2019-05-20 / 2019-05-26

22
śr
Szczecińska Dobranocka 13 [BnO]
Szczecin
23
czw
7. Bieg 5 Mil
Gdynia
23
czw
Pobino [InO]
Gliwice
24
pt
Golden Mountain Tour
Częstochowa
24
pt
3. Ekstremalny Bieg Pogoń Kaczora
Kaczki Średnie k.Turku
24
pt
16. Międzynarodowy Ekstremalny Mraton Pieszy KIERAT 2019
Słopnice
25
sob
3. SATISFASHION Bieg Lubliniecki
Lubliniec
25
sob
2. Bieg Pileckiego
Jodłówka
25
sob
3. Półmaraton Kanału Augustowskiego / Bieg Flisaka
Płaska k. Augustowa
25
sob
Perły Małopolski
Wapienne
25
sob
36. Bieg im. bł. Edmunda Bojanowskiego
Piaski Wlkp. k.Gostynia
25
sob
4. IPB Nocny Bieg na 5 km o Puchar Eugeniusza Jaremko
Iława
25
sob
6. Sieprawska Piątka
Siepraw k.Myślenic
25
sob
Ultramaraton Jaga Kora
Rymanów Zdrój k.Krosna
25
sob
5. Bieg Kresowy
Bystrzyca k.Oławy
25
sob
10. Gliwicki Bieg Uliczny
Gliwice
25
sob
Integrowanie Przez Bieganie
Będkowice k.Krakowa
25
sob
Bieg św. Kingi
Stary Sącz
25
sob
Białołęcki Bieg Mam
Warszawa-Białołęka
25
sob
JBL Triathlon Sieraków
Sieraków
25
sob
3. Bieg NieNaŻarty
Pamiątkowo
25
sob
Runmageddon Mazowsze
Warszawa
25
sob
5. Pomorska Sztafeta Firm
Gdańsk
25
sob
Luzińska Dziesiątka / Bieg Lusinii
Luzino k.Wejherowa
25
sob
6. Silgan Ćwierćmarataon
Tczew
25
sob
Mocarny Zbój
Niedzica
25
sob
Niechanowska Dyszka
Niechanowo k.Gniezna
25
sob
4. Interferie Run / Dziesiątka Staropolanki
Szklarska Poręba
25
sob
3. Bieg Bohaterów Krajny
Białośliwie k.Piły
25
sob
17. Bieg Ulicą Piotrkowską "Rossmann Run"
Łódź
25
sob
Piętno Wisły
Toruń
25
sob
36. Półmaraton Solan im. Romana Terlikowskiego
Nowa Sól
25
sob
Gniewino Triathlon Energy
Gniewino k.Wejherowa
25
sob
2. Wołowski Naraton Leśny na Raty
Tarchalice k.Wołowa
25
sob
Pielgrzymowicko (za)Dyszka
Pielgrzymowice k.Pawłowic
25
sob
Surowica Trail
Wola Niżna k.Krosna
25
sob
8. Wolsztyńska Dziesiątka
Wolsztyn
25
sob
Grand Prix w biegach górskich
Gdynia
25
sob
12. Bieg Uliczny o Łaziskie Liście im. Alojzego Kalei
Łaziska Górne k.Katowic
25
sob
6. Wyszyńska Dziesiątka im. Adasia Jabłońskiego / NW
Wyszyna k.Konina
25
sob
Trzebnica Cross Race
Trzebnica
25
sob
3. Półmaraton Zegrzyński
Serock - Wieliszew
25
sob
7. Bieg Konopielki
Juchnowiec Dolny k.Białegostoku
25
sob
30. Myśliborska Dziesiątka / Mila
Myślibórz
25
sob
Polkowicka Dycha / NW
Polkowice
25
sob
2. Złotoryjska Złota Dycha
Złotoryja
25
sob
6. Leżajski Bieg Zośki Turosz
Leżajsk
25
sob
Bieg charytatywny "Kilometry Pomocy dla Oliwiera"
Wrocław
25
sob
21. Ożarowski Bieg im. Janusza Kusocińskiego
Ożarów Mazowiecki
25
sob
9. Bieg Cichociemnych
Krusze k.Tłuszcza
25
sob
3. Mistrzostwa Kątów Wrocławskich
Kąty Wrocławskie
25
sob
Leśne Run GP Warmia - Lato
Ruś k. Olsztyna
25
sob
7. Veolia Ursus Biega
Warszawa-Ursus
25
sob
Ultra Perła
Wapienne
25
sob
5. Nocny sieBIEGA Półmaraton Kielecki
Kielce
26
niedz
3. Rodzinny Mini Festiwal Biegowy "O złotą kózkę"
Dobczyce k.Krakowa
26
niedz
Kanclerz Leśne Run Śląsk - Lato
Zabrze
26
niedz
24. Mazowiecka Piętnastka / 5. Mazowiecka Piątka
Mińsk Mazowiecki
26
niedz
Miss Run 2019
Suwałki
26
niedz
40. Bieg Krotosa
Krotoszyn
26
niedz
7. Edycja Prusice Biegają
Prusice k.Wrocławia
26
niedz
Otwocka Dycha / Piątka
Otwock
26
niedz
9. Bieg Koziołków
Kędzierzyn-Koźle
26
niedz
Garmin Iron Triathlon Płock
Płock
26
niedz
Z biegiem Wisły
Annopol
26
niedz
Triathlon Energy Gniewino
Gniewino
26
niedz
Puszczygór / Puszczygórka
Szczecin
26
niedz
25. Półmaraton Kurpiowski / 3. Kurpiowska Dziesiątka
Ostrołęka
26
niedz
6. Dybawka Biega
Dybawka k.Przemyśla
26
niedz
Sky Tower Run
Wrocław
26
niedz
7. Bieg Swoszowicki
Kraków
26
niedz
9. Bieg o Koronę Księżnej Dąbrówki
Dąbrówka k.Poznania
26
niedz
30. Maraton Juranda
Szczytno
26
niedz
6. Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji
Rzucewo K.Pucka
26
niedz
10. Bieg o Laur Brzezin
Brzeziny k.Kielc
26
niedz
5. Bieg Łomianek
Łomianki
26
niedz
Bieg Tura im.Henryka Pliszki / Mały Bieg Tura / Marsz po Zdrowie
Człuchów
26
niedz
22. Biegi Uliczne im. Jana Kielasa
Skarszewy
26
niedz
25. Pętla Rudnicka
Rudniki k.Wielunia
26
niedz
Kasztelańska Piątka
Łęczna
26
niedz
37. Ogólnopolski Otwarty Bieg Przełajowy o Puchar Leśny pamięci Tomasza Hopfera
Obliwice k.Lęborka
26
niedz
6. Jastrzębski Bieg Kobiet / 4. Marsz NW
Jastrzębie-Zdrój
26
niedz
7. Podkowiańska Dycha
Podkowa Leśna k.Warszawy
26
niedz
Bieg Szlakiem Przygody nad Jeziorem Barlineckim
Barlinek k.Gorzowa Wielkopolskiego
26
niedz
Maraton Miast Ogrodów
Milanówek