2019-06-17 / 2019-06-23

18
wt
5. Dziwnowska Liga Biegowa
Dziwnów
19
śr
Bieg dla Słonia
Chorzów / Warszawa
19
śr
Botaniczna Piątka - edycja nocna
Poznań
19
śr
Parki i Lasy Katowic
Katowice
20
czw
Rzeźnik Sky
Cisna
20
czw
5. Bieg Rzeźnika Ultra
Cisna
20
czw
Wybiegaj Krew i Szpik
Warszawa
21
pt
5. HardaSuka Ultimate Triathlon Challenge
Zakopane
21
pt
5. Nocny Bieg Sztafetowy Janusza Kusocińskiego
Warszawa
21
pt
Nocny Rzeźniczek
Cisna
21
pt
16. Bieg Rzeźnika
Cisna
21
pt
31. Sudecka 100
Boguszów-Gorce
21
pt
Stumilak
Kobiernice k.Bielska Białej
21
pt
5. Nocny Półmaraton Piotrkowski Wielu Kultur
Piotrków Trybunalski
22
sob
Woźnickie BiegAn1e po autobanie
Woźniki
22
sob
4. Siemianowicki Festiwal Świetlików
Siemianowice Śląskie
22
sob
Bieg Wolności
Umianowice
22
sob
Triathlon Łysomice
Kamionki Małe
22
sob
Bieg na K2
Słupsk
22
sob
6. Płocka Szybka Trójka
Płock
22
sob
Puchar Polski w Nordic Walking
inf. w treści
22
sob
Skywayrun Military
Mińsk Mazowiecki
22
sob
31. Cross Świętojański im. Jana Marka
Pogórze k.Skoczowa
22
sob
Leśna Piątka ULTRA
Koszalin
22
sob
6. Bieg Szerszenia - Nocny Bieg Świętojański
Oleśnica
22
sob
19. Głogówecka Piątka
Głogówek
22
sob
Runmageddon Wielkopolska
Poznań
22
sob
Armageddon Challenge
Janowiec nad Wisłą
22
sob
8. Rzeźniczek
Cisna
22
sob
Rzeźniczątko
Cisna
22
sob
Dycha na Jeleni Skok
Cisna
22
sob
5. Nocny Bieg Świętojański
Poznań
22
sob
5. Bieg Boguszyński
Boguszyn k.Kłodzka
22
sob
2. Okonińska Pętla
Okoniny Nadjeziorne k.Tucholi
22
sob
Solid Run #3
Przyłęk
22
sob
3. Sztumski Nocny Bieg Świętojański
Sztum
22
sob
8. Bieg Czekoladowy - "Smak Lata"
Poznań
22
sob
„Baltin Happy Run” - Kolorowy Bieg Rodzinny
Mielno
22
sob
Bieg Pokój i Dobro
Lubartów
22
sob
3. Ultra Przesilenie
Dynów
22
sob
Bukowa Piątka
Gałków Duży
22
sob
16. Półmaraton Unisławski i Dziesiątka Unisławska
Unisław
22
sob
Bieg Świetlików
Dąbrowa Górnicza
22
sob
Mrocza Triathlon
Mrocza
22
sob
Triathlon Jeziorsko
Ostrów Warcki
22
sob
Tczew na 5 z atestem PZLA
Tczew
22
sob
Firefighters Run
Częstochowa
22
sob
Nocny Bieg Świętojański
Biała Nyska
22
sob
Rzekuńska Wieczorna Szybka Dycha
Rzekuń
23
niedz
Bieg im. Lotnej Kompanii Szturmowej por. Stanisława Maczka oraz Haczowskich Bohaterów Walk o Niepodległość Polski 1918-1921
Haczów
23
niedz
Bieg Świętojański w Zawichoście - Szczęśliwa Siódemka
Zawichost
23
niedz
5. Bieg Konstanciński im. Piotra Nurowskiego
Konstancin-Jeziorna
23
niedz
3. Bieg Szlakiem Wiatraków Ziemi Żuromińskiej
Żuromin
23
niedz
6. Cienińska Szóstka
Cienin Zaborny
23
niedz
CrossRun
inf. w treści
23
niedz
Rzeźnik Enigma
Polańczyk
23
niedz
Lotto Poznański Czerwiec '56
Poznań
23
niedz
17. Ogólnopolski Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta Bukowno
Bukowno k.Olkusza
23
niedz
Tyski Bieg Świętojański
Tychy
23
niedz
Bieg dobroczynny dla Bianki
Nowy Staw
23
niedz
Bieg Super Taty
Warszawa
23
niedz
Wieliszewski Crossing
Wieliszew
23
niedz
Powiat Ostrowski Biega - 2. Dyszka Skalmierzycka
Nowe Skalmierzyce k.Kalisza
23
niedz
5. Sanprobi Maraton Szczeciński
Szczecin
23
niedz
5. Bieg Konstanciński im. Piotra Nurowskiego
Konstancin-Jeziorna
23
niedz
7. Edycja Prusice Biegają
Prusice k.Wrocławia
23
niedz
European Nordic Walking Cup 2019
Legnica
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce