2019-08-26 / 2019-09-01

28
śr
32. Czteroetapowy Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny
Zamość
30
pt
Krostoszowicki Bieg Nocny
Krostoszowice k.Wodzisławia Śl.
30
pt
3. Bieg Nocny
Włocławek
31
sob
9. Jurajski Puchar Nordic Walking
Jura Krakowsko-Częstochowska
31
sob
8. Bieg Charytatywny Fundacji Tesco
Kraków
31
sob
Cross Saturna
Czeladź
31
sob
ZombieRun - 1. Bieg Apokaliptyczny w Małopolsce
Myślenice k.Krakowa
31
sob
10. Bieg z Policją
Góra k.Rawicza
31
sob
Runmageddon Silesia JSW
Knurów
31
sob
24. Międzynarodowy Bieg Uliczny
Jaworzno
31
sob
16. Bieg Namysłowian
Namysłów
31
sob
6. Triathlon Czerwonak
Owińska k.Poznania
31
sob
5. Kill The Devil HIll
Karpacz
31
sob
Ultra Janosik
Niedzica
31
sob
Bieg Morskiego Komandosa
Gdynia
31
sob
Garmin Iron Triathlon Nieporęt
Nieporęt
31
sob
IV Kieta Cross Mol
Bytom
31
sob
The Color Run
Wrocław
31
sob
5. Cross na Wrzosach
Okonek k.Szczecinka
31
sob
48. SMAK Maraton
Kraków
31
sob
5. Bieg Przełajowy Republiki Świętno
Świętno k.Wolsztyna
31
sob
3. Bieg Enigmy
Poznań
31
sob
Biegacze w hołdzie Kazimierzowi Piechowskiemu
Tczew
31
sob
25. Półmaraton Gusiew-Gołdap
Gołdap
31
sob
Klonowy Charytatywny Cross Duathlon
Porażyn k.Opalenicy
31
sob
Wybiegaj w sobie Rodzica Zastępczego
Gliwice
31
sob
Grand Prix Tężnie Run
Ciechocinek
31
sob
Kisielicka Piątka
Kisielice
31
sob
6. Sobótczańska Nocna Dziesiątka
Sobótka
31
sob
Zakręcona Połówka
Legionowo
31
sob
14. Rypiński Bieg po Zdrowie
Rypin
31
sob
8. Bieg dla Hospicjum Proroka Eliasza
Rybaki k.Narwi
31
sob
Tatraman
Niedzica k.Nowego Targu
31
sob
Kunicki Bieg Reggae
Kunice k.Legnicy
31
sob
Bieg Obrońców Głogowa 1109
Głogów
31
sob
7. Międzychodzka Dziesiątka
Międzychód
31
sob
KoRno
Janów
31
sob
Piąteczka Dla Każdego
Nowy Dwór Mazowiecki
31
sob
10. Bieg Bobra im. Staszka Stolarczyka
Tłuszcz
31
sob
2. Predathlon Turtul
Turtul k. Suwałk
31
sob
gRUNt - 2. Bieg po Puszczy Bieniszewskiej
Bieniszew k.Konina
31
sob
Bieg Liry
Krzywiń k.Leszna
31
sob
Maraton Leśnik Jesień
Korbielów k.Żywca
31
sob
6. Wieczorny 4F Półmaraton Praski
Warszawa
31
sob
4F Piątka Praska
Warszawa
01
niedz
Survival Race KIDS
Poznań
01
niedz
27. Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta Rydułtowy
Rydułtowy k.Rybnika
01
niedz
8. Tyski Półmaraton
Tychy
01
niedz
Etapowy Maraton Pokoju
Warszawa
01
niedz
8. Półmaraton Uzdrowisko Ciechocinek
Ciechocinek
01
niedz
Śląski Etapowy Maraton Pokoju
Krostoszowice
01
niedz
Bieg Szalona 9 / NW
Jawor k.Legnicy
01
niedz
4. Bieg Po Oddech
Zakopane
01
niedz
5. Gonitwa Podhalańska
Spytkowice k.Rabki
01
niedz
3. Kleszczowska Dziesiątka
Kleszczów k.Bełchatowa
01
niedz
4. Jura Run
Krasiejów k.Opola
01
niedz
5. RAFAKO Półmaraton
Racibórz
01
niedz
5. Bieg Rolnika
Zbrosławice
01
niedz
12. Bieg Koguta
Oława k.Wrocławia
01
niedz
4. Letni Bieg Trzech Jezior
Trzemeszno
01
niedz
34. Bieg Uliczny "Kostrzyńska Dziesiątka"
Kostrzyn nad Odrą
01
niedz
5. Cross Triathlon Koziołka
Dębowa k.Kędzierzyna-Koźle
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce