2019-05-13 / 2019-05-19

14
wt
Monte Kazura
Warszawa
14
wt
Śląski Etapowy Maraton Pokoju
Krostoszowice
14
wt
Murowana Goślina Biega Nocą
Murowana Goślina
15
śr
Parki i Lasy Katowic
Katowice
15
śr
Cała Polska Biega z Mapą
Cała Polska
15
śr
Grand Prix Torunia w biegach przełajowych 2019
Toruń
15
śr
Grand Prix Żoliborza
Warszawa
17
pt
Biegiem do koszar
Modlin
17
pt
3. Ciechanowska Sztafeta Charytatywna 48h
Ciechanów
17
pt
UltraRoztocze
Susiec
17
pt
Botaniczna Piątka - edycja nocna
Warszawa
17
pt
7. Bieg Łosia
Dziekanów Leśny k.Warszawy
18
sob
Grand Prix Tężnie Run
Ciechocinek
18
sob
4. KRS FORMOZA Ultramaraton Kaszubski
Przywidz k. Gdańska
18
sob
4. Powiatowy Bieg na Piątkę
Ujazd k.Grodziska Wielkopolskiego
18
sob
5. Dynowska ZaDyszka
Dynów
18
sob
Puchar Polski w Nordic Walking
inf. w treści
18
sob
6. Cross Wesoła
Warszawa-Wesoła
18
sob
DrewHome Beskidzki Topór
Andrychów
18
sob
Spartan Race
Kotelnica Białczańska
18
sob
6. Bieg Wiosenny / Wiosenny Nordic Walking
Manowo k.Koszalina
18
sob
19. Dycha Kowalewska
Kowalewo Pomorskie
18
sob
5. Dziwnowska Liga Biegowa
Dziwnów
18
sob
Vikings Run
Smardzewice k.Tomaszowa Mazowieckiego
18
sob
Powerade Run 2.0
Łódź
18
sob
5. Ultra Kamieńsk
Góra Kamieńsk k.Radomska
18
sob
Grand Prix Mysłowic o Puchar Truchtacza
Mysłowice
18
sob
23. Bieg Święców
Sławno k.Słupska
18
sob
100. Maraton Tomka Pawłowskiego
Pleszew k.Kalisza
18
sob
5. Bieg na Miedzyniu
Bydgoszcz
18
sob
Borowiacka Dycha
Czersk k.Chojnic
18
sob
26. Bieg Górski na Ślężę
Sobótka
18
sob
4. Bieg Muzealny
Tuczno k.Inowrocławia
18
sob
36. Bieg Grzymalitów
Chodzież
18
sob
5. Bieg Rodzinny Wokół Osiedla Tysiąclecia
Katowice
18
sob
6. Leśny Bieg Pszczelim Szlakiem
Uroczysko Feleczyn k.Łabowej
18
sob
Perły Małopolski Wapienne - Beskid Niski
Wapienne
18
sob
14. Cross Maraton Przez Piekło do Nieba
Sielpia k.Końskich
18
sob
Bieg Bystrzycki
Bystrzyca Kłodzka
18
sob
8. Bieg Tarnogórski
Tarnowskie Góry
18
sob
2. Osiek Triathlon
Osiek k.Oświęcimia
18
sob
19. Półmaraton Hajnowski
Hajnówka
18
sob
2. Bieg Krwiodawców
Mysłowice
18
sob
Grand Prix Koła
Koło
18
sob
Bieg "Od jeziora do jeziora"
Dobrzeń Wielki k.Opola
18
sob
27. Bieg Uliczny po Ziemi Makowskiej
Maków Podhalański
18
sob
31. Bieg Baborowa im. E. Gorczyńskiego
Baborów k.Głubczyc
18
sob
21. Bieg Milowego Słupa
Konin
18
sob
Bieg Sylwana
Lubliniec
18
sob
Bieg Katorżniczy KotlActive Forest Run
Kotla k.Głogowa
18
sob
8. Festiwal Biegu Lwa
Tarnowo Podgórne
18
sob
4. Leśne Bieganie dla Zdrowia w Woli
Wola - Gmina Miedźna
18
sob
Kwidzyński Bieg Papiernika
Kwidzyn
18
sob
7. Olecka Trzynastka
Olecko
18
sob
MP / MP Masters w nocnym i średniodystansowym BnO
Smołdzęcino k.Połczyna-Zdrój
18
sob
3. Biegi leśne "Nagonka"
Koło k.Piotrkowa Trybunalskiego
18
sob
2. Bieg im. hr. Augusta Cieszkowskiego
Wierzonka k.Swarzędza
18
sob
11. Przełajowy Bieg Raculan
Zielona Góra
18
sob
9. Rawicki Festiwal Sportu
Rawicz
18
sob
5. Bieg Dookoła Jeziora Chociwel
Chociwel
18
sob
17. Bieg Naftowy
Gorlice
18
sob
2. Bieg Maryi
Poznań
18
sob
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa 2019
Gliwice
18
sob
Bieg Wiewiórki 2019
Ruda Śląska
18
sob
Sztafeta 7 Dni i 7 Nocy "Kilometry dla hospicjum"
Gliwice
18
sob
15. Ekiden
Warszawa
19
niedz
Silesiaman Triathlon
Pszczyna
19
niedz
7. Bieg Kwitnących Ogrodów
Kuchary Królewskie
19
niedz
Bieg Twierdzy Kraków
Kraków - Zielonki
19
niedz
11. Bieg Wiosny
Rybnik
19
niedz
Bieg Kobiet Zawsze Pier(w)si w Trójmieście
Gdynia
19
niedz
6. Bieg Ulicami Małogoszcza Bieg Bohaterów
Małogoszcz k.Kielc
19
niedz
Ossona Cup
Częstochowa
19
niedz
9. Jurajski Puchar Nordic Walking
Jura Krakowsko-Częstochowska
19
niedz
6. Bieg Sądeczan z Kryniczanką
Stary Sącz
19
niedz
5. Sierakowicka '15
Sierakowice
19
niedz
9. Panewnicki Bieg Dzika
Katowice
19
niedz
Piastowski Bieg po oddech
Wołowice k. Czernichowa
19
niedz
4. Festiwal Biegowy im. Jana Pawła II
Kazimierz Dolny
19
niedz
Miedzyńska Dziesiątka
Bydgoszcz
19
niedz
3. Chrzanowski Bieg Uliczny
Chrzanów
19
niedz
5. Pustynna Ośmiornica
Siedlec k.Częstochowy
19
niedz
5. Bieg Uliczny im. Janusza Smiatacza
Trzcinica k.Kępna
19
niedz
Bieg Po Nowe
Łódź
19
niedz
25. Bieg im. Alojzego Graja
Łobżenica
19
niedz
Solec Maraton Wilczym Tropem 3
Rudy k.Solca Kujawskiego
19
niedz
5. Bieg Instalatora
Bydgoszcz
19
niedz
6. Bieg "Elegant na 5"
Mosina k.Poznania
19
niedz
Półmaraton Mustanga Imprezka
Poręba k.Myślenic
19
niedz
6. Wolbromska Ciężka Dycha
Wolbrom
19
niedz
Bieg Zielonym Szlakiem Niziny Mazowieckiej
Czerwonka Włościańska k.Makowa Mazowieckiego
19
niedz
Bieg na Zamek Spycimira
Tarnów
19
niedz
Bieg Po Endorfiny
Wąsosz k.Rawicza
19
niedz
Mistrzostwa Wrocławia w NW o puchar Prezydenta Wrocławia
Wrocław
19
niedz
Łączy Nas Sport
Polanica-Zdrój
19
niedz
Runaway - Colosseum
Pępowo
19
niedz
Elemental Tri Series
Olsztyn
19
niedz
5. Maraton Uśmiechu
Ostrów Wielkopolski
19
niedz
10. Bieg Wegański
Warszawa
19
niedz
Sztafetowy bieg w Starym Browarze / Miejska Mila
Poznań
19
niedz
Duathlon Zgorzelec
Zgorzelec
19
niedz
27. Bieg Fiata
Bielsko-Biała
19
niedz
Orla Pię(ś)ć
Świeszyno k.Koszalina
19
niedz
Jata Race III OCR
Łuków
19
niedz
5. Bieg Wadowicki
Wadowice
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce