2018-06-04 / 2018-06-10

04
pon
Maraton Miast Ogrodów
inf. w treści
05
wt
Monte Kazura
Warszawa
08
pt
Finałowy Andrychowski Marsz na Orientację „AndInO”
Powiat Wadowicki
08
pt
Bieg Sokoła - Tatrzańska 15
Zakopane
08
pt
2. Rajd na Ślężę
Lubin
08
pt
Chojnickie Biegi Nocne
Chojnice
08
pt
4. Bieg do Kamienia
Gołuchów k.Kalisza
08
pt
Bieg Świadomości
Poznań
09
sob
Biathlon Dla Każdego
Wysowa-Zdrój
09
sob
30. Ożarowski Bieg im. Janusza Kusocińskiego
Ożarów Mazowiecki
09
sob
Bieg do Źródeł
Gdańsk
09
sob
2. Rodzinny Bieg Charytatywny
Jankowice k.Pszczyny
09
sob
Korona Zachodu Polski #2
Skwierzyna
09
sob
Ultra Perła
Wapienne k.Sękowej
09
sob
11. Bieg Marszałka
Sulejówek
09
sob
Festiwal Biegów Polski Północnej
Wdzydze k. Kościerzyny
09
sob
Bieg Szlakiem Króla Zygmunta Starego
Kozienice
09
sob
6. Smolecka (za)Dyszka
Smolec k.Wrocławia
09
sob
Spartan Charity Run Warsaw
Warszawa
09
sob
Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska
Gdańsk
09
sob
Bieg dla Chojraków
Poznań
09
sob
6. Perły Małopolski
Wapienne
09
sob
"Daj piątaka na dzieciaka"
Łódź
09
sob
Nowa Huta w czterech smakach
Kraków
09
sob
13. Marsze na Orientację z Koziołkiem Matołkiem
Skrzydlów
09
sob
46. Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno-Krajoznawczy
Wadowice
09
sob
Bieg po Zdrowie ze szkołą w Drzonkowie
Drzonków
09
sob
Wysokogórski Bieg im. dh. Marduły
Zakopane
09
sob
NCDC Business Run
Szczecin
09
sob
Bieg Recepta na Zdrowie
Łódź-Arturówek
09
sob
4. Bieg do Kamienia
Gołuchów k.Kalisza
09
sob
6. Bieg Nyski
Nysa
09
sob
9. Kamus Maraton - 150. maraton Kazimierza Musiałowskiego
Osiek n. Wisłą k.Torunia
09
sob
Bieg Gladiatora III
Bielawa
09
sob
Triathlon Karkonoski "Karkonoszman"
Sucha Leśna k.Karpacza
09
sob
Triathlon Lwa
Lusowo k.Poznania
09
sob
4. Commando Race
Kraków
09
sob
Bieg Papieski
Pelplin
09
sob
Triathlon Mietków
Mietków k.Wrocławia
09
sob
Terenowa Masakra VI
Bydgoszcz
09
sob
4. Electrum Ekiden
Białystok
09
sob
5. Leżajski Bieg Zośki Turosz o Puchar Burmistrza Leżajska
Leżajsk
09
sob
17. Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Wołczyna
Wołczyn k.Kluczborka
09
sob
DG 24H
Dąbrowa Górnicza
09
sob
Bieg Trzeźwości na Stulecie Wolności
Oświęcim
09
sob
3. Eco Cidry Cross - Dychej na Księżej Górze
Radzionków k.Bytomia
09
sob
Grivel Ultramaraton Babia Góra
Zawoja
09
sob
3. Memoriał Zbigniewa Majewskiego w Biegach Przełajowych
Zielona Góra
09
sob
Triathlon Krynica Morska
Krynica Morska
09
sob
9. Żmigrodzki Bieg Smoka
Żmigród
09
sob
2. Bieg Lubliniecki
Lubliniec
09
sob
Jurajski Puchar Nordic Walking
Iwanowice Duże k.Opatowa
09
sob
14. Bieg Kmitów
Nowy WIśnicz
09
sob
Bieg Azotowy
Kędzierzyn-Koźle
09
sob
3. Bieg Kopernika
Lubin
09
sob
4. Leśna Dziesiątka
Żytno / Radomsko
09
sob
Gorzów Śląski Biega 2018
Gorzów Śląski
09
sob
OK Run
Krapkowice
09
sob
Mud Max Dolina Charlotty
Ustka
09
sob
Enea IRONMAN 5150 Warsaw
Warszawa
09
sob
Szamotulska Nocna Piątka
Szamotuły
09
sob
Leśne Run Śląsk 2018
Zabrze
09
sob
Raptor
Bałtów
09
sob
6. Festiwal Biegowy ZABIEGAJ O-BORKI
Olszewo-Borki, k.Ostrołęki
09
sob
Bieg AGH
Kraków
09
sob
Bieg im. hr. Augusta Cieszkowskiego
Swarzędz-Wierzenica
09
sob
Bieg po Zdrowie
Wrocław
09
sob
Charytatywny Bieg z Nadzieją
Słupsk
09
sob
24. Bieg po Uśmiech
Kraśnik
09
sob
Bieg 4 Na Woli
Poznań
10
niedz
Bieg 7 Mostów
Łęknica
10
niedz
7. Bieg Goworowski Bieg dla zdrowia
Goworowo
10
niedz
Formoza Challange
Oborniki
10
niedz
Bieg Niepodległości
Bobowa
10
niedz
2. Bieg Twierdzy Kraków
Kraków
10
niedz
Bieg o Puchar Wójta Gminy Ostrów Wielkopolski
Ostrów Wlkp.
10
niedz
Biegowy Potop Szwedzki
Karlskrona (Szwecja)
10
niedz
14. EKO Jurajski Półmaraton
Rudawa k. Krakowa
10
niedz
3. Tarnogórski Półmaraton
Tarnowskie Góry
10
niedz
Skywayrun
Gdańsk
10
niedz
12. Grodziski Półmaraton Słowaka
Grodzisk Wlkp.
10
niedz
5. Kielecki Bieg Górski
Kielce
10
niedz
Wizz Air Katowice Half Marathon
Katowice
10
niedz
Skywayrun Gdańsk Airport
Gdańsk
10
niedz
Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego
Zakopane
10
niedz
6. Półmaraton Stolema
Wdzydze
10
niedz
10. Jubileuszowa Legionowska Dycha
Legionowo
10
niedz
Wiązowna Trail
Wiązowna
10
niedz
11. Bieg Truskawki w Puszczy Kampinoskiej
Truskaw
10
niedz
2. Bieg w Pogoni z Liskiem
Lisia Góra
10
niedz
7. Ostródzki Półmaraton św. Jerzego
Ostróda
10
niedz
Bieg IT
Poznań
10
niedz
Chęć Na Pięć
Lublin
10
niedz
2. Bieg Souvre
Inowrocław
10
niedz
6. Bieg STO-nogi
Milanówek
10
niedz
6. Półmaraton Stolema (Festiwal Biegów Polski Północnej)
Wdzydze k.Kościerzyny
10
niedz
7. Kłobucki Bieg Leśny
Kłobuck
10
niedz
3. Piątnica Półmaraton - POMAGAMY
Piątnica k.Łomży
10
niedz
Bieg Leśny Teodory
Teodory k. Łodzi
10
niedz
8. Bieg im. Czesława Miłosza
Łubianka k.Torunia
10
niedz
3. Interferie Run
Szklarska Poręba–Świeradów Zdrój
10
niedz
Libiąska Dziesiąteczka
Libiąż k.Katowic
10
niedz
3. Dyszka Pięciu Stawów
Janków Przygodzki k.Ostrowa Wlkp.
10
niedz
Kęcka Piątka
Kęty k.Bielsko-Biała
10
niedz
Triathlon Kartuzy
Kartuzy
10
niedz
1 Mila - 2. Amatorskie Mistrzostwa Polski
Warszawa
10
niedz
Grand Prix Kierunek Ultra
Folwark Hutta k. Suwałk
10
niedz
Bieg bez barier
Poddębice
10
niedz
Letni Ultramaraton na Raty
Oława
10
niedz
5. Dębicka Dziesiątka z Tikkurila
Dębica
10
niedz
3. Bieg Boguchwała Wisłoczysko
Boguchwała
10
niedz
Bieg o PUCHAR BRICOMARCHE
Iława
10
niedz
Bieg Uliczny MultiBieg
Izbicko