2017-05-22 / 2017-05-28

23
wt
Cytadela by Night
Poznań
23
wt
Siedlecka Liga Biegowa o Złote Kolce
Siedlce
24
śr
Cała Polska Biega z Mapą
inf. w treści
24
śr
Szybki Mózg
Warszawa
26
pt
Wulkany 2017
Złotoryja
26
pt
Triathlon Sieraków
Sieraków
26
pt
14. Ekstremalny Maraton Pieszy KIERAT
Słopnice k.Limanowej
27
sob
6. Kaszubska Piętnastka
Luzino k.Wejherowa
27
sob
4. Puchar Wyspy Giżyckiej
Giżycko
27
sob
Mocarny Zbój
Niedzica k.Nowego Targu
27
sob
Bieg i Nordic Walking św. Urbana
Strzebiń k.Lublińca
27
sob
3. Trzciński Bieg Wzdłuż Murów
Trzcińsko-Zdrój
27
sob
3. Bieg Republiki Sławkowskiej
Sławków
27
sob
Piastowska Piętnastka
Wrocław
27
sob
12. Rajd "Z Kompasem" [RnO]
Studzienice
27
sob
34. Półmaraton Solan
Nowa Sól
27
sob
Runmageddon
Warszawa-Wawer
27
sob
Bieg po szacunek - przełaj przez Długołękę
Długołęka-Szczodre k.Wrocławia
27
sob
Piaseczyńska Piątka
Piaseczno
27
sob
Biegaj w Niemczu
Niemcz k.Bydgoszczy
27
sob
PUSZCZYGÓR
Szczecin
27
sob
15. Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run
Łódź
27
sob
4. Sieprawska Piątka
Siepraw k.Krakowa
27
sob
Półmaraton kanału Augustowskiego
Płaska
27
sob
Bieg Ursusa
Warszawa
27
sob
Chojnik Maraton / Ultra Chojnik
Sobieszów, Jelenia Góra
27
sob
2. Bieg 16 Zakrętów
Golczewo k.Szczecina
27
sob
5. Bieg Konopielki
Juchnowiec Dolny k.Białegostoku
27
sob
Spotkanie Biegowe ANI
Siemianowice Śląskie
27
sob
(Ultra)Maraton Jaga-Kora
Rymanów Zdrój k.Krosna
27
sob
34. Bieg im. Bł. Edmunda Bojanowskiego
Piaski k.Gostynia
27
sob
Bieg Górski na Ślężę
Sobótka
27
sob
Ultramaraton Rykowisko
Łąck k.Płocka
27
sob
9. Biegi Uliczne Pamięci Jana Pawła II
Skorzewo k. Kościerzyny
27
sob
Jantarowy Przełaj
Jantar k.Stegny
27
sob
IPB Nocny Bieg na 5 km o Puchar Eugeniusza Jaremko
Iława
27
sob
Biegiem po Osiedlu Południe
Radom
27
sob
7. Bieg Cichociemnych
Krusze k.Klembowa
27
sob
3. Bieg na Miedzyniu
Bydgoszcz
27
sob
15. Bieg Wenedów
Koszalin
27
sob
3. Bieg Dookoła Jeziora Chociwel
Chociwel k.Stargardu
27
sob
4. Wyszyńska Dziesiątka
Wyszyna k.Turku
27
sob
Półmaraton Kanału Augustowskiego / Bieg Retmana / Bieg Flisaka
Płaska k.Augustowa
27
sob
4. Memoriał im. Czesława Wasielewskiego
Brześć Kujawski
27
sob
Czechowska Piątka
Lublin
27
sob
PolSwimRun
Starogard Gdański - Sumin
27
sob
Silgan Ćwierćmaraton
Tczew
27
sob
5. Bieg po Głębokich Dołach
Książenice k.Rybnika
27
sob
4. Bieg uliczny Ożarowice
Ożarowice k.Tarnowskich Gór
27
sob
Bytomski Charytatywny Bieg Godności Osób Niepełnosprawnych - GONItwa
Bytom
27
sob
Piątka z Paderewskim
Warszawa
27
sob
23. Półmaraton Kurpiowski / Kurpiowska Dziesiątka
Ostrołęka
27
sob
Żywiec Beskid Extreme Triathlon
Żywiec
27
sob
Białołęcki Bieg Mam
Warszawa-Białołęka
27
sob
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa
Gliwice
27
sob
Przełajowy Bieg Chemika
Trzebież - Plaża
27
sob
Maraton Beskid Niski
Wysowa
27
sob
Piątka z gwiazdami
Szczecin
27
sob
Setka Stulecia [cykl biegów)
Warszawa
27
sob
Półmaraton Zegrzyński
Serock
28
niedz
25. Bieg Fiata
Bielsko-Biała
28
niedz
24. Bieg Tura im. Henryka Pliszki
Człuchów k.Chojnic
28
niedz
Bieg kobiet Zawsze Pier(w)si
Świdnica
28
niedz
5. Bieg Swoszowicki
Kraków-Swoszowice
28
niedz
22. Mazowiecka Piętnastka / 3. Mazowiecka Piątka
Mińsk Mazowiecki
28
niedz
Z biegiem Wisły
Annopol
28
niedz
5. Kurdeszowa (Za)Dyszka
Kostrzyn
28
niedz
5. Podkowiańska Dycha
Podkowa Leśna
28
niedz
8. Bieg dla Maćka
Wrocław
28
niedz
5. Akcja „Prusice Biegają”
Prusice
28
niedz
4. Bieg Sądeczan z Kryniczanką
Stary Sącz
28
niedz
4. Maestrocafe Półmaraton Chełmski / 5-tka z espresso italiano
Chełm
28
niedz
Triathlon Energy Gniewino
Gniewino k.Wejherowa
28
niedz
14. Europamarathon
Zgorzelec-Görlitz
28
niedz
21. Cross Trzeźwości
Suchowola
28
niedz
Kleszczowska Dziesiątka
Kleszczów k. Łodzi
28
niedz
Triathlon Lublin
Lublin
28
niedz
35. Ogólnopolski Bieg Przełajowy o Puchar Leśny pamięci Tomasza Hopfera
Obliwice
28
niedz
7. Bieg Koziołków
Kędzierzyn-Koźle
28
niedz
4. Bieg Elegant na 5
Mosina k.Poznania
28
niedz
6. Wolsztyńska Dziesiątka
Wolsztyn
28
niedz
Leśna Piątka Pikuś
Koszalin
28
niedz
4. Jastrzębski Bieg Kobiet "Kobiety na 5+"
Jastrzębie-Zdrój
28
niedz
Bieg z Liskiem
Górowo Iławeckie k.Olsztyna
28
niedz
3. Otwarte Mistrzostwa Częstochowy Nordic Walking
Częstochowa
28
niedz
4. Wolbromska Ciężka Dycha
Wolbrom k.Krakowa
28
niedz
Bison Run
Białystok
28
niedz
5. Rakszawski Ćwierćmaraton im. Jana Pawła II
Rakszawa k.Rzeszowa
28
niedz
Family Run - Bieg Mamy i Bieg Taty
Kraków
28
niedz
Bieg o Koronę Dąbrówki
Dąbrówka k.Poznania
28
niedz
23. Pętla Rudnicka
Rudniki k.Wielunia
28
niedz
38. Bieg Krotosa
Krotoszyn
28
niedz
4. Pruszkowski Bieg Wolności
Pruszków
28
niedz
4. Bieg Przełajowy Doliną Noteci
Nakło nad Notecią
28
niedz
Dybawka Biega
Dybawka k.Przemyśla
28
niedz
20. Uliczne Biegi im. Jana Kielasa
Skarszewy k.Starogardu Gdańskiego
28
niedz
XLPL Ekiden
Poznań
28
niedz
Run 4 Business
Toruń
28
niedz
Bieg Szlakiem Pluderskich Stawów
Pludry k.Dobrodzienia
28
niedz
3. Bieg Łomianek
Łomianki
28
niedz
ELWID 11. Integracyjny Bieg Klimontowski
Klimontów
28
niedz
Vladislavia Cross
Włocławek
28
niedz
Grand Prix Granicy Warmii i Mazur
inf. w treści
28
niedz
10. Bieg Truskawki
Truskaw
28
niedz
Leśna Piątka
Koszalin