Biegi w październiku 2019

02
śr
Grand Prix Torunia w biegach przełajowych 2019
Toruń 
04
pt
Ultra Wydma
Łeba 
04
pt
Rodzinna Sztafeta Pamięci
Warszawa 
04
pt
Bielański Wieczór Lekkoatletyczny
Warszawa 
04
pt
Szlak Orlich Gniazd Ultra
Kraków 
05
sob
Cross Duathlon
Gdańsk 
05
sob
Grand Prix City Trail
Wrocław 
05
sob
23. Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa
Lubliniec 
05
sob
Górski Runmageddon
Kocierz k. Andrychowa 
05
sob
3. Bieg Pogoń Raka
Szczecin 
05
sob
Górski Runmageddon Małopolska/Śląsk
Małopolska / Śląsk  
05
sob
6. Podbieg na Makowice
Rytro 
05
sob
ULTRA Waligóra Run Cross
Głuszyca  
05
sob
Pobiegnij dla Filipów
Katowice 
05
sob
2. Bieg Pamięci Powstańców Warszawy
Mińsk Mazowiecki 
05
sob
Grand Prix Warszawy 2019
Warszawa 
05
sob
5. Dziwnowska Liga Biegowa
Dziwnów 
05
sob
9. wówecka Dziesiątka / 40. Bieg Powstańczy Lwówek
Lwówek 
05
sob
43. Bieg Maćka
Koźmin Wielkopolski 
05
sob
5. Bieg w Naturze Nadleśnictwa Wołów
Tarchalice k. Wołowa 
05
sob
7. Wiszeńska (za)Dyszka
Malin k.Wrocławia 
05
sob
Goczałkowicki Bieg Charytatywny / Rycerska Dyszka dla Zameczku
Goczałkowice-Zdrój k.Pszczyny 
05
sob
30. Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego
Osie k.Świecia 
05
sob
Bieg Szlakiem Legend
Ciepłowody k.Ząbkowic Śląskich 
05
sob
10. Hajnowska Dwunastka
Hajnówka 
05
sob
Otwarty 21. Bieg Uliczny o Puchar Wójta Gminy Marklowice
Marklowice k.Wodzisław Śląski 
05
sob
Półmaraton i Ćwierćmaraton Zielonogórski Nocą
Zielona Góra 
05
sob
24. Bieg Niepodległości w Skrwilnie
Skrwilno 
05
sob
21. Jesienne Biegi Małkińskie
Małkinia Górna 
05
sob
5. Bieg Sztafetowy w Łomiankach
Łomianki 
05
sob
4. Biegi Puszczy Bydgoskiej
Bydgoszcz 
05
sob
7. Jaroszowski Marszobieg Przełajowy
Jaroszów k.Strzegomia 
05
sob
Maraton w Zwoleniu
Zwoleń 
05
sob
Najeżona Piona
Jeżowe k.Niska 
05
sob
Nocna Draka Bieg Nocny z Iluminacjami
Olsztyn 
05
sob
Nocny Bieg z Duchem
Bystrzyca Kłodzka 
05
sob
Rudawy Ultramaraton
Janowice Wielkie k.Jeleniej Góry 
05
sob
6. KrwioBIEG Kraków
Kraków 
05
sob
5. Bieg na Piątkę o Puchar Pratt&Whitney
Rzeszów 
05
sob
Top Cross
Toruń 
05
sob
Gdańskie Biegi Leśne
Gdańsk 
05
sob
Nowa Huta w czterech smakach
Kraków - Nowa Huta 
05
sob
Katowice Run Hau
Katowice 
05
sob
15. Bieg Kmitów
Nowy Wiśnicz k.Bochni 
05
sob
Dycha Lasami Nad Górną Liswartą
Chwostek 
05
sob
2. Półmaraton Górski DŁUGA GÓRA
Gdynia  
05
sob
3. Bieg Wyspiarza
Świnoujście  
05
sob
Jurajska Jatka
Zawiercie 
05
sob
3. Półmaraton Traktora
Kwidzyn 
05
sob
50. Bieg Transgraniczny Doliną Dolnej Odry
Gryfino 
06
niedz
Legnica Dziesiątka / 8. Legnica Półmaraton
Legnica 
06
niedz
Kutnowska ZaDyszk
Kutno 
06
niedz
18. Bieg Uliczny im. Kajetana Bągorskiego
Sępólno Krajeńskie 
06
niedz
7. Bieg Przyjaźni (Festiwal Zdrowia)
Przyjaźń k. Żukowa 
06
niedz
9. Szamotuły SAMSUNG Półmaraton
Szamotuły 
06
niedz
11. Silesia Marathon / 14. Silesia Półmaraton
Katowice 
06
niedz
2. Run Peak Stok Unisław
Unisław k.Torunia 
06
niedz
9. Półmaraton Augustowski / Augustowska Dycha
Augustów 
06
niedz
32. Bieg Uliczny
Ostromecko - Dąbrowa Chełmińska 
06
niedz
Obidowa Głuszec Półmaraton
Obidowa k.Nowego Targu 
06
niedz
3. Cross Duathlon Twierdza
Kędzierzyn-Koźle 
06
niedz
Wild Run
Wrocław 
06
niedz
Kartofelek / 3. Bieg Szlakiem Bursztynowym
Ujazd 
06
niedz
Cross Centaura
Biały Bór k.Koszalin 
06
niedz
Półmaraton Jata 21 Serc
Łuków 
06
niedz
13. Osobowicka Ósemka
Wrocław 
06
niedz
7. Bieg Pamięci Marynarzy i Ułanów poległych w 1920r.
Susk Stary k.Ostrołęki 
06
niedz
2. Bartoszycka Dycha Brzegiem Łyny
Bartoszyce 
06
niedz
7. PKO Maraton Rzeszowski
Rzeszów 
06
niedz
6. Toyota Nowogardzki Bieg Uliczny
Nowogard 
06
niedz
2. Ostrowiecki Półmaraton Leśny
Ostrowiec Świętokrzyski 
06
niedz
Bieg ku Słońcu
Jełowa k.Ozimka 
06
niedz
16. Pielgrzymi Półmaraton o Memoriał Jana Pawła II
Jastarnia 
06
niedz
Biegnij Warszawo
Warsza 
06
niedz
39. Bieg Uliczny Ptolomeusza
Kalisz 
06
niedz
6. Jesienne Grand Prix Mińska Mazowieckiego w Biegach Przełajowych
Mińsk Mazowiecki 
06
niedz
6. ANWIL Półmaraton Włocławek
Włocławek 
06
niedz
4. Maraton Szlakiem Męczeńskiej Drogi Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki
Bydgoszcz - Górsk 
06
niedz
8. Kielecka Dycha
Kielce 
06
niedz
18. Bieg o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Glinojeck
Glinojeck 
06
niedz
Maraton DotlenieniRUN
Brzeg k. Opola 
06
niedz
4. Bieg z zamkiem w tle O Puchar Burmistrza Bolkowa
Bolków 
11
pt
Łemkowyna Ultra Trail
Krynica - Chyrowa - Komańcza 
11
pt
Pomerania Trail - Biegi Górskie na Pomorzu
Luzino 
12
sob
Grand Prix City Trail
Poznań 
12
sob
Ultra Kotlina
Szklarska Poręba 
12
sob
Złota Morawa
Katowice 
12
sob
Sopockie 4 Pory Roku
Sopot 
12
sob
3. Maraton na Orientację KIWON
Rozdziele k. Lipinek 
12
sob
3. Mistrzostwa Kątów Wrocławskich
Kąty Wrocławskie 
12
sob
Grand Prix Tężnie Run
Ciechocinek 
12
sob
CrossRun
inf. w treści 
12
sob
Piątka Stulecia PKOL
Warszawa 
12
sob
Botaniczna Piątka - edycja jesienna
Łódź 
12
sob
2. Bieg Ognia i Wody #wyścigowadycha
Poznań 
12
sob
Bieg Wiewiórki 2019
Ruda Śląska 
12
sob
7. Hyundai ultraMaraton Bieszczadzki
Cisna 
12
sob
Ultramaraton Leśna Doba 3.0
Pabianice 
12
sob
3. Patriotyczny Bieg Crossowy
Jaworzno 
12
sob
Maraton Miast Ogrodów
Milanówek 
13
niedz
6. PZU Cracovia Półmaraton Królewski
Kraków 
13
niedz
Bieg po Dom
Nowy Sącz 
13
niedz
4. Borzęcińska Dycha
Bielcza k. Brzeska 
13
niedz
BiegamBoLubię Lasy - #4 Jesień
Żabieniec k. Piaseczna (Nadleśnictwo Chojnów) 
13
niedz
Duo Cykl Wielkopolska
inf. w treści 
13
niedz
Łubianka Grand Prix Cross 2019
inf. w treśći 
13
niedz
9. Panewnicki Bieg Dzika
Katowice 
13
niedz
7. Bieg Oliwski
Gdańsk 
13
niedz
4. Bieg Pamięci
Konstantynowo k.Mosiny 
13
niedz
Szybki Mózg [BnO]
Warszawa 
13
niedz
7. Bieg Przyjaźni Kaszuby Biegają
Przyjaźń k.Żukowa 
13
niedz
Łódź Run Hau
Łódź 
13
niedz
5. Bieg Siedmiu Róż
Czerwonka Włościańska k.Makowa Mazowieckiego 
18
pt
Nocna Wataha - Jesień
Olsztyn Jurajski k.Częstochowy 
19
sob
Grand Prix City Trail
Lublin 
19
sob
Bieg "Heron Challenge "
Sienna k. Nowego Sacza 
19
sob
Półmaraton Piastowski
Wrocław 
19
sob
Finał Ligi Runmageddonu
Wrocław 
19
sob
Finał Ligi Runmageddon
Wrocław  
19
sob
Międzynarodowy Bieg Górski Orłowa Trail Ustroń - Jaszowiec
Ustroń k.Wisły 
19
sob
Tough Mudder [ODWOŁANY]
Katowice / Kraków 
19
sob
5. Dziwnowska Liga Biegowa
Dziwnów 
19
sob
Grand Prix Warszawy 2019
Warszawa 
19
sob
THE NIGHT MILE
Warszawa 
19
sob
13. Bieg Uliczny im. Kazimierza Świerzowskiego
Lipinki  
19
sob
Grand Prix Mysłowic o Puchar Truchtacza
Mysłowice 
20
niedz
20. PKO Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza
Poznań 
20
niedz
32. Perła Paprocan
Tychy 
20
niedz
Grand Prix City Trail
Szczecin 
20
niedz
Grand Prix City Trail
Warszawa 
20
niedz
Warszawa Run Hau
Warszawa 
20
niedz
Perły Małopolski
Rabka-Zdrój 
20
niedz
10. Półmaraton Szakala Dookoła Lasu Łagiewnickiego
Łódź 
20
niedz
20. PKO Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza
Poznań 
20
niedz
2. Grand Prix Cztery Pory Roku
Łapy 
20
niedz
32. Perła Paprocan
Tychy 
20
niedz
5. Półmaraton Bydgoski
Bydgoszcz 
26
sob
6. PKO Półmaraton Gliwicki
Gliwice 
26
sob
Górski Maraton Świętokrzyski
Nowa Słupia 
26
sob
Grand Prix City Trail
Olsztyn 
26
sob
Mały, Większy i Największy-ZOSTAŃ MARATOŃCZYKIEM
Kędzierzyn-Koźle 
26
sob
5. Dziwnowska Liga Biegowa
Dziwnów 
26
sob
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa 2019
Gliwice 
26
sob
Botaniczna Piątka - edycja jesienna
Poznań 
26
sob
Botaniczna Piątka - edycja jesienna
Lublin 
27
niedz
2. Bieg Jelenia
Tychy 
27
niedz
13. Wodzisławski Półmaraton o Puchar Prezydenta Miasta pamięci Zbigniewa Marszałkowskiego
Wodzisław Śląski 
27
niedz
Duch Lasu
Pogórze Przemyskie 
27
niedz
Grand Prix City Trail
Trójmiasto (Gdańsk / Gdynia) 
27
niedz
I…TAKA Tarnowska Dyszka
Tarnów 
27
niedz
13. Wodzisławski Półmaraton
Wodzisław Śląski 
27
niedz
8. Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły
Tczew 
27
niedz
16. Memoriał Stefana Mielczarka
Jawor 
27
niedz
17. Bieg Bieg Niepodległości - 8. Serocka Dycha
Serock 
27
niedz
Nocna Ściema 2019
Koszalin 
27
niedz
17. Maraton Odrzański
Kędzierzyn-Koźle 
27
niedz
7. Edycja Prusice Biegają
Prusice k.Wrocławia 

Legenda:

Kolory:

  • Biegi w Polsce
  • Biegi Ligi Festiwalu Biegów
  • Biegi Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju

Ikony:

  • - link do zapowiedzi
  • - link do relacji
  • - link do wyników
  • - link do galerii zdjęć
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce