2019-04-22 / 2019-04-28

22
pon
2. Wielkanocny Bieg Zająca
Trzcińsko-Zdrój k.Szczecina
22
pon
5. Bieg Św. Urszuli
Pniewy k.Poznania
22
pon
Bieg z jajami
Nadleśnictwo Lubliniec
22
pon
Lany Maraton na Zdrowie vol.3
Łódź
22
pon
Wiosenny Bieg Świąteczny
Szczecin
22
pon
Droga do Emaus
Włoszakowice k.Leszna
22
pon
7. Bieg do Pustego Grobu
Nowa Sól
22
pon
21. Bieg Wielkanocny
Podzamcze k.Wałbrzycha
22
pon
2. Bieg z Jajem
Januszkowice k.Zdzieszowic
22
pon
26. Świąteczny Smak Maraton
Warszawa-Kabaty
22
pon
Grand Prix Żoliborza
Warszawa
23
wt
Murowana Goślina Biega Nocą
Murowana Goślina
25
czw
Pobino [InO]
Gliwice
25
czw
Lesna Piątka
Koszalin
25
czw
Etapowy Maraton Pokoju
Warszawa
26
pt
Nocna Wataha 2019 - Wiosna
Olsztyn Jurajski k.Częstochowy
27
sob
Bieg Włókniarza
Pieszyce k.Dzierżoniowa
27
sob
2. Bieg Nocny - Warka na dobranoc
Warka
27
sob
4. Bieg Kopernika
Lubin
27
sob
Czerwonacka Czołówka
Bolechówko k. Poznania
27
sob
21. Międzynarodowy Rudzki Bieg 12h
Ruda Śląska
27
sob
29. Bieg na Grojec
Żywiec
27
sob
10. Kaczorska Dziesiątka
Kaczory k.Piły
27
sob
Kartuskie Biegi Uliczne
Kartuzy
27
sob
7. Bieg Wojciechowy
Serock
27
sob
Grand Prix w biegach górskich
Gdynia
27
sob
Charlotta Trail
Dolina Charlotty k.Słupska
27
sob
6. Ultramaraton Podkarpacki
Rzeszów
27
sob
17. Mieszkowicka Nadodrzańska Dziesiątka
Stare Łysogórki k.Mieszkowic
27
sob
Dobra Piątka
Dobra k.Szczecina
27
sob
Cross Śliwnicki
Śliwniki k.Kalisza
27
sob
2. Otwarty Bieg i Marsz Przełajowy
Gniezno
27
sob
Silver Run
Bardo k.Kłodzka
27
sob
19. Uliczny Bieg im. Waldemara Kikolskiego
Łapy
27
sob
11. Rzeszowski Bieg Wielkanocny
Rzeszów
27
sob
Cross Straceńców
Głogów
27
sob
11. Dycha Justynów-Janówka
Justynów k. Łodzi
27
sob
8. Półmaraton Henrykowski / 3. Dycha Księgi Henrykowskiej
Henryków k. Ziębic
27
sob
CrossRun - Grand Prix Gór Świętokrzyskich
Daleszyce k.Kielc
27
sob
Ultra Maraton 4 Pory Roku WIOSNA
Daleszyce k.Kielc
27
sob
26. Bieg Uliczny im. Wojciecha Korfantego
Katowice - Siemianowice Śląskie
27
sob
Biegi w Szczawnicy
Szczawnica
27
sob
Bieg z Misiem
Poznań
27
sob
3. Bieg im. Marka Pawłowskiego
Kotulin
27
sob
5. Dziwnowska Liga Biegowa
Dziwnów
27
sob
31. Bieg im. Tomasza Hopfera
Janowiec Wielkopolski
27
sob
3. Bełchatowski Bieg Nocny
Bełchatów
27
sob
12. Bieg na Zamek Grodno
Zagórze Śląskie k.Wałbrzycha
27
sob
6. Wiszeńska (za)Dyszka
Ligota Piękna k.Wrocławia
27
sob
Olęderski Festiwal Biegowy
Boruja Kościelna k.Nowego Tomyśla
27
sob
2. Bieg PSIjaźni
Wilczyce k.Wrocławia
27
sob
Rawa W BIEGU
Rawa Mazowiecka
27
sob
Leśne Przygody
Białystok
27
sob
Bieg Nocny
Kraków
27
sob
Kraków Run Hau
Kraków
27
sob
29. Biegi Uliczne Wiosna Cekowska
Ceków-Kolonia k.Kalisza
27
sob
Botaniczna Piątka - edycja wiosenna
Lublin
27
sob
Na przijmo bez Gaszowice i okolice
Gaszowice k.Rybnika
27
sob
Bieg Dookoła ZOO
Warszawa
27
sob
4. Bieg po Zdrowie
Kędzierzyn-Koźle
27
sob
4. Bieg Muszynianki
Muszyna-Zapopradzie
27
sob
CrossRun
inf. w treści
27
sob
2. Wołowski Naraton Leśny na Raty
Tarchalice k.Wołowa
27
sob
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa 2019
Gliwice
27
sob
Ostatni Marian - Tyski Duathlon Pościgowy
Tychy
27
sob
Grand Prix Warszawy 2019
Warszawa
27
sob
Mini Cracovia Maraton im. Piotra Gładkiego o Puchar RMF MAXXX
Kraków
28
niedz
5. Pruszczański Bieg Gotów
Pruszcz Gdański
28
niedz
6. Bieg SGH
Warszawa
28
niedz
10. Bieg "Transplantacja to Życie"
Leszno
28
niedz
Bieg i Marsz Nordic Walking dla Strażaka
Stogi k.Malborka
28
niedz
11. Cieszyński FORTUNA Bieg
Cieszyn
28
niedz
3. Bieg do Serca Kołłątaja
Staszów - Wiśniowa
28
niedz
Niebieski Bieg Świadomości Autyzmu
Zalesie k.Limanowej
28
niedz
9. Ogólnopolski Bieg im. Braci Mikrutów
Koronowo
28
niedz
4. Bieg i Marsz Śladami Powstańczych Walk
Brdów k.Koła
28
niedz
2. Elbląski Bieg Nadziei
Elbląski Bieg Nadziei
28
niedz
3. Bieg Muratora
Baranów k.Kępna
28
niedz
38. Memoriał Uliczny im. Michała Fludra
Wleń k.Jeleniej Góry
28
niedz
28. Żukowski Przełaj
Żukowo
28
niedz
5. Bieg nad Tanwią
Susiec k.Zamościa
28
niedz
Bieg Pamięci Senatora Stanisława Zająca
Swięcany k.Jasła
28
niedz
6. Bieg Miłosierdzia
Częstochowa
28
niedz
3. Bieg Uliczny im. Grześka Fieta
Siedlec k.Wrocławia
28
niedz
8. Bieg im. Asi Kenig
Sławsko
28
niedz
17. Bieg Jakubowy
Olsztyn
28
niedz
36. Bieg Uliczny memoriał Winanda Osińskiego
Szczecinek
28
niedz
18. PZU Cracovia Maraton
Kraków
28
niedz
8. Bieg i Rajd Nordic Walking na Mount Everest - Piękno Natury
Bytów - Rzepnica
28
niedz
5. Grodziskie Biegi Rodzinne
Grodzisk Mazowiecki
28
niedz
2. Bieg Oko w Oko z Rakiem
Chorzów
28
niedz
2. Marceliński Bieg Wiosenny
Poznań
28
niedz
Ultra dla Kuby
Aleksandrów Łódzki
28
niedz
2. Festiwal Biegowy im. Mikołaja Kopernika
Lidzbark Warmiński
28
niedz
Vladislavia Cross
Włocławek
28
niedz
36. Bieg Kosynierów
Września
28
niedz
2. Lubelski Duathlon
Lublin
28
niedz
5. Bieg Dookoła Wilczych Jarów
Sypniewo k.Więcborka
28
niedz
4. Cross Ozimski – Pagórace
Ozimek k.Opola
28
niedz
6. Kołobrzeg Maraton / Półmaraton
Kolobrzeg
28
niedz
RUN TORUŃ - Zwiedzaj ze Zdrowiem
Toruń
28
niedz
5. Grand Prix Zwierzyńca
Białystok
28
niedz
7. Edycja Prusice Biegają
Prusice k.Wrocławia
28
niedz
24. Bieg Lewarta
Lubartów
28
niedz
3. Podlaski Bieg Wielkanocny
Pogorzałki k.Białegostoku