2019-04-08 / 2019-04-14

09
wt
Śląski Etapowy Maraton Pokoju
Krostoszowice
09
wt
Bieganie, Nie Nuda
Łódź
10
śr
Szczecińska Dobranocka 13 [BnO]
Szczecin
10
śr
Grand Prix Żoliborza
Warszawa
10
śr
Cross ścieżkami Bartka z Piekła
Dominice k.Leszna
10
śr
Etapowy Maraton Pokoju
Warszawa
12
pt
Ekstremalny Rajd na Orientację HARPAGAN-57
Miastko
12
pt
Korona Wituńska IV
Bydgoszcz
13
sob
Sztafeta Trzech Szczytów
Boguszów-Gorce
13
sob
Akademickie Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych
Supraśl
13
sob
9. Miejski Rajd Przygodowy
Katowice
13
sob
4. Biegowa Droga Krzyżowa
Białystok
13
sob
2. Międzynarodowa Sztafeta Górska
Pasterka
13
sob
Grand Prix Mysłowic o Puchar Truchtacza
Mysłowice
13
sob
Bieg Motyli
Poznań
13
sob
Bieg "Pamiętaj z Nami" 2019
Kraków
13
sob
Aktywny Turysta
Gardeja k.Grudziądza
13
sob
Chojeński Bieg na Stawach Jana
Łódź
13
sob
Piszczac [BnO]
Zalutyń k.Białej Podlaskiej
13
sob
Grand Prix Tężnie Run
Ciechocinek
13
sob
4. Nocna Dycha w Brzegu
Brzeg k.Opola
13
sob
2. Kierunek Ultra Hańcza
Turtul k.Suwałk
13
sob
7. GO Bieg z fizjoterapią
Wrocław
13
sob
2. Bieg Korczaka o Puchar Dyrektora SOSW Nr 1
Police k.Szczecina
13
sob
Bieg Wiewiórki 2019
Ruda Śląska
13
sob
Runmageddon Dolny Śląsk
Wrocław
13
sob
Adrenaline Rush Episode 5
Radotki k.Płocka
13
sob
Zdobywca Góry Parkowej / Mistrzostwa Kamiennej Góry w Nordic Walking
Kamienna Góra
13
sob
Esbank GO Radomszczański Festiwal Kolarsko-Biegowy
Radomsko
13
sob
Prószkowski Bieg Uliczny im. Piotra Blachucika
Prószków k.Opola
13
sob
Masakrator Rybnik
Rybnik
13
sob
17. Półmaraton Przytok
Przytok k.Zielonej Góry
13
sob
Żukowska 5
Żukowo
13
sob
Maraton Leśnik
Porąbka k.Bielska-Białej
13
sob
Biegi Hrabiego
Łańcut
13
sob
3. Bieg Tkaczy
Zgierz
13
sob
Bieg Ekologiczny
Ustrzyki Dolne
14
niedz
Charytatywny Bieg dla Wiktorii
Janików k.Jelcza-Laskowic
14
niedz
14. Wojewódzki Kaszubski Bieg Przełajowy Terenami Kaszubskiego Parku Krajobrazowego
Linia k.Lęborka
14
niedz
Bydgoszcz Fan Maraton
Bydgoszcz
14
niedz
Jesionowa Cross
Szelment k. Suwałk
14
niedz
BiegamBoLubię Lasy - #2 Wiosna
Żabieniec k. Piaseczna (Nadleśnictwo Chojnów)
14
niedz
9. Panewnicki Bieg Dzika
Katowice
14
niedz
36. Biegi Przełajowe o Puchar Kocich Gór
Kobyla Góra
14
niedz
Wiosenny Test Coopera
Opalenica k.Poznania
14
niedz
Bieg Oshee 10 km
Warszawa
14
niedz
Podbiegi XV
Opole
14
niedz
Wielkanocny Bieg i marsz NW o Puchar Marszałka Województwa Pomorskiego
Gnojewo k.Malborka
14
niedz
Trigym Indoor Tricarbon Duathlon
Szczecin
14
niedz
5. Gdańsk Maraton
Gdańsk
14
niedz
9. Pielgrzymka Maratońska
Bytów
14
niedz
Bieg 80-lecia FKS Stal Mielec
Mielec
14
niedz
Biegiem na Bagry 5!
Kraków
14
niedz
7. ORLEN Warsaw Marathon
Warszawa
14
niedz
12. PKO Poznań Pólmaraton
Poznań
14
niedz
12. Półmaraton Dąbrowski
Dąbrowa Górnicza
14
niedz
Ostra Góra Challenge
Dylągówka
14
niedz
Puszcza Run
Puszcza Dulowska
14
niedz
3. Trucht Charytatywny
Wągrowiec
14
niedz
1. Jesionowa Cross
Szelment k.Suwałk
14
niedz
18. Wiosenne Biegi Uliczne
Mońki
14
niedz
Transplantacja - jesteśmy na TAK
Rydzyna k.Leszna
14
niedz
Bydgoski Bieg Urodzinowy
Bydgoszcz
14
niedz
11. Miejski Rajd Przygodowy w Katowicach
Katowice
14
niedz
Biegnij Z Jajem- Zdejmij Klątwę
Łódź
14
niedz
4. GP Biegatonu - Leśna Szarańcza
Mikołów
14
niedz
Marsz i bieg na orientację
Olsztyn
14
niedz
Wielkanocna Dziesiątka
Krostoszowice k.Wodzisławia Śląskiego
14
niedz
Duathlon Energy
Rumia
14
niedz
Otwarte Mistrzostwa Akademickie / 15-lecie PWSIP w Łomży
Łomża
14
niedz
Maraton Miast Ogrodów
Milanówek