2019-03-04 / 2019-03-10

07
czw
Łódź Park Tour [BnO]
Łódź
08
pt
4. Nocny Bieg pamięci Żołnierzy Wyklętych im. cc płk. Adama Boryczki
Wierzchosławice k.Tarnowa
08
pt
Wirtualny bieg z sercem po serce
Cała Polska
09
sob
2. Chwaszczyńska "5"
Chwaszczyno k.Gdyni
09
sob
Kobieta na 5
Warszawa
09
sob
Dzień Kobiet na sportowo
Biała Podlaska
09
sob
Hardcorowa Kumowa
Chełm
09
sob
Indoor Track Run 2019
Łódź
09
sob
Grand Prix Warszawy 2019
Warszawa
09
sob
Trigym Indoor Tricarbon Duathlon
Szczecin
09
sob
3. ESTEL Jurajski Bieg Kobiet
Olsztyn Jurajski
09
sob
6. Górska Pętla UBS 12:12
Brenna k.Bielska-Białej
09
sob
Rajd Wilczy
Żory
09
sob
12-godzinny Podziemny Bieg Sztafetowy
Bochnia
09
sob
Noc-Zima-Góry 2019
inf. w treści
09
sob
Zimowy Ultramaraton Karkonoski im. Tomka Kowalskiego
Karpacz
09
sob
Czwarty w Dębicy Bieg w Spódnicy
Dębica
09
sob
Dwumaraton Olęderski
Wytomyśl k.Nowego Tomyśla
09
sob
City Trail
Olsztyn
09
sob
Wesołe Biegi Górskie - ZIMA
Stara Miłosna
10
niedz
Bieg Wiosenny z metą na Stadionie Śląskim
Katowice
10
niedz
Grand Prix Kierunek Ultra
Folwark Hutta k. Suwałk
10
niedz
Myślenicki Bieg Uliczny
Myślenice
10
niedz
9. Bieg Charytatywny im. chor. Kazimierza Masiowskiego
Czaplinek
10
niedz
Biegi przełajowe z okazji dnia kobiet
Sobiska k.Adamowa
10
niedz
Bieg oraz Marsz NW z okazji Dnia Kobiet
Malbork
10
niedz
W Pogoni za Wiosną
Glinik k.Gorzowa Wielkopolskiego
10
niedz
Bieg do Herbacianego Domku
Warszawa
10
niedz
Górski Bieg Nawoja
Nawojowa
10
niedz
Szybki Mózg [BnO]
Warszawa
10
niedz
City Trail
Trójmiasto
10
niedz
Botaniczna Piątka - edycja wiosenna
Warszawa
10
niedz
Wrocławska Dycha
Wrocław
10
niedz
15. Recordowa Dziesiątka
Poznań
10
niedz
11. EKO Bieg ku Rogatemu Ranczu
Skała Kmity k.Krakowa
10
niedz
Grand Prix Szlakiem Puszczy
Klesno k.Drezdenka
10
niedz
Orla Pię(ś)ć
Świeszyno k.Koszalina
10
niedz
5. Dzień Kobiet w Koszwicach
Koszwice k.Lublińca
10
niedz
#nienarzekamy - pomagamy Darii Styn
Wejherowo
10
niedz
3. Bieg Tylko dla Kobiet
Toruń
10
niedz
Bieg Kobiet
Szczecinek
10
niedz
SANPROBI Bieg Kobiet
Szczecin
10
niedz
City Trail
Łódź
10
niedz
12. Bieg Kazików
Radom
10
niedz
Cross ścieżkami Bartka z Piekła
Dominice k.Leszna
10
niedz
9. Panewnicki Bieg Dzika
Katowice
10
niedz
Leśne Run GP Warmia - Wiosna
Ruś k. Olsztyna
10
niedz
5. Suchedniowski Bieg Kobiet
Suchedniów