2018-09-10 / 2018-09-16

10
pon
Maraton Miast Ogrodów
inf. w treści
10
pon
B2Run [ODWOŁANE]
Rzeszów
11
wt
Monte Kazura
Warszawa
12
śr
Grand Prix Torunia w biegach przełajowych
Toruń
13
czw
36. Popołudniowa Szybka Orientacja Precyzyjna „Popekspres”
Zabrze
13
czw
Leśna Piątka 2018
Koszalin
14
pt
Garmin Ultra Race
Radków
15
sob
Forest Run - biegaj po lesie!
Mosina - Wielkopolski Park Narodowy
15
sob
MP / ME w Nordic Walking / Korona Zachodu Polski #5 / Korona Północy Polski #6
Barlinek
15
sob
6. Małopolski Bieg Drogą Św. Jakuba
Więcławice Stare (gm. Michałowice)
15
sob
6. Bieg Niezłomnych
Hyżne
15
sob
Swimrun Poland Solina 2018 - Ötillö Merit Race
Polańczyk
15
sob
21. Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta Hajnówka
Hajnówka
15
sob
Runmageddon Intro, Rekrut, Classic + Kids
Gdańsk
15
sob
2. ORiSTO Bieg Stolarski o Złoty Hebel
Grodziczno
15
sob
Ultramaraton Nadbużański
Mielnik
15
sob
3. Triathlon Stryków
Stryków
15
sob
4. PKO Bieg Charytatywny
1 godzina
15
sob
Pierwsza Czernikowska 10-tka
Czernikowo
15
sob
Żukowska 5
Żukowo
15
sob
18. Międzyszkolne Marsze na Orientację „Inomania”
okolice Częstochowy
15
sob
"Jeżyk" - 2. bieg najeżony przeszkodami
Solec Kujawski
15
sob
3. Srebrna Dziesiątka im.K.Chechelskiego
Olkusz
15
sob
24. Bieg Cysterski
Pelplin
15
sob
Baran Trail Race
Węgierska Górka
15
sob
2. Bieg Farmera
Przechlewo k.Chojnic
15
sob
4. Goal Zero Hero Run
Bydgoszcz
15
sob
21. Biegowe Grand Prix Powiatu Puckiego
Władysławowo
15
sob
5. Ultra Maraton Wokół Zalewu Sulejowskiego
Sulejów k.Łodzi
15
sob
Jastrzębska Dziesiątka
Jastrzębie Zdrój
15
sob
3. Ultramaraton Kaszubska Poniewierka
Sopot
15
sob
3. Charytatywny Bieg Gladiatora
Zielona Góra
15
sob
Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska
Gdańsk
15
sob
3. Puławski Bieg Trzeźwościowy
Puławy
15
sob
Biegi Przełajowe o Puchar Prezydenta Miasta
Legionowo
15
sob
11. Bieg Rotmistrza Pileckiego
Warszawa
15
sob
2. ORiSTO Bieg Stolarski o Złoty Hebel
Grodziczno k.Nowego Miasta Lubawskiego
15
sob
10. Bytomski Półmaraton
Bytom
15
sob
2. Cross Baby Jagi
Obiszów
16
niedz
12. Bieg o Puchar Kasztelu
Szymbark
16
niedz
8. Bieg Przemysława
Pleszew
16
niedz
41. Bieg Lechitów
Gniezno
16
niedz
Bieg Szklarski
Sandomierz
16
niedz
3. Bieg Arasmusa
Kiełpino k.Kartuz
16
niedz
6. Perły Małopolski
Kościelisko
16
niedz
12. Eko Bieg po Dolinie Będkowskiej
Dolina Będkowska k. Krakowa
16
niedz
Tarczyn Półmaraton
Tarczyk k.Warszawy
16
niedz
3. Maraton Północy
Hel - Rozewie
16
niedz
The Color Run
Gdynia
16
niedz
6. Maraton Fundacji DASZRADE im. Barbary Karaczyńskiej
Zapowiednik k.Starogardu Gdańskiego
16
niedz
6. Iłżecki Półmaraton / Dycha Charytatywna
Iłża
16
niedz
5. Makoska Dycha
Makoszyn k.Kielc
16
niedz
Bieg przez Most
Warszawa
16
niedz
3. Ukiel Olsztyn Półmaraton
Olsztyn
16
niedz
8. Jurajski Puchar Nordic Walking
Słowik k.Częstochowy
16
niedz
GAZ-System na piątkę
Kędzierzyn-Koźle
16
niedz
Run Budlex - Bieg dla kobiet
Bydgoszcz
16
niedz
47. Masowe Biegi Przełajowe o Paterę Dziennika Zachodniego i Śląskiego TKKF
Katowice
16
niedz
9. Bieg Męczeństwa i Pamięci Narodowej na Szwederowie
Bydgoszcz
16
niedz
6. Bieg Grodzisko Cross
Owidz k.Starogardu Gdańskiego
16
niedz
7. Półmaraton Dwóch Mostów
Płock
16
niedz
24. Bieg o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej
Twardogóra k.Wrocławia
16
niedz
7. Półmaraton Mondi Chełmno-Świecie
Chełmno-Świecie
16
niedz
Bieg Bielański
Wrocław
16
niedz
Cała Polska Biega - Rawicz też
Sarnowa k.Rawicz
16
niedz
6. Bieg Uliczny - "10" PROFI
Ostrzeszów
16
niedz
3. Otwarte Mistrzostwa Koszalina na dystansie 5000m
Koszalin
16
niedz
5. Bieg Ląduj na Osowej
Gdańsk
16
niedz
Kleszczów na 5
Kleszczów