2017-06-12 / 2017-06-18

14
śr
35. Cykliczny Bieg Śledzia
Gdynia
14
śr
Szczecińska Dobranocka 9
Szczecin
14
śr
Setka Stulecia [cykl biegów)
Warszawa
15
czw
4. Czernicki Bieg Uliczny
Czernica k.Rybnika
16
pt
Białka Triathlon
Białka k.Parczewa
16
pt
3. Nocny Bieg Świętojański
Opalenica k.Poznania
17
sob
1. Bieg z okazji 650-lecia lokacji Miasta Brzostek
Brzostek k. Dębicy
17
sob
15. Bieg o Puchar Burmistrza Glinojecka
Glinojeck
17
sob
Bieg charytatywny - 3. Przywidzka Pętelka
Przywidz k. Kościerzyny
17
sob
Bieg 4 na Woli
Poznań - Hipodrom Wola
17
sob
Poznańska Piwna Mila
Poznań
17
sob
Stęszewski Bieg Przełajowy
Stęszewo
17
sob
4. Regatta Bieg Wierchami
Rytro
17
sob
EKIDEN Powiatu Piaseczyńskiego
Piaseczno
17
sob
12. Nocny Maraton Kanału Bydgoskiego
Bydgoszcz
17
sob
Rzeźniczek
Cisna
17
sob
Triathlon Energy Starogard Gdański
Starogard Gdański
17
sob
11. Jubileuszowy Rajd Czterech Żywiołów
Klucze k.Olkusza
17
sob
Krokowska 10
Żarnowiec k.Wejherowa
17
sob
Diablak
Żywiec
17
sob
2. Bieg Tropem Brzózańskiego Wilka
Brzóza Królewska k. Leżajska
17
sob
3. Pustynna Ośmiornica
Siedlec k.Janowa
17
sob
Gryfny Bieg
Chorzów
17
sob
2. Festiwal biegów RESO
Suwałki
17
sob
3. Bieg o Złotą Kaczkę
Toszek
17
sob
Bieg Uliczny o Błękitną Wstęgę
Stargard
17
sob
6. Półmaraton Skierniewicki
Skierniewice
17
sob
Bieg Sylwana
Leśniczówka Lubliniec
17
sob
Zielonka Challenge
Owińska k.Poznania
17
sob
Bieg Strzałkowo - dobry kierunek
Strzałkowo k.Wrześni
17
sob
2. Bieg Pamięci ks. Jerzego Moskala
Zręcin k.Krosna
17
sob
9. Bieg Papieski
Służewo k. Torunia
17
sob
5. Bieg Uliczny Maksy Mila
Teresin k.Warszawy
17
sob
1. Bieg Buraka
Złotniki Kujawskie
17
sob
Leszczyniada
Czerwionka- Leszczyny
17
sob
5. Bieg Przyjaciół Mieczewa - Hekatomba 2017
Mieczewo k.Mosiny
17
sob
3. Łańcucka Piątka
3. Łańcucka Piątka
17
sob
4RUN Bieg 4 Żywiołów [ODWOŁANY]
inf. w treści
17
sob
Bieg z Nadzieją
Słupsk
17
sob
Sen Nocy Letniej
Bydgoszcz
17
sob
5. PKO Nocny Wrocław Półmaraton
Wrocław
18
niedz
4. Gorzowska Nadwarciańska Dycha
Gorzów Wielkopolski
18
niedz
Karczewski Uliczny Bieg
Karczew
18
niedz
Puchar Króla Jana III Sobieskiego
Warszawa
18
niedz
2. GP Biegatonu - Leśna Szarańcza
Mikołów k.Katowic
18
niedz
3. Rodzinne Podbiegi
Komprachcice k. Opola
18
niedz
1. Toruński Bieg Kolorów
Toruń
18
niedz
4. Bieg o tytuł Górala Świętokrzyskiego
Ćmińsk k. Kielc
18
niedz
Toyota Jaworski Blue Run
Inowrocław
18
niedz
14. Radziejowski Bieg Południowy
Radziejów
18
niedz
2. Lubeński Cross
Lubenia k. Rzeszowa
18
niedz
6. Mróz Śrem Półmaraton
Śrem
18
niedz
Ciechanowskie Święto Biegania
Ciechanów
18
niedz
Triathlon Trzebinia
Trzebinia
18
niedz
3. Wroniecka Dycha
Wronki
18
niedz
4. Bieg Sitarski
Biłgoraj k.Lublina
18
niedz
Chęć na Pięć
Lublin
18
niedz
Garmin Iron Triathlon
inf. w treści
18
niedz
2. Bieg Truskawki
Zielona Góra - Ochla
18
niedz
AVON kontra przemoc
Garwolin
18
niedz
9. Bieg w Pogoni za Żubrem
Niepołomice
18
niedz
17. Bieg Wokół Gniazda Ojczystego Jana Kochanowskiego
Zwoleń k. Radomia
18
niedz
2. Bieg po Gminie Świerczów
Dąbrowa k. Świerczowa
18
niedz
19. Nowogrodziecka 10-tka
Nowogrodziec k.Bolesławca
18
niedz
5. Żmigrodzki Maraton na Raty
Żmigród
18
niedz
Runner's World Super Bieg
inf. w treści
18
niedz
3. Bieg im. Janusza Sidły
Katowice
18
niedz
3. Grand Prix Zwierzyńca
Białystok
18
niedz
Ustroński Bieg 66 Dookoła Doliny Wisły
Ustroń