2017-08-14 / 2017-08-20

15
wt
4. Bieg Górski Kowary-Okraj
Kowary
15
wt
23. Maraton Solidarności
Gdańsk
15
wt
Bieg Powstańczy im. Alfonsa Zgrzebnioka
Dziergowice k.Kędzierzyn-Koźle
15
wt
3. Wierzchosławicki Leśny Półmaraton z Regatta / Bieg 5 km z Kserkom
Wierzchosławice k.Tarnowa
15
wt
Cross Sierakowski
Sieraków k.Poznania
15
wt
7. Bieg Do Pani Fatimskiej
Oleśnica k.Wrocławia
15
wt
2. Bieg i Rajd Kurierów Sądeckich
Rytro
15
wt
26. Bieg im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Kobylin
15
wt
5. Biegać Jest Bosko
Oświęcim
15
wt
6. Mrągowski Biegowy Piknik Wojskowy
Mrągowo
15
wt
Drzewica Summer Run
Drzewica k.Opoczna
15
wt
Z Lajkonikiem Wzdłuż Wisły
Kraków
15
wt
DecaRun
Koszalin
15
wt
Aleksandrowski Półmaraton / 5. Bieg Aleksandrowski z okazji Święta Wojska Polskiego
Aleksandrów Łódzki
15
wt
Bieg Cudu Nad Wisłą
Włocławek
15
wt
3. Rozłaziński Bieg i Marsz z Kijkami
Rozłazino k.Lęborka
15
wt
26. Półmaraton Cud Nad Wisłą 1920
Radzymin
15
wt
3. Bodzanowski Bieg o Puchar Wójta Gminy
Bodzanów
15
wt
Kyndra Trail
Jastrzębie-Zdrój
15
wt
7. Bieg Wokół Pasłęckich Murów Obronnych z Okazji Dnia WP
Pasłęk
18
pt
Sudecka Wyrypa
Jelenia Góra
18
pt
Dziki Weekend
Police
19
sob
7. Pozytywny Bieg Przełajowy
Szarlejka k.Częstochowy
19
sob
11.TAURON Triathlon Stalowy Sokół
Jaworzno
19
sob
Runmageddon
Gdansk
19
sob
8. SPORTING Maraton Leszno
Leszno
19
sob
Ośno Triathlon Weekend
Ośno Lubuskie
19
sob
4. Bieg Niezłomnych - Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Sobótka
19
sob
3. Ultramaraton Magurski
Krempna
19
sob
5. Maraton Wigry
Suwałki
19
sob
Kaszubski Bieg Lesoków
Szemud
19
sob
PolskaMan Triathlon
Wolsztyn
19
sob
2. Bieg Obrońców Płocka 1920 r.
Płock
19
sob
6. Półmaraton Chmielakowy o Puchar Burmistrza Krasnegostawu
Krasnystaw
19
sob
2. Memoriał Lucka Chorążego
Skawniki k.Lanckorony
19
sob
Festiwal Juniora - Magnolia
Police
19
sob
Bieg Boguszyński
Boguszyn k.Kłodzka
19
sob
600. Maraton Ryszarda Kałaczyńskiego
Witunia k.Bydgoszczy
19
sob
Strawczyńska Zadycha
Strawczyn k.Kielc
19
sob
Bieg dla Poli - Kilometry Pomocy
Wrocław
19
sob
4. Bieg Mikołajek Pomorskich o Puchar Wójta
Mikołajki Pomorskie k.Sztumu
19
sob
Bieg Pamięci Generała Pilota Andrzeja Błasika
Warszawa
19
sob
CrossBee
Maciejów k.Kluczborka
19
sob
Puchar Bałtyku w Nordic Walking i Biegach Przełajowych
Łężyce k.Gdyni
19
sob
4. Leśna Dycha Św. Rocha
Kalinowo k.Ostrowi Mazowieckiej
19
sob
Hero Run
Białystok
19
sob
3. Bieg Granią Tatr
Zakopane
19
sob
Śląskie Biegi Górskie
inf. w treści
20
niedz
Pobiednicki Półmaraton POMAGAM
Pobiednik Mały k.Krakowa
20
niedz
Grand Prix Warszawy w Nordic Walking
Warszawa Wilanów
20
niedz
Elemental Tri Series
Białystok
20
niedz
17. Półmaraton Wtórpol
Skarżysko-Kamienna
20
niedz
Triathlon Polska Bydgoszcz - Borówno
Borówno k.Bydgoszczy
20
niedz
18. Toyota Półmaraton Wałbrzych
Wałbrzych
20
niedz
Bieg uliczny 5-10-15 km
Ełk
20
niedz
3. Bieg Uliczny Górka Żerkowska
Żerków k.Jarocina
20
niedz
Kozienice Triathlon
Kozienice k.Radomia
20
niedz
2. Zalew Biegaczy
Poraj k.Częstochowy
20
niedz
Puchar Wielkopolski Nordic Walking
Śrem
20
niedz
7. Półmaraton im. Janusza Kusocińskiego
Błonie k.Warszawy
20
niedz
International Goral Marathon - Bieg przyjaźni trzech narodów
Jaworzynka k.Istebnej
20
niedz
Puchar Króla Jana III Sobieskiego - Bieg Wilanowa
Warszawa Wilanów
20
niedz
Korona Ziemi Przasnyskiej
Przejmy k.Przasnysza
20
niedz
7. Lubawska Dycha
Lubawa
20
niedz
Park Tour
Gdańsk
20
niedz
12. Bieg Portiusa
Krosno
20
niedz
Leśna Dziesiątka Gminy Niemce
Niemce k.Lublina
20
niedz
4. Wieczorna Marcelińska Dycha
Poznań
20
niedz
Łubianka Grand Prix Cross
inf. w treści
20
niedz
7. Panewnicki Bieg Dzika
Katowice
20
niedz
5. Żmigrodzki Maraton na Raty
Żmigród