2018-06-11 / 2018-06-17

11
pon
Biegowy Potop Szwedzki ze StenaLine
Karlskrona (Szwecja)
12
wt
B2Run
Gdańsk
13
śr
Piątka z Kucharem
Warszawa
13
śr
Zabiegana Łódź
Łódź
13
śr
Szczecińska Dobranocka [BnO]
Szczecin
14
czw
Leśna Piątka 2018
Koszalin
14
czw
33. Popołudniowa Szybka Orientacja Precyzyjna „Popekspres”
Mikołów
14
czw
Bałtycka Sztafeta
Krynica Morska - Świnoujscie
14
czw
5. Bieg „Akademicka Trójka”
Częstochowa
15
pt
Ultra-Trail® Małopolska
Kasinka Mała
15
pt
5. Regatta Bieg Wierchami
Rytro
16
sob
Puchar Maratonu Warszawskiego
Warszawa
16
sob
6. Bieg Firmowy
Warszawa - AWF
16
sob
1. Babiogórski Rajd Nordic Walking
Babia Góra
16
sob
Gryfny Bieg 2018
Chorzów - Park Śląski
16
sob
Bieg Dwie Wieże
Osetnik k.Choczewa
16
sob
5. Łańcucka Piątka
Łańcut k. Rzeszowa
16
sob
12. Bieg Uliczny O Błękitną Wstęgę
Stargard
16
sob
Bieg Wiewiórki
Ruda Śląska
16
sob
Bieg dla Niepodległej, Rajd Nordic Walking
Czudec k. Rzeszowa
16
sob
Grand Prix Gdyni w Biegach Górskich
Gdynia
16
sob
Memoriał Pułkownika Władysława Kabata ps. Brzechwa
Miechowice Małe
16
sob
13. Nocny Maraton Kanału Bydgoskiego
Bydgoszcz
16
sob
6. PKO Nocny Wrocław Półmaraton
Wrocław
16
sob
Zielonka Challange
Owińska k.Poznania
16
sob
15. Radziejowski Bieg Południowy
Radziejów
16
sob
Zamczyska Trail
Rymanów Zdrój k.Krosna
16
sob
Marbruk Triathlon Charzykowy
Charzykowy k.Chojnic
16
sob
Diablak Beskid Extreme Triathlon
Żywiec
16
sob
Wyszehradzki Ultramaraton Twierdza Przemyśl
Przemyśl
16
sob
Bieg o Puchar Malinowej Mamby
Koło
16
sob
Cross Festiwal nad Pilicą
Nowe Miasto nad Pilicą
16
sob
RUN 4 Life - Tauron Life Festival
Oświęcim
16
sob
Bieg Politechniki
Koszalin
16
sob
3. Rogoźnicki Półmaraton Leśny
Rogoźnik k.Będzina
16
sob
12. Bieg Ursynowa
Warszawa
16
sob
4. Bieg Świętojański o Puchar Burmistrza
Międzychód
16
sob
Botaniczna Piątka - wiosna
Łódź - Ogród Botaniczny
16
sob
Skywayrun Military
Mińsk Mazowiecki
16
sob
4. Biegi Uliczne - Strzałkowo Dobry Kierunek
Strzałkowo k.Wrześni
16
sob
4. HiTec Bieg po Zdrój
Jaworze
16
sob
Półmaraton Sitarski
Biłgoraj
16
sob
PKO Wieczorny Bieg Rodzinny im. Jerzego Witkowskiego
Wrocław
16
sob
Okonińska Pętla
Okonino
16
sob
4. Pętla Chechelska
Jezioro Chechło-Nakło
16
sob
5. Bieg o Zdunowskiego Kafla
Zduny
16
sob
3. Bieg Pod Pochodniami
Rogoźnik
17
niedz
4. Bieg Kolejarza
Ostrołęka
17
niedz
2. Bieg o Puchar Fundacji "Stworzenia Pana Smolenia"
Baranówko
17
niedz
Garmin Iron Triathlon
Elbląg
17
niedz
Triathlon Lipiany
Lipiany
17
niedz
Bike Atelier Triathlon
Sosnowiec
17
niedz
2. Bieg Uliczny
Brzostek
17
niedz
Mazurska Piętnastka Welskiego Parku Krajobrazowego
Rybno k.Dąbrówna
17
niedz
Jurajski Puchar Nordic Walking
Janów k.Częstochowy
17
niedz
Grand Prix Ustki
Ustka
17
niedz
4. Bieg im. Janusza Sidły
Katowice
17
niedz
5. Bieg o tytuł Górala Świętokrzyskiego
Ćmińsk k.Kielc
17
niedz
The Color Run
Warszawa
17
niedz
16. Ogólnopolski Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta
Bukowno k.Olkusza
17
niedz
3. Lubeński Cross
Lubenia k.Rzeszowa
17
niedz
5. Bieg Wyrski
Wyry k.Mikołowa
17
niedz
4. Wroniecka Dycha
Wronki
17
niedz
Ósemka z haczykiem
Skorzęcin k.Witkowa
17
niedz
3. Triathlon Trzebinia
Trzebinia
17
niedz
Bieg Kobiet Anita Zawsze Pier(w)si
Łódź
17
niedz
Silverman Cross Triathlon
Januszkowice k.Zdzieszowic
17
niedz
Bieg 66
Ustroń k.Wisły
17
niedz
7. Mróz Śrem Półmaraton
Śrem
17
niedz
3. Gostyniński Bieg Zamkowy- Niepodległa 2018
Gostynin
17
niedz
3. Ciechanowskie Święto Biegania
Ciechanów
17
niedz
9. AVON kontra przemoc - biegnij w Garwolinie
Garwolin
17
niedz
5. Bieg Uliczny Józefosławia i Julianowa
Józefosław
17
niedz
6. Bieg Uliczny
Bogatynia
17
niedz
4. Bieg im. Janusza Sidły
Katowice
17
niedz
Bieg Śladem Konia
Wrocław
17
niedz
Bieg wokół Jeziora Miejskiego – 9. ECO-CROSS
Złotów
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce