Biegi we wrześniu 2019

01
niedz
Survival Race KIDS
Poznań 
01
niedz
27. Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta Rydułtowy
Rydułtowy k.Rybnika 
01
niedz
8. Tyski Półmaraton
Tychy 
01
niedz
Etapowy Maraton Pokoju
Warszawa 
01
niedz
8. Półmaraton Uzdrowisko Ciechocinek
Ciechocinek 
01
niedz
Śląski Etapowy Maraton Pokoju
Krostoszowice 
01
niedz
Bieg Szalona 9 / NW
Jawor k.Legnicy 
01
niedz
4. Bieg Po Oddech
Zakopane 
01
niedz
5. Gonitwa Podhalańska
Spytkowice k.Rabki 
01
niedz
3. Kleszczowska Dziesiątka
Kleszczów k.Bełchatowa 
01
niedz
4. Jura Run
Krasiejów k.Opola 
01
niedz
5. RAFAKO Półmaraton
Racibórz 
01
niedz
5. Bieg Rolnika
Zbrosławice 
01
niedz
12. Bieg Koguta
Oława k.Wrocławia 
01
niedz
4. Letni Bieg Trzech Jezior
Trzemeszno 
01
niedz
34. Bieg Uliczny "Kostrzyńska Dziesiątka"
Kostrzyn nad Odrą 
01
niedz
5. Cross Triathlon Koziołka
Dębowa k.Kędzierzyna-Koźle 
04
śr
Top Cross
Toruń 
05
czw
Warsaw Track Cup 2019
Warszawa 
06
pt
Biesy Trail Czady
Wetlina k.Sanoka 
06
pt
IRON RUN
Krynica-Zdrój 
06
pt
Bieg w krawacie
Krynica-Zdrój 
06
pt
Biegi Małopolski
Krynica-Zdrój 
06
pt
Krynicka Mila
Krynica-Zdrój 
06
pt
Krynicka Pętla - Bieg na 15 km
Krynica-Zdrój 
06
pt
Bieg Nocny 7 km
Krynica-Zdrój 
07
sob
Bieg 7 Dolin PLUS
Krynica-Zdrój 
07
sob
Bieg 7 Dolin 50 mil (80 km)
Rytro - Krynica-Zdrój 
07
sob
Bieg 7 Dolin 100 km
Krynica-Zdrój 
07
sob
Drużynowy Bieg 7 Dolin 100 km
Krynica-Zdrój 
07
sob
Bieg 7 Dolin 64 km
Rytro - Krynica-Zdrój 
07
sob
Górskie Mistrzostwa Polski w Nordic Walking
Krynica-Zdrój 
07
sob
Lamberg Bieg Kobiet
Krynica-Zdrój 
07
sob
Życiowa Dziesiątka
Krynica-Zdrój  
07
sob
Marsz Nordic Walking „Przegoń Zawał"
Krynica-Zdrój 
07
sob
Bieg 7 Dolin - VisegRun 35 km
Mniszek nad Popradem - Krynica-Zdrój 
07
sob
Biegi dzieci (9-12 lat)
Krynica-Zdrój 
07
sob
Bieg Przebierańców
Krynica-Zdrój 
07
sob
Sztafeta Deptaka
Krynica-Zdrój 
07
sob
Bieg na 3 km
Krynica-Zdrój 
07
sob
Nocny Bieg Rodzinny 5 km
Krynica-Zdrój 
07
sob
40. Międzynarodowy Maraton Świnoujście - Wolgast
Świnoujście 
07
sob
34. Nocny Bieg Bachusa
Zielona Góra 
07
sob
12. Ekologiczny Bieg Szlakiem Trzech Wież Nad Borami
Lubiewo k.Tucholi 
07
sob
6. Bieg O Złotą Górę
Złota Góra k. Kartuz 
07
sob
2. Supraski Maraton Leśny
Supraśl 
07
sob
Bieg Wiewiórki 2019
Ruda Śląska 
07
sob
17. Marszobieg LAWINA ze Śnieżki do Samotni
Karpacz 
07
sob
Castle Triathlon Malbork
Malbork 
07
sob
6. Bieg Dożynkowy
Nowa Wieś Wielka k.Bydgoszczy 
07
sob
5. Festiwal Biegów Rodzinnych
Oleśnica 
07
sob
5. Dziwnowska Liga Biegowa
Dziwnów 
07
sob
8. Memoriał im. H. Warwasa
Kleczew k.Konina 
07
sob
4. Wąbrzeska Dziesiątka
Wąbrzeźno 
07
sob
CrossRun
inf. w treści 
07
sob
Charytatywny Bieg dla Bezpiecznej Przystani
Wrocław 
07
sob
Drużynowy Bieg Winobraniowy o Puchar Gazety Lubuskiej
Zielona Góra 
07
sob
15-tka z Sosnowca do Katowic
Katowice 
07
sob
Gdańskie Biegi Leśne
Gdańsk 
07
sob
2. Mistrzostwa Polski Biegów Przeszkodowych OCR POLSKA
Radotki k. Płocka 
07
sob
40. Międzynarodowy Maraton Świnoujście - Wolgast
Świnoujście 
08
niedz
Koral Maraton
Krynica-Zdrój 
08
niedz
Sztafeta Maratońska
Krynica-Zdrój 
08
niedz
Runek Run
Krynica-Zdrój 
08
niedz
Półmaraton
Krynica-Zdrój 
08
niedz
Mistrzostwa Polski w HILL Nordic Walking
Jaworzyna Krynicka 
08
niedz
Biegi Dzieci (do lat 8)
Krynica-Zdrój 
08
niedz
Bieg na Jaworzynę
Jaworzyna Krynicka 
08
niedz
Bieg "1 km dalej od cukrzycy"
Krynica-Zdrój 
08
niedz
Bieg Młodzieży i Kibiców
Krynica-Zdrój 
08
niedz
Zielona Góra Run Hau
Zielona Góra 
08
niedz
4. Chodzieska Zadyszka
Chodzież 
08
niedz
6. Bieg Bielański
Bielany Wrocławskie 
08
niedz
Ossona Cup
Częstochowa 
08
niedz
9. Iławski Półmaraton LA RIVE im. A. Gierszewskiego
Iława 
08
niedz
Rock Run Jarocin
Jarocin 
08
niedz
2. Bieg Obrońców Kłecka
Kłecko 
08
niedz
Szybki Mózg [BnO]
Warszawa 
08
niedz
6. Razem do Celu - rowerem, biegiem i marszem
Oleszka k.Zdzieszowic 
08
niedz
Biegam Pomagam - bieg charytatywny
Książenice k.Grodziska Mazowieckiego 
08
niedz
2. Bieg Hubertusa
Czarna Białostocka 
08
niedz
5. BMW Półmaraton Zawierciański
Zawiercie 
08
niedz
3. Gąbińska Dziesiątka
Gąbin 
08
niedz
7. Duathlon Makowski
Maków Mazowiecki 
08
niedz
Poland Business Run
Kraków / Poznań / Katowice / Waszawa / Łódź / Wrocław / Gdańsk / Lublin / Rzeszów / Szczyrk 
08
niedz
19. Bieg na szczyt Rysianki
Węgierska Górka 
08
niedz
3. Sokołowska RUNda
Zalew Niewiadoma k. Sokoła Podlaskiego 
08
niedz
10. Bieg Przesiedleńczy
Nieboczowy 
08
niedz
3. Królewski Festiwal Biegowy
Warszawa-Wilanów 
08
niedz
29. Półmaraton PHILIPS
Piła 
08
niedz
Maraton Miast Ogrodów
Milanówek 
10
wt
Monte Kazura
Warszawa 
12
czw
Pobino [InO]
Gliwice 
12
czw
Leśna Piątka
Koszalin 
13
pt
Garmin Ultra Race
Radków 
13
pt
8. Mordownik
Tokarnia k. Myślenic 
14
sob
Runmageddon
Warszawa 
14
sob
2. Bieg Śląskich Aniołów
Katowice 
14
sob
4. Bielański Bieg Dzika
Warszawa 
14
sob
3. Baran Trail Race
Węgierska Górka 
14
sob
4. Ultramaraton Kaszubska Poniewierka
Sopot (Łysa Góra) 
14
sob
Olkuski Bieg Uliczny
Olkusz 
14
sob
6. 4F Świeradów RUN
Świeradów-Zdrój 
14
sob
57. Bieg Westerplatte
Westerplatte, Gdańsk 
14
sob
Ultramaraton Nadbużański
Mielnik 
14
sob
Grand Prix Warszawy 2019
Warszawa 
14
sob
Chyża "10"
Nowy Tomyśl 
14
sob
3. ORiSTO Bieg Stolarski o Złoty Hebel
Grodziczno k.Nowego Miasta Lubawskiego 
14
sob
10. Bieg im. Ujskich Powstańców Wlkp
Mirosław k.Piły 
14
sob
14. Półmaraton Słowiński o puchar Burmistrza Miasta
Ustka 
14
sob
11. PKO Bytomski Półmaraton
Bytom 
14
sob
WrocWalk Marathon 2019
Wrocław 
14
sob
Forest Run
Mosina k.Poznania 
14
sob
Puchar Polski w Nordic Walking
inf. w treści 
14
sob
13. Bieg o Puchar Szymbarskiego Kasztelu
Szymbark 
14
sob
Kaszubska Poniewierka
Sopot 
14
sob
Grand Prix Tężnie Run
Ciechocinek 
14
sob
Grand Prix Mysłowic o Puchar Truchtacza
Mysłowice 
15
niedz
3. Bieg Wałem Wiślanym
Wielka Nieszawka k.Torunia 
15
niedz
Bieg Niezłomnych
Dylągówka - Boska Dolina 
15
niedz
9. Tarczyn Półmaraton
Tarczyn 
15
niedz
Zabierz PIESia do Międzylesia
Warszawa Międzylesie 
15
niedz
6. Makoska Dycha
Makoszyn k.Kielc 
15
niedz
Perły Małopolski
Szczawnica 
15
niedz
7. Bieg przez Most
Warszawa-Białołęka 
15
niedz
2. Bieg i Marsz NW o Puchar Miejskiej Góry
Góra Miejska Stary Sącz 
15
niedz
Wrocław Run Hau
Wrocław 
15
niedz
8. Półmaraton Dwóch Mostów
Płock 
15
niedz
7. Maraton Fundacji DASZRADE im. Barbary Karaczyńskiej
Zapowiednik 
15
niedz
Run Budlex for Women
Bydgoszcz 
15
niedz
9. Jurajski Puchar Nordic Walking
Jura Krakowsko-Częstochowska 
15
niedz
5. Lipnowski Bieg Uliczny
Lipno 
15
niedz
4. Ukiel Olsztyn Półmaraton
Olsztyn 
15
niedz
8. Półmaraton Mondi
Chełmno-Świecie 
15
niedz
4Rest Run
Niepołomice 
15
niedz
6. Bieg Grodzisko Cross
Owidz k.Starogardu Gdańskiego 
15
niedz
5. Bieg Uliczny "Przybij Piątkę w Kleosinie"
Kleosin k.Białegostoku 
15
niedz
6. Bieg w Krainie Konwalii
Wieleń Zaobrzański k.Wolsztyna 
15
niedz
13. EKO Bieg po Dolinie Będkowskiej
Dolina Będkowska k.Krakowa 
15
niedz
Bieg Wilczym Tropem
Świerczyna k.Czaplinka 
15
niedz
3. Bieg Souvre
Inowrocław 
15
niedz
5. Urodzinowy Bieg Miasta Pilzna
Pilzno k. Dębicy 
15
niedz
Duo Cykl Wielkopolska
inf. w treści 
15
niedz
42. Bieg Lechitow
Gniezno 
15
niedz
Chęciny Triathlon
Chęciny 
15
niedz
37. PKO Wrocław Maraton
Wrocław 
15
niedz
Łubianka Grand Prix Cross 2019
inf. w treśći 
15
niedz
4. Maraton Północy
Hel-Jastarnia-Rozewie 
15
niedz
Kleszczów na 5!
Kleszczów 
15
niedz
5. Nowohucki Bieg wokół Zalewu [ODWOŁANY]
Kraków 
15
niedz
2. Bieg Szklarski
Sandomierz 
15
niedz
4. Ciechanowskie Święto Biegania
Ciechanów 
15
niedz
7. Iłżecki Półmaraton Charytatywny
Iłża 
17
wt
Śląski Etapowy Maraton Pokoju
Krostoszowice 
18
śr
Etapowy Maraton Pokoju
Warszawa 
18
śr
Grand Prix Torunia w biegach przełajowych 2019
Toruń 
20
pt
Botaniczna Piątka - edycja wirtualna
cała Polska 
20
pt
Jurajski Festiwal Biegowy
Podlesice 
21
sob
ULTRA Mazury
Stare Jabłonki 
21
sob
3. Maraton 7 Jezior / 5. ROGOCROSS
Rogoźnik k.Będzina 
21
sob
Czyste Miasto Gdańsk
Gdańsk 
21
sob
Noraftrail
Zalesie k.Limanowej 
21
sob
4. Integracyjny Bieg Uliczny
Wieruszów 
21
sob
4. Bieg Rokity i Marsz Nordic Walking Po Diabelskiej Równicy
Ustroń 
21
sob
5. Dziwnowska Liga Biegowa
Dziwnów 
21
sob
Survival Race
Wrocław 
21
sob
Król Parku
Mosina k.Poznania 
21
sob
31. Międzyszkolne Mistrzostwa Piekar Śląskich w MnO „Diablino”
Piekary Śląskie 
21
sob
9. Bieg Uliczny Jastrzębska Dziesiątka
Jastrzębie-Zdrój 
21
sob
Enea 7. Energetyczna Dycha
Kozienice k.Radomia 
21
sob
3. Zielony Bieg "Pędzimy Razem dla Jakuba"
Rybnik 
21
sob
5. Niemodlińska Dycha
Niemodlin k.Opola 
21
sob
Annapurna Run
Lądek Zdrój 
21
sob
Fun z Easyrun 24nonstop
Racibórz 
21
sob
3. Różowy Bieg Charytatywny "Przeganiamy Raka"
Chodzież 
21
sob
Kleszczewska Tartanowa Piątka
Kleszczewo 
21
sob
4. Puławski Bieg Trzeźwościowy
Puławy 
21
sob
Festyn Biegowy "BIEGAJ z GOCHEM"
Bytów 
21
sob
1 Ultra Pazur
Cierszewo k. Płocka 
21
sob
2. ARYZTA Półmaraton Strzegom 1973
Strzegom 
21
sob
4. Bieg Dwóch Jezior
Szczutowo 
21
sob
Triathlon Bielański
Warszawa 
21
sob
9. Top Auto Białystok Biega
Białystok 
22
niedz
4. Bieg Arasmusa
Kiełpino k.Kartuz 
22
niedz
Kanclerz Leśne Run Śląsk - Jesień
Zabrze 
22
niedz
2. Radzymiński Trail
Radzymin 
22
niedz
Wieliszewski Crossing
Wieliszew 
22
niedz
Witkowska Dycha
Witkowo k.Gniezna 
22
niedz
5. Maraton / 4. Półmaraton Puszczy Noteckiej
Sieraków k.Poznania 
22
niedz
7. Przemyska Dycha
Przemyśl 
22
niedz
2. Czernikowska Dziesiątka
Osówka 
22
niedz
Piątka w Biegu Po Zdrowie
Katowice 
22
niedz
37. Bieg Uliczny im. Tadeusza Zielińskiego - Trzcianecka Dziesiątka
Trzcianka 
22
niedz
Człowiek z Żelaza IV – Dzika Moc
Swobodna k.Olsztyna 
22
niedz
9. Przełajowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w Nordic Walking
Oleśnica 
22
niedz
Bieg po COOLturę
Żywiec 
22
niedz
9. Bieg Trzeźwości
Brzoza k.Bydgoszczy 
22
niedz
38. Łowicki Półmaraton Jesieni
Łowicz 
22
niedz
27. Bieg Uliczny
Knurów 
22
niedz
10. Elbląski Półmaraton Bażant
Elbląg 
22
niedz
Orange Run - 4. Four Colours Grand Prix Inowracławia
Inowrocław 
22
niedz
41. Bieg Jesienny im.red.Tomasza Hopfera
Parzymiechy k. Częstochowy  
22
niedz
6. Intercontinental Tower Run
Warszawa 
22
niedz
9. Panewnicki Bieg Dzika
Katowice 
22
niedz
Orla Pię(ś)ć
Świeszyno k.Koszalina 
22
niedz
41 Bieg Jesienny im.red.Tomasza Hopfera
Parzymiechy k.Częstochowy 
22
niedz
Vladislavia Cross
Włocławek 
22
niedz
32. Ogólnopolski Bieg Zbąskich
Zbąszyń 
25
śr
Szczecińska Dobranocka 14
Szczecin 
25
śr
11. Bieg Pawła
Świnoujście 
25
śr
10. Bieg im. kmdr B. Romanowskiego
Miasteczko Kraj. k.Piły 
27
pt
BUT - Beskidy Ultra Trail
Szczyrk 
27
pt
25. Ogólnopolskie Biegi Uliczne
Mielec 
28
sob
Poznańska Piwna Mila #7
Poznań 
28
sob
17. Mikołowski Bieg Uliczny
Mikołów 
28
sob
Leśna Dycha w Centrum Polski
Witów 
28
sob
4. Zielonogórskie Biegi Górskie ROLLERCOASTER
Zielona Góra 
28
sob
Runmageddon
Gdańsk 
28
sob
50. Jesienne Marsze na Orientację
Gliwice 
28
sob
Maraton Puszczy Goleniowskiej
Kliniska Wielkie k.Szczecina 
28
sob
Bieg Uniwersytetu Medycznego BUMWRO2019
Wrocław 
28
sob
Skywayrun Rzeszów Airport
Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka 
28
sob
Opole Run Hau
Opole 
28
sob
Barbarian Race
Ustroń 
28
sob
Leśna Gonitwa - Bieg 2
Miłogostowice k.Legnicy 
28
sob
Ślężański Festiwal Biegowy
Sobótka 
28
sob
3. Przełajowy Bieg Terytorialsa
Izabelin k.Warszawy 
28
sob
39. Bieg Soczewka z BOP
Soczewka k.Płocka 
28
sob
Silesia Race 2019
Węgierska Gorka 
28
sob
2. Mistrzostwa Polski Nordic Walking w Ultramaratonie
Lubliniec 
28
sob
4. Bieg na Kopiec Powstania Warszawskiego im. Jerzego Róży ps. Kaktus
Warszawa 
28
sob
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa 2019
Gliwice 
28
sob
CrossRun
inf. w treści 
28
sob
9. Jurajski Puchar Nordic Walking
Jura Krakowsko-Częstochowska 
29
niedz
2. Kamień Extreme
Rybnik 
29
niedz
2. Bieg "Sycowska Pogoń"
Syców k.Wrocławia 
29
niedz
4. Toyota Półmaraton Crossowy
Jelcz-Laskowice 
29
niedz
Ołtarz w Chmurach XRUN
Jurków k.Dobrej 
29
niedz
7. Edycja Prusice Biegają
Prusice k.Wrocławia 
29
niedz
3. Charytatywny Bieg Pomagamy Durś
Piekary Śląskie 
29
niedz
ZaDyszka Bydgoska - Biegowe Pory Roku
Bydgoszcz 
29
niedz
Strzelińska Dziesiątka
Strzelin 
29
niedz
26. Biegi Damroki
Chmielno 
29
niedz
Duathlon AC/DC
Brzeg Dolny 
29
niedz
Biegowy Potop Szwedzki ze Stena Line
Karlsnäsgården (Szwecja) 
29
niedz
1Mila
Poznań 
29
niedz
7. Bieg Branicki
Branice k.Głubczyc 
29
niedz
Bieg Wikinga
Wolin k.Szczecina 
29
niedz
Bielska Dycha
Bielsko-Biała 
29
niedz
Hochland Półmaraton Doliną Samy / Pyrlandzka Dycha
Kaźmierz k.Poznania 
29
niedz
13. PZU Bieg Trzech Kopców
Kraków 
29
niedz
3. Bieg Grudzicki
Opole 
29
niedz
3. Słupski Półmaraton "Biegiem do Jantara"
Słupsk 
29
niedz
11. Bieg Uliczny Sądecka Dycha o Puchar Newagu
Nowy Sącz 
29
niedz
41. Maraton Warszawski
Warszawa 
29
niedz
CrossRun
inf. w treści 
29
niedz
Leśne Run GP Warmia - Jesień
Ruś k. Olsztyna 

Legenda:

Kolory:

  • Biegi w Polsce
  • Biegi Ligi Festiwalu Biegów
  • Biegi Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju

Ikony:

  • - link do zapowiedzi
  • - link do relacji
  • - link do wyników
  • - link do galerii zdjęć
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce