2018-10-01 / 2018-10-07

01
pon
Biegowy Potop Szwedzki ze Stena Line
Karlsnäsgården (Szwecja)
02
wt
Bieg po Rafinerii
Gdańsk
03
śr
48. Bieg Transgraniczny Doliną Dolnej Odry
Gryfino
03
śr
Grand Prix Torunia w biegach przełajowych
Toruń
04
czw
Runmageddon Kaukaz
Kaukaz
05
pt
Szlak Orlich Gniazd - Ultra SOG-ultra
Kraków - Częstochowa
06
sob
Mini Silesia Marathon o Puchar RMF FM
Chorzów
06
sob
Korona Zachodu Polski #7
Olandia
06
sob
2. Cross Duathlon
Gdańsk
06
sob
Bursztynowy bieg i marsz NW
Sztutowo
06
sob
Duathlon XTB Lesznowola z okazji Stulecia Niepodległości
Lesznowola
06
sob
9. Hajnowska Dwunastka
Hajnówka
06
sob
2. Mistrzostwa Kątów Wrocławskich w Biegach
Kąty Wrocławskie
06
sob
4. Bieg o Puchar Pratt&Whittney
Rzeszów
06
sob
City Trail
Olsztyn
06
sob
4. Pyra Party Blisko Warty
Puszczykowo
06
sob
Grand Prix Warszawy
Warszawa-Kabaty
06
sob
37. Marsze na Orientację „Jesień z kompasem”
Katowice
06
sob
5. 4F Świeradów RUN
Świeradów-Zdrój
06
sob
Waligóra Run Cross
Głuszyca
06
sob
Leśnicka Piątka
Leśnica k.Kędzierzyn-Koźle
06
sob
Dziwnowska Liga Biegowa
Dziwnów
06
sob
7. NOVITA Półmaraton Zielonogórski
Zielona Góra
06
sob
22. Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa
Lubliniec Kokotek
06
sob
3. Maraton Puszczy Bydgoskiej
Bydgoszcz
06
sob
2. Półmaraton Traktora
Kwidzyn
06
sob
Bieg Pamięci Powstańców Warszawy
Mińsk Mazowiecki
06
sob
2. Bieg Pogoń Raka
Szczecin
06
sob
27. Bieg Kociewski z Polpharmą
Starogard Gdański
06
sob
5. KrwioBIEG Kraków
Kraków
06
sob
Botaniczna Piątka - edycja jesienna
Łódź
06
sob
2. Gogoliński Cross Szpica Tour
Gogolin
06
sob
42. Bieg Maćka
Koźmin Wielkopolski
06
sob
Jurajska Jatka
Olsztyn k. Częstochowy
06
sob
Bieg Harpagana III
Bytom
06
sob
Zielona Z Przeszkodami
Dębica
06
sob
29. Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego
Osie
06
sob
KEAW Marathon 2018
Biskupice Podgórne
06
sob
Bieg Wiewiórki
Ruda Śląska
07
niedz
1. Ursynowski Bieg bez Windy
Warszawa
07
niedz
7. Kielecka Dycha
Kielce
07
niedz
6. PKO Maraton Rzeszowski
Rzeszów
07
niedz
City Trail
Trójmiasto
07
niedz
City Trail
Łódź
07
niedz
8. Szamotuły SAMSUNG Półmaraton
Szamotuły
07
niedz
6. Bieg Przyjaźni
Przyjaźń k/Żukowa
07
niedz
5. Toyota Nowogardzki Bieg Uliczny
Nowogard k.Szczecina
07
niedz
Nowa Huta w czterech smakach
Kraków
07
niedz
8. Budimex Półmaraton Augustowski
Augustów
07
niedz
XRUN.IO Ołtarz w Chmurach
Jurków k.Krakowa
07
niedz
6. Bieg Pamięci Marynarzy i Ułanów poległych w 1920r.
Susk Stary k.Ostrołęki
07
niedz
10. PKO Silesia Marathon / Półmaraton
Katowice
07
niedz
5. Toyota Nowogardzki Bieg Uliczny
Nowogard k.Szczecina
07
niedz
7. Legnica Półmaraton / 31. Bieg Lwa Legnickiego
Legnica
07
niedz
Kutnowska Za-Dyszka
Kutno
07
niedz
31. Bieg Uliczny Dąbrowa Chełmińska - Ostromecko
Dąbrowa Chełmińska
07
niedz
Wild Run – Bieg po Zoo
Wrocław
07
niedz
5 Jesienne Grand Prix Mińska Mazowieckiego w Biegach Przełajowych
Mińsk Mazowiecki
07
niedz
Półmaraton Jata 21 serc
Łuków
07
niedz
Biegnij Warszawo
Warszawa
07
niedz
38. Bieg Uliczny Ptolemeusza
Kalisz
07
niedz
Anwil Półmaraton Włocławek
Włocławek
07
niedz
8. Grójecka Dycha
Grójec
07
niedz
5 na dobry początek
Kraków
07
niedz
Bieg Proszowicki
Kraków
07
niedz
2. Bieg po Szczęśliwą Podkowę
Jakubów
07
niedz
2. Przeszkodowy Bieg Hutnika
Warszawa