Biegi w maju 2019

01
śr
Sianowski Bieg Ekstremalny "Sian Run"
Sianowo 
01
śr
Trzemeszeński Marsz po Zdrowie
Trzemeszno 
01
śr
Bieg i nordic walking – 15 lat polski w UE
Myszków 
01
śr
Triada Majowa - Bieg Ludzi Pracy
Częstochowa 
01
śr
3. Mistrzostwa Kątów Wrocławskich
Kąty Wrocławskie 
01
śr
7. Półmaraton Śladami Bronka Malinowskiego
Grudziądz-Rulewo  
01
śr
6. Bieg o Strzałę Widanta
Resko k.Gryfic 
01
śr
37. Krapkowicki Bieg Uliczny
Krapkowice 
01
śr
Bieg Unijny 2019
Przeźmierowo k.Poznania 
01
śr
Lidzbarska "5" i "10"
Lidzbark k.Olsztyna 
01
śr
5. Zambrowski Bieg Uliczny
Zambrów 
01
śr
11. Bieg Goplany
Świdnica 
01
śr
8. Bydgoszcz na Start!
Bydgoszcz 
01
śr
3. Półmaraton Doliną Rospudy / Bieg Bakałarza
Bakałarzewo k.Suwałk 
01
śr
Runmageddon
Ełk 
01
śr
7. Bieg Przodownika
Dąbrowa Górnicza 
01
śr
8. Bieg Tropami Śląskich Dinozaurów
Lisowice k.Lublinca 
01
śr
Półmaraton Chełmżyński / Chełmżyńska Dziesiątka
Chełmża 
01
śr
18. Toyota Maraton Jelcz-Laskowice - 14. Memoriał Barbary Szlachetki
Jelcz-Laskowice 
01
śr
6. Bieg Uliczny o Puchar Starosty Powiatu Kępińskiego
Kępno 
01
śr
2. Bieg Maryi
Opalenica 
01
śr
20. Bieg Śladami Bogusława X
Łącko k.Ustki 
01
śr
3. Bieg Trzeźwości im. Ks. Franciszka Blachnickiego
Rzeszów 
01
śr
8. Bieg Ziemi Limanowskiej
Limanowa 
01
śr
6. Dycha po Piachu
Czołpino/Smołdzino k.Słupska 
02
czw
6. Ogólnopolski Bieg Wokół Twierdzy Zamość
Zamość 
02
czw
2. Międzynarodowy Półmaraton „Bitwa Pod Gorlicami"
Gorlice 
02
czw
7. Bieg Flagi
Warszawa 
02
czw
2. Bieg Macierzy Polonii
Wola Więcłąwska 
02
czw
Triada Majowa - Nocny Bieg Flagi
Częstochowa 
02
czw
Półmaraton / Górska dycha z flagą na Trójgarbie
Witków k.Wałbrzycha 
02
czw
5. Wołowski Bieg Flagi Narodowej
Wołów k.Wrocławia 
02
czw
17. Bieg Po Słońce
Pniewo 
02
czw
15. Półmaraton Węgorza / 2. Bieg Flagi Biało-Czerwonej
Węgorzewo 
02
czw
3. Bieg Biało-Czerwonej
Poznań 
02
czw
Bieg z Flagą / NW
Katowice 
02
czw
2. Bieg Flagi
Szubin 
02
czw
Bieg Flagi
Łochów 
02
czw
3. Bieg Tylko dla Orłów
Gniezno 
03
pt
Solid Run Śrem
Śrem 
03
pt
10. Bieg Konstytucji 3 Maja
Rybnik 
03
pt
Szlak Warowni Jurajskich [ODWOŁANE]
Częstochowa 
03
pt
Nor-DZIK Walking
Boguszów-Gorce 
03
pt
31. Bieg Konstytucji 3 Maja
Stalowa Wola 
03
pt
5. Kobierzycki Bieg z Konstytucją
Kobierzyce k.Wrocławia 
03
pt
9. Bieg i Marsz Konstytucji 3 Maja
Wiączyń Dolny 
03
pt
29. Bieg Konstytucji 3 Maja
Warszawa 
03
pt
Arkońska MILA 2019 - Bieg Konstytucji 3 Maja
Szczecin 
03
pt
5. Gryfiński Transgraniczny Festiwal Biegowy
Gryfino 
03
pt
Triada Majowa - Bieg Konstytucji 3 Maja
Częstochowa 
03
pt
29. Bieg Orłów
Czarna Dąbrówka k.Bytowa 
03
pt
12. Bieg bez Granic
Racibórz 
03
pt
4. Zakopiańska Mila Konstytucyjna
Zakopane 
03
pt
Bieg Konstytycji 3 Maja
Łódź 
03
pt
5. Bieg o wschodzie słońca
Gdańsk 
03
pt
Bieg Konstytucji 3 Maja o Puchar Starosty Strzyżowskiego
Strzyżów k.Rzeszowa 
03
pt
21. Krośnieński Bieg Konstytucji
Krosno 
03
pt
100 Miles of Beskid Wyspowy
Zalesie k.Limanowej 
03
pt
28. Ogólnopolski Bieg im. Jana Kilińskiego
Mogilno - Trzemeszno 
03
pt
4. Dąbrowski Ćwierćmaraton "O złoty liść dębu"
Dąbrowa Białostocka 
03
pt
Trzeciomajowa Górska Dycha
Grybów 
03
pt
Łubianka Grand Prix Cross 2019
inf. w treśći 
03
pt
3. Bieg Konstytucji
Skarżysko-Kamienna 
03
pt
Rudawska Wyrypa [RnO]
Jelenia Góra 
03
pt
Bieg Wokół Stadionu / Biegi Małych Olimpijczyków
Twardogóra k.Wrocławia 
03
pt
14. Ogólnopolski Bieg Zajączkowski
Zajączki Drugie 
03
pt
Bieg Wolności
Poznań 
03
pt
5. Bieg Konstytucji
Radom 
03
pt
29. Międzynarodowy Sztumski Bieg Solidarności
Sztum 
03
pt
4. Bieg Konstytucji 3-go Maja
Międzyrzecz 
03
pt
Wartka Dyszka i Wartka Piątka
Zielonagóra k.Szamotuł 
03
pt
27. Bieg Konstytucji
Zbąszynek k.Świebodzina 
03
pt
6. Dębiński Bieg po Flagę
Wola Dębińska 
03
pt
6. Bieg o Puchar Wójta Gminy Grębocice
Grębocice 
03
pt
Pułtuski Festiwal BIegów
Pułtusk 
03
pt
13. Bytomski Bieg Konstytucji 3 Maja
Bytom 
04
sob
Puchar Polski w Nordic Walking
inf. w treści 
04
sob
3. Dycha Sowiogórska
Ludwikowice Kłodzkie 
04
sob
4. Krokowska "10"
Żarnowiec 
04
sob
Bieg Hutnika
Zawadzkie k.Opola 
04
sob
Bieg i Marsz Uniwersału Połanieckiego
Ruszcza k.Połańca 
04
sob
Garmin Ultra Race Myślenice
Myślenice 
04
sob
19. Piaseczyńska Mila Konstytucyjna
Piaseczno 
04
sob
3. Prabucki Bieg Przełajowy „Wokół Komina”
Prabuty 
04
sob
7. Otwarte Mistrzostwa biegusiem.pl w Biegach Przełajowych
Ryki 
04
sob
3. Cross Duathlon Leśne Wydmy
Nowy Duninów k.Płocka 
04
sob
3. Bieg Konstytucji
Jeroniki k. Choroszczy 
04
sob
2. Towarzyski Półmaraton Grodziskich Kosynierów
Grodzisk Wielkopolski 
04
sob
5. Bieg Borków
Połczyn Zdrój k.Białogardu 
04
sob
35. Chojnickie Biegi Strażackie
Chojnice 
05
niedz
Weller 2. Kołaków '44
Kołaków k.Wołomina 
05
niedz
6. Wings for Life World Run
Poznań 
05
niedz
11. Bieg Pomiędzy Zamkami
Ciechanów 
05
niedz
Bieg po Puszczy
Puszcza Niepołomicka 
05
niedz
37. Bieg Kujawiaka
Włocławek 
05
niedz
Misja Brus
Łódź 
05
niedz
3. Bieg Strażacki z OSP Sława
Sława 
05
niedz
7. PKO Białystok Półmaraton
Białystok 
05
niedz
Bieg Pamięci Janka Bytnara
Kolbuszowa 
05
niedz
Towarzyski Maraton Leśnym Szlakiem #7
Łódź 
05
niedz
Uliczno - Przełajowy Bieg o Błękitną Wstęgę Wisły
Puławy 
05
niedz
FINWALA - Bieg oraz Marsz Nordic Walking
Stegna k.Malborka 
05
niedz
3. Półmaraton Starachowicki
Starachowice 
05
niedz
Marconi Duathlon Świdnica
Świdnica 
05
niedz
6. Półmaraton Sowiogórski
Ludwikowice Kłodzkie 
05
niedz
Jurassic Forest Run
Kroczyce 
05
niedz
2. BNI Leliwa Run
Tarnów 
05
niedz
39. Bieg Siarkowca
Tarnobrzeg 
05
niedz
35. Bieg Zwycięstwa
Bojanowo k.Leszna 
07
wt
Kids Run
Warszawa 
08
śr
Top Cross
Toruń 
08
śr
Zabiegana Łódź
Łódź 
08
śr
Warsaw Track Cup 2019
Warszawa 
09
czw
Leśna Piątka
Koszalin 
10
pt
Bieg Juwenaliowy
Wrocław 
10
pt
11. Marszobieg Prewencji Policji o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji
Katowice 
10
pt
GWiNT Ultra Cross
Nowy Tomyśl - Grodzisk Wlkp. - Wolsztyn 
10
pt
Nocny Bieg Parami ze Świetlikami
Las - Puszcza Darżlubska 
10
pt
Koniczynka Trail Maraton
Ojców k.Krakowa 
10
pt
13. Anno Górskie biegi dla dzieci, młodzieży i dorosłych
Żyrowa k.Zdzieszowic 
10
pt
Warneland
Olsztyn 
10
pt
Bieg na 5 km
Rzeszów 
11
sob
BohateRun #3
Kraków 
11
sob
DASHRADE Run
Mietków k.Wrocławia 
11
sob
Everest w Sosnowcu
Sosnowiec 
11
sob
5. Bieg o Złotą Kaczkę [ODWOŁANY]
Toszek 
11
sob
3. Bieg Wolski
Warszawa 
11
sob
4. Staropolski Bieg i Marsz Nordic Walking "Żyj Zdrowo"
Stare Pole k.Malborka 
11
sob
5. Tworogowska Dycha Po Trowie
Tworóg 
11
sob
Morawica Crossrun Szalona Piątka / Dyszka
Morawica k. Kielc 
11
sob
Bieg Charytatywny dla Kamila
Jedlina 
11
sob
29. Ostródzkie Biegi Uliczne - Memoriał Im. Zdzisława Krzyszkowiaka
Ostróda 
11
sob
Bieg na Tak - Run of Spirit 2019
Poznań 
11
sob
6. Bieg Papieski
Lubin 
11
sob
21. Uliczny Bieg Wilka
Grajewo 
11
sob
14. Bieg Wyspiańskiego
Wrocław 
11
sob
9. Półmaraton Szelkowski
Stary Szelków k.Makowa Mazowieckiego 
11
sob
6. Dycha Głogowska
Głogów Małopolski k.Rzeszowa 
11
sob
39. Textilcross
Łódź 
11
sob
8. Bieg Kwitnącej Jabłoni
Łącko k.Nowego Sącza 
11
sob
Cross z historią w tle 2019
Leszno 
11
sob
12. Katowicki Festiwal Biegowy im Jerzego Kukuczki
Katowice 
11
sob
Runmageddon Małopolska
Kraków 
11
sob
4. Bieg o Kłodę
Radzowice 
11
sob
4. Bieg Rzemieślnika
Rybnik 
11
sob
Szczeciński Festiwal Biegowy "Gwiazdy dla Hospicjum"
Szczecin 
11
sob
43. Bieg Zwycięstwa
Gołdap 
11
sob
Blue League
Kraków 
11
sob
14. Bieg Filipidesa
Pasłęk 
11
sob
6. Skockie Przełaje
Skoki k.Wągrowca 
11
sob
5. Zabobrzańska Mila
Jelenia Góra 
11
sob
23. Wiosenne Biegi Przełajowe
Wapnica k.Międzyzdrojów 
11
sob
Maraton Beskid Niski
Gorlice – Wysowa-Zdrój  
11
sob
Cross Duathlon Żyrowik
Żyrowa k.Zdzieszowic 
11
sob
6. Bieg Rycerski
Świecie 
11
sob
Gdańskie Biegi Leśne
Gdańsk 
11
sob
Silesian Highland Marathon IV
Nowa Wieś k.Będzina 
11
sob
12. Bieg Piastowski
Inowrocław 
11
sob
ChampionMan Duathlon
Czempiń 
11
sob
Bieg Herosa
Pustynia Błędowska k.Olkusza 
11
sob
Cross Activ
Olkusz 
11
sob
Botaniczna Piątka - edycja wiosenna
Łódź 
11
sob
8. Run Cross / Bieg na Barana
Żyrowa k.Zdzieszowic 
11
sob
36. Pszczewska Dwudziestka - Półmaraton Biegajmy Razem
Pszczew k.Gorzowa Wlkp. 
11
sob
9. Maraton Opolski
Opole 
11
sob
Etapowy Maraton Pokoju
Warszawa 
11
sob
Energetyczna 10-tka
Grzegorzewice 
11
sob
Dukla Wolf Run
Dukla 
11
sob
24. Wojewódzkie Biegi Przełajowe „Szlakami Jana z Jani”"
Kościelna Jania, gm. Smętowo Graniczne 
11
sob
Wild Cross Run
Dziećmorowice 
11
sob
7. Żorski Bieg Ogniowy
Żory 
11
sob
Bieg i Marsz Nordic Walking „Aktywnie dla Agatki”
Rybnik 
11
sob
Bieg dla bohaterów
Łódź 
11
sob
4. Terenowy Bieg Przetrwania / NW
Choszczno 
12
niedz
17. Bieg Skawiński
Skawina 
12
niedz
6. Półmaraton Górski Jedlina-Zdrój
Jedlina-Zdrój 
12
niedz
3. Duathlon Cross
Lubomia 
12
niedz
5. Wrocławski Bieg Akademicki
Wrocław 
12
niedz
4. Bieg Kurierów Sądeckich
Rytro 
12
niedz
23. Ogólnopolski Górski Bieg "Magurki"
Bielsko-Biała 
12
niedz
Grand Prix Kierunek Ultra
Folwark Hutta k. Suwałk 
12
niedz
Szybki Mózg [BnO]
Warszawa 
12
niedz
Trigym Indoor Tricarbon Duathlon
Szczecin 
12
niedz
3R PWSZ dla Regionu
Rydzyna k.Leszna 
12
niedz
9. Szóstka Pogorii
Dąbrowa Górnicza 
12
niedz
2. Bieg Pałacowy
Damnica 
12
niedz
Bieg Europejski z PKO Bankiem Polskim
Gdynia 
12
niedz
Bieg SGGW
Warszawa 
12
niedz
Bieg Sadownika
Grudynia Wielka k.Głubczyc 
12
niedz
13. Bieg Lupusa o Puchar Wójta Gminy Dobroszyce
Bartków k.Oleśnicy 
12
niedz
4. Półmaraton Polanica–Zdrój / Dziesiątka Staropolanki
Polanica-Zdrój 
12
niedz
Pyskowicki Bieg MAMUTA
Pyskowice k.Gliwic 
12
niedz
5. Drezdenecka Dycha
Drezdenko 
12
niedz
13. Bieg Wdzięczności za Pontyfikat Papieża Jana Pawła II
Konstantynów Łódzki 
12
niedz
10. Działoszyńska Dzięsiątka
Działoszyn 
12
niedz
15. Bieg Sanguszków / 6. Mistrzostwa Tarnowa w Nordic Walking
Tarnów 
12
niedz
Muzyczna Dycha
Piła 
12
niedz
7. Bieg Europejski
Płock 
12
niedz
23. Cross Trzeźwości
Suchowola 
12
niedz
4. PKO Bydgoski Festiwal Biegowy
Bydgoszcz 
12
niedz
8. Bieg Nowej Wsi
Nowa Wieś k.Będzina 
12
niedz
2. Grand Prix Cztery Pory Roku
Łapy 
12
niedz
Szczecińska Liga Biegowa
Szczecin 
12
niedz
4. Bieg Pilicy
Białobrzegi 
12
niedz
5. Grand Prix Zwierzyńca
Białystok 
12
niedz
7. Maraton Lubelski
Lublin 
12
niedz
3. Charytatywny Bieg UMED
Łódź 
12
niedz
2. Tarnogórski Rajd Nordic Walking Szlakiem Unesco
Tarnowskie Góry 
14
wt
Monte Kazura
Warszawa 
14
wt
Śląski Etapowy Maraton Pokoju
Krostoszowice 
14
wt
Murowana Goślina Biega Nocą
Murowana Goślina 
15
śr
Parki i Lasy Katowic
Katowice 
15
śr
Grand Prix Torunia w biegach przełajowych 2019
Toruń 
15
śr
Cała Polska Biega z Mapą
Cała Polska 
15
śr
Grand Prix Żoliborza
Warszawa 
17
pt
Biegiem do koszar
Modlin 
17
pt
3. Ciechanowska Sztafeta Charytatywna 48h
Ciechanów 
17
pt
UltraRoztocze
Susiec 
17
pt
Botaniczna Piątka - edycja nocna
Warszawa 
17
pt
7. Bieg Łosia
Dziekanów Leśny k.Warszawy 
18
sob
Grand Prix Tężnie Run
Ciechocinek 
18
sob
4. KRS FORMOZA Ultramaraton Kaszubski
Przywidz k. Gdańska 
18
sob
4. Powiatowy Bieg na Piątkę
Ujazd k.Grodziska Wielkopolskiego 
18
sob
5. Dynowska ZaDyszka
Dynów 
18
sob
Puchar Polski w Nordic Walking
inf. w treści 
18
sob
6. Cross Wesoła
Warszawa-Wesoła 
18
sob
DrewHome Beskidzki Topór
Andrychów 
18
sob
Spartan Race
Kotelnica Białczańska 
18
sob
6. Bieg Wiosenny / Wiosenny Nordic Walking
Manowo k.Koszalina 
18
sob
19. Dycha Kowalewska
Kowalewo Pomorskie 
18
sob
5. Dziwnowska Liga Biegowa
Dziwnów 
18
sob
Vikings Run
Smardzewice k.Tomaszowa Mazowieckiego 
18
sob
Powerade Run 2.0
Łódź 
18
sob
5. Ultra Kamieńsk
Góra Kamieńsk k.Radomska 
18
sob
Grand Prix Mysłowic o Puchar Truchtacza
Mysłowice 
18
sob
23. Bieg Święców
Sławno k.Słupska 
18
sob
100. Maraton Tomka Pawłowskiego
Pleszew k.Kalisza 
18
sob
5. Bieg na Miedzyniu
Bydgoszcz 
18
sob
Borowiacka Dycha
Czersk k.Chojnic 
18
sob
26. Bieg Górski na Ślężę
Sobótka 
18
sob
4. Bieg Muzealny
Tuczno k.Inowrocławia 
18
sob
36. Bieg Grzymalitów
Chodzież 
18
sob
5. Bieg Rodzinny Wokół Osiedla Tysiąclecia
Katowice 
18
sob
6. Leśny Bieg Pszczelim Szlakiem
Uroczysko Feleczyn k.Łabowej 
18
sob
Perły Małopolski Wapienne - Beskid Niski
Wapienne 
18
sob
14. Cross Maraton Przez Piekło do Nieba
Sielpia k.Końskich 
18
sob
Bieg Bystrzycki
Bystrzyca Kłodzka 
18
sob
8. Bieg Tarnogórski
Tarnowskie Góry 
18
sob
2. Osiek Triathlon
Osiek k.Oświęcimia 
18
sob
19. Półmaraton Hajnowski
Hajnówka 
18
sob
2. Bieg Krwiodawców
Mysłowice 
18
sob
Grand Prix Koła
Koło 
18
sob
Bieg "Od jeziora do jeziora"
Dobrzeń Wielki k.Opola 
18
sob
27. Bieg Uliczny po Ziemi Makowskiej
Maków Podhalański 
18
sob
31. Bieg Baborowa im. E. Gorczyńskiego
Baborów k.Głubczyc 
18
sob
21. Bieg Milowego Słupa
Konin 
18
sob
Bieg Sylwana
Lubliniec 
18
sob
Bieg Katorżniczy KotlActive Forest Run
Kotla k.Głogowa 
18
sob
8. Festiwal Biegu Lwa
Tarnowo Podgórne 
18
sob
4. Leśne Bieganie dla Zdrowia w Woli
Wola - Gmina Miedźna 
18
sob
Kwidzyński Bieg Papiernika
Kwidzyn 
18
sob
7. Olecka Trzynastka
Olecko 
18
sob
MP / MP Masters w nocnym i średniodystansowym BnO
Smołdzęcino k.Połczyna-Zdrój 
18
sob
3. Biegi leśne "Nagonka"
Koło k.Piotrkowa Trybunalskiego 
18
sob
2. Bieg im. hr. Augusta Cieszkowskiego
Wierzonka k.Swarzędza 
18
sob
11. Przełajowy Bieg Raculan
Zielona Góra 
18
sob
9. Rawicki Festiwal Sportu
Rawicz 
18
sob
5. Bieg Dookoła Jeziora Chociwel
Chociwel 
18
sob
17. Bieg Naftowy
Gorlice 
18
sob
2. Bieg Maryi
Poznań 
18
sob
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa 2019
Gliwice 
18
sob
Bieg Wiewiórki 2019
Ruda Śląska 
18
sob
Sztafeta 7 Dni i 7 Nocy "Kilometry dla hospicjum"
Gliwice 
18
sob
15. Ekiden
Warszawa 
19
niedz
Silesiaman Triathlon
Pszczyna 
19
niedz
7. Bieg Kwitnących Ogrodów
Kuchary Królewskie 
19
niedz
Bieg Twierdzy Kraków
Kraków - Zielonki 
19
niedz
11. Bieg Wiosny
Rybnik 
19
niedz
Bieg Kobiet Zawsze Pier(w)si w Trójmieście
Gdynia 
19
niedz
6. Bieg Ulicami Małogoszcza Bieg Bohaterów
Małogoszcz k.Kielc 
19
niedz
Ossona Cup
Częstochowa 
19
niedz
9. Jurajski Puchar Nordic Walking
Jura Krakowsko-Częstochowska 
19
niedz
6. Bieg Sądeczan z Kryniczanką
Stary Sącz 
19
niedz
5. Sierakowicka '15
Sierakowice 
19
niedz
9. Panewnicki Bieg Dzika
Katowice 
19
niedz
Piastowski Bieg po oddech
Wołowice k. Czernichowa 
19
niedz
4. Festiwal Biegowy im. Jana Pawła II
Kazimierz Dolny 
19
niedz
Miedzyńska Dziesiątka
Bydgoszcz 
19
niedz
3. Chrzanowski Bieg Uliczny
Chrzanów 
19
niedz
5. Pustynna Ośmiornica
Siedlec k.Częstochowy 
19
niedz
5. Bieg Uliczny im. Janusza Smiatacza
Trzcinica k.Kępna 
19
niedz
Bieg Po Nowe
Łódź 
19
niedz
25. Bieg im. Alojzego Graja
Łobżenica 
19
niedz
Solec Maraton Wilczym Tropem 3
Rudy k.Solca Kujawskiego 
19
niedz
5. Bieg Instalatora
Bydgoszcz 
19
niedz
6. Bieg "Elegant na 5"
Mosina k.Poznania 
19
niedz
Półmaraton Mustanga Imprezka
Poręba k.Myślenic 
19
niedz
6. Wolbromska Ciężka Dycha
Wolbrom 
19
niedz
Bieg na Zamek Spycimira
Tarnów 
19
niedz
Bieg Zielonym Szlakiem Niziny Mazowieckiej
Czerwonka Włościańska k.Makowa Mazowieckiego 
19
niedz
Bieg Po Endorfiny
Wąsosz k.Rawicza 
19
niedz
Mistrzostwa Wrocławia w NW o puchar Prezydenta Wrocławia
Wrocław 
19
niedz
Łączy Nas Sport
Polanica-Zdrój 
19
niedz
Runaway - Colosseum
Pępowo 
19
niedz
Elemental Tri Series
Olsztyn 
19
niedz
5. Maraton Uśmiechu
Ostrów Wielkopolski 
19
niedz
10. Bieg Wegański
Warszawa 
19
niedz
Sztafetowy bieg w Starym Browarze / Miejska Mila
Poznań 
19
niedz
Duathlon Zgorzelec
Zgorzelec 
19
niedz
27. Bieg Fiata
Bielsko-Biała 
19
niedz
Orla Pię(ś)ć
Świeszyno k.Koszalina 
19
niedz
Jata Race III OCR
Łuków 
19
niedz
5. Bieg Wadowicki
Wadowice 
22
śr
Szczecińska Dobranocka 13 [BnO]
Szczecin 
23
czw
7. Bieg 5 Mil
Gdynia 
23
czw
Pobino [InO]
Gliwice 
24
pt
Golden Mountain Tour
Częstochowa 
24
pt
WULKANY 2019
Złotoryja 
24
pt
4. Urodzinowy Bieg Nocny
Goleniów 
24
pt
3. Ekstremalny Bieg Pogoń Kaczora
Kaczki Średnie k.Turku 
24
pt
16. Międzynarodowy Ekstremalny Mraton Pieszy KIERAT 2019
Słopnice 
25
sob
3. SATISFASHION Bieg Lubliniecki
Lubliniec 
25
sob
2. Bieg Pileckiego
Jodłówka 
25
sob
3. Półmaraton Kanału Augustowskiego / Bieg Flisaka
Płaska k. Augustowa 
25
sob
Perły Małopolski
Wapienne 
25
sob
36. Bieg im. bł. Edmunda Bojanowskiego
Piaski Wlkp. k.Gostynia 
25
sob
4. IPB Nocny Bieg na 5 km o Puchar Eugeniusza Jaremko
Iława 
25
sob
6. Sieprawska Piątka
Siepraw k.Myślenic 
25
sob
Ultramaraton Jaga Kora
Rymanów Zdrój k.Krosna 
25
sob
5. Bieg Kresowy
Bystrzyca k.Oławy 
25
sob
10. Gliwicki Bieg Uliczny
Gliwice 
25
sob
Integrowanie Przez Bieganie
Będkowice k.Krakowa 
25
sob
Bieg św. Kingi
Stary Sącz 
25
sob
Białołęcki Bieg Mam
Warszawa-Białołęka 
25
sob
JBL Triathlon Sieraków
Sieraków 
25
sob
3. Bieg NieNaŻarty
Pamiątkowo 
25
sob
Runmageddon Mazowsze
Warszawa 
25
sob
5. Pomorska Sztafeta Firm
Gdańsk 
25
sob
Luzińska Dziesiątka / Bieg Lusinii
Luzino k.Wejherowa 
25
sob
Mocarny Zbój
Niedzica 
25
sob
6. Silgan Ćwierćmarataon
Tczew 
25
sob
Niechanowska Dyszka
Niechanowo k.Gniezna 
25
sob
4. Interferie Run / Dziesiątka Staropolanki
Szklarska Poręba 
25
sob
3. Bieg Bohaterów Krajny
Białośliwie k.Piły 
25
sob
17. Bieg Ulicą Piotrkowską "Rossmann Run"
Łódź 
25
sob
Piętno Wisły
Toruń 
25
sob
36. Półmaraton Solan im. Romana Terlikowskiego
Nowa Sól 
25
sob
Gniewino Triathlon Energy
Gniewino k.Wejherowa 
25
sob
2. Wołowski Naraton Leśny na Raty
Tarchalice k.Wołowa 
25
sob
Piaseczyńska Piątka
Piaseczno 
25
sob
Mama i Ja - Rodzinny Piknik Biegowy
Szczecin 
25
sob
Pielgrzymowicko (za)Dyszka
Pielgrzymowice k.Pawłowic 
25
sob
Surowica Trail
Wola Niżna k.Krosna 
25
sob
3. Bieg Azotowy
Trzebież 
25
sob
8. Wolsztyńska Dziesiątka
Wolsztyn 
25
sob
12. Bieg Uliczny o Łaziskie Liście im. Alojzego Kalei
Łaziska Górne k.Katowic 
25
sob
Grand Prix w biegach górskich
Gdynia 
25
sob
6. Wyszyńska Dziesiątka im. Adasia Jabłońskiego / NW
Wyszyna k.Konina 
25
sob
Trzebnica Cross Race
Trzebnica 
25
sob
3. Półmaraton Zegrzyński
Serock - Wieliszew 
25
sob
7. Bieg Konopielki
Juchnowiec Dolny k.Białegostoku 
25
sob
30. Myśliborska Dziesiątka / Mila
Myślibórz 
25
sob
Polkowicka Dycha / NW
Polkowice 
25
sob
2. Złotoryjska Złota Dycha
Złotoryja 
25
sob
6. Leżajski Bieg Zośki Turosz
Leżajsk 
25
sob
Bieg charytatywny "Kilometry Pomocy dla Oliwiera"
Wrocław 
25
sob
21. Ożarowski Bieg im. Janusza Kusocińskiego
Ożarów Mazowiecki 
25
sob
9. Bieg Cichociemnych
Krusze k.Tłuszcza 
25
sob
3. Mistrzostwa Kątów Wrocławskich
Kąty Wrocławskie 
25
sob
Szamocińska Siekiera
Szamocin 
25
sob
Leśne Run GP Warmia - Lato
Ruś k. Olsztyna 
25
sob
9. Dziesiątka Fiedlerowska
Bolewice 
25
sob
7. Veolia Ursus Biega
Warszawa-Ursus 
25
sob
Bieg Wenedów
Koszalin 
25
sob
Biathlon dla Każdego
Czarny Bór 
25
sob
Ultra Perła
Wapienne 
25
sob
5. Nocny sieBIEGA Półmaraton Kielecki
Kielce 
26
niedz
3. Rodzinny Mini Festiwal Biegowy "O złotą kózkę"
Dobczyce k.Krakowa 
26
niedz
Kanclerz Leśne Run Śląsk - Lato
Zabrze 
26
niedz
24. Mazowiecka Piętnastka / 5. Mazowiecka Piątka
Mińsk Mazowiecki 
26
niedz
Miss Run 2019
Suwałki 
26
niedz
40. Bieg Krotosa
Krotoszyn 
26
niedz
7. Edycja Prusice Biegają
Prusice k.Wrocławia 
26
niedz
Otwocka Dycha / Piątka
Otwock 
26
niedz
9. Bieg Koziołków
Kędzierzyn-Koźle 
26
niedz
Garmin Iron Triathlon Płock
Płock 
26
niedz
Z biegiem Wisły
Annopol 
26
niedz
Triathlon Energy Gniewino
Gniewino 
26
niedz
Puszczygór / Puszczygórka
Szczecin 
26
niedz
Sky Tower Run
Wrocław 
26
niedz
6. Dybawka Biega
Dybawka k.Przemyśla 
26
niedz
25. Półmaraton Kurpiowski / 3. Kurpiowska Dziesiątka
Ostrołęka 
26
niedz
7. Bieg Swoszowicki
Kraków 
26
niedz
9. Bieg o Koronę Księżnej Dąbrówki
Dąbrówka k.Poznania 
26
niedz
30. Maraton Juranda
Szczytno 
26
niedz
6. Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji
Rzucewo K.Pucka 
26
niedz
5. Bieg Łomianek
Łomianki 
26
niedz
10. Bieg o Laur Brzezin
Brzeziny k.Kielc 
26
niedz
Bieg Tura im.Henryka Pliszki / Mały Bieg Tura / Marsz po Zdrowie
Człuchów 
26
niedz
22. Biegi Uliczne im. Jana Kielasa
Skarszewy 
26
niedz
25. Pętla Rudnicka
Rudniki k.Wielunia 
26
niedz
Kasztelańska Piątka
Łęczna 
26
niedz
37. Ogólnopolski Otwarty Bieg Przełajowy o Puchar Leśny pamięci Tomasza Hopfera
Obliwice k.Lęborka 
26
niedz
6. Jastrzębski Bieg Kobiet / 4. Marsz NW
Jastrzębie-Zdrój 
26
niedz
7. Podkowiańska Dycha
Podkowa Leśna k.Warszawy 
26
niedz
Bieg Szlakiem Przygody nad Jeziorem Barlineckim
Barlinek k.Gorzowa Wielkopolskiego 
26
niedz
4. Lubaski Cross ,,Szlakiem Bursztynowym"
Lubasz 
26
niedz
6. Piastowska Piątka
Pobiedziska 
26
niedz
Maraton Miast Ogrodów
Milanówek 
31
pt
Piekło Północy
Rumia 
31
pt
Bieg Sokoła
Zakopane 
31
pt
Ultra Trail Małopolska
Kasinka Mała 
31
pt
Węgorzyńska Ultramaratońska Doba / NW
Węgorzyno 
31
pt
Biathlon Letni O Puchar Dowódcy Wojsk Obrony Terytorialnej
Kiry k.Zakopanego 

Legenda:

Kolory:

  • Biegi w Polsce
  • Biegi Ligi Festiwalu Biegów
  • Biegi Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju

Ikony:

  • - link do zapowiedzi
  • - link do relacji
  • - link do wyników
  • - link do galerii zdjęć
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce