Biegi w sierpniu 2019

02
pt
4. Piątka / Dziesiątka Nocnego Puszczyka
Puszczykowo 
03
sob
20. Bieg Sapiehów
Kodeń  
03
sob
Bieg Pamięci Wola-1944
Warszawa 
03
sob
Gorce Ultra-Trail®
Ochotnica Dolna 
03
sob
5. Festiwal Biegów Alpejskich
Zawoja 
03
sob
2. Kotowski Bieg i Marsz NW Charytatywny
Koty k.Tarnowskich Gór 
03
sob
Runmageddon
Szczecin 
03
sob
4. Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego
Kamień Pomorski 
03
sob
5. Bieg Wśród Krasnych Pól
Krasnopol k. Suwałk 
03
sob
Gdańskie Biegi Leśne
Gdańsk 
03
sob
Bieg Wiewiórki 2019
Ruda Śląska 
03
sob
6. Bieg i Marsz Trzeźwości
Stara Łubianka k.Piły 
03
sob
5. eXtremalny Bieg Godzinny
Koszalin 
03
sob
26. Bieg św. Dominika
Gdańsk 
03
sob
5. Szczecinecki Weekend Biegowy
Szczecinek 
03
sob
11. Biegi Gąsawskie im. Gustawa Mądroszyka
Gąsawa k.Żnina 
03
sob
6. Czastarska Piątka
Czastary k.Wieruszowa 
03
sob
Gala Biegów Ultra
Kraków 
03
sob
Ustecka Dziesiątka
Ustka 
03
sob
2. Impresje Biegowe
Łopuszno 
03
sob
Podbabiogórski bieg i marsz rowerowy
Lachowice 
03
sob
Bieg Witosławy
Sława 
03
sob
Bieg Szlak Trafi
Parchatka 
04
niedz
4. Nadbużański Bieg Pod Prąd
Dorohusk 
04
niedz
Bielawa Cross Triathlon
Bielawa 
04
niedz
5. Ultramaraton Powstańca 1944-2019
Wieliszew k.Legionowa 
04
niedz
Szczecin Run Hau
Szczecin 
04
niedz
Garmin Iron Triathlon Chodzież
Chodzież 
04
niedz
Botaniczna Piątka - edycja letnia
Mikołów 
04
niedz
Triathlon Energy Chełmża
Chełmża 
04
niedz
2. Półmaraton Blizna
Blizna k.Ropczyc 
04
niedz
Piwna Mila
Staszów 
04
niedz
28. Bieg Opalińskich
Opalenica 
04
niedz
Memoriałowy Bieg Majora Bacy
Bochnia 
07
śr
Zabiegana Łódź
Łódź 
07
śr
Etapowy Maraton Pokoju
Warszawa 
10
sob
Wolf Rce 2019
Trzcianka 
10
sob
RUNKAYAKBIKE
Wieruszów 
10
sob
5. Urodzinowa Działdowska Dycha
Działdowo 
10
sob
8. Chudy Wawrzyniec
Ujsoły / Rajcza 
10
sob
Botaniczna Piątka - edycja letnia
Poznań 
10
sob
Puchar Polski w Nordic Walking
inf. w treści 
10
sob
CrossRun
inf. w treści 
10
sob
Mistrzostwa Polski Nordic Walking
Osielsko 
10
sob
Nocny Bieg Premium Grand Prix Krakowa!
Kraków, Las Wolski 
10
sob
Półmaraton Ojca Dyktatora
Henryków k.Ziębic 
10
sob
Żukowska 5
Żukowo 
10
sob
Ośno Triathlon Weekend
Ośno Lubuskie 
10
sob
4. Śliwicka Dyszka
Śliwice 
10
sob
Santander Run-Kayak-Bike
Wieruszów 
10
sob
4. Bieg Dar Życia
Tarnów 
10
sob
15. Bieg Katorżnika
Lubliniec Kokotek 
10
sob
Pozor 12h
Szczyrk 
10
sob
Dymarkowe Biegi Górskie
Nowa Słupia 
11
niedz
Armagedon Active
Kamień k. Kalisza 
11
niedz
4. Memoriał Lucka Chorążego
Skawinki, k. Lanckorony 
11
niedz
10. Bieg na Wielką Sowę
Ludwikowice Kłodzkie 
11
niedz
Urodzinowy Bieg Prezesa
Koszwice k.Lublińca 
11
niedz
6. Gryficka Dziesiątka
Gryfice 
11
niedz
Botaniczna Piątka - edycja letnia
Ogród Botaniczny w Łodzi 
11
niedz
8. Diecezjalna Pielgrzymka Biegowa Radom-Częstochowa
Radom 
11
niedz
Bieg Świętego Dominika
Ustroń k.Wisły 
11
niedz
Nocna Dycha / Piątka Kopernika
Toruń 
11
niedz
Ossona Cup
Częstochowa 
11
niedz
Bieg Herkulesa
Koszalin 
11
niedz
Enea Ironman 70.3 Gdynia
Gdynia 
11
niedz
Bieg Wolności
Jastrowie 
13
wt
Śląski Etapowy Maraton Pokoju
Krostoszowice 
15
czw
6. Cross Sierakowski / 3. Siódemka z haczykiem
Sieraków 
15
czw
Leśne Cross Triathlon
Ruś k. Olsztyna 
15
czw
Bieg na Stożek [ODWOŁANY]
Wisła - Łabajów 
15
czw
28. Bieg 1920 Półmaraton "Cud nad Wisłą"
Radzymin 
15
czw
Połówka w Zielną
Sosnowiec 
15
czw
2. Charytatywny Bieg integRUN
Poznań 
15
czw
28. Bieg im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Kobylin 
15
czw
7. Biegać jest Bosko
Oświęcim 
15
czw
7. Bieg Aleksandrowski z okazji Święta Wojska Polskiego
Aleksandrów Łódzki 
15
czw
25. ORLEN Maraton Solidarności
Gdańsk 
16
pt
3. Dwumaraton Biegam na Tarchominie
Warszawa 
16
pt
Dziki Weekend Grupa Azoty
Police 
17
sob
5. Bieg z Kopyta
Gniazdów 
17
sob
Runmageddon
Łódź 
17
sob
Triathlon dla Januszy i Grażyn
Sulistrowice 
17
sob
21. Bieg "4 Mile Jarka"
Dziwnów 
17
sob
Kaszubski Bieg Lesoków
Szemud 
17
sob
Ocean Lava Triathlon Polska
Borówno k.Bydgoszczy 
17
sob
4. Bieg Obrońców Płocka 1920 r.
Płock 
17
sob
Więcbork Triathlon
Więcbork k.Bydgoszczy 
17
sob
4. Flexistav Bieg Granią Tatr
Zakopane 
17
sob
10. Koleżeński Maraton Leszno - ostatni taki!
Leszno 
17
sob
9. Bieg Tygrysa
Orzysz 
17
sob
6. Wieczorna Marcelińska Dycha
Poznań 
17
sob
4. Otwarty Bieg Przełajowy o Puchar Wójta Sadlinki
Sadlinki k.Kwidzyna 
17
sob
19. Marsz Śledzia
Kuźnica k.Jastarni 
17
sob
Pszczyński Bieg Powstańczy
Pszczyna 
17
sob
5. Ultramaraton Magurski
Krempna k. Jasła 
17
sob
7. Maraton Wigry
Stary Folwark k. Suwałk 
18
niedz
10K Run Series Białystok
Białystok (plaża miejska Dojlidy) 
18
niedz
9. Półmaraton im. Janusza Kusocińskiego
Błonie k.Warszawy 
18
niedz
7. Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce
Brenna  
18
niedz
3. Bieg Hetmana
Mielec 
18
niedz
2. Zielona "5"
Kraków 
18
niedz
Elemental Tri Series Białystok
Białystok 
18
niedz
20. Toyota Półmaraton Wałbrzych
Wałbrzych 
18
niedz
5. Bieg Uliczny Górka Żerkowska / NW
Żerków k.Jarocina 
18
niedz
Piwna Mila
Myślenice 
18
niedz
8. Bieg Wspinaczkowy na Latarnię
Świnoujście 
18
niedz
Husar Race - 4. Ekstremalny Bieg Służb Mundurowych
Wyszyna k.Konina 
18
niedz
Łubianka Grand Prix Cross 2019
inf. w treśći 
20
wt
Murowana Goślina Biega Nocą
Murowana Goślina 
20
wt
Monte Kazura
Warszawa 
21
śr
Top Cross
Toruń 
22
czw
Pobino [InO]
Gliwice 
23
pt
7. „Sudecka Żyleta”
Sudety Środkowe 
23
pt
InO Front Wschodni
Białystok 
23
pt
Toruńskie Biegi Wolności 2019/20
Toruń 
23
pt
Goodvalley Bieg Farmera
Przechlewo 
23
pt
Golden Mountain Tour
Częstochowa 
24
sob
6. Bieg Redzki
Reda 
24
sob
4. Bieg Oborygena
Oborniki Śląskie 
24
sob
Goodvalley Triathlon Przechlewo
Przechlewo 
24
sob
13.TAURON Triathlon Stalowy Sokół [ODWOŁANY]
Jaworzno 
24
sob
9. Bieg Fabrykanta
Łódź 
24
sob
19. Nocny Półmaraton Wtórpol
Skarżysko-Kamienna 
24
sob
3. Nocna Dycha Wtórpol
Skarżysko-Kamienna 
24
sob
10. Bałtycki Maraton / 6. Półmaraton Brzegiem Morza
Półwysep Helski 
24
sob
Letni Bieg Piastów
Jakuszyce 
24
sob
4. Piona Gwidona
Świerklaniec 
24
sob
Puchar Polski w Nordic Walking
inf. w treści 
24
sob
CzaHa - Ultra Długość Czarnej Hańczy
Suwałki 
24
sob
8. Półmaraton Chmielakowy
Krasnystaw 
24
sob
8. Półmaraton Chmielakowy
Krasnystaw 
24
sob
10. Bieg Przełajowy im. J. Adamskiego
Piła 
24
sob
7. Charytatywny Bieg i Marsz Karczemki
Ciechocinek 
24
sob
Bieg Partyzant
Gumniska k.Dębicy 
24
sob
2. Złocista Mila
Toruń 
24
sob
Bieg Służb Mundurowych
Rzgów k.Konina 
24
sob
Obejdziem Szczecin 2019
Szczecin 
24
sob
Nowa Huta w czterech smakach
Kraków - Nowa Huta 
24
sob
Garmin Iron Triathlon
Brodnica 
24
sob
Triathlon Kraśnik
Kraśnik 
24
sob
11. Triathlon Ziemi Sandomierskiej
Sandomierz 
24
sob
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa 2019
Gliwice 
24
sob
7. Edycja Prusice Biegają
Prusice k.Wrocławia 
25
niedz
Przełajowa Ósemka
Blachownia k.Częstochowy 
25
niedz
Poznań Run Hau
Poznań 
25
niedz
Półmaraton Suhara
Błędów k.Dąbrowy Górniczej 
25
niedz
7. Kolbudzka "10"
Bąkowo 
25
niedz
Silesiaman Triathlon Katowice [ODWOŁANY]
Katowice 
25
niedz
Triathlon Energy Mrągowo
Mrągowo 
25
niedz
40. PKO Półmaraton Szczecin
Szczecin 
25
niedz
Cross Triathlon Siemiatycze
Siemiatycze 
25
niedz
5. Bieg Pawłowicki
Pawłowice k.Żor 
25
niedz
Frombork Triathlon
Frombork 
25
niedz
5. Wieluński Bieg Pokoju i Pojednania
Wieluń 
25
niedz
Murowana Dycha
Murowana Goślina 
25
niedz
2. Leśny Cross Łukta
Łukta k.Olsztyna 
25
niedz
Triathlon Kozienice
Kozienice k.Radomia 
25
niedz
Biegiem na Zakrzówek 4!
Kraków 
25
niedz
Vladislavia Cross
Włocławek 
25
niedz
10. Bieg Siedleckiego Jacka
Siedlce 
25
niedz
9. Panewnicki Bieg Dzika
Katowice 
25
niedz
Bieg Zbója
Bielsko-Biała 
28
śr
32. Czteroetapowy Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny
Zamość 
30
pt
Krostoszowicki Bieg Nocny
Krostoszowice k.Wodzisławia Śl. 
30
pt
3. Bieg Nocny
Włocławek 
31
sob
9. Jurajski Puchar Nordic Walking
Jura Krakowsko-Częstochowska 
31
sob
8. Bieg Charytatywny Fundacji Tesco
Kraków 
31
sob
Cross Saturna
Czeladź 
31
sob
ZombieRun - 1. Bieg Apokaliptyczny w Małopolsce
Myślenice k.Krakowa 
31
sob
10. Bieg z Policją
Góra k.Rawicza 
31
sob
Runmageddon Silesia JSW
Knurów 
31
sob
24. Międzynarodowy Bieg Uliczny
Jaworzno 
31
sob
16. Bieg Namysłowian
Namysłów 
31
sob
6. Triathlon Czerwonak
Owińska k.Poznania 
31
sob
5. Kill The Devil HIll
Karpacz 
31
sob
Ultra Janosik
Niedzica 
31
sob
Bieg Morskiego Komandosa
Gdynia 
31
sob
Garmin Iron Triathlon Nieporęt
Nieporęt 
31
sob
IV Kieta Cross Mol
Bytom 
31
sob
The Color Run
Wrocław 
31
sob
5. Cross na Wrzosach
Okonek k.Szczecinka 
31
sob
48. SMAK Maraton
Kraków 
31
sob
5. Bieg Przełajowy Republiki Świętno
Świętno k.Wolsztyna 
31
sob
3. Bieg Enigmy
Poznań 
31
sob
Biegacze w hołdzie Kazimierzowi Piechowskiemu
Tczew 
31
sob
25. Półmaraton Gusiew-Gołdap
Gołdap 
31
sob
Klonowy Charytatywny Cross Duathlon
Porażyn k.Opalenicy 
31
sob
Wybiegaj w sobie Rodzica Zastępczego
Gliwice 
31
sob
Grand Prix Tężnie Run
Ciechocinek 
31
sob
Kisielicka Piątka
Kisielice 
31
sob
6. Sobótczańska Nocna Dziesiątka
Sobótka 
31
sob
Zakręcona Połówka
Legionowo 
31
sob
14. Rypiński Bieg po Zdrowie
Rypin 
31
sob
8. Bieg dla Hospicjum Proroka Eliasza
Rybaki k.Narwi 
31
sob
Tatraman
Niedzica k.Nowego Targu 
31
sob
Kunicki Bieg Reggae
Kunice k.Legnicy 
31
sob
Bieg Obrońców Głogowa 1109
Głogów 
31
sob
7. Międzychodzka Dziesiątka
Międzychód 
31
sob
KoRno
Janów 
31
sob
Piąteczka Dla Każdego
Nowy Dwór Mazowiecki 
31
sob
2. Predathlon Turtul
Turtul k. Suwałk 
31
sob
10. Bieg Bobra im. Staszka Stolarczyka
Tłuszcz 
31
sob
gRUNt - 2. Bieg po Puszczy Bieniszewskiej
Bieniszew k.Konina 
31
sob
Bieg Liry
Krzywiń k.Leszna 
31
sob
Maraton Leśnik Jesień
Korbielów k.Żywca 
31
sob
6. Wieczorny 4F Półmaraton Praski
Warszawa 
31
sob
4F Piątka Praska
Warszawa 

Legenda:

Kolory:

  • Biegi w Polsce
  • Biegi Ligi Festiwalu Biegów
  • Biegi Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju

Ikony:

  • - link do zapowiedzi
  • - link do relacji
  • - link do wyników
  • - link do galerii zdjęć
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce