2018-07-09 / 2018-07-15

11
śr
Zabiegana Łódź
Łódź
13
pt
1. Dwumaraton BNT
Warszawa
13
pt
3. Bieg bez granic / Lauf ohne Grenzen
Słubice
13
pt
Nocna Wataha 2018 - Lato
Olsztyn Jurajski k.Częstochowy
14
sob
31. Półmaraton Lipcowy, 3. Sztafetowe Mistrzostwa w Półmaratonie
Okonek
14
sob
4. Bieg Uliczny- Zarzecze na 5
Zarzecze k.Przeworska
14
sob
4. Magiczny Bieg Przy Pochodniach
Charbrowo k.Łeby
14
sob
2. Bieg Uliczny o Puchar Wójta Gminy Łęka Opatowska Dla Niepodległej
Łęka Opatowska k.Kępna
14
sob
2. Bieg Plebiscytowy-Dla Niepodległej
Janowo k. Kwidzyna
14
sob
3. Bieg Nocny z FALSTARTEM
Rudniki
14
sob
3. Warmiński Bieg Uliczny
Reszel k. Olsztyna
14
sob
8. Wałecki Festiwal Biegowy / 8. Bieg Filmowy
Wałcz
14
sob
Otwarte Mistrzostwa Polski w Biathlonowym Nordic Walking
Kościelisko
14
sob
Gdańskie Biegi Leśne
Gdańsk - Podleśna Polana
14
sob
Hero Run
Szelment
14
sob
6. Bieg o Wiślańską Krykę / 2. Bieg Do Źródeł Wisły
Wisła
14
sob
Poznańska Piwna Mila #3
Poznań - Fort VI
14
sob
2. Nocny Półmaraton / 2. Nocna Dycha
Piekary Śląskie
14
sob
2. Bieg RUNda Przechlewska
Przechlewo k.Chojnic
14
sob
Biegun
Gdynia
14
sob
Kaszubski Triathlon - 5. Mistrzostwa Polski Amatorów
Ciemno
14
sob
33. Grand Prix Ziemi Ciechanowskiej
Ciechanów - Las Śmieciński
14
sob
Goniacka
Białka Tatrzańska
14
sob
4. Świerczyniecki Bieg Uliczny o Puchar Wójta Gminy
Świerczyniec k.Tychy
14
sob
Garmin Iron Triathlon
Piaseczno
14
sob
NightRun Susz
Susz k.Iławy
14
sob
Triathlon Sokoła
Sokołów Małopolski
15
niedz
5. Puchar Wyspy Giżyckiej
Giżycko
15
niedz
8. Sztafetowy Maraton Szakala
Łódź
15
niedz
Wadowicki Półmaraton Górski
Wadowice
15
niedz
7. Bieg Prudnicki
Prudnik
15
niedz
2. Leśna Dziesiątka Gminy Niemce
Nasutów k.Lublina
15
niedz
6. Przełajowy Bieg poMOCY
Zatonie k.Złocieńca
15
niedz
2. Bieg Pod Skocznię Narciarską
Czarnków
15
niedz
3. Bieg Przyjaciół Wigierskiego Parku Narodowego
Krzywe k.Suwałk
15
niedz
33. Grand Prix Ziemi Ciechanowskiej
Ciechanów
15
niedz
4. Charytatywny Bieg Trzech Mostów
Kamień Pomorski
15
niedz
Vladislavia Cross
Włocławek
15
niedz
8. Panewnicki Bieg Dzika
Katowice
15
niedz
Wrocławska Trzydziestka
Wrocław
15
niedz
Półmaraton Bursztynowy
Strzekęcino k.Koszalina
15
niedz
Kamień Dwernik Trail
Dwernik
15
niedz
Bieg Jubileuszowy
Nisko
15
niedz
4. Letni Bieg Hamera
Miastko k.Koszalina
15
niedz
Letnia Piątka- Cztery Pory Roku
Olsztynek k.Olsztyna
15
niedz
Siódma Tatarska Piątka
Studzianka k.Białej Podlaskiej
15
niedz
Triathlon Gdańsk
Gdańsk