2019-09-16 / 2019-09-22

17
wt
Śląski Etapowy Maraton Pokoju
Krostoszowice
18
śr
Etapowy Maraton Pokoju
Warszawa
18
śr
Grand Prix Torunia w biegach przełajowych 2019
Toruń
20
pt
Botaniczna Piątka - edycja wirtualna
cała Polska
20
pt
Jurajski Festiwal Biegowy
Podlesice
21
sob
ULTRA Mazury
Stare Jabłonki
21
sob
3. Maraton 7 Jezior / 5. ROGOCROSS
Rogoźnik k.Będzina
21
sob
Czyste Miasto Gdańsk
Gdańsk
21
sob
Noraftrail
Zalesie k.Limanowej
21
sob
4. Integracyjny Bieg Uliczny
Wieruszów
21
sob
4. Bieg Rokity i Marsz Nordic Walking Po Diabelskiej Równicy
Ustroń
21
sob
5. Dziwnowska Liga Biegowa
Dziwnów
21
sob
Survival Race
Wrocław
21
sob
Król Parku
Mosina k.Poznania
21
sob
31. Międzyszkolne Mistrzostwa Piekar Śląskich w MnO „Diablino”
Piekary Śląskie
21
sob
9. Bieg Uliczny Jastrzębska Dziesiątka
Jastrzębie-Zdrój
21
sob
Enea 7. Energetyczna Dycha
Kozienice k.Radomia
21
sob
3. Zielony Bieg "Pędzimy Razem dla Jakuba"
Rybnik
21
sob
5. Niemodlińska Dycha
Niemodlin k.Opola
21
sob
Annapurna Run
Lądek Zdrój
21
sob
Fun z Easyrun 24nonstop
Racibórz
21
sob
3. Różowy Bieg Charytatywny "Przeganiamy Raka"
Chodzież
21
sob
Kleszczewska Tartanowa Piątka
Kleszczewo
21
sob
3. Bieg Dobroczynności Veritatis Splendor
Wadowice
21
sob
4. Puławski Bieg Trzeźwościowy
Puławy
21
sob
Festyn Biegowy "BIEGAJ z GOCHEM"
Bytów
21
sob
1 Ultra Pazur
Cierszewo k. Płocka
21
sob
2. ARYZTA Półmaraton Strzegom 1973
Strzegom
21
sob
4. Bieg Dwóch Jezior
Szczutowo
21
sob
Triathlon Bielański
Warszawa
21
sob
9. Top Auto Białystok Biega
Białystok
22
niedz
4. Bieg Arasmusa
Kiełpino k.Kartuz
22
niedz
Kanclerz Leśne Run Śląsk - Jesień
Zabrze
22
niedz
2. Radzymiński Trail
Radzymin
22
niedz
7. Bieg przez Most
Warszawa-Białołęka
22
niedz
Wieliszewski Crossing
Wieliszew
22
niedz
Witkowska Dycha
Witkowo k.Gniezna
22
niedz
5. Maraton / 4. Półmaraton Puszczy Noteckiej
Sieraków k.Poznania
22
niedz
7. Przemyska Dycha
Przemyśl
22
niedz
2. Czernikowska Dziesiątka
Osówka
22
niedz
Piątka w Biegu Po Zdrowie
Katowice
22
niedz
37. Bieg Uliczny im. Tadeusza Zielińskiego - Trzcianecka Dziesiątka
Trzcianka
22
niedz
Człowiek z Żelaza IV – Dzika Moc
Swobodna k.Olsztyna
22
niedz
9. Przełajowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w Nordic Walking
Oleśnica
22
niedz
Bieg po COOLturę
Żywiec
22
niedz
9. Bieg Trzeźwości
Brzoza k.Bydgoszczy
22
niedz
38. Łowicki Półmaraton Jesieni
Łowicz
22
niedz
27. Bieg Uliczny
Knurów
22
niedz
10. Elbląski Półmaraton Bażant
Elbląg
22
niedz
Cross w Rydułtowach
Rydułtowy
22
niedz
Orange Run - 4. Four Colours Grand Prix Inowracławia
Inowrocław
22
niedz
41. Bieg Jesienny im.red.Tomasza Hopfera
Parzymiechy k. Częstochowy
22
niedz
6. Intercontinental Tower Run
Warszawa
22
niedz
9. Panewnicki Bieg Dzika
Katowice
22
niedz
Orla Pię(ś)ć
Świeszyno k.Koszalina
22
niedz
41 Bieg Jesienny im.red.Tomasza Hopfera
Parzymiechy k.Częstochowy
22
niedz
Vladislavia Cross
Włocławek
22
niedz
32. Ogólnopolski Bieg Zbąskich
Zbąszyń
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce