2018-09-24 / 2018-09-30

25
wt
B2Run
Gliwice
25
wt
Piątka z Lokajskim
Warszawa
27
czw
Beskidy Ultra Trail
Szczyrk
28
pt
24. Ogólnopolskie Biegi Uliczne
Mielec
29
sob
Bieg Erasmusa+
Warszawa
29
sob
Korona Zachodu Polski #6
Rożnowice
29
sob
Piątka 40-lecia Maratonu Pokoju
Warszawa
29
sob
Cross Saturna
bieg 10 km / nordic walking 7 km
29
sob
Four Colors Grand Prix Inowrocławia
Inowrocław
29
sob
16. Mikołowski Bieg Uliczny im. Henryka Biskupiaka
Mikołów
29
sob
Maraton Puszczy Goleniowskiej
Kliniska Wielkie
29
sob
4. Pamiątkowski Jabłecznik
Pamiątkowo
29
sob
9. Bieg Wegański
Warszawa
29
sob
Runmageddon Intro, Rekrut, Classic + KIDS
Wałbrzych
29
sob
38. Bieg Soczewka z BOP
Soczewka k.Płocka
29
sob
City Trail
Poznań
29
sob
7. Zawody o Puchar Jesieni w Nadleśnictwie Bystrzyca Kłodzka
Polana Rykowisko - kier. Wyszki k. Bystrzycy Kłodzkiej
29
sob
„Biegamy – pomagamy”
Aleksandrów Łódzki
29
sob
Bieg Uniwersytetu Medycznego
Wrocław
29
sob
4. Bieg Dąbrowskiego
Zielonka k. Bydgoszczy
29
sob
Razem do celu - Marszem, Biegiem i Rowerem
Oleszka k.Zdzieszowic
29
sob
Maraton Pamięci Obławy Augustowskiej
Jazy k.Augustowa
29
sob
Adrenaline Rush Poland - Gold Autumn
Radotki k.Płocka
29
sob
Bieg Dobroczynności Veritatis Splendor
Wadowice
29
sob
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa
Gliwice
29
sob
3. Korczyński Bieg i Nordic Walking do Prządek
Korczyna - Czarnorzeki
29
sob
10. Bieg Uliczny "Liwa Cup - Prabuty 2018""
Prabuty
29
sob
7. Wojewódzki Bieg Doliną Raduni
Straszyn-Juszkowo
29
sob
Ślężański Festiwal Biegowy
Sobótka
30
niedz
7. Orzeski Bieg Uliczny
Orzesze
30
niedz
6. Hochland Półmaraton / Pyrlandzka Dycha
Kaźmierz
30
niedz
3. Bieg Beskidnika
Folusz
30
niedz
40. PZU Maraton Warszawski
Warszawa
30
niedz
3. Bieg "Pobiegnij Dla Onkoludków"
Lasek Marceliński, Poznań
30
niedz
T-Mobile Bieg na Piątkę
Warszawa
30
niedz
City Trail
Bydgoszcz
30
niedz
10. Bieg Uliczny - Sądecka Dycha o Puchar Newagu S.A.
Nowy Sącz
30
niedz
Bieg Rybaka
Czaplinek
30
niedz
Kamień Extreme - Biegowy Tor Przeszkód
Rybnik-Kamień
30
niedz
Bieg IT
Wrocław
30
niedz
3. Crossowy Półmaraton Harcownika
Jelcz-Laskowice
30
niedz
2. Słupski Półmaraton / "Biegiem do Jantara"
Słupsk
30
niedz
2. Cross Żerkowski
Żerków k.Jarocina
30
niedz
6. Bieg Branicki
Branice k.Głubczyc
30
niedz
Bielska Dycha
Bielsko-Biała
30
niedz
12. PZU Bieg Trzech Kopców
Kraków
30
niedz
6. Edycja Akcji Prusice Biegają
Prusice k.Wrocławia
30
niedz
Lubelski Bieg Nieustraszonych
Lublin
30
niedz
17. Bieg Uliczny im. Kajetana Bągorskiego
Sępólno Krajeńskie
30
niedz
3. Żarowskie Biegi Strefowe
Żarów
30
niedz
Strzelińska Dzisiątka
Strzelin
30
niedz
Dziesiątka w Dziesiątce
Kęty