2018-11-05 / 2018-11-11

07
śr
Charytatywny Cykliczny Bieg Śledzia - CBŚ
Gdynia
08
czw
20. Biegi Niepodległości Czarnków 2018
Czarnków
09
pt
Legnicki Bieg Niepodległości
Legnica
10
sob
2. Bieg Niepodległości
Jaworzno
10
sob
Korona Zachodu Polski #8
Pleszew
10
sob
City Trail
Warszawa
10
sob
3. Bieg Niepodległości w Gminie Nieporęt
Stanisławów Pierwszy
10
sob
11. Bieg Niepodległości
Kielce
10
sob
Ząbkowicki Bieg Niepodległości
Ząbkowice Śląskie
10
sob
Marsz Nordic Walking „W Drodze Do Wolności”
Warszawa
10
sob
Bieg Ku Niepodległości
Kamieniec Ząbkowicki
10
sob
Zielonogórski Bieg Niepodległości
Zielona Góra
10
sob
18. Bieg Niepodległości
Białystok
10
sob
Ogólnopolskie Biegi Przełajowe z Okazji Narodowego Święta Niepodległości
Ciechanów
10
sob
Bieg Niepodległości 2018
Iwanowice
10
sob
Zawierciański Bieg Niepodległości
Zawiercie
10
sob
Narodowy Bieg Stulecia - Bieg Niepodległości - Stolec
Stolec
10
sob
22. Bieg Niepodległości
Pigża / Łubianka k.Torunia
10
sob
Supermaraton Stulecia / Mistrzostwa Polski w biegu na 100 km
Warszawa
10
sob
Silesia Run - Niepodległościowa Dziesiątka
Jastrzębie Zdrój
10
sob
6. Leśny Cross Niepodległości
Sedranki k.Olecka
10
sob
7. Frysztacki Bieg Niepodległości
Frysztak
10
sob
9. Bieg Niepodległości o Puchar Burmistrza Ryk Jarosława Żaczka
Ryki
10
sob
Bieg Niepodległej
Sopot
10
sob
25. Bieg Niepodległosci Góra
Góra k. Leszna
10
sob
5. Górska Przygoda
Wisła
10
sob
Henrykowska Nocna Setka, Czyli Leśny Spontan
Jasienica k.Ziębic
10
sob
Górskie Ekstremalne Zawody na Orientację GEZnO
Brenna
10
sob
3. Pruszczański Bieg Niepodległości
Pruszcz Gdański
10
sob
5. Bieg Niepodległości
Darłowo
10
sob
Zorientowani Na Niepodległość
Olsztyn
10
sob
49. Jesienne Marsze na Orientację
Gliwice
10
sob
4. Widacki Bieg Niepodległości
Widacz k.Krosna
10
sob
5. Bieg Niepodległości
Jelenia Góra
10
sob
Bieg Niepodległości
10
sob
Biegniemy na biało-czerwono w ramach obchodów 100 lecia Niepodległości
Zawonia
10
sob
Bieg Niepodległości Piastów 2018
Piastów
10
sob
Bieg Niepodległej
Sopot
10
sob
2. Bieg Patriotów
Świetlino
10
sob
3. Bieg Niepodległości
Trzebiel
10
sob
20. Memoriał Stanisława Ożoga
Sulęcin
10
sob
100 km na setną rocznicę Odzyskania Niepodległości
Pelplin
10
sob
Jesienne Święto Biegów
Ogonki k.Węgorzewa
10
sob
Azymut Orient
Gródek
10
sob
29. Bieg Legionów – sztafeta 100 km / 12h
Ustroń
10
sob
7. Bieg Gęsi
Jerzmanowa k.Głogowa
10
sob
Wolność na 5
Katowice
10
sob
3. Chełmski Bieg Niepodległości
Chełm
10
sob
4. Bieg Niepodległości
Janówek
10
sob
13. Bieg Sokoli – Niepodległościowy
Sanok
10
sob
3. Bieg Nocy Listopadowej
Orzysz
10
sob
Bieg Niepodległości
Sławno
10
sob
4. Charytatywny Bieg Niepodległości
Zambrzyce
10
sob
4. Bieg Niepodległości
Gąsawa
11
niedz
30. Bieg Niepodległości
Warszawa
11
niedz
Bieg Niepodległości z PKO Bankiem Polskim
Gdynia
11
niedz
30. Goleniowska Mila Niepodległości
Goleniów
11
niedz
Ostrowieckie Biegi Niepodległości 2018
Ostrowiec Świętokrzyski
11
niedz
Częstochowski Bieg Niepodległości
Częstochowa
11
niedz
21. Białołęcki Bieg Niepodległości
Warszawa
11
niedz
City Trail
Lublin
11
niedz
6. PKO Bieg Niepodległości "Rzeszowska Dycha"
Rzeszów
11
niedz
100 dla Niepodległej
Warszawa
11
niedz
Biegnę dla Niepodległej
Białystok
11
niedz
City Trail
Łódź
11
niedz
Bieg Niepodległości
Elbląg
11
niedz
Łowicki Bieg Niepodległości
Łowicz
11
niedz
4. Suski Bieg Niepodległości
Susz
11
niedz
Toruńskie Sztafety Wolności
Toruń
11
niedz
City Trail
Lublin
11
niedz
Bieg Niepodległości
Dębica
11
niedz
Górski Bieg Niepodległości
Muczne
11
niedz
Wałecki Bieg Niepodległości
Wałcz
11
niedz
3. Nocna Mila Niepodległości
Lublin
11
niedz
Maraton Niepodległości finał 100/100
Kliniska Wielkie k.Szczecina
11
niedz
7. Niepodległościowa Jedenastka
Biały Kościół k.Krakowa
11
niedz
11. Węgrowski Bieg Niepodległości
Węgrów
11
niedz
Narodowy Bieg 100-lecia 23. Bieg Sokołów
Tarnów
11
niedz
Bieg Między Pomnikami
Zdzieszowice
11
niedz
27. Bieg Niepodległości
Czechowice-Dziedzice
11
niedz
22. Krośnieński Bieg Niepodległości
Krosno
11
niedz
100 km na bieżni na 100-Lecie Odzyskania Niepodległości
Ruda Śląska
11
niedz
5. Bieg Niepodległości Skawina-Mogilany
Skawina
11
niedz
Kanclerz 1. Zabrzański Półmaraton
Zabrze
11
niedz
1. Płocki Bieg Niepodległości
Płock
11
niedz
3. Poznański Bieg Niepodległości Bieg 100-lecia
Poznań
11
niedz
5. Zakopiański Bieg Niepodległości
Zakopane
11
niedz
8. Luboński Bieg Niepodległości
Luboń k. Poznania
11
niedz
7. Dobromiejski Bieg Niepodległości
Dobre Miasto k.Olsztyna
11
niedz
Bieg Niepodległości Gryfino
Gryfino
11
niedz
Bieg Niepodległości
Mielec
11
niedz
6. Rydzyński Bieg Niepodległości
Rydzyna k. Leszna
11
niedz
6. Bieg Niepodległości
Rytro
11
niedz
5. Bieg Uliczny św. Marcina, Bieg Stulecia, Mistrzostwa Służb Mundurowych
Kępno
11
niedz
Radomszczański Bieg Niepodległości
Radomsko
11
niedz
Bieg 100-lecia Włocławek
Włocławek
11
niedz
Bieg Niepodległości z wąsem
Wrocław
11
niedz
Leśny Bieg Niepodległości
Balczewo k.Inowrocławia
11
niedz
Górski Bieg Niepodległości o Puchar Wójta Gminy Nowa Ruda
Świerki k.Ludwikowic Kłodzkich
11
niedz
26. Uliczny Bieg Niepodległości
Stalowa Wola
11
niedz
6. Radomski Bieg Niepodległości
Radom
11
niedz
2. ROSbieg Niepodległości
Rokietnica k.Poznania
11
niedz
Kołobrzeski Półmaraton Bieg Niepodległości
Kołobrzeg
11
niedz
6. Wolsztyński Bieg Niepodległości
Wolsztyn
11
niedz
25. Bieg Niepodległości
Ruda Śląska
11
niedz
5. Krakowski Bieg Niepodległości
Kraków
11
niedz
9. Bieg Niepodległościowy Jedenastka na 11 Listopada
Oświęcim
11
niedz
26. Bieg Niepodległościowy
Góra Kalwaria
11
niedz
2. Olsztyński Bieg Niepodległości
Olsztyn
11
niedz
Bydgoski Bieg Niepodległości – o szablę Marszałka Piłsudskiego
Bydgoszcz
11
niedz
Bieg Niepodległości
Kosakowo
11
niedz
Narodowy Bieg Stulecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości „Od Bałtyku do Tatr”
Słubice
11
niedz
5. Łódzki Bieg Niepodległości
Łódź
11
niedz
Narodowy Bieg 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości „Od Bałtyku do Tatr”
Myślenice
11
niedz
24. Bieg Uliczny Szlakiem Walk Legionistów
Bydlin
11
niedz
5. Pajęczański Bieg Niepodległości
Pajęczno
11
niedz
Będziński Bieg Niepodległości
Będzin
11
niedz
8. Brzeski Bieg Niepodległości
Brzeg
11
niedz
Tysiąc setek na stulecie
Nakło nad Notecią
11
niedz
Narodowy Bieg 100-Lecia od Bałtyku do Tatr
Wolbrom
11
niedz
4. Otmuchowski Bieg Niepodległości
Otmuchów
11
niedz
Słupski Bieg Niepodległości
Słupsk
11
niedz
28. Bieg Niepodległości
Malbork
11
niedz
Krostoszowickie Kilometry Niepodległości
Krostoszowice k. Wodzisławia Śląskiego
11
niedz
4. Powiatowy Bieg Niepodległości
Śrem
11
niedz
2. Bieg Niepodległości
Inowrocław
11
niedz
26. Skierniewicki Bieg Niepodległości
Skierniewice
11
niedz
7. Bieg Niepodległości i Marsz Niepodległości Nordic Walking
Czerwonak k.Poznania
11
niedz
7. Powiatowy Bieg Niepodległości
Zduńska Wola
11
niedz
Gnieźnieński Bieg Niepodległości
Gniezno
11
niedz
26. Łukowskie Uliczne Biegi Niepodległości
Łuków
11
niedz
4. Komprachcicka Niepodległościowa Dycha
Komprachcice k. Opola
11
niedz
7. Bieg Niepodległości
Żagań
11
niedz
11. Bieg Niepodległości
Warszawa - Ząbki
11
niedz
4. Bieg Niepodległości „Nowosarzyńska Jedenastka”
Nowa Sarzyna