2019-09-02 / 2019-09-08

04
śr
Top Cross
Toruń
05
czw
Warsaw Track Cup 2019
Warszawa
06
pt
Biesy Trail Czady
Wetlina k.Sanoka
06
pt
BRUBECK IRON RUN
Krynica-Zdrój
06
pt
Bieg w krawacie
Krynica-Zdrój
06
pt
Biegi Małopolski
Krynica-Zdrój
06
pt
Krynicka Mila
Krynica-Zdrój
06
pt
Krynicka Pętla - Bieg na 15 km
Krynica-Zdrój
06
pt
Bieg Nocny 7 km o Puchar "Przeglądu Sportowego"
Krynica-Zdrój
07
sob
Bieg 7 Dolin PLUS 117 km
Krynica-Zdrój
07
sob
Bieg 7 Dolin 80 km (50 mil)
Rytro - Krynica-Zdrój
07
sob
Bieg 7 Dolin 100 km
Krynica-Zdrój
07
sob
Drużynowy Bieg 7 Dolin 100 km
Krynica-Zdrój
07
sob
Bieg 7 Dolin 64 km
Rytro - Krynica-Zdrój
07
sob
Górskie Mistrzostwa Polski w Nordic Walking
Krynica-Zdrój
07
sob
Lamberg Bieg Kobiet
Krynica-Zdrój
07
sob
Życiowa Dziesiątka
Krynica-Zdrój
07
sob
Marsz Nordic Walking „Przegoń Zawał"
Krynica-Zdrój
07
sob
Bieg 7 Dolin - VisegRun with Interreg PL-SK 35 km
Mniszek nad Popradem - Krynica-Zdrój
07
sob
Biegi dzieci (9-12 lat)
Krynica-Zdrój
07
sob
Bieg Przebierańców
Krynica-Zdrój
07
sob
Sztafeta Deptaka
Krynica-Zdrój
07
sob
Bieg na 3 km
Krynica-Zdrój
07
sob
Nocny Bieg Rodzinny 5 km
Krynica-Zdrój
07
sob
40. Międzynarodowy Maraton Świnoujście - Wolgast
Świnoujście
07
sob
34. Nocny Bieg Bachusa
Zielona Góra
07
sob
12. Ekologiczny Bieg Szlakiem Trzech Wież Nad Borami
Lubiewo k.Tucholi
07
sob
6. Bieg O Złotą Górę
Złota Góra k. Kartuz
07
sob
2. Supraski Maraton Leśny
Supraśl
07
sob
Bieg Wiewiórki 2019
Ruda Śląska
07
sob
17. Marszobieg LAWINA ze Śnieżki do Samotni
Karpacz
07
sob
Castle Triathlon Malbork
Malbork
07
sob
6. Bieg Dożynkowy
Nowa Wieś Wielka k.Bydgoszczy
07
sob
5. Dziwnowska Liga Biegowa
Dziwnów
07
sob
5. Festiwal Biegów Rodzinnych
Oleśnica
07
sob
8. Memoriał im. H. Warwasa
Kleczew k.Konina
07
sob
4. Wąbrzeska Dziesiątka
Wąbrzeźno
07
sob
CrossRun
inf. w treści
07
sob
Charytatywny Bieg dla Bezpiecznej Przystani
Wrocław
07
sob
Drużynowy Bieg Winobraniowy o Puchar Gazety Lubuskiej
Zielona Góra
07
sob
15-tka z Sosnowca do Katowic
Katowice
07
sob
Gdańskie Biegi Leśne
Gdańsk
07
sob
2. Mistrzostwa Polski Biegów Przeszkodowych OCR POLSKA
Radotki k. Płocka
07
sob
40. Międzynarodowy Maraton Świnoujście - Wolgast
Świnoujście
08
niedz
Koral Maraton
Krynica-Zdrój
08
niedz
Sztafeta Maratońska
Krynica-Zdrój
08
niedz
Runek Run - bieg górski o Puchar 1 Pułku Strzelców Podhalańskich
Krynica-Zdrój
08
niedz
Półmaraton
Krynica-Zdrój
08
niedz
Biegi Dzieci (do lat 8)
Krynica-Zdrój
08
niedz
Mistrzostwa Polski w HILL Nordic Walking
Jaworzyna Krynicka
08
niedz
Bieg na Jaworzynę
Jaworzyna Krynicka
08
niedz
Bieg "1 km dalej od cukrzycy"
Krynica-Zdrój
08
niedz
Bieg Młodzieży i Kibiców - bieg o Jabłko Łąckie
Krynica-Zdrój
08
niedz
Zielona Góra Run Hau
Zielona Góra
08
niedz
4. Chodzieska Zadyszka
Chodzież
08
niedz
6. Bieg Bielański
Bielany Wrocławskie
08
niedz
Ossona Cup
Częstochowa
08
niedz
9. Iławski Półmaraton LA RIVE im. A. Gierszewskiego
Iława
08
niedz
Rock Run Jarocin
Jarocin
08
niedz
2. Bieg Obrońców Kłecka
Kłecko
08
niedz
Szybki Mózg [BnO]
Warszawa
08
niedz
6. Razem do Celu - rowerem, biegiem i marszem
Oleszka k.Zdzieszowic
08
niedz
Biegam Pomagam - bieg charytatywny
Książenice k.Grodziska Mazowieckiego
08
niedz
2. Bieg Hubertusa
Czarna Białostocka
08
niedz
5. BMW Półmaraton Zawierciański
Zawiercie
08
niedz
3. Gąbińska Dziesiątka
Gąbin
08
niedz
7. Duathlon Makowski
Maków Mazowiecki
08
niedz
Poland Business Run
Kraków / Poznań / Katowice / Waszawa / Łódź / Wrocław / Gdańsk / Lublin / Rzeszów / Szczyrk
08
niedz
19. Bieg na szczyt Rysianki
Węgierska Górka
08
niedz
3. Sokołowska RUNda
Zalew Niewiadoma k. Sokoła Podlaskiego
08
niedz
10. Bieg Przesiedleńczy
Nieboczowy
08
niedz
3. Królewski Festiwal Biegowy
Warszawa-Wilanów
08
niedz
29. Półmaraton PHILIPS
Piła
08
niedz
Maraton Miast Ogrodów
Milanówek
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce