2019-04-29 / 2019-05-05

30
wt
Twardziel Świętokrzyski
Gołoszyce - Strawczynka
01
śr
Sianowski Bieg Ekstremalny "Sian Run"
Sianowo
01
śr
Trzemeszeński Marsz po Zdrowie
Trzemeszno
01
śr
Bieg i nordic walking – 15 lat polski w UE
Myszków
01
śr
Triada Majowa - Bieg Ludzi Pracy
Częstochowa
01
śr
3. Mistrzostwa Kątów Wrocławskich
Kąty Wrocławskie
01
śr
7. Półmaraton Śladami Bronka Malinowskiego
Grudziądz-Rulewo
01
śr
6. Bieg o Strzałę Widanta
Resko k.Gryfic
01
śr
37. Krapkowicki Bieg Uliczny
Krapkowice
01
śr
Bieg Unijny 2019
Przeźmierowo k.Poznania
01
śr
Lidzbarska "5" i "10"
Lidzbark k.Olsztyna
01
śr
5. Zambrowski Bieg Uliczny
Zambrów
01
śr
11. Bieg Goplany
Świdnica
01
śr
8. Bydgoszcz na Start!
Bydgoszcz
01
śr
3. Półmaraton Doliną Rospudy / Bieg Bakałarza
Bakałarzewo k.Suwałk
01
śr
Runmageddon
Ełk
01
śr
7. Bieg Przodownika
Dąbrowa Górnicza
01
śr
8. Bieg Tropami Śląskich Dinozaurów
Lisowice k.Lublinca
01
śr
Półmaraton Chełmżyński / Chełmżyńska Dziesiątka
Chełmża
01
śr
18. Toyota Maraton Jelcz-Laskowice - 14. Memoriał Barbary Szlachetki
Jelcz-Laskowice
01
śr
6. Bieg Uliczny o Puchar Starosty Powiatu Kępińskiego
Kępno
01
śr
2. Bieg Maryi
Opalenica
01
śr
20. Bieg Śladami Bogusława X
Łącko k.Ustki
01
śr
3. Bieg Trzeźwości im. Ks. Franciszka Blachnickiego
Rzeszów
01
śr
8. Bieg Ziemi Limanowskiej
Limanowa
01
śr
6. Dycha po Piachu
Czołpino/Smołdzino k.Słupska
02
czw
6. Ogólnopolski Bieg Wokół Twierdzy Zamość
Zamość
02
czw
2. Międzynarodowy Półmaraton „Bitwa Pod Gorlicami"
Gorlice
02
czw
7. Bieg Flagi
Warszawa
02
czw
2. Bieg Macierzy Polonii
Wola Więcłąwska
02
czw
Triada Majowa - Nocny Bieg Flagi
Częstochowa
02
czw
Półmaraton / Górska dycha z flagą na Trójgarbie
Witków k.Wałbrzycha
02
czw
5. Wołowski Bieg Flagi Narodowej
Wołów k.Wrocławia
02
czw
17. Bieg Po Słońce
Pniewo
02
czw
15. Półmaraton Węgorza / 2. Bieg Flagi Biało-Czerwonej
Węgorzewo
02
czw
3. Bieg Biało-Czerwonej
Poznań
02
czw
Bieg z Flagą / NW
Katowice
02
czw
2. Bieg Flagi
Szubin
02
czw
Bieg Flagi
Łochów
02
czw
3. Bieg Tylko dla Orłów
Gniezno
03
pt
Solid Run Śrem
Śrem
03
pt
10. Bieg Konstytucji 3 Maja
Rybnik
03
pt
Szlak Warowni Jurajskich [ODWOŁANE]
Częstochowa
03
pt
Nor-DZIK Walking
Boguszów-Gorce
03
pt
31. Bieg Konstytucji 3 Maja
Stalowa Wola
03
pt
5. Kobierzycki Bieg z Konstytucją
Kobierzyce k.Wrocławia
03
pt
9. Bieg i Marsz Konstytucji 3 Maja
Wiączyń Dolny
03
pt
29. Bieg Konstytucji 3 Maja
Warszawa
03
pt
Arkońska MILA 2019 - Bieg Konstytucji 3 Maja
Szczecin
03
pt
5. Gryfiński Transgraniczny Festiwal Biegowy
Gryfino
03
pt
Triada Majowa - Bieg Konstytucji 3 Maja
Częstochowa
03
pt
29. Bieg Orłów
Czarna Dąbrówka k.Bytowa
03
pt
12. Bieg bez Granic
Racibórz
03
pt
4. Zakopiańska Mila Konstytucyjna
Zakopane
03
pt
Bieg Konstytycji 3 Maja
Łódź
03
pt
5. Bieg o wschodzie słońca
Gdańsk
03
pt
Bieg Konstytucji 3 Maja o Puchar Starosty Strzyżowskiego
Strzyżów k.Rzeszowa
03
pt
21. Krośnieński Bieg Konstytucji
Krosno
03
pt
100 Miles of Beskid Wyspowy
Zalesie k.Limanowej
03
pt
28. Ogólnopolski Bieg im. Jana Kilińskiego
Mogilno - Trzemeszno
03
pt
4. Dąbrowski Ćwierćmaraton "O złoty liść dębu"
Dąbrowa Białostocka
03
pt
Trzeciomajowa Górska Dycha
Grybów
03
pt
Łubianka Grand Prix Cross 2019
inf. w treśći
03
pt
3. Bieg Konstytucji
Skarżysko-Kamienna
03
pt
Rudawska Wyrypa [RnO]
Jelenia Góra
03
pt
Bieg Wokół Stadionu / Biegi Małych Olimpijczyków
Twardogóra k.Wrocławia
03
pt
14. Ogólnopolski Bieg Zajączkowski
Zajączki Drugie
03
pt
5. Bieg Konstytucji
Radom
03
pt
Bieg Wolności
Poznań
03
pt
29. Międzynarodowy Sztumski Bieg Solidarności
Sztum
03
pt
4. Bieg Konstytucji 3-go Maja
Międzyrzecz
03
pt
Wartka Dyszka i Wartka Piątka
Zielonagóra k.Szamotuł
03
pt
27. Bieg Konstytucji
Zbąszynek k.Świebodzina
03
pt
6. Dębiński Bieg po Flagę
Wola Dębińska
03
pt
6. Bieg o Puchar Wójta Gminy Grębocice
Grębocice
03
pt
Pułtuski Festiwal BIegów
Pułtusk
03
pt
13. Bytomski Bieg Konstytucji 3 Maja
Bytom
04
sob
Puchar Polski w Nordic Walking
inf. w treści
04
sob
3. Dycha Sowiogórska
Ludwikowice Kłodzkie
04
sob
4. Krokowska "10"
Żarnowiec
04
sob
Bieg Hutnika
Zawadzkie k.Opola
04
sob
Bieg i Marsz Uniwersału Połanieckiego
Ruszcza k.Połańca
04
sob
Garmin Ultra Race Myślenice
Myślenice
04
sob
19. Piaseczyńska Mila Konstytucyjna
Piaseczno
04
sob
3. Prabucki Bieg Przełajowy „Wokół Komina”
Prabuty
04
sob
7. Otwarte Mistrzostwa biegusiem.pl w Biegach Przełajowych
Ryki
04
sob
3. Cross Duathlon Leśne Wydmy
Nowy Duninów k.Płocka
04
sob
3. Bieg Konstytucji
Jeroniki k. Choroszczy
04
sob
2. Towarzyski Półmaraton Grodziskich Kosynierów
Grodzisk Wielkopolski
04
sob
5. Bieg Borków
Połczyn Zdrój k.Białogardu
04
sob
35. Chojnickie Biegi Strażackie
Chojnice
05
niedz
Weller 2. Kołaków '44
Kołaków k.Wołomina
05
niedz
6. Wings for Life World Run
Poznań
05
niedz
11. Bieg Pomiędzy Zamkami
Ciechanów
05
niedz
Bieg po Puszczy
Puszcza Niepołomicka
05
niedz
37. Bieg Kujawiaka
Włocławek
05
niedz
Misja Brus
Łódź
05
niedz
3. Bieg Strażacki z OSP Sława
Sława
05
niedz
7. PKO Białystok Półmaraton
Białystok
05
niedz
Bieg Pamięci Janka Bytnara
Kolbuszowa
05
niedz
Towarzyski Maraton Leśnym Szlakiem #7
Łódź
05
niedz
Uliczno - Przełajowy Bieg o Błękitną Wstęgę Wisły
Puławy
05
niedz
FINWALA - Bieg oraz Marsz Nordic Walking
Stegna k.Malborka
05
niedz
3. Półmaraton Starachowicki
Starachowice
05
niedz
Marconi Duathlon Świdnica
Świdnica
05
niedz
6. Półmaraton Sowiogórski
Ludwikowice Kłodzkie
05
niedz
Jurassic Forest Run
Kroczyce
05
niedz
2. BNI Leliwa Run
Tarnów
05
niedz
39. Bieg Siarkowca
Tarnobrzeg
05
niedz
35. Bieg Zwycięstwa
Bojanowo k.Leszna