Biegi w marcu 2019

01
pt
43. Bieg Piastów
Jakuszyce 
01
pt
Torus Triathlon In Da House
Gdańsk 
02
sob
Wesołe Biegi Górskie - ZIMA
Warszawa-Wesoła 
02
sob
Top Cross
Toruń 
02
sob
Nic Zielonym Szlakiem
Chorzów 
02
sob
Sopocki Bieg im. Inki
Sopot 
02
sob
Gorce Ultra-Trail Winter
Ochotnica Górna 
02
sob
10. Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego
inf. w treśći 
02
sob
Noc-Zima-Góry 2019
inf. w treści 
02
sob
8. Zimowy Bieg Dębowy
Dąbrowa k.Mogilna 
02
sob
5. Zimowe Mistrzostwa Truchtacza na Krótkim Dystansie
Mysłowice 
02
sob
Pączek Run!
Łódź 
02
sob
4. Bieg dla Hospicjów
Wrocław 
02
sob
19. Bieg Grzmią Pod Stoczkiem Armaty
Stoczek Łukowski 
02
sob
12. Włóczykij Trip Extreme
Gryfino 
02
sob
City Trail
Poznań 
02
sob
WARTA CHALLENGE Marathon&Half
Biedrusko k. Poznania 
02
sob
5. Bieg Śladami MNICHA i ZAWIERUCHY
Rytwiany 
03
niedz
Kanclerz Leśne Run Śląsk - Wiosna
Zabrze 
03
niedz
3. Bieg Zagończyka
Zduny k.Krotoszyna 
03
niedz
Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Supraśl 
03
niedz
8. Bieg Twardziela
Racibórz 
03
niedz
Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Cała Polska 
03
niedz
Półmaraton "18 dni do wiosny"
Sosnowiec 
03
niedz
City Trail
Bydgoszcz 
03
niedz
Grand Prix Krakowa w Biegach Górskich
Kraków, Las Wolski 
07
czw
Łódź Park Tour [BnO]
Łódź 
08
pt
4. Nocny Bieg pamięci Żołnierzy Wyklętych im. cc płk. Adama Boryczki
Wierzchosławice k.Tarnowa 
08
pt
Wirtualny bieg z sercem po serce
Cała Polska 
09
sob
2. Chwaszczyńska "5"
Chwaszczyno k.Gdyni 
09
sob
Kobieta na 5
Warszawa 
09
sob
Dzień Kobiet na sportowo
Biała Podlaska 
09
sob
Hardcorowa Kumowa
Chełm 
09
sob
Indoor Track Run 2019
Łódź 
09
sob
Grand Prix Warszawy 2019
Warszawa 
09
sob
Trigym Indoor Tricarbon Duathlon
Szczecin 
09
sob
3. ESTEL Jurajski Bieg Kobiet
Olsztyn Jurajski 
09
sob
6. Górska Pętla UBS 12:12
Brenna k.Bielska-Białej 
09
sob
Rajd Wilczy
Żory 
09
sob
12-godzinny Podziemny Bieg Sztafetowy
Bochnia 
09
sob
Noc-Zima-Góry 2019
inf. w treści 
09
sob
Zimowy Ultramaraton Karkonoski im. Tomka Kowalskiego
Karpacz 
09
sob
Czwarty w Dębicy Bieg w Spódnicy
Dębica 
09
sob
Dwumaraton Olęderski
Wytomyśl k.Nowego Tomyśla 
09
sob
City Trail
Olsztyn 
09
sob
Wesołe Biegi Górskie - ZIMA
Warszawa-Wesoła 
10
niedz
Bieg Wiosenny z metą na Stadionie Śląskim
Katowice 
10
niedz
Grand Prix Kierunek Ultra
Folwark Hutta k. Suwałk 
10
niedz
Myślenicki Bieg Uliczny
Myślenice 
10
niedz
9. Bieg Charytatywny im. chor. Kazimierza Masiowskiego
Czaplinek 
10
niedz
Biegi przełajowe z okazji dnia kobiet
Sobiska k.Adamowa 
10
niedz
Bieg oraz Marsz NW z okazji Dnia Kobiet
Malbork 
10
niedz
W Pogoni za Wiosną
Glinik k.Gorzowa Wielkopolskiego 
10
niedz
Bieg do Herbacianego Domku
Warszawa 
10
niedz
Górski Bieg Nawoja
Nawojowa  
10
niedz
Szybki Mózg [BnO]
Warszawa 
10
niedz
City Trail
Trójmiasto 
10
niedz
Botaniczna Piątka - edycja wiosenna
Warszawa 
10
niedz
Wrocławska Dycha
Wrocław 
10
niedz
15. Recordowa Dziesiątka
Poznań 
10
niedz
11. EKO Bieg ku Rogatemu Ranczu
Skała Kmity k.Krakowa 
10
niedz
Grand Prix Szlakiem Puszczy
Klesno k.Drezdenka 
10
niedz
Orla Pię(ś)ć
Świeszyno k.Koszalina 
10
niedz
5. Dzień Kobiet w Koszwicach
Koszwice k.Lublińca 
10
niedz
#nienarzekamy - pomagamy Darii Styn
Wejherowo 
10
niedz
3. Bieg Tylko dla Kobiet
Toruń 
10
niedz
Bieg Kobiet
Szczecinek 
10
niedz
SANPROBI Bieg Kobiet
Szczecin 
10
niedz
City Trail
Łódź 
10
niedz
12. Bieg Kazików
Radom 
10
niedz
Cross ścieżkami Bartka z Piekła
Dominice k.Leszna 
10
niedz
9. Panewnicki Bieg Dzika
Katowice 
10
niedz
Leśne Run GP Warmia - Wiosna
Ruś k. Olsztyna 
10
niedz
5. Suchedniowski Bieg Kobiet
Suchedniów 
12
wt
Murowana Goślina Biega Nocą
Murowana Goślina 
16
sob
7. Bieg Tropem Wilczym
Ołpiny k.Tarnowa 
16
sob
3. Setka Komandosa
Lubliniec-Posmyk 
16
sob
Rajd Dolnego Sanu
Stalowa Wola 
16
sob
3. Słupski Bieg Kaziuków
Słupsk 
16
sob
Toruńskie Biegi Wolności 2019/20
Toruń 
16
sob
8. Rajd Nordic Walking "Czekamy na wiosnę"
Wałbrzych 
16
sob
5. Dziwnowska Liga Biegowa
Dziwnów 
16
sob
Nieoficjalne Mistrzostwa Aktywnego Ostrzeszowa
Ostrzeszów 
16
sob
Grand Prix Koła
Koło 
16
sob
4. Bieg Bez Napinki
Aleksandrów Łódzki 
16
sob
7. Cross Maraton Jana Kulbaczyńskiego
Połoski k.Kodnia 
16
sob
6. Dziesiatka WROACTIV
Wrocław 
16
sob
16. Zimowe Biegi Górskie
Warszawa-Falenica 
16
sob
4. Bieg Jedności Kaszubów
Władysławowo 
16
sob
City Trail
Wrocław 
16
sob
Dzikie Ultra 6h
Katowice 
16
sob
5. Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich
OT-EN Łopuchówko pod Dziewiczą Górą 
16
sob
Golden Mountain Tour
Częstochowa 
16
sob
37. Bieg Gwarków
Przełęcz Jugowska k.Nowej Rudy 
17
niedz
Ossona Cup
Częstochowa 
17
niedz
Pyrzycka Szybka Dycha Backer OBR
Pyrzyce 
17
niedz
2. Charytatywny Biegu Stu Bohaterów
Legnica 
17
niedz
LeŚny BieG - CROSSING
Czarnowiec k.Ostrołęki 
17
niedz
2. Dycha z Górką
Oborniki Śląskie 
17
niedz
City Trail
Katowice 
17
niedz
4. Gdynia Półmaraton
Gdynia 
17
niedz
Łubianka Grand Prix Cross 2019
inf. w treśći 
17
niedz
Wiosenne Przebudzenie - Biegowe Pory Roku
Bydgoszcz 
17
niedz
Maraton na Raty z Dystansem do Wiosny
Kraków 
17
niedz
Urodzinowy Maraton na Zdrowie
Łódź 
17
niedz
4. Pólmaraton Leszno
Leszno 
17
niedz
33. Bieg Zaślubin
Kołobrzeg 
17
niedz
9. Bieg Pawła Lorensa
Tychy 
17
niedz
4. Zelowski Szus o Czółenko
Zelów k.Bełchatowa 
17
niedz
Bieg Zielonych Sznurowadeł
Puławy 
17
niedz
3. Bieg po Podkowę
Święcko k.Kłodzka 
17
niedz
Łódzkie Biegi Górskie
Łódź 
17
niedz
6. Cross Marcowy
Puszczykowo 
17
niedz
Puchar 9. DOZ Maratonu Łódź
Łódź 
17
niedz
4. Bieg z Kulturą
Mieszków 
20
śr
Szczecińska Dobranocka 13 [BnO]
Szczecin 
21
czw
6. Zakopiański Bieg Wagarowicza
Zakopane 
21
czw
Bieg Kolorowej Skarpetki
Rzeszów 
22
pt
Wiosenne czarne KORNO
Lanckorona 
22
pt
Akcja Charytatywna Otwórzmy Serca dla Basi i Marka
Kościan 
22
pt
Wesołe Biegi Górskie - Zima (FINAŁ)
Warszawa-Wesoła 
23
sob
5. Bieg Kopernika
Rybnik 
23
sob
2. Wiosenny cross
Dąbrowa k.Śremu 
23
sob
7. Bieg Na Grochowiska
Pińczów 
23
sob
4. Maraton po Plaży
Świnoujście 
23
sob
13. Bieg Wiosny
Siemianowice Śląskie 
23
sob
Grand Prix Torunia w biegach przełajowych 2019
Toruń 
23
sob
2. Bieg Bez Gaci
Katowice 
23
sob
Biegun - Chlupot w Butach
Gdynia 
23
sob
Grand Prix w biegach górskich
Gdynia 
23
sob
12. PANAS Pólmaraton Ślężański
Sobótka 
23
sob
2. Duch Pogórza
Winne Podbukowina k.Dubiecka 
23
sob
4. Borówno Cross
Skarszewy k.Starogardu Gdańskiego 
23
sob
6. Maraton Gocki
Wojtal k.Czerska 
23
sob
Zielone Borki
Katowice 
23
sob
Bieg Wiewiórki 2019
Ruda Śląska 
23
sob
Międzynarodowe MP w Półmaratonie Górskim Nordic Walking
Prudnik  
23
sob
Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w nocnym BnO
Police 
23
sob
Armagedon Active
Okręglica k.Sieradza 
23
sob
9. Bieg Agrobex Zalasewska Piątka
Swarzędz 
23
sob
Botaniczna Piątka - edycja wiosenna
Mikołów 
23
sob
Grand Prix Warszawy 2019
Warszawa 
23
sob
City Trail
Lublin 
23
sob
18. Lubieszowski CROSS
Lubieszów 
23
sob
45. Cross Żagański
Żagań 
24
niedz
Bieg na Powitanie Wiosny
Kędzierzyn-Koźle 
24
niedz
3. Bieg Młodzika
Radzymin 
24
niedz
Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w średniodystansowym BnO
Szczecin 
24
niedz
Arkadia Run
Suwałki 
24
niedz
3. Charytatywny Bieg i Marsz NW "Z sercem na dłoni"
Świerklany 
24
niedz
9. Jurajski Puchar Nordic Walking
Jura Krakowsko-Częstochowska 
24
niedz
2. Półmaraton Świebody i Sulecha
Świebodzin k.Zielonej Góry 
24
niedz
Półmaraton Bażyna
Pogorzelica 
24
niedz
Maraton Miast Ogrodów
Milanówek 
24
niedz
8. Olszak Półmaraton / 7. Olszakowa Czternastka / Ekiden
Poznań 
24
niedz
Bieg na rzecz Fundacji Podkarpackiej Hospicjum dla dzieci
Rzeszów 
24
niedz
Bieg Charytatywny pamięci powstańca warszawskiego Jacka Śniegockiego
Bydgoszcz 
24
niedz
8. Halowe Mistrzostwa Świata w Lekkiej Atletyce
Toruń 
24
niedz
31. Perła Paprocan
Tychy 
24
niedz
16. Krakowski Półmaraton Marzanny
Kraków 
24
niedz
9. Pabianicki Półmaraton
Pabianice 
24
niedz
Urodzinowy Maraton na Zdrowie
Łódź 
24
niedz
2. Bieg w Polanowie Kierunek Wiosna
Polanów k.Koszalina 
24
niedz
Charytatywny bieg dla Pauliny i Wiktorii
Mrocza 
24
niedz
5. Grand Prix Zwierzyńca
Białystok 
24
niedz
Charytatywny Bieg po Szansę dla Adama
Głodno k.Wolsztyna 
24
niedz
6. Ostrowski ICE MAT Półmaraton
Ostrów Wielkopolski 
24
niedz
Maraton Miast Ogrodów
Podkowa Leśna 
24
niedz
Bieg Charytatywny pamięci Jacka Śniegockiego ps. Czek
Bydgoszcz 
24
niedz
Vladislavia Cross
Włocławek 
24
niedz
Bieg DREAM TEAM
Nałęczów 
24
niedz
City Trail
Szczecin 
24
niedz
City Trail
Warszawa 
24
niedz
3. Wiosna w Rozwadowie
Rozwadów 
24
niedz
Marsz Nordic Walking "Poznaj Koszalin Poznaj Górę Chełmską"
Koszalin 
26
wt
Śląski Etapowy Maraton Pokoju
Krostoszowice 
26
wt
Decathlon Cytadela by Night
Poznań 
29
pt
Krajna Adventure Racing
Złotów 
29
pt
Nocna Siódemka
Czempiń 
30
sob
Ekstremalna dwudziestka
Książ 
30
sob
11. Maraton / Półmaraton Jastrowski
Jastrowie k.Piły 
30
sob
Powitanie Wiosny / 3. Bieg o Puchar Leszka Bebło
Gorzyce k.Sandomierza 
30
sob
Bieg dla Serca - wiosna
Kowary 
30
sob
20. Strzeliński Rogaining
Wzgórza Niemczańsko-Strzelińskie 
30
sob
Bieg Charytatywny dla Pawła
Jejkowice k.Rybnika 
30
sob
39. Marsze na Orientację "Wiosna z kompasem"
Katowice 
30
sob
Wiosenny Cross na Szańcu
Wrocław 
30
sob
4. Biegowa Droga Krzyżowa
Ostrów Wielkopolski 
30
sob
3. Półmaraton Leśny Na Żarcie
Legionowo k.Warszawy 
30
sob
Poznańska Piwna Mila #5
Poznań 
30
sob
Bieg "Damy Radę
Katowice 
30
sob
7. Bieg Zająca
Nieporęt 
30
sob
Festiwal Leśny - Gdynia 2019
Gdynia 
30
sob
9. Bieg o Złote Gacie
Brzeszcze 
30
sob
2. Wołowski Naraton Leśny na Raty
Tarchalice k.Wołowa 
30
sob
Grand Prix Koła
Koło 
30
sob
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa 2019
Gliwice 
30
sob
3. Mielecka Dycha z Joy Fitness Club
Mielec 
30
sob
Bieg Charytatywny ICZMP Run
Łódź 
30
sob
Koszaliński Bieg Górski
Koszalin 
31
niedz
2. Charytatywny Bieg "Niebieska Fala"
Poznań 
31
niedz
Cross Uraz Duathlon
Uraz k.Wrocławia 
31
niedz
2. Provident RUN
Łódź 
31
niedz
15. Memoriał Radnego Jana Koniecznego
Ruda Śląska 
31
niedz
12. Grand Prix Tychów w Biegach Długodystansowych
Tychy 
31
niedz
14. PZU Półmaraton Warszawski
Warszawa 
31
niedz
10. Błękitna Wstęga Balatonu
Wodzisław Śląski 
31
niedz
6. Harpagańska Dycha
Sosnowiec 
31
niedz
26. Festiwal Biegów Żnińskich
Żnin 
31
niedz
Radunka Run
Kolbudy k.Gdańska 
31
niedz
Bieg Pamięci Jana Pawła II / Mini Maraton Manhatan / Rodzinny bieg z torbami
Kędzierzyn-Koźle 
31
niedz
4. Bieg / NW Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Zręcin k.Krosna 
31
niedz
Półmaraton Pamięci Jana Bułkowskiego
Kędzierzyn-Koźle 
31
niedz
7. Edycja Prusice Biegają
Prusice k.Wrocławia 
31
niedz
Kanclerz Leśne Games Śląsk
Zabrze 
31
niedz
35. Bieg "Śladami Wiosny"
Przemysław 

Legenda:

Kolory:

  • Biegi w Polsce
  • Biegi Ligi Festiwalu Biegów
  • Biegi Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju

Ikony:

  • - link do zapowiedzi
  • - link do relacji
  • - link do wyników
  • - link do galerii zdjęć
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce