Biegi w październiku 2019

02
śr
Grand Prix Torunia w biegach przełajowych 2019
Toruń 
04
pt
Ultra Wydma
Łeba 
04
pt
Nocny Bieg Lotnika
Krosno 
04
pt
Rodzinna Sztafeta Pamięci
Warszawa 
04
pt
Bielański Wieczór Lekkoatletyczny
Warszawa 
04
pt
Szlak Orlich Gniazd Ultra
Kraków 
05
sob
Cross Duathlon
Gdańsk 
05
sob
Jesienny Festiwal Biegowy
Żywiec 
05
sob
Grand Prix City Trail
Wrocław 
05
sob
23. Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa
Lubliniec 
05
sob
Górski Runmageddon
Kocierz k. Andrychowa 
05
sob
3. Jesienna Dycha
Sandomierz 
05
sob
34. Biegi im. Dezyderego Chłapowskiego
Turew 
05
sob
5. Dycha Strażacka
Skuły 
05
sob
3. Bieg Pogoń Raka
Szczecin 
05
sob
Górski Runmageddon Małopolska/Śląsk
Małopolska / Śląsk  
05
sob
6. Podbieg na Makowice
Rytro 
05
sob
ULTRA Waligóra Run Cross
Głuszyca  
05
sob
Pobiegnij dla Filipów
Katowice 
05
sob
2. Bieg Pamięci Powstańców Warszawy
Mińsk Mazowiecki 
05
sob
Grand Prix Warszawy 2019
Warszawa 
05
sob
5. Dziwnowska Liga Biegowa
Dziwnów 
05
sob
9. wówecka Dziesiątka / 40. Bieg Powstańczy Lwówek
Lwówek 
05
sob
43. Bieg Maćka
Koźmin Wielkopolski 
05
sob
5. Bieg w Naturze Nadleśnictwa Wołów
Tarchalice k. Wołowa 
05
sob
7. Wiszeńska (za)Dyszka
Malin k.Wrocławia 
05
sob
Goczałkowicki Bieg Charytatywny / Rycerska Dyszka dla Zameczku
Goczałkowice-Zdrój k.Pszczyny 
05
sob
30. Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego
Osie k.Świecia 
05
sob
Bieg Szlakiem Legend
Ciepłowody k.Ząbkowic Śląskich 
05
sob
10. Hajnowska Dwunastka
Hajnówka 
05
sob
Otwarty 21. Bieg Uliczny o Puchar Wójta Gminy Marklowice
Marklowice k.Wodzisław Śląski 
05
sob
Półmaraton i Ćwierćmaraton Zielonogórski Nocą
Zielona Góra 
05
sob
24. Bieg Niepodległości w Skrwilnie
Skrwilno 
05
sob
21. Jesienne Biegi Małkińskie
Małkinia Górna 
05
sob
5. Bieg Sztafetowy w Łomiankach
Łomianki 
05
sob
4. Biegi Puszczy Bydgoskiej
Bydgoszcz 
05
sob
7. Jaroszowski Marszobieg Przełajowy
Jaroszów k.Strzegomia 
05
sob
Maraton Ziemi Zwoleńskiej
Zwoleń 
05
sob
Nocna Draka Bieg Nocny z Iluminacjami
Olsztyn 
05
sob
Najeżona Piona
Jeżowe k.Niska 
05
sob
Nocny Bieg z Duchem
Bystrzyca Kłodzka 
05
sob
Rudawy Ultramaraton
Janowice Wielkie k.Jeleniej Góry 
05
sob
6. KrwioBIEG Kraków
Kraków 
05
sob
5. Bieg na Piątkę o Puchar Pratt&Whitney
Rzeszów 
05
sob
Top Cross
Toruń 
05
sob
Gdańskie Biegi Leśne
Gdańsk 
05
sob
Nowa Huta w czterech smakach
Kraków - Nowa Huta 
05
sob
Katowice Run Hau
Katowice 
05
sob
15. Bieg Kmitów
Nowy Wiśnicz k.Bochni 
05
sob
Dycha Lasami Nad Górną Liswartą
Chwostek 
05
sob
2. Półmaraton Górski DŁUGA GÓRA
Gdynia  
05
sob
3. Bieg Wyspiarza
Świnoujście  
05
sob
Jurajska Jatka
Zawiercie 
05
sob
3. Półmaraton Traktora
Kwidzyn 
05
sob
50. Bieg Transgraniczny Doliną Dolnej Odry
Gryfino 
06
niedz
Legnica Dziesiątka / 8. Legnica Półmaraton
Legnica 
06
niedz
13. Bieg Papieski
Konstancin-Jeziorna 
06
niedz
Kutnowska ZaDyszka
Kutno 
06
niedz
18. Bieg Uliczny im. Kajetana Bągorskiego
Sępólno Krajeńskie 
06
niedz
Łódzka Piątka
Łódź 
06
niedz
7. Bieg Przyjaźni (Festiwal Zdrowia)
Przyjaźń k. Żukowa 
06
niedz
9. Szamotuły SAMSUNG Półmaraton
Szamotuły 
06
niedz
28. Bieg Kociewski z Polpharmą
Starogard Gdański 
06
niedz
11. Silesia Marathon / 14. Silesia Półmaraton
Katowice 
06
niedz
2. Run Peak Stok Unisław
Unisław k.Torunia 
06
niedz
9. Półmaraton Augustowski / Augustowska Dycha
Augustów 
06
niedz
32. Bieg Uliczny
Ostromecko - Dąbrowa Chełmińska 
06
niedz
Obidowa Głuszec Półmaraton
Obidowa k.Nowego Targu 
06
niedz
3. Cross Duathlon Twierdza
Kędzierzyn-Koźle 
06
niedz
Wild Run
Wrocław 
06
niedz
Kartofelek / 3. Bieg Szlakiem Bursztynowym
Ujazd 
06
niedz
Cross Centaura
Biały Bór k.Koszalin 
06
niedz
Półmaraton Jata 21 Serc
Łuków 
06
niedz
13. Osobowicka Ósemka
Wrocław 
06
niedz
7. Bieg Pamięci Marynarzy i Ułanów poległych w 1920r.
Susk Stary k.Ostrołęki 
06
niedz
2. Bartoszycka Dycha Brzegiem Łyny
Bartoszyce 
06
niedz
7. PKO Maraton Rzeszowski
Rzeszów 
06
niedz
6. Toyota Nowogardzki Bieg Uliczny
Nowogard 
06
niedz
2. Ostrowiecki Półmaraton Leśny
Ostrowiec Świętokrzyski 
06
niedz
Bieg ku Słońcu
Jełowa k.Ozimka 
06
niedz
16. Pielgrzymi Półmaraton o Memoriał Jana Pawła II
Jastarnia 
06
niedz
Biegnij Warszawo
Warsza 
06
niedz
39. Bieg Uliczny Ptolomeusza
Kalisz 
06
niedz
6. Jesienne Grand Prix Mińska Mazowieckiego w Biegach Przełajowych
Mińsk Mazowiecki 
06
niedz
6. ANWIL Półmaraton Włocławek
Włocławek 
06
niedz
4. Maraton Szlakiem Męczeńskiej Drogi Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki
Bydgoszcz - Górsk 
06
niedz
8. Kielecka Dycha
Kielce 
06
niedz
18. Bieg o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Glinojeck
Glinojeck 
06
niedz
Maraton DotlenieniRUN
Brzeg k. Opola 
06
niedz
4. Bieg z zamkiem w tle O Puchar Burmistrza Bolkowa
Bolków 
10
czw
4. Tarnobrzeski Bieg Solidarności Z Chorymi Na Schizofrenię
Tarnobrzeg 
11
pt
Łemkowyna Ultra Trail
Krynica - Chyrowa - Komańcza 
11
pt
Pomerania Trail - Biegi Górskie na Pomorzu
Luzino 
12
sob
Grand Prix City Trail
Poznań 
12
sob
Ultra Kotlina
Szklarska Poręba 
12
sob
Złota Morawa
Katowice 
12
sob
Sopockie 4 Pory Roku
Sopot 
12
sob
2. Mud Max
Dolina Charlotty k.Słupska 
12
sob
3. Maraton na Orientację KIWON
Rozdziele k. Lipinek 
12
sob
3. Mistrzostwa Kątów Wrocławskich
Kąty Wrocławskie 
12
sob
Grand Prix Tężnie Run
Ciechocinek 
12
sob
Bieg Świętego Huberta
Skaryszew k.Radomia 
12
sob
2. Lubecki Pielgrzymkowy Bieg Różańcowy
Lubecko k.Lublińca 
12
sob
12. Jesienny Bieg Gburów
Nowy Dwór Gdański 
12
sob
41. Ćwierćmaraton Policki
Police k.Szczecina 
12
sob
5. Sztafetowy Maraton Miast i Gmin
Radzionków 
12
sob
Duathlon Piaseczno
Piaseczno 
12
sob
2. Bieg Czas Na Wzrok
Warszawa 
12
sob
CrossRun
inf. w treści 
12
sob
Piątka Stulecia PKOL
Warszawa 
12
sob
Botaniczna Piątka - edycja jesienna
Łódź 
12
sob
2. Bieg Ognia i Wody #wyścigowadycha
Poznań 
12
sob
Świecka Piątka
Świecie 
12
sob
28. Bieg Leliwitów
Tarnów 
12
sob
Bieg Wiewiórki 2019
Ruda Śląska 
12
sob
7. Hyundai ultraMaraton Bieszczadzki
Cisna 
12
sob
Ultramaraton Leśna Doba 3.0
Pabianice 
12
sob
2. Bursztynowy Bieg oraz Nordic Walking
Sztutowo 
12
sob
3. Patriotyczny Bieg Crossowy
Jaworzno 
12
sob
Silver Run
Srebrna Góra k.Kłodzka 
12
sob
24. Memoriałowy Bieg im. Bogdana Włosika
Kraków 
12
sob
6. Bieg Papieski
Ćmielów k.Ostrowca Świętokrzyskiego 
12
sob
27. Memoriał Jerzego Chromika
Mysłowice 
12
sob
4. Nocny Bieg po Pszczynie
Pszczyna 
12
sob
Bieg na Molo
Osiek k.Oświęcimia 
12
sob
4. Bieg Przemytnika
Aleksandrów Kujawski 
12
sob
2. ARYZTA Półmaraton Strzegom
Strzegom 
12
sob
7. Bieg Przyjaźni
Przyjaźń k.Żukowa 
12
sob
Zawody w Biegu na Orientację Bukowa Cup 6
Szczecin 
12
sob
2. Bieg Wilka
Łobez 
12
sob
Maraton Miast Ogrodów
Milanówek 
13
niedz
6. PZU Cracovia Półmaraton Królewski
Kraków 
13
niedz
Bieg po Dom
Nowy Sącz 
13
niedz
4. Borzęcińska Dycha
Bielcza k. Brzeska 
13
niedz
BiegamBoLubię Lasy - #4 Jesień
Żabieniec k. Piaseczna (Nadleśnictwo Chojnów) 
13
niedz
Duo Cykl Wielkopolska
inf. w treści 
13
niedz
Łubianka Grand Prix Cross 2019
inf. w treśći 
13
niedz
9. Panewnicki Bieg Dzika
Katowice 
13
niedz
Bieg o Złotą Łuskę
Ruda Sułowska 
13
niedz
Dzika Trzynastka z DECATHLONEM
Boguszów-Gorce 
13
niedz
5. Sierpecka Dziesiątka
Sierpc 
13
niedz
Bieg Kobiet ANITA Zawsze Pier(w)si
Warszawa 
13
niedz
Olimpijska 5-tka
Kraków 
13
niedz
20. Bieg Sobiborski Ocalić od zapomnienia - uczyć dla przyszłości
Włodawa 
13
niedz
Ostrów Pomaga Bieg dla Martusi
Ostrów WIelkopolski 
13
niedz
Mławska 10
Mława 
13
niedz
10. Bieg po Głębokich Dołach
Książenice k.Rybnika 
13
niedz
12. Żorski Bieg Uliczny
Żory 
13
niedz
Inferno Run 2019
Owińska 
13
niedz
2. Bieg z Radością
Warszawa 
13
niedz
6. Wzgórzowa Trzynastka
Chrząszczyce k.Opola 
13
niedz
13. Ekologiczny Bieg do Gorących Źródeł Sanus Per Aquam - Zdrowie przez wodę
Uniejów 
13
niedz
1. Bieg im. Włodzimierza Puchalskiego
Tykocin 
13
niedz
Run for IT
Wrocław 
13
niedz
7. Otwarty Bieg Uliczny Lewin Biega
Lewin Brzeski k.Opola 
13
niedz
7. Półmaraton Bydgoski
Bydgoszcz 
13
niedz
7. Bieg Oliwski
Gdańsk 
13
niedz
4. Bieg Pamięci
Konstantynowo k.Mosiny 
13
niedz
Szybki Mózg [BnO]
Warszawa 
13
niedz
7. Bieg Przyjaźni Kaszuby Biegają
Przyjaźń k.Żukowa 
13
niedz
Łódź Run Hau
Łódź 
13
niedz
5. Bieg Siedmiu Róż
Czerwonka Włościańska k.Makowa Mazowieckiego 
13
niedz
12. Półmaraton Ełcki
Ełk 
13
niedz
9. Wyścig o Pietruszkę
Mielec 
18
pt
Nocna Wataha - Jesień
Olsztyn Jurajski k.Częstochowy 
19
sob
Grand Prix City Trail
Lublin 
19
sob
Bieg "Heron Challenge "
Sienna k. Nowego Sącza 
19
sob
Półmaraton Piastowski
Wrocław 
19
sob
Finał Ligi Runmageddon
Wrocław  
19
sob
Międzynarodowy Bieg Górski Orłowa Trail Ustroń - Jaszowiec
Ustroń k.Wisły 
19
sob
1. Górska Jedlicka Siódemka
Długie k.Krosna 
19
sob
Brzeska Dycha / Piątka św. Jakuba
Brzesko 
19
sob
Górska zaDYSZKA
Łąck k. Płocka 
19
sob
Bursztynowy Festiwal Biegowy
Gdańsk 
19
sob
Bieg po 4 koła
Szczecin 
19
sob
4. Leśnicka Piątka
Leśnica k.Kędzierzyna-Koźle 
19
sob
1. Leśniewska Dycha
Leśniewo k.Pucka 
19
sob
Tough Mudder [ODWOŁANY]
Katowice / Kraków 
19
sob
5. Dziwnowska Liga Biegowa
Dziwnów 
19
sob
3. Bieg Buraka
Złotniki Kujawskie 
19
sob
4. Paczkowska Dycha - Bieg Gór i Jezior
Kozielno k.Paczkowa 
19
sob
Bieszczadzki Weekend Biegowy Rysia
Polańczyk k.Soliny 
19
sob
Walimski Półmaraton Górski
Walim k.Wałbrzycha 
19
sob
Proswim Crossduathlon
Sokołów Małopolski 
19
sob
Grand Prix Warszawy 2019
Warszawa 
19
sob
THE NIGHT MILE
Warszawa 
19
sob
2. Krośnicki Bieg Pełną Parą
Krośnice 
19
sob
22. Ursynowski Bieg Passy
Warszawa 
19
sob
Łężyckie Wertepy 2019
Góra Łężyca 
19
sob
Cross Beskidzki
Węgierska Górka 
19
sob
13. Bieg Uliczny im. Kazimierza Świerzowskiego
Lipinki  
19
sob
Grand Prix Mysłowic o Puchar Truchtacza
Mysłowice 
19
sob
8. Nadwiślański Eko Marsz Nordic Walking / 2. Bieg Na Milę Parkową
Baranów Sandomierski 
19
sob
Jubileuszowe 25. Kościerskie Biegi Uliczne
Kościerzyna 
19
sob
Jesienne Biegi na Magurce
Wilkowice - Magurka 
20
niedz
2. Półmaraton w Biskupcu o Puchar Wójta Gminy Biskupiec
Biskupiec k.Iławy 
20
niedz
Wrocławska Dycha - Jesień
Wrocław 
20
niedz
20. PKO Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza
Poznań 
20
niedz
Żółty Jesienny Lis
Łachoń k.Pułtuska 
20
niedz
41. Bieg Nadwiślański im. Alfreda Freyera
Tarnobrzeg 
20
niedz
32. Perła Paprocan
Tychy 
20
niedz
5. Cross Górski po Zielonym Lesie
Żary 
20
niedz
Grand Prix City Trail
Szczecin 
20
niedz
Grand Prix City Trail
Warszawa 
20
niedz
Warszawa Run Hau
Warszawa 
20
niedz
Perły Małopolski
Rabka-Zdrój 
20
niedz
Pełnosprawny Bieg dla Pawełka
Warszawa 
20
niedz
14. Radomski Maraton Trzeźwości
Jedlnia Letnisko k.Radomia 
20
niedz
39. Bieg Warciański im. Zdzisława Krzyszkowiaka
Koło k.Konina 
20
niedz
57. Bieg Republiki Ostrowskiej
Ostrów Wielkopolski 
20
niedz
Szczycieński Bieg Niepodległości
Szczytno 
20
niedz
5. Bieg Budkowicki
Stare Budkowice k.Opola 
20
niedz
11. Maraton Wodzisławski - Ja i Maraton im. Zbigniewa Marszałkowskiego
Wodzisław Śląski 
20
niedz
Adamed 4. Bieg Orła
Czosnów k.Warszawy 
20
niedz
Orzeski Bieg Po Krzokach
Orzesze 
20
niedz
7. RUNbertów
Rembertów 
20
niedz
Charytatywna Mila Bieg dla Justyny Korytkowskiej
Łomża 
20
niedz
11. Otwarte Mistrzostwa Lubina w Nordic Walking
Lubin k.Legnicy 
20
niedz
4. Golejowska Dycha
Staszów 
20
niedz
10. Półmaraton Szakala Dookoła Lasu Łagiewnickiego
Łódź 
20
niedz
Woźnicki Bieg Uliczny
Woźniki 
20
niedz
2. Bieg Legionów Polskich
Wartkowice 
20
niedz
2. Grand Prix Cztery Pory Roku
Łapy 
20
niedz
5. Półmaraton Bydgoski
Bydgoszcz 
20
niedz
3. Bieg wokół Góry Grodowej
Ćmińsk k.Kielc 
20
niedz
8. Tumska Dycha
Płock 
25
pt
Golden Mountain Tour
Częstochowa 
26
sob
6. PKO Półmaraton Gliwicki
Gliwice 
26
sob
Górski Maraton Świętokrzyski
Nowa Słupia 
26
sob
Mały, Większy i Największy-ZOSTAŃ MARATOŃCZYKIEM
Kędzierzyn-Koźle 
26
sob
4. Cross Bielański
Warszawa 
26
sob
3. Bieg św. Huberta w Puszczy Rzepińskiej
Starościn k.Rzepina 
26
sob
4. Nocny Bieg na Lotnisku
Biała Podlaska 
26
sob
35. Kaliska Setka [ODWOŁANA]
Blizanów k.Kalisza 
26
sob
Orłowa Trail
Ustroń 
26
sob
5. Dziwnowska Liga Biegowa
Dziwnów 
26
sob
Mały, Większy i Największy - ZOSTAŃ MARATOŃCZYKIEM
Kędzierzyn-Koźle 
26
sob
5. Trudny Półmaraton
Stara Łubianka k.Piły 
26
sob
Run or Death
Warszawa 
26
sob
Bieg po schodach Collegium Altum
Poznań 
26
sob
Cross Duathlon Żarnowiec
Żarnowiec k.Poznania 
26
sob
6. Bieg o Złotą Szyszkę
Bystra Śląska k.Bielsko-Białej 
26
sob
Rybnicki Bieg Nocny Halloween 2019
Rybnik 
26
sob
Warneland Łańsk 2019
Łańsk k.Olsztyna 
26
sob
Bieg oraz Marsz Nordic Walking Halloweenowy
Malbork 
26
sob
3. Lisowice Trail
Lisowice k.Koluszek 
26
sob
5. Horror Run
Bielsko-Biała 
26
sob
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa 2019
Gliwice 
26
sob
2. Opolski Bieg Belfra
Grodków k.Opola 
26
sob
3. Bieg Niepodległości
Wąsowo 
26
sob
Botaniczna Piątka - edycja jesienna
Poznań 
26
sob
Armagedon Okręglica
Okręglica k.Sieradza 
26
sob
10. Bieg i Marsz Św. Huberta w Tucholi
Tuchola 
26
sob
21. Memoriał Stanisława Ożoga
Sulęcin 
26
sob
Grand Prix City Trail
Olsztyn 
26
sob
Botaniczna Piątka - edycja jesienna
Lublin 
27
niedz
2. Bieg Jelenia
Tychy 
27
niedz
Duch Lasu
Pogórze Przemyskie 
27
niedz
Grand Prix City Trail
Trójmiasto (Gdańsk / Gdynia) 
27
niedz
I…TAKA Tarnowska Dyszka
Tarnów 
27
niedz
8. Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły
Tczew 
27
niedz
16. Memoriał Stefana Mielczarka
Jawor 
27
niedz
20. Bieg Godzinny
Białystok 
27
niedz
17. Bieg Bieg Niepodległości - 8. Serocka Dycha
Serock 
27
niedz
Półmaraton Jesienny
Sosnowiec 
27
niedz
Bieg Halloween
Wrocław 
27
niedz
7. Sztafeta 20 Października
Śrem 
27
niedz
Toruń Maraton / Półmaraton
Toruń 
27
niedz
Szybka Piątka
Konopiska k.Częstochowy 
27
niedz
4. Półmaraton Wągrowiec-Skoki
Skoki 
27
niedz
34. Bieg Barbórkowy o Lampkę Górniczą
Lubin 
27
niedz
12. Bieg Energetyka
Wrocław 
27
niedz
Półmaraton Otwocki Pamięci Ireny Sendlerowej
Otwock 
27
niedz
3. LOTTO Półmaraton Lubelski
Lublin 
27
niedz
Kolbuszowska Piątka – Idziemy Dla Julki
Kolbuszowa 
27
niedz
Botaniczna Piątka - edycja jesienna
Warszawa 
27
niedz
Binduga Cross Duathlon
Mściszewo 
27
niedz
Nocna Ściema 2019
Koszalin 
27
niedz
17. Maraton Odrzański
Kędzierzyn-Koźle 
27
niedz
7. Edycja Prusice Biegają
Prusice k.Wrocławia 
27
niedz
13. Półmaraton Wodzisławski - Ja i Maraton im. Zbigniewa Marszałkowskiego
Wodzisław Śląski 
27
niedz
6. Decathlon Run
Łódź 
31
czw
Dziady Kabackie #14
Warszawa-Kabaty 

Legenda:

Kolory:

  • Biegi w Polsce
  • Biegi Ligi Festiwalu Biegów
  • Biegi Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju

Ikony:

  • - link do zapowiedzi
  • - link do relacji
  • - link do wyników
  • - link do galerii zdjęć
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce