Biegi w lipcu 2019

03
śr
Zabiegana Łódź
Łódź 
03
śr
Top Cross
Toruń 
04
czw
Hunt Run - Polowanie na biegaczy
Kotelnica Białczańska 
05
pt
Bojko Trail
Kraina Bojków  
06
sob
2. Bieg Przyjaźni
Przyjezierze k.Inowrocławia 
06
sob
8. Dycha Anny Wazówny
Brodnica 
06
sob
DUO Cross Imielin 2019
Imielin k.Katowic 
06
sob
Biegniemy dla Łukasza!
Osiny k.Kępna 
06
sob
Enea Bydgoszcz Triathlon
Bydgoszcz 
06
sob
Grand Prix Tężnie Run
Ciechocinek 
06
sob
Blue League
Kraków 
06
sob
Puchar Polski w Nordic Walking
inf. w treści 
06
sob
8. Półmaraton Tradycji
Adamów k.Łukowa 
06
sob
4. RESO Suwałki
Suwałki 
06
sob
6. Janikowska Dyszka
Janikowo k.Inowrocławia 
06
sob
26. Bieg im. Elżbiety Garduły
Korzybie gm.Kępice 
06
sob
Półmaraton Harnasia
Korbielów k.Żywca 
06
sob
8. Dycha Anny Wazówny
Brodnica 
06
sob
DECATHLON Aero Run
Legnica 
06
sob
Gdańskie Biegi Leśne
Gdańsk 
06
sob
IGLOTEX 12. Bieg Czterech Jezior
Skórcz 
06
sob
Kids Run
Łódź 
06
sob
21. Bieg o Kryształową Perłę Jeziora Narie
Kretowiny k.Morąga 
06
sob
Bieg na Jawornik
Złoty Stok 
06
sob
Commando Szarak
Szarki k.Nowego Tomyśla 
06
sob
6. Puchar Wyspy Giżyckiej
Giżycko 
06
sob
21. Bieg Szlakiem Tatarskim
Prostki k.Ełku 
06
sob
4.Bieg o Złotą Babę Dźwierzucką
Dźwierzuty k.Szczytna 
06
sob
iSwim iRun
Rajgród 
06
sob
Cracovia Triathlon [ODWOŁANY]
Kraków 
06
sob
6. Bieg i Marsz NW o Puchar Komendanta Powiatowego Policji
Płotowo k.Bytowa 
06
sob
5. Nocny Bieg z Gwiazdami
Wodzisław Śląski 
06
sob
5. Charytatywny Bieg o Pierścień Św. Kingi
Bochnia 
06
sob
3. Bieg Św. Jana z Dukli
Dukla 
06
sob
Polanicki Bieg Niedźwiedzia
Polanica-Zdrój 
06
sob
Powiatowy 2. Bieg Rybina
Rybnica k.Jeleniej Góry 
06
sob
GRILL+RUN=FUN 2019
Palowice 
06
sob
Runmageddon Arena Gliwice
Gliwice 
06
sob
3. Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej - Kurs na Chełmską 2019
Koszalin 
06
sob
17. Atlantis Bieg Opolski
Opole 
07
niedz
Bieg Arkowca
Gdynia 
07
niedz
Bieg oraz Marsz NW Wałami Von Plauena
Malbork 
07
niedz
TriCity TRAIL
Trójmiejski Park Krajobrazowy 
07
niedz
Szturm Śląski - Bieg z przeszkodami na Stadionie Śląskim
Chorzów 
07
niedz
6. Bieg Grzymały
Sadowne 
07
niedz
19. Bieg na Szczyt Pilska
Korbielów 
07
niedz
2. Odra Triathlon 1/8 IM
Krapkowice 
07
niedz
Elemental Tri Series Blachownia
Blachownia 
07
niedz
Ruś Cross Triathlon
Ruś k. Olsztyna 
07
niedz
30. Bieg Jagiełły Tip Topol Półmaraton Pobiedziska
Pobiedziska 
07
niedz
2. Grand Prix Cztery Pory Roku
Łapy 
07
niedz
Łubianka Grand Prix Cross 2019
inf. w treśći 
07
niedz
8. Tatarska Piątka
Studzianka k.Białej Podlaskiej 
07
niedz
Powiat Ostrowski Biega
Tarchały Wielkie 
07
niedz
Kids Run
Warszawa 
07
niedz
39. Ciechanowska Piętnastka
Ciechanów 
07
niedz
29. Międzynarodowy Bieg po Plaży
Jarosławiec 
07
niedz
Arka Triathlon dla Każdego II
Gliwice / Jezioro Pławniowice 
07
niedz
Wtórpol Triathlon
Skarżysko-Kamienna 
07
niedz
Biathlon Letni
Kościelisko 
09
wt
Murowana Goślina Biega Nocą
Murowana Goślina 
09
wt
Śląski Etapowy Maraton Pokoju
Krostoszowice 
10
śr
Etapowy Maraton Pokoju
Warszawa 
11
czw
Bieg Chomika
Warszawa 
12
pt
5. Magiczny Bieg przy Pochodniach
Wicko 
12
pt
Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy
Sobieszów - Jelenia Góra 
12
pt
Bieg bez Granic - Lauf ohne Grenzen
Słubice 
12
pt
6. Nocna Recordowa Piątka
Poznań 
13
sob
Szczęśliwa 7 Mokotowska
Warszawa 
13
sob
5. Lipcowy Dwubieg Puszczykowski
Puszczykowo 
13
sob
Kaszubski Triathlon
Tuchomie 
13
sob
Charytatywny Bieg dla Franka
Olsztyn Jurajski k.Częstochowy 
13
sob
3. Nocny Bieg Uliczny Night Run Susz
Susz 
13
sob
Bieg Terenowy "Tropem Dzika" - Weekend Sportów Ekstremalnych
Lesko 
13
sob
Bukowiecka Dziesiątka
Bukowiec k.Świecia 
13
sob
5. Pieszy i Rowerowy Rajd na Orientację
Jaworzno 
13
sob
Pobiednicki Półmaraton POMAGAM
Pobiednik Mały k.Krakowa 
13
sob
Bieg Herbowy Dla Miłoszka
Dębowa k.Kędzierzyna-Koźle 
13
sob
Nocny Zamkowy Półmaraton / 12h Night Castle Run
Olsztyn Jurajski k.Częstochowy 
13
sob
EkaMedica GONIACKA
Białka Tatrzańska 
13
sob
2. Lipiański Bieg Partyzanta
Lipiany 
13
sob
27. Bieg Szlakiem Marii Konopnickiej
Dobieszyn k.Jedlicze 
13
sob
Czarna Cobra [RnO]
Bukowo k.Polanowa 
13
sob
Bieg o Kwiat Azalii
Nowa Sarzyna 
13
sob
3. RUNda Przechlewska
Przechlewo 
13
sob
5. Świerczyniecki Bieg Uliczny o Puchar Wójta Gminy
Świerczyniec k.Tych 
13
sob
2. Triathlon Sokoła
Sokołów Małopolski 
13
sob
Sztafetowy Bieg Żukowski
Żukowo 
13
sob
Ice Cream Run z Lód Miód!
Łódź 
13
sob
Zamek 12h - Night Castle Run
Olsztyn Jurajski k.Częstochowy 
14
niedz
31. Ogólnopolski Bieg HOMOLAN im. Józefa Duba
Kudowa-Zdrój 
14
niedz
Bieg im. Kazimierza Pułaskiego
Świątkowa Wielka k. Jasła 
14
niedz
BiegamBoLubię Lasy - #3 Lato
Żabieniec k. Piaseczna (Nadleśnictwo Chojnów) 
14
niedz
Triathlon Kiekrz
Kiekrz k.Poznania 
14
niedz
Garmin Iron Triathlon Gołdap
Gołdap 
14
niedz
4. Tarnogórski Półmaraton [5 / 10 km / NW]
Tarnowskie Góry 
14
niedz
Wadowickie Biegi Górskie
Wadowice 
14
niedz
7. Stalowa Dycha
Stalowa Wola 
14
niedz
5. Letni Bieg Hamera
Miastko k.Koszalina 
14
niedz
Festiwal Biegowy Gminy Godów
Godów k.Wodzisławia Śląskiego 
14
niedz
38. Bieg o Złoty Kłos
Kołaczkowo k.Wrześni 
14
niedz
2. Półmaraton Bursztynowy
Strzekęcino k.Koszalina 
14
niedz
8. Bieg Prudnicki
Prudnik 
14
niedz
Triathlon Gdańsk
Gdańsk 
14
niedz
4. Półmaraton Wydminy
Wydminy k.Giżycka 
14
niedz
4. Bieg Pamięci Dywizjonu 303
Stara Wieś k.Radzynia Podlaskiego 
14
niedz
Śnieżnik Challenge Run
Międzygórze 
14
niedz
Kanclerz Triathlon Zabrze 1/8 IM
Zabrze 
14
niedz
Bydgoszcz Run Hau
Bydgoszcz 
14
niedz
Triathlon Wrocław [ODWOŁANY]
Wrocław 
14
niedz
Sztafetowy Maraton Szakala
Łódź 
14
niedz
Dwernik Kamień Trail
Dwernik 
15
pon
City Trail onTour
Lublin 
15
pon
Mistrzostwa Europy w Rajdach Przygodowych 2019
Kraków 
16
wt
City Trail onTour
Warszawa 
17
śr
City Trail onTour
Olsztyn 
18
czw
7. Pętla Krosowa Grodziskiego Klubu Biegacza
Grodzisk Mazowiecki 
18
czw
City Trail onTour
Trójmiasto 
18
czw
Pobino [InO]
Gliwice 
18
czw
Bieg 7 Szczytów - DFBG
Lądek Zdrój  
18
czw
Super Trail 130 - DFBG
Lądek-Zdrój  
19
pt
City Trail onTour
Bydgoszcz 
19
pt
K-B-L 110 - DFBG
Kudowa-Zdrój 
19
pt
Nocna Wataha 2019 - Lato
Olsztyn Jurajski k.Częstochowy 
20
sob
3. Bieg po Muszlę św. Jakuba
Nowosielce 
20
sob
3. Bieg Uliczny o Puchar Wójta Gminy Łęka Opatowska
Siemianice k.Kępna 
20
sob
19. Bieg Uliczny Św. Jakuba
Lębork 
20
sob
Biegun - Zemsta Neptuna
Gdynia 
20
sob
6. Otwarte Mistrzostwa Zakopanego w Biegu Pod Górę
Zakopane 
20
sob
Piekarski Półmaraton / Nocna zaDyszka
Piekary Śląskie 
20
sob
Poznańska Piwna Mila #6
Poznań - Fort VI 
20
sob
5. Bieg Czterolistnej Koniczynki
Munina 
20
sob
4. Bieg Nocny z FALSTARTEM
Cieciułów k.Olesna 
20
sob
8. Półmaraton o Puchar Krotoski-Cichy wokół jeziora Chrzypskiego
Chrzypsko Wielkie 
20
sob
Famag Bieg Poniecka "10"
Poniec k.Leszna 
20
sob
2. Kaliski Półmaraton Nocny "Bursztynowa Hellena"
Kalisz 
20
sob
7. Kogucia Dycha
Kurzętnik 
20
sob
9. Pozytywny Bieg Przełajowy
Kalej k.Częstochowy 
20
sob
20. Jubileuszowy Bieg Dookoła Morynia i Jeziora Morzycko
Moryń 
20
sob
Kujavia Triathlon
Solec Kujawski 
20
sob
Izerski Weekend Biegowy
Szklarska Poręba 
20
sob
Ultra Trail 68 - DFBG
Lądek-Zdrój  
20
sob
Złoty Maraton - DFBG
Lądek-Zdrój 
20
sob
Złoty Półmaraton - DFBG
Lądek-Zdrój 
20
sob
9. Wałecki Festiwal Biegowy
Wałcz 
20
sob
14. Ogólnopolski Bieg Uliczny "Dobrodzieńska Dycha"
Dobrodzień 
20
sob
Bieg Granicą Warmii i Mazur
Gąsiorowo 
20
sob
Triathlon Radłów
Radłów 
20
sob
39. Ogólnopolski Bieg Radomyski im. Jacka Kozioła
Radomyśl Wielki 
20
sob
Bieg Wiewiórki 2019
Ruda Śląska 
20
sob
CrossRun
inf. w treści 
21
niedz
Bieg Przyjaciół Wigierskiego Parku Narodowego
Krzywe k. Suwałk 
21
niedz
7. Bieg Trzech Jezior
Kłodawa 
21
niedz
Triathlon Sława
Sława 
21
niedz
Wrocławska 30
Wrocław 
21
niedz
CrossRun
inf. w treści 
21
niedz
Borzęciński Tytan Run
Bielcza 
21
niedz
Ossona Cup
Częstochowa 
21
niedz
Triathlon Energy Bełchatów
Bełchatów 
21
niedz
16. Bieg „Szlakiem Partyzantów z Lubatowej”
Lubatowa k.Dukli 
21
niedz
Gdańsk Run Hau
Gdańsk 
21
niedz
30. Pielgrzymka Biegowa Bytów - Jasna Góra
Bytów 
21
niedz
4. Półmaraton Kalenica / 4. Dwunastka Staropolanki
Bielawa 
21
niedz
20. Jubileuszowy Bieg im. Stanisława Staszica
Brody k.Starachowic 
21
niedz
Bike Atelier Triathlon
Sosnowiec 
21
niedz
9. Panewnicki Bieg Dzika
Katowice 
21
niedz
Triathlon Szczecin
Szczecin 
21
niedz
2. Ultra Sowa
Bielawa 
21
niedz
8. Bieg „Piwniczanki”
Piwniczna-Zdrój 
21
niedz
Trojak Trail - DFBG
Lądek-Zdrój 
21
niedz
Vladislavia Cross
Włocławek 
22
pon
City Trail onTour
Szczecin 
23
wt
City Trail onTour
Poznań 
24
śr
City Trail onTour
Wrocław 
24
śr
6. Bieganie Rodzinne w Jastarni
Jastarnia 
25
czw
City Trail onTour
Katowice 
26
pt
20. Maraton Sztafet
Głębokie 
26
pt
City Trail onTour
Łódź 
27
sob
Bieg o Koronę Pałacu Poledno
Poledno 
27
sob
Bieg Św. Anny
Sobotka 
27
sob
6. Bieg Zdobycia PAST-y
Warszawa 
27
sob
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa 2019
Gliwice 
27
sob
29. Bieg Powstania Warszawskiego
Warszawa 
27
sob
2. Bieg o Puchar Gminy Kamionka Wielka
Kamionka Wielka 
27
sob
6. Pętla Tuszkowska Matka
Lipusz 
27
sob
Botaniczna Piątka - edycja letnia
Lublin 
27
sob
5. Bieg Uliczny Zarzecze na "5"
Zarzecze k.Przeworska 
27
sob
4. Bieg Królewski
Kleszczele 
27
sob
11. Półmaraton Ziemi Puckiej
Puck 
27
sob
18. Toruński Top-Cross Maraton im. Jurka Stawskiego
Toruń 
27
sob
Młyn Trail Michałowice
Michałowice k.Krakowa 
27
sob
2. Charytatywny Bieg Leśny Cross Patówka "Biegamy dla Diany"
Dylów Rządowy k.Pajęczna 
27
sob
27. Biegi Śnieżnickie - Mistrzostwa Polski w Biegach Alpejskich
Międzygórze k.Kłodzka 
27
sob
5. Rudzki Półmaraton Industrialny
Ruda Śląska 
27
sob
Bieg Herosa
Pustynia Błędowska k.Olkusza 
27
sob
11. (Ultra)Maraton Karkonoski
Szklarska Poręba 
27
sob
4. Bieg Stefana Czarnieckiego
Tykocin 
27
sob
Golczewski Triathlon
Gołczewo 
27
sob
Hero Run Trail
Ogrodniczki k. Białegostoku 
28
niedz
Garmin Iron Triathlon Elbląg
Elbląg 
28
niedz
Botaniczna Piątka - edycja letnia
Warszawa 
28
niedz
ZaDyszka Zeto Software - Biegniemy dla Łukasza
Olsztyn 
28
niedz
3. Kowarski Bieg do Św. Anny
Kowary 
28
niedz
Kędzierzyn-Koźle Triathlon
Kędzierzyn-Koźle 
28
niedz
10. Rawski Triathlon
Rawa Mazowiecka 
28
niedz
Festiwal Biegowy o Puchar Starosty Powiatu Wodzisławskiego
Wodzisław Śląski 
28
niedz
3. Półmaraton Szlakiem Bielika
Parpary k.Sztumu 
28
niedz
6. Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy
Dąbki k.Darłowa 
28
niedz
4. Bieg Neptuna
Trzebież 
28
niedz
9. Bieg Kamienny
Koszwice k.Lublińca 
28
niedz
Formoza Challange
Ustka 
28
niedz
7. Edycja Prusice Biegają
Prusice k.Wrocławia 
31
śr
Mila Kusocińskiego
Warszawa 

Legenda:

Kolory:

  • Biegi w Polsce
  • Biegi Ligi Festiwalu Biegów
  • Biegi Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju

Ikony:

  • - link do zapowiedzi
  • - link do relacji
  • - link do wyników
  • - link do galerii zdjęć
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce