2017-05-08 / 2017-05-14

09
wt
HolyRun
Gdynia
10
śr
15. Grand Prix Żoliborza
Warszawa
10
śr
4. Bieg Pamięci Powstań Śląskich
Góra św. Anny
10
śr
3. Bieg Pamięci st.sierż. Marka Sienickiego
Bytom
11
czw
Żorski Bieg Ogniowy
Żory
11
czw
Leśna Piątka
Koszalin
12
pt
GWiNT Ultra Cross
Wolsztyn-Nowy Tomyśl-Grodzisk Wlkp.
13
sob
33. Chojnickie Biegi Strażackie
Chojnice
13
sob
Nocny Bieg Parami ze Świetlikami
Reda
13
sob
4. Leśny Bieg Pszczelim Szlakiem
Kamianna
13
sob
Survival Race
inf. w treści
13
sob
Bieg w Shaushy
Szałsza
13
sob
6. Bieg Na Tak - Run of Spirit / Marsz Na Tak
Poznań
13
sob
Bieg Po Nowe - Biegasz Pomagasz
Łódź
13
sob
Bieg Charytatywny Nasze Dzieci
Zielona Góra
13
sob
6. Górski Bieg Kwitnącej Jabłoni
Łącko
13
sob
Run or Death
Łódź
13
sob
4. Półmaraton Mustanga
Poręba k.Myślenic
13
sob
4. Dycha Głogowska
Głogów Małopolski k.Rzeszowa
13
sob
Runmageddon Intro & Classic & Rekrut & Kids
Wrocław
13
sob
2. Cross Charytatywny Dla Ciebie
Pobiedziska
13
sob
5. Bieg Łosia
Kampinoski Park Narodowy
13
sob
2. Ultra Maraton Kampinoski
Kampinoski Park Narodowy
13
sob
15. Bieg Skawiński
Skawina k.Krakowa
13
sob
Kółka na Kole
Warszawa
13
sob
4. Bieg Rycerski
Świecie
13
sob
5. Olecka Trzynastka
Olecko
13
sob
10. Katowicki Festiwal Biegowy im.Jerzego Kukuczki
Katowice
13
sob
ChampionMan Duathlon Czempiń
Czempiń
13
sob
8. Gdański Bieg Lekarzy
Gdańsk
13
sob
4. Bieg Pamięci Żołnierzy Grupy Kampinos AK
Julinek
13
sob
10. Bieg Piastowski
Kruszwica - Inowrocław
13
sob
2. Staropolski Bieg oraz Marsz Nordic Walking
Stare Pole k.Malborka
13
sob
Przeprawa - 4. Zadaniowy Rajd na Orientację
Ropczyce
13
sob
9. Supermaraton
Ozorków k.Łodzi
13
sob
Extreme Power Run
Woskrzenice Duże k.Białej Podlaskiej
13
sob
3. Iron Dragon Cross Triathlon
Zabierzów
13
sob
Bieg IT
Warszawa
13
sob
Grand Prix Tężnie Run
Ciechocinek
13
sob
21. Bieg Święców
Sławno k.Słupska
13
sob
37. TextilCross
Łódź
13
sob
3. Mazowiecki Duathlon Doliną Liwca
Zaliwie Szpinki k.Siedlc
13
sob
Bieg Herosa: Nomada
Pustynia Błędowska k.Olkusza
13
sob
2. Bieg o Kłodę
Dziadowa Kłoda k.Oleśnicy
13
sob
6. Biegiem po Wichrowskich Lasach
Wichrowo k.Dobrego Miasta
13
sob
Memoriał Iwo Sobolewskiego
Sosnówka k.Karpacza
13
sob
7. Półmaraton Szelkowski
Stary Szelków k.Makowa Maz.
13
sob
2. Bieg Charytatywny św. Goara
Gliwice
13
sob
5. Bieg o Puchar Rektora PPWSZ
Nowy Targ
13
sob
11. Bieg Zawilca
Złotów k.Piły
13
sob
19. Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka
Grajewo
13
sob
18. Długodystansowy Rajd na Orientację
Dąbrówka k.Radzymina
13
sob
13. Ekiden
Warszawa
13
sob
Nocna Zadyszka - Wiosna
Gniezno
13
sob
Grand Prix Gdyni w Biegach Górskich
Gdynia
13
sob
Bieg Wiewiórki
Ruda Śląska
13
sob
Bieg Charytatywny – Nasze Dzieci
Zielona Góra
13
sob
36. Bieg Słowiański
Gorzów Wlkp.
13
sob
Rzepakowa Dycha
Chełmiec
13
sob
8. Grand Prix Mysłowic w Biegach Przełajowych
Mysłowice
14
niedz
Wrocławski Bieg Akademicki
Wrocław
14
niedz
6. Bieg 10km Szpot Swarzędz
Swarzędz
14
niedz
4. Bieg i Marsz po Złote Jabłko
Chotomów k.Legionowa
14
niedz
8. Działoszyńska Dziesiątka
Działoszyn
14
niedz
4. Półmaraton Górski
Jedlina-Zdrój
14
niedz
2. Bieg Kazimierski im. Jana Pawła II
Kazimierz Dolny
14
niedz
5. Półmaraton po Puszczy Niepołomickiej
Niepołomice
14
niedz
3. Maraton / Półmaraton Podhalański
Nowy Targ / Bańska Niżna
14
niedz
2. Piwna Mila
Sopot
14
niedz
Dobroczynny Bieg Nadziei
Krosno
14
niedz
Bieg Kościuszki
Warszawa
14
niedz
Szczecińska Liga Biegowa
Szczecin
14
niedz
3. Bieg Instalatora
Bydgoszcz
14
niedz
5. PKO Białystok Półmaraton
Białystok
14
niedz
Elemental Tri Series
inf. w treści
14
niedz
Półmaraton Andrychowski [ODWOŁANY]
Andrychów
14
niedz
7. Maraton Opolski
Opole
14
niedz
5. Bieg Europejski
Płock
14
niedz
21. Bieg Magurki
Bielsko-Biała
14
niedz
Majówka z MOSiR-em
Palowice k.Czerwionka - Leszczyny
14
niedz
5. MosirGutwinRun
Ostrowiec Św.
14
niedz
Bieg Pilicy
Białobrzegi
14
niedz
Maraton Towarzyski Doliną Słupi
Słupsk
14
niedz
7. Szóstka Pogorii
Dąbrowa Górnicza
14
niedz
2. Bieg Łabędzi
Ścinawa k.Lubina
14
niedz
Gryf Arena Run
Gryfice
14
niedz
2. Bieg Rzemieślnika
Rybnik
14
niedz
2. Dycha Gryfa
Zaniemyśl k.Poznania
14
niedz
10K Run Series
Olsztyn
14
niedz
3. Bieg z Książką / 3 Mile dla Wędki
Toruń
14
niedz
4. Bieg Pokoleń
Ostrów k.Przemyśla