2018-04-09 / 2018-04-15

09
pon
Maraton Miast Ogrodów
inf. w treści
10
wt
Monte Kazura
Warszawa
11
śr
Grand Prix Torunia w biegach przełajowych
Toruń
11
śr
Grand Prix Żoliborza
Warszawa
11
śr
Zabiegana Łódź
Łódź
12
czw
24. Krakowska Impreza na Orientację „KrakInO”
Kraków
13
pt
8. Poznański Bieg im.o.Józefa Jońca SP
Poznań
13
pt
Tajemnice Dolnego Śląska
Bolesławiec
13
pt
Szlakiem Oktawii Nowackiej - od dwuboju do pięcioboju #1
Władysławowo
14
sob
3. Miejski Rajd Przygodowy
Katowice
14
sob
Barbarian Race
Wieliszew
14
sob
14. Memoriał Radnego Jana Koniecznego
Ruda Śląska
14
sob
6. Bieg "Pamiętaj z Nami"
Kraków
14
sob
5. Bieg Wąskotorowy
Józefów k.Otwocka
14
sob
3. Roll & Run
Stolno k.Chełmna
14
sob
8. Miejski Rajd Przygodowy
Katowice
14
sob
46. Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno-Krajoznawczy
Wieszczyna
14
sob
8. Impreza na Orientację z Niepoślipką
Tłuszcz
14
sob
6. GO Bieg z fizjoterapią
Wrocław
14
sob
Wiosenne 360º
Ponurzyca k. Celestynowa
14
sob
Beskidzka 160 na Raty - Salamandra Ultra Trail
Goleszów k.Cieszyna
14
sob
3. Rodzinne MnO 2018 #1
Zielonka
14
sob
Wiosenna InOMania
Kolbuszowa
14
sob
3. Kuźniański Półmaraton Leśny RAFAMET
Kuźnia Raciborska
14
sob
5. Bieg Kreta
Śnieżnik
14
sob
Nocna Dycha
Brzeg Opolski
14
sob
Bieg Korczaka o Puchar Dyrektora SOSW Nr 1 dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo
Police
14
sob
3. Górski Bieg Ekologiczny / Mistrzostwa Polski w Biegach Anglosaskich
Ustrzyki Dolne
14
sob
Ibuprom Sport Żel 5k Run Łódź
Łódź
14
sob
9. Koszaliński Bieg Górski
Koszalin
14
sob
Bieg 80-lecia Przemysłu Lotniczego w Mielcu
Mielec
14
sob
21. Biegowe Grand Prix Powiatu Puckiego
Puck
14
sob
3. Piknik Biegowy / Marsz Nordic Walking Dla Autyzmu
Malbork
14
sob
Zdobywca Góry Parkowej NW
Kamienna Góra k.Wałbrzycha
14
sob
Wołowski Maraton Leśny na Raty
Kłopotówka k.Wołowa
14
sob
Bieg Przełajowy
Golub Dobrzyń
14
sob
Puchar Maratonu Warszawskiego
Warszawa
14
sob
4. Bieg Biegamy z Ekonomikiem / 2. Chodzimy z Ekonomikiem
Słupsk
14
sob
Gdańsk na Piątkę
Gdańsk
14
sob
Reebok POWERUN by Runmageddon
Warszawa
14
sob
Jorge Cross
Czerwieńsk
15
niedz
Grand Prix Kierunek Ultra
Folwark Hutta k. Suwałk
15
niedz
Biegiem na Bagry 4
Kraków
15
niedz
5. Bieg SGH
Warszawa
15
niedz
8. Bieg Prezydencki
Łubianka k.Torunia
15
niedz
Puszcza Run
Młoszowa k.Trzebini
15
niedz
Festiwal Biegowy im. Mikołaja Kopernika
Lidzbark Warmiński
15
niedz
Cross Rydułtowski
Rydułtowy k.Rybnika
15
niedz
DOZ Maraton Łódź
Łódź
15
niedz
Ibuprom Sport Żel Półmaraton
Łódź
15
niedz
11. PKO Poznań Półmaraton
Poznań
15
niedz
4. Gdańsk Maraton
Gdańsk
15
niedz
8. Pielgrzymka Maratońska
Bytów - Sianowo
15
niedz
3. Cross Ozimski - PagóRace
Ozimek k.Opola
15
niedz
8. Łomża Półmaraton
Łomża
15
niedz
Bieg Kobiet Zawsze Pier[w]si
Wrocław
15
niedz
5. Bieg Jurajskich Ścieżek
Żarki k.Częstochowy
15
niedz
47. Biegi Uliczne - Memoriał Jana Szmeltera
Chełmno
15
niedz
7. Bydgoszcz na Start
Bydgoszcz
15
niedz
Charytatywny Bieg i Marsz NW dla Roksany Pawelskiej
Chobienice k.Wolsztyna
15
niedz
35. Biegi Przełajowe o Puchar Kocich Gór
Kobyla Góra k.Ostrzeszowa
15
niedz
3. Bieg Wiosny - Tustań 2018
Strzembowo k.Płońska
15
niedz
Bieg Wiosenny
Wrocław
15
niedz
Szczecińska Liga Biegowa
Szczecin - Las Arkoński
15
niedz
KANCLERZ Leśne Games
Zabrze
15
niedz
Bieg Pałacowy
Damnica