Biegi w kwietniu 2019

01
pon
Murowana Goślina Biega Nocą
Murowana Goślina 
02
wt
Bieg Pamięci Jana Pawła II
Łódź 
03
śr
Zabiegana Łódź
Łódź 
03
śr
Top Cross
Toruń 
05
pt
6. Bieg Kreta
Sobótka - Kletno 
05
pt
9. Poznański Bieg im. o. Józefa Jońca SP
Poznań 
05
pt
Middle/Night Test Race
Smołdzęcino k.Połczyn Zdrój 
05
pt
5. Salamandra Ultra Trail
Goleszów k. Ustronia (Beskid Śląsk) 
06
sob
Władcy Pierścienia
Poznań 
06
sob
4. Kuźniański Półmaraton Leśny
Kuźnia Raciborska 
06
sob
4. Maraton Pieszy - Przedwiośnie
Ciekoty/k. Kielc 
06
sob
Władca Pierścienia
Murowana Goślina 
06
sob
6. Piknik Biegowy oraz Marsz Nordic Walking Dla Autyzmu
Malbork 
06
sob
6. Mistrzostwa Polski Nordic Walking w Maratonie
Jastrowie 
06
sob
Blood Brothers Run
Konstancin-Jeziorna 
06
sob
4. Dziesiątka Babicka
Stare Babice 
06
sob
CrossRun
inf. w treści 
06
sob
Barbarian Race
Siemianowice Śląskie 
06
sob
12. PZLA Mistrzostwa Polski w Biegu 24-godzinnym
Supraśl 
06
sob
5. Dziwnowska Liga Biegowa
Dziwnów 
06
sob
Botaniczna Piątka - edycja wiosenna
Poznań 
06
sob
Dyszka z Kija - Rajd Nordic Walking
Kuźnia Raciborska 
06
sob
8. Cross Rydułtowski
Rydułtowy k.Rybnika 
06
sob
Grand Prix Warszawy 2019
Warszawa 
06
sob
Sztafeta Papieska Oświęcim-Wadowice
Oświęcim 
06
sob
9. Stęszewski Bieg Przełajowy
Stęszew 
06
sob
4. Roll & Run Stolno
Stolno k. Chełmna 
06
sob
Nadwiślański Liszkor
Wadowice 
06
sob
11. Papieski Bieg Przełajowy
Skrzatusz k.Piły 
06
sob
11. Bieg Częstochowski
Częstochowa 
06
sob
17. Bieg Europejski
Gniezno 
06
sob
2. Bieg o Święcelnik
Połomia k.Wodzisławia Śląskiego 
06
sob
Duathlon Poznań
Poznań 
06
sob
4. Piknik Biegowy oraz Marsz Nordic Walking Dla Autyzmu
Malbork 
06
sob
11. Bieg Piaśnicki
Piaśnica k.Wejherowa 
06
sob
Green Run - 4. Four Colours Grand Prix Inowrocław
Inowrocław 
06
sob
Mały Wielki Bieg - Ultramaraton
Straszyn 
06
sob
Bieg Dobroczynny "Biegiem do Oresta"
Warszawa 
06
sob
I Bieg Rysia na Górę Cergową
Dukla k. Krosna 
07
niedz
4. Bieg Wiosny
Strzembowo k. Płońska 
07
niedz
Bieg Kobiet Zawsze Pier(w)si
Wrocław 
07
niedz
Perły Małopolski
Skała - Ojców 
07
niedz
Sopockie 4 Pory Roku
Sopot 
07
niedz
9. Ekonomiczna Piątka / Ekonomiczny Marsz NW
Poznań 
07
niedz
Zielonka Cross Duathlon
Zielonka k.Murowanej Gośliny 
07
niedz
Lotomy przez Rybnom w te i wewte po krzokach
Rybna 
07
niedz
Kielce Run Hau
Kielce 
07
niedz
4. Biegi Kamiennych Weselników
Somonino 
07
niedz
9. DOZ Maraton Łódź
Łódź 
07
niedz
Duo Cykl Wielkopolska
inf. w treści 
07
niedz
3. H2O Wrocław Półmaraton
Wrocław 
07
niedz
3. Mini Maraton Manhatan
Kędzierzyn-Koźle 
07
niedz
7. Półmaraton / Dziesiątka Jeleniogórska
Jelenia Góra 
07
niedz
Pani Mogiła XRUN
Jurków k.Dobrej 
07
niedz
1. Bieg Zajączków
Warszawa Międzylesie (Centrum Zdrowia Dziecka) 
07
niedz
1. Bieg Zajączków
Wrocław (Pola Marsowe na AWF) 
07
niedz
Wieliszewski Crossing
Wieliszew 
07
niedz
Ossona Cup
Częstochowa 
07
niedz
Grand Prix Kierunek Ultra
Folwark Hutta k. Suwałk 
07
niedz
55. Cross Ostrzeszowski
Ostrzeszów 
07
niedz
Wiosenny Festiwal Biegowy
Bydgoszcz 
07
niedz
7. Bieg Uliczny Szlakiem Morąskich Zabytków
Morąg 
07
niedz
5. Cross Szalonego Kurpsia
Ostrołęka 
07
niedz
20. Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego O Puchar Starosty Żywieckiego
Żywiec 
07
niedz
46. Maraton Dębno
Dębno 
07
niedz
Czwarta Dycha do Maratonu
Lublin 
07
niedz
Łubianka Grand Prix Cross 2019
inf. w treśći 
07
niedz
Otwarte Mistrzostwa Legnicy w Nordic Walking
Legnica 
07
niedz
3. Gryf Arena Run
Gryfice 
07
niedz
36. Bieg Szpęgawski z AQ Wiring Systems
Starogard Gdański 
07
niedz
3. Bieg o Złotą Podkowę Kasztanki Marszałka
Sulejówek 
07
niedz
34. Bieg Sokoła 22. Mistrzostwa Polski Lekarzy
Bukówiec Górny k.Leszna 
07
niedz
10. Bieg Raszyński
Raszyn 
07
niedz
2. Charytatywny „Bieg Nadziei”
Żory 
07
niedz
I Ty możesz zostać Przyjacielem!!! 1. Charytatywny bieg dla Pawła
Rybnik 
07
niedz
12. PKO Półmaraton Rzeszowski
Rzeszów 
09
wt
Śląski Etapowy Maraton Pokoju
Krostoszowice 
10
śr
Szczecińska Dobranocka 13 [BnO]
Szczecin 
10
śr
Grand Prix Żoliborza
Warszawa 
10
śr
Etapowy Maraton Pokoju
Warszawa 
12
pt
Ekstremalny Rajd na Orientację HARPAGAN-57
Miastko 
12
pt
Korona Wituńska IV
Bydgoszcz 
13
sob
9. Miejski Rajd Przygodowy
Katowice 
13
sob
4. Biegowa Droga Krzyżowa
Białystok 
13
sob
3. Międzynarodowa Sztafeta Górska
Pasterka 
13
sob
Grand Prix Mysłowic o Puchar Truchtacza
Mysłowice 
13
sob
Bieg Motyli
Poznań 
13
sob
Bieg "Pamiętaj z Nami" 2019
Kraków 
13
sob
4. Nocna Dycha w Brzegu
Brzeg k.Opola 
13
sob
2. Kierunek Ultra - Hańcza
Turtul k.Suwałk 
13
sob
7. GO Bieg z fizjoterapią
Wrocław 
13
sob
2. Bieg Korczaka o Puchar Dyrektora SOSW Nr 1
Police k.Szczecina 
13
sob
Bieg Wiewiórki 2019
Ruda Śląska 
13
sob
Runmageddon Dolny Śląsk
Wrocław 
13
sob
Adrenaline Rush Episode 5
Radotki k.Płocka 
13
sob
Zdobywca Góry Parkowej / Mistrzostwa Kamiennej Góry w Nordic Walking
Kamienna Góra 
13
sob
Esbank GO Radomszczański Festiwal Kolarsko-Biegowy
Radomsko 
13
sob
Prószkowski Bieg Uliczny im. Piotra Blachucika
Prószków k.Opola 
13
sob
Masakrator Rybnik
Rybnik 
13
sob
17. Półmaraton Przytok
Przytok k.Zielonej Góry 
13
sob
Żukowska 5
Żukowo 
13
sob
Maraton Leśnik
Porąbka k.Bielska-Białej 
13
sob
Biegi Hrabiego
Łańcut 
14
niedz
Jesionowa Cross
Szelment k. Suwałk 
14
niedz
BiegamBoLubię Lasy - #2 Wiosna
Żabieniec k. Piaseczna (Nadleśnictwo Chojnów) 
14
niedz
9. Panewnicki Bieg Dzika
Katowice 
14
niedz
Bieg Oshee
Warszawa 
14
niedz
Trigym Indoor Tricarbon Duathlon
Szczecin 
14
niedz
5. Gdańsk Maraton
Gdańsk 
14
niedz
9. Pielgrzymka Maratońska
Bytów 
14
niedz
Biegiem na Bagry 5!
Kraków 
14
niedz
Bieg 80-lecia FKS Stal Mielec
Mielec 
14
niedz
7. ORLEN Warsaw Marathon
Warszawa 
14
niedz
12. PKO Poznań Pólmaraton
Poznań 
14
niedz
12. Półmaraton Dąbrowski
Dąbrowa Górnicza 
14
niedz
Ostra Góra Challenge
Dylągówka 
14
niedz
3. Trucht Charytatywny
Wągrowiec 
14
niedz
1. Jesionowa Cross
Szelment k.Suwałk 
14
niedz
Transplantacja - jesteśmy na TAK
Rydzyna k.Leszna 
14
niedz
18. Wiosenne Biegi Uliczne
Mońki 
14
niedz
Bydgoski Bieg Urodzinowy
Bydgoszcz 
14
niedz
Biegnij Z Jajem- Zdejmij Klątwę
Łódź 
14
niedz
11. Miejski Rajd Przygodowy w Katowicach
Katowice 
14
niedz
4. GP Biegatonu - Leśna Szarańcza
Mikołów 
14
niedz
Marsz i bieg na orientację
Olsztyn 
14
niedz
Wielkanocna Dziesiątka
Krostoszowice k.Wodzisławia Śląskiego 
14
niedz
Duathlon Energy
Rumia 
14
niedz
Otwarte Mistrzostwa Akademickie / 15-lecie PWSIP w Łomży
Łomża 
14
niedz
Maraton Miast Ogrodów
Milanówek 
16
wt
Monte Kazura
Warszawa 
17
śr
Parki i Lasy Katowic
Katowice 
17
śr
Grand Prix Torunia w biegach przełajowych 2019
Toruń 
20
sob
Górski Półmaraton Wielkanocny w centralnej Polsce
Kamieńsk 
20
sob
5. Bieg Zajączka Wielkanocnego
Poznań 
22
pon
Droga do Emaus
Włoszakowice k.Leszna 
22
pon
7. Bieg do Pustego Grobu
Nowa Sól 
22
pon
21. Bieg Wielkanocny
Podzamcze k.Wałbrzycha 
22
pon
2. Bieg z Jajem
Januszkowice k.Zdzieszowic 
22
pon
Grand Prix Żoliborza
Warszawa 
23
wt
Murowana Goślina Biega Nocą
Murowana Goślina 
25
czw
Etapowy Maraton Pokoju
Warszawa 
26
pt
Nocna Wataha 2019 - Wiosna
Olsztyn Jurajski k.Częstochowy 
27
sob
Czerwonacka Czołówka
Bolechówko k. Poznania 
27
sob
21. Międzynarodowy Rudzki Bieg 12h
Ruda Śląska 
27
sob
29. Bieg na Grojec
Żywiec 
27
sob
10. Kaczorska Dziesiątka
Kaczory k.Piły 
27
sob
Kartuskie Biegi Uliczne
Kartuzy 
27
sob
7. Bieg Wojciechowy
Serock 
27
sob
Grand Prix w biegach górskich
Gdynia 
27
sob
Charlotta Trail
Dolina Charlotty k.Słupska 
27
sob
6. Ultramaraton Podkarpacki
Rzeszów 
27
sob
Cross Straceńców
Głogów 
27
sob
11. Dycha Justynów-Janówka
Justynów k. Łodzi 
27
sob
8. Półmaraton Henrykowski / 3. Dycha Księgi Henrykowskiej
Henryków k. Ziębic 
27
sob
CrossRun - Grand Prix Gór Świętokrzyskich
Daleszyce k.Kielc 
27
sob
Ultra Maraton 4 Pory Roku WIOSNA
Daleszyce k.Kielc 
27
sob
26. Bieg Uliczny im. Wojciecha Korfantego
Katowice - Siemianowice Śląskie 
27
sob
Biegi w Szczawnicy
Szczawnica 
27
sob
Bieg z Misiem
Poznań 
27
sob
5. Dziwnowska Liga Biegowa
Dziwnów 
27
sob
31. Bieg im. Tomasza Hopfera
Janowiec Wielkopolski 
27
sob
3. Bełchatowski Bieg Nocny
Bełchatów 
27
sob
12. Bieg na Zamek Grodno
Zagórze Śląskie k.Wałbrzycha 
27
sob
6. Wiszeńska (za)Dyszka
Ligota Piękna k.Wrocławia 
27
sob
Olęderski Festiwal Biegowy
Boruja Kościelna k.Nowego Tomyśla 
27
sob
2. Bieg PSIjaźni
Wilczyce k.Wrocławia 
27
sob
Rawa W BIEGU
Rawa Mazowiecka 
27
sob
Leśne Przygody
Białystok 
27
sob
Bieg Nocny
Kraków 
27
sob
Kraków Run Hau
Kraków 
27
sob
29. Biegi Uliczne Wiosna Cekowska
Ceków-Kolonia k.Kalisza 
27
sob
Botaniczna Piątka - edycja wiosenna
Lublin 
27
sob
Na przijmo bez Gaszowice i okolice
Gaszowice k.Rybnika 
27
sob
Bieg Dookoła ZOO
Warszawa 
27
sob
4. Bieg po Zdrowie
Kędzierzyn-Koźle 
27
sob
4. Bieg Muszynianki
Muszyna-Zapopradzie 
27
sob
CrossRun
inf. w treści 
27
sob
2. Wołowski Naraton Leśny na Raty
Tarchalice k.Wołowa 
27
sob
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa 2019
Gliwice 
27
sob
Ostatni Marian - Tyski Duathlon Pościgowy
Tychy 
27
sob
Grand Prix Warszawy 2019
Warszawa 
28
niedz
6. Bieg SGH
Warszawa 
28
niedz
11. Cieszyński FORTUNA Bieg
Cieszyn 
28
niedz
3. Bieg do Serca Kołłątaja
Staszów - Wiśniowa 
28
niedz
9. Ogólnopolski Bieg im. Braci Mikrutów
Koronowo 
28
niedz
Bieg Pamięci Senatora Stanisława Zająca
Swięcany k.Jasła 
28
niedz
3. Bieg Uliczny im. Grześka Fieta
Siedlec k.Wrocławia 
28
niedz
8. Bieg im. Asi Kenig
Sławsko 
28
niedz
17. Bieg Jakubowy
Olsztyn 
28
niedz
36. Bieg Uliczny memoriał Winanda Osińskiego
Szczecinek 
28
niedz
18. PZU Cracovia Maraton
Kraków 
28
niedz
8. Bieg i Rajd Nordic Walking na Mount Everest - Piękno Natury
Bytów - Rzepnica 
28
niedz
5. Grodziskie Biegi Rodzinne
Grodzisk Mazowiecki 
28
niedz
2. Bieg Oko w Oko z Rakiem
Chorzów 
28
niedz
2. Marceliński Bieg Wiosenny
Poznań 
28
niedz
2. Festiwal Biegowy im. Mikołaja Kopernika
Lidzbark Warmiński 
28
niedz
Vladislavia Cross
Włocławek 
28
niedz
36. Bieg Kosynierów
Września 
28
niedz
2. Lubelski Duathlon
Lublin 
28
niedz
5. Bieg Dookoła Wilczych Jarów
Sypniewo k.Więcborka 
28
niedz
4. Cross Ozimski – Pagórace
Ozimek k.Opola 
28
niedz
6. Kołobrzeg Maraton / Półmaraton
Kolobrzeg 
28
niedz
RUN TORUŃ
Toruń 
28
niedz
5. Grand Prix Zwierzyńca
Białystok 
28
niedz
7. Edycja Prusice Biegają
Prusice k.Wrocławia 
30
wt
Twardziel Świętokrzyski
Gołoszyce - Strawczynka 

Legenda:

Kolory:

  • Biegi w Polsce
  • Biegi Ligi Festiwalu Biegów
  • Biegi Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju

Ikony:

  • - link do zapowiedzi
  • - link do relacji
  • - link do wyników
  • - link do galerii zdjęć