2017-10-09 / 2017-10-15

11
śr
Szybki Mózg
Warszawa
13
pt
17. Marsze na Orientację "Jakuza"
lokalizacja jeszcze nieznana
13
pt
Międzynarodowe Biegi na Orientację Bukowa Cup IV
Szczecin
14
sob
City Trail
Lublin
14
sob
Ultrakotlina
Szklarska Poręba
14
sob
2. Śliwicka Dyszka
Śliwice k.Tucholi
14
sob
Powstaniec Noniron Duathlon
Stryków
14
sob
Grand Prix Tężnie Run Ciechocinek 2017
Ciechocinek
14
sob
2. Wheelmageddon
Nasielsk k.Warszawa
14
sob
Lubię to i owo!
Koszalin
14
sob
Bieg Wiewiórki
Ruda Śląska
14
sob
6. Otwarty Bieg o Puchar Prezesa Poczty Polskiej
Warszawa
14
sob
Nowa Huta w Czterech Smakach
Kraków
14
sob
10. Bieg ku Pamięci św. Jana Pawła II
Radwanice k.Polkowic
14
sob
Bieg po Dynię
Lesznowola
14
sob
Mud Max
Dolina Charlotty k.Słupska
14
sob
4. Podbieg na Makowicę
Rytro k.Nowego Sącza
14
sob
Sopocka Jesień
Sopot
14
sob
Łemkowyna Ultra Trail
Krosno
14
sob
Ultramaraton Leśna Doba
Pabianice
14
sob
3. Sztafetowy Maraton Miast i Gmin
Radzionków k.Bytomia
14
sob
25. Memoriał Jerzego Chromika
Mysłowice
14
sob
22. Bieg Memoriałowy im. Bogdana Włosika
Kraków - Nowa Huta
14
sob
39. Ćwierćmaraton Policki
Police k.Szczecina
14
sob
4. Bieg Trzech Wzgórz
Wrocław
14
sob
4. Wzgórzowa Trzynastka
Chrząszczyce k.Opola
14
sob
Bieg Papieski
Kraków
14
sob
3. Bieg Na Molo
Osiek k.Oświęcimia
14
sob
9. Bieg Papieski
Ruda Śląska
14
sob
9. Bieg Fortowy - Świdnicki Turniej Biegowy
Świdnica
14
sob
Półmaraton Roztoczańskie Bieganie
Lubycza Królewska k.Zamościa
14
sob
4. Bieg pod Górę
Dąbrówka Królewska k.Grudziądza
14
sob
2. Nocny Bieg po Pszczynie
Pszczyna
14
sob
10. Bieg Papieski
Warszawa
14
sob
Armageddon Challange
Kraków
15
niedz
Bieg Souvre
Inowrocław
15
niedz
46. Masowe Biegi Przełajowe o Paterę Dziennika Zachodniego i Śląskiego TKKF
inf. w treści
15
niedz
City Trail
Bydgoszcz
15
niedz
5. Żmigrodzki Maraton na Raty
Żmigród
15
niedz
Bieg 80-lecia Centralnego Okręgu Przemysłowego
Mielec
15
niedz
Łubianka Grand Prix Cross
inf. w treści
15
niedz
15. Bieg Pułaskiego
Warka
15
niedz
6. Cross Czwórki
Dąbrowa Górnicza
15
niedz
5. Bieg(z)USiem
Chorzów
15
niedz
Gliwicki Bieg po lotnisku
Gliwice
15
niedz
18. PKO Poznań Maraton
Poznań
15
niedz
4. PZU Cracovia Półmaraton Królewski
Kraków
15
niedz
10. Półmaraton Ełcki
Ełk
15
niedz
10. Żorski Bieg Uliczny
Żory
15
niedz
Albertyński Bieg Szlakiem Papieskim
Sosnowiec
15
niedz
18. Bieg Godzinny
Białystok
15
niedz
Piknik "Od Juniora do Seniora". Biegniemy dla Zuzi
Grabówka k.Częstochowy
15
niedz
5. Dolnośląski Bieg Po Zdrowie Dla Chorych Na Raka
Oława k.Wrocławia
15
niedz
3. Cross Duathlon TWIERDZA
Kędzierzyn-Koźle
15
niedz
11. Ekologiczny Bieg do Gorących Źródeł
Uniejów
15
niedz
Bieg o Puchar Roberta Korzeniowskiego
Arłamów k.Sanoka
15
niedz
Maraton Szlakiem Męczeńskiej Drogi bł. Ks.Jerzego Popiełuszki
Bydgoszcz - Górsk
15
niedz
Jubileuszowy 10. Bieg Energetyka
Wrocław
15
niedz
6. Bieg po Głębokich Dołach
Książenice k.Rybnika
15
niedz
Bieg Kaszubski
Rumia
15
niedz
5. Bieg Oliwski
Gdańsk Oliwa
15
niedz
9. Adamowska Dziesiątka
Adamów
15
niedz
Piątka dla Kościuszki
Kraków
15
niedz
Szczecińska Liga Biegowa
Szczecin