2019-03-18 / 2019-03-24

20
śr
Szczecińska Dobranocka 13 [BnO]
Szczecin
21
czw
6. Zakopiański Bieg Wagarowicza
Zakopane
21
czw
Bieg Kolorowej Skarpetki
Rzeszów
22
pt
Wiosenne czarne KORNO
Lanckorona
22
pt
Akcja Charytatywna Otwórzmy Serca dla Basi i Marka
Kościan
22
pt
Wesołe Biegi Górskie - Zima (FINAŁ)
Warszawa-Wesoła
23
sob
5. Bieg Kopernika
Rybnik
23
sob
2. Wiosenny cross
Dąbrowa k.Śremu
23
sob
7. Bieg Na Grochowiska
Pińczów
23
sob
13. Bieg Wiosny
Siemianowice Śląskie
23
sob
4. Maraton po Plaży
Świnoujście
23
sob
Grand Prix Torunia w biegach przełajowych 2019
Toruń
23
sob
2. Bieg Bez Gaci
Katowice
23
sob
Biegun - Chlupot w Butach
Gdynia
23
sob
Grand Prix w biegach górskich
Gdynia
23
sob
12. PANAS Pólmaraton Ślężański
Sobótka
23
sob
2. Duch Pogórza
Winne Podbukowina k.Dubiecka
23
sob
4. Borówno Cross
Skarszewy k.Starogardu Gdańskiego
23
sob
6. Maraton Gocki
Wojtal k.Czerska
23
sob
Zielone Borki
Katowice
23
sob
Bieg Wiewiórki 2019
Ruda Śląska
23
sob
Międzynarodowe MP w Półmaratonie Górskim Nordic Walking
Prudnik
23
sob
Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w nocnym BnO
Police
23
sob
Armagedon Active
Okręglica k.Sieradza
23
sob
9. Bieg Agrobex Zalasewska Piątka
Swarzędz
23
sob
Botaniczna Piątka - edycja wiosenna
Mikołów
23
sob
Grand Prix Warszawy 2019
Warszawa
23
sob
City Trail
Lublin
23
sob
18. Lubieszowski CROSS
Lubieszów
23
sob
45. Cross Żagański
Żagań
24
niedz
Bieg na Powitanie Wiosny
Kędzierzyn-Koźle
24
niedz
3. Bieg Młodzika
Radzymin
24
niedz
Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w średniodystansowym BnO
Szczecin
24
niedz
Arkadia Run
Suwałki
24
niedz
3. Charytatywny Bieg i Marsz NW "Z sercem na dłoni"
Świerklany
24
niedz
9. Jurajski Puchar Nordic Walking
Jura Krakowsko-Częstochowska
24
niedz
2. Półmaraton Świebody i Sulecha
Świebodzin k.Zielonej Góry
24
niedz
Półmaraton Bażyna
Pogorzelica
24
niedz
Maraton Miast Ogrodów
Milanówek
24
niedz
8. Olszak Półmaraton / 7. Olszakowa Czternastka / Ekiden
Poznań
24
niedz
Bieg na rzecz Fundacji Podkarpackiej Hospicjum dla dzieci
Rzeszów
24
niedz
Bieg Charytatywny pamięci powstańca warszawskiego Jacka Śniegockiego
Bydgoszcz
24
niedz
8. Halowe Mistrzostwa Świata w Lekkiej Atletyce
Toruń
24
niedz
31. Perła Paprocan
Tychy
24
niedz
16. Krakowski Półmaraton Marzanny
Kraków
24
niedz
9. Pabianicki Półmaraton
Pabianice
24
niedz
Urodzinowy Maraton na Zdrowie
Łódź
24
niedz
2. Bieg w Polanowie Kierunek Wiosna
Polanów k.Koszalina
24
niedz
Charytatywny bieg dla Pauliny i Wiktorii
Mrocza
24
niedz
5. Grand Prix Zwierzyńca
Białystok
24
niedz
Charytatywny Bieg po Szansę dla Adama
Głodno k.Wolsztyna
24
niedz
6. Ostrowski ICE MAT Półmaraton
Ostrów Wielkopolski
24
niedz
Maraton Miast Ogrodów
Podkowa Leśna
24
niedz
Bieg Charytatywny pamięci Jacka Śniegockiego ps. Czek
Bydgoszcz
24
niedz
Vladislavia Cross
Włocławek
24
niedz
Bieg DREAM TEAM
Nałęczów
24
niedz
City Trail
Szczecin
24
niedz
City Trail
Warszawa
24
niedz
3. Wiosna w Rozwadowie
Rozwadów
24
niedz
Marsz Nordic Walking "Poznaj Koszalin Poznaj Górę Chełmską"
Koszalin