 
14
sob
Poznańska Piwna Mila #3
Poznań - Fort VI 
14
sob
2. Nocny Półmaraton / 2. Nocna Dycha
Piekary Śląskie 
14
sob
2. Bieg RUNda Przechlewska
Przechlewo k.Chojnic 
14
sob
Biegun
Gdynia 
14
sob
Kaszubski Triathlon - 5. Mistrzostwa Polski Amatorów
Ciemno 
14
sob
Goniacka
Białka Tatrzańska 
14
sob
4. Świerczyniecki Bieg Uliczny o Puchar Wójta Gminy
Świerczyniec k.Tychy 
14
sob
Garmin Iron Triathlon
Piaseczno 
14
sob
NightRun Susz
Susz k.Iławy 
14
sob
Triathlon Sokoła
Sokołów Małopolski 
15
niedz
5. Puchar Wyspy Giżyckiej
Giżycko 
15
niedz
8. Sztafetowy Maraton Szakala
Łódź 
15
niedz
Wadowicki Półmaraton Górski
Wadowice 
15
niedz
7. Bieg Prudnicki
Prudnik 
15
niedz
2. Leśna Dziesiątka Gminy Niemce
Nasutów k.Lublina 
15
niedz
6. Przełajowy Bieg poMOCY
Zatonie k.Złocieńca 
15
niedz
2. Bieg Pod Skocznię Narciarską
Czarnków 
15
niedz
3. Bieg Przyjaciół Wigierskiego Parku Narodowego
Krzywe k.Suwałk 
15
niedz
33. Grand Prix Ziemi Ciechanowskiej
Ciechanów 
15
niedz
4. Charytatywny Bieg Trzech Mostów
Kamień Pomorski 
15
niedz
Vladislavia Cross
Włocławek 
15
niedz
8. Panewnicki Bieg Dzika
Katowice 
15
niedz
Wrocławska Trzydziestka
Wrocław 
15
niedz
Półmaraton Bursztynowy
Strzekęcino k.Koszalina 
15
niedz
Kamień Dwernik Trail
Dwernik 
15
niedz
Bieg Jubileuszowy
Nisko 
15
niedz
4. Letni Bieg Hamera
Miastko k.Koszalina 
15
niedz
Letnia Piątka- Cztery Pory Roku
Olsztynek k.Olsztyna 
15
niedz
Siódma Tatarska Piątka
Studzianka k.Białej Podlaskiej 
15
niedz
Triathlon Gdańsk
Gdańsk 
16
pon
CITY TRAIL OnTour
Lublin 
17
wt
CITY TRAIL OnTour
Warszawa 
18
śr
CITY TRAIL OnTour
Olsztyn 
19
czw
5. Bieg Chomika
Warszawa 
19
czw
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Lądek-Zdrój 
19
czw
CITY TRAIL OnTour
Trójmiasto 
19
czw
34. Popołudniowa Szybka Orientacja Precyzyjna „Popekspres”
Ziemięcice k. Gliwic 
20
pt
CITY TRAIL OnTour
Bydgoszcz 
21
sob
Runmageddon Intro / Rekrut / Nocny Rekrut + KIDS
Poznań 
21
sob
Korona Zachodu Polski #4 / Lato z Węgorzem
Węgorzyno 
21
sob
3. Jaśliski Półmaraton
Jaśliska 
21
sob
Grand Prix Ustki
Ustka 
21
sob
18. Bieg św. Jakuba Apostoła
Lębork 
21
sob
Bieg Chrzypsko Wielkie
Chrzypsko Wielkie 
21
sob
Kaliski Nocny Półmaraton Szlakiem Bursztynowym
Kalisz 
21
sob
6. Kogucia Dycha
Kurzętnik 
21
sob
13. Dobrodzieńska Dycha
Dobrodzień 
21
sob
Bieg z okazji dni miasta Połczyn Zdrój
Połczyn-Zdrój 
21
sob
5. Otwarte Mistrzostwa Zakopanego w Biegu Pod Górę
Zakopane 
21
sob
Izerski Weekend Biegowy
Szklarska Poręba 
21
sob
Bieg Peruna
Stolec k.Polic 
21
sob
21. Biegowe Grand Prix Powiatu Puckiego
Hel 
21
sob
Puchar Maratonu Warszawskiego
Warszawa 
22
niedz
Puchar Ziemi Dobrzyńskiej Nordic Walking
Skrwilno 
22
niedz
Letni Ultramaraton na Raty
Oława 
22
niedz
7. Bieg i Marsz Piwnicznianki.
Piwniczna-Zdrój 
22
niedz
Bieg Twierdzy Kraków
Kraków 
22
niedz
20 km na 20 - lecie Powiatu Wodzisławskiego
Skrzyszów k.Wodzisławia Śl. 
22
niedz
Triathlon Sława
Sława 
22
niedz
Częstochowa Triathlon 2018
Częstochowa 
22
niedz
Bieg Czterolistnej Koniczynki
Munina k.Jarosławia 
22
niedz
Triathlon Energy
Bełchatów 
22
niedz
8. Bieg Kamienny
Koszwice k.Lublinca 
22
niedz
KormoRun - Bieg Pstrąga z Nadleśnictwem Olsztynek
Swaderki k.Olsztynka 
22
niedz
Ultra Trail Granicy Warmii i Mazur
Swaderki k.Olsztynka 
22
niedz
Bieg Letni - GP Cztery Pory Roku
Łapy 
22
niedz
Triathlon Series
Brodnica 
22
niedz
Ultra Sowa
Bielawa 
22
niedz
Grand Prix "Cztery Pory Roku "
Łapy 
23
pon
CITY TRAIL OnTour
Szczecin 
24
wt
CITY TRAIL OnTour
Poznań 
25
śr
CITY TRAIL OnTour
Wrocław 
25
śr
Piątka z Konopacką
Warszawa 
25
śr
5. Rodzinne bieganie w Jastarni
Jastarnia 
26
czw
CITY TRAIL OnTour
Katowice 
27
pt
Tatra Ultra Rajd
Toporowa Cyrhla 
27
pt
CITY TRAIL OnTour
Łódź 
27
pt
Złocista Mila 2018 - bieg 3
Toruń 
28
sob
Bieg Herosa
Klucze, Pustynia Błędowska 
28
sob
3. Jaworznicki Bieg Powstańca Warszawskiego
Jaworzno 
28
sob
6. Pętla Tuszkowska Matka
Lipusz k.Kościerzyny 
28
sob
6. Pętla Tuszkowska Matka
Lipusz 
28
sob
Gala Biegów Ultra
Kraków 
28
sob
Botaniczna Piątka - edycja letnia
Lublin 
28
sob
3. Bieg Stefana Czarnieckiego
Tykocin 
28
sob
4. Rudzki Półmaraton Industrialny
Ruda Śląska 
28
sob
SwimRun - 7 jezior
Bakałarzewo 
28
sob
17 Top-Cross Maraton z Tadeuszem Spychalskim
Toruń 
28
sob
6. Pogoń Za Wilkiem
Jeziory k.Mosiny 
28
sob
28. Bieg Powstania Warszawskiego
Warszawa 
28
sob
5. Bieg Zdobycia PAST-y
Warszawa 
28
sob
Triathlon Chmielno
Chmielno k.Gdańska 
28
sob
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa
Gliwice 
29
niedz
3. Bieg Neptuna
Trzebież 
29
niedz
Formoza Challenge USTKA
Ustka - port  
29
niedz
10k Run Series
Blachownia k.Częstochowy 
29
niedz
Triathlon Rawa
Rawa Mazowiecka 
29
niedz
6. Edycja Akcji Prusice Biegają
Prusice k.Wrocławia 
29
niedz
5. Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy
Dąbki k.Darłowa 
29
niedz
Elemental Tri Series
Blachownia k.Częstochowy 

Legenda:

Kolory:

  • Biegi w Polsce
  • Biegi Ligi Festiwalu Biegów
  • Biegi Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju

Ikony:

  • - link do zapowiedzi
  • - link do relacji
  • - link do wyników
  • - link do galerii zdjęć