2019-05-27 / 2019-06-02

31
pt
Piekło Północy
Rumia
31
pt
Bieg Sokoła
Zakopane
31
pt
Ultra Trail Małopolska
Kasinka Mała
31
pt
Węgorzyńska Ultramaratońska Doba / NW
Węgorzyno
31
pt
Biathlon Letni O Puchar Dowódcy Wojsk Obrony Terytorialnej
Kiry k.Zakopanego
01
sob
3. Bieg Kolorów
Toruń
01
sob
9. Bieg Szlakiem Króla Zygmunta Starego
Kozienice k.Radomia
01
sob
17. Bieg Na Hrobaczą Łąkę
Kozy k.Bielsko-Białej
01
sob
Leśna Gonitwa - Bieg 1
Miłogostowice k.Legnicy
01
sob
Cross Duathlon
Tarnowo Podgórne
01
sob
Piastowska Piętnastka
Wrocław
01
sob
Rozalińska 13
Lusówko k.Poznania
01
sob
Maraton Mazury / Bieg Szlakiem Krutyni
Gałkowo k.Mrągowa
01
sob
Barbarian Race
Wisła
01
sob
5. Electrum Ekiden
Białystok
01
sob
7. PKO Półmaraton Solidarności
Lublin
01
sob
RYKOwisko ULTRA Trail
Gorzewo k. Gostynina
01
sob
10. Biegaj w Siechnicach
Siechnice k.Wrocławia
01
sob
5. Lisewski Bieg Jaszczurczy
Lisewo k.Chełmna
01
sob
Bieg i Nordic Walking im. Jana Pawła II
Lesko
01
sob
MultiBieg - Biegnę by pomóc!
Strzelce Opolskie
01
sob
12. Wysokogórski Bieg im. dh Franciszka Marduły
Zakopane
01
sob
4. SPARing
Rzeszów
01
sob
Żelazny Triathlon
Okuninka k.Włodawy
01
sob
Charytatywny bieg dla Adasia
Gałczewo k.Golubia Dobrzynia
01
sob
40. Trzebiatowska "10"
Trzebiatów
01
sob
Leśne Wandry VI - Biegaj w Ocyplu
Ocypel k.Starogardu Gdańskiego
01
sob
Bieg Św. Urbana / NW
Strzebiń k.Lublińca
01
sob
7. Przełajowy Bieg KAPI
Poznań
01
sob
8. Siemiatycka Wieczorna Dycha
Siemiatycze
01
sob
36. Bieg O Srebrne Czółenko Włókniarskie
Zgierz
01
sob
Bieg Stolemów
Gniewino
01
sob
5. Bieg Memoriałowy im. Piotra Szwajkowskiego
Bojadla k.Zielonej Góry
01
sob
Poczuj dziecięcą radość
Dęblin
01
sob
Krośniewicka Płaska Dycha po Asfalcie
Krośniewice
01
sob
Las Masakras OCR
Olsztyn
01
sob
Puchar Gdyni
Gdynia
01
sob
Bieg Apostoła Pawła
Ustroń
01
sob
Survival Race
Poznań Malta
01
sob
Monte Kazura
Warszawa
01
sob
CrossRun
inf. w treści
01
sob
Duo Cykl Wielkopolska
inf. w treści
01
sob
2. Bieg z Historią Widzewa
Łódź
01
sob
Etapowa Triada TCT
Krościenko nad Dunajcem
01
sob
3. Bieg Pamięci Absolwentów Szkoły Podchorążych Piechoty
Komorowo k.Ostrów Mazowiecka
01
sob
Grand Prix Koła
Koło
01
sob
5. Dziwnowska Liga Biegowa
Dziwnów
01
sob
Maraton Leśnik - Lato
Szczyrk
01
sob
Puchar Polski w Nordic Walking
inf. w treści
01
sob
12. Bieg Ząbkowski
Ząbki
01
sob
Grand Prix Torunia w biegach przełajowych 2019
Toruń
01
sob
Mus Max
Charlotta
01
sob
7. Festiwal Biegowy ZABIEGAJ O-BORKI 2019
Olszewo-Borki k.Ostrołęki
01
sob
Leśny Bieg Literata
Nidzica
01
sob
Bieg 7 Mostów
Łęknica
02
niedz
8. Bieg 10 km Szpot Swarzędz
Swarzędz
02
niedz
Elemental Tri Series - 10K Run Series
Grodzisk Mazowiecki
02
niedz
Jura Tortura - Olsztyński bieg ekstremalny
Olsztyn k.Częstochowy
02
niedz
Bieg Toyoty
Jelcz-Laskowice
02
niedz
4. Bieg Barana
Skrudzina k.Starego Sącza
02
niedz
6. Maraton i Półmaratron Fundacji DASZRADE im. Barbary Karaczyńskiej
Opalenie k.Kwidzyna
02
niedz
8. Carbo Asecura Bieg Pszczyński o Puchar Burmistrza
Pszczyna
02
niedz
3. Rodzinny Mini Festiwal Biegowy "O złotą kózkę"
Dobczyce
02
niedz
Bieg na zaporę
Świnna Poręba k. Wadowic
02
niedz
7. Bieg Północy
Władysławowo
02
niedz
2. Sobków Biega
Sobków k.Jędrzejowa
02
niedz
Bieg Kobiet Zawsze Pier(w)si Silesia ANITA
Gliwice
02
niedz
Bieg Rodzinny z Radiem Wrocław
Wrocław
02
niedz
11. Elbląski Bieg Piekarczyka
Elbląg
02
niedz
Kaszebe Runda 2019
Kościerzyna
02
niedz
25. Bieg Łagowskiego Lata
Łagów
02
niedz
9. Bieg im. hr Władysława Zamoyskiego
Zakopane
02
niedz
20. Biegi Uliczne
Nowa Dęba
02
niedz
16. Europamarathon Zgorzelec - Görlitz
Zgorzelec
02
niedz
6. Dycha nad Regą - Memoriał Wojtka Pismenki
Świdwin
02
niedz
7. Kurdeszowa (Za)Dyszka
Kostrzyn
02
niedz
MAMAraton - Bieg dla mam
Wilczyce k.Wrocławia
02
niedz
6. Nyski Rajd Trekingowy
Nysa
02
niedz
7. Biegi Uliczne im. Burmistrza Miasta i Gminy Solec Kujawski Antoniego Nawrockiego
Solec Kujawski
02
niedz
25. Półmaraton Jaworski
Jawor
02
niedz
6. Bieg Uliczny / 3. Nordic Walking
Ożarowice k.Tarnowskich Gór
02
niedz
Zemsta Sołtysa - Parszywa Dwunastka
Paterek k.Nakła
02
niedz
Bieg o Złotą Podkowę
Zakrzów k.Kędzierzyna-Koźle
02
niedz
2. Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Masters
Żerków k.Jarocina
02
niedz
Kids Run
Szczecin
02
niedz
Czarnkowski Bieg Otwartych Serc
Czarnków
02
niedz
Sztafeta Wolności
Warszawa-Gdańsk
02
niedz
Bukowski Bieg Księcia Mieszka I
Buk
02
niedz
23. Mistrzostwa Polski Masters w Półmaratonie
Murowana Goślina
02
niedz
39. Półmaraton Gochów
Bytów
02
niedz
Łubianka Grand Prix Cross 2019
inf. w treśći
02
niedz
7. Radomszczański Bieg Uliczny - Memoriał Mariana Szymańskiego
Radomsko
02
niedz
7. Rakszawski Ćwierćmaraton im. Jana Pawła II
Rakszawa
02
niedz
Bieg Mieszka i Dobravy
Mieroszów
02
niedz
3. Bieg Przełajowy
Drawsko Pomorskie
02
niedz
Bieg Św. Katarzyny
Bytów
02
niedz
8. Bieg Goworowski "Bieg dla zdrowia"
Goworowo
02
niedz
2. Wizz Air Katowice Half Marathon
Katowice
02
niedz
5. Bieg w Niewiadowie "Razem po zdrowie"
Niewiadów
02
niedz
Bieg Wolności w Ursusie
Warszawa
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce