2019-09-16 / 2019-09-22

17
wt
Śląski Etapowy Maraton Pokoju
Krostoszowice
18
śr
Etapowy Maraton Pokoju
Warszawa
18
śr
Grand Prix Torunia w biegach przełajowych 2019
Toruń
20
pt
Botaniczna Piątka - edycja wirtualna
cała Polska
20
pt
Jurajski Festiwal Biegowy
Podlesice
20
pt
Nocny Marszobieg na 100-lecie Policji
Płock
21
sob
ULTRA Mazury
Stare Jabłonki
21
sob
6. Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw
Gniew
21
sob
Czerwone Wierchy MISSION POSSIBLE
Kościelisko
21
sob
Rydzyna Wamet Run
Rydzyna k.Leszna
21
sob
3. Maraton 7 Jezior / 5. ROGOCROSS
Rogoźnik k.Będzina
21
sob
Czyste Miasto Gdańsk
Gdańsk
21
sob
Noraftrail
Zalesie k.Limanowej
21
sob
4. Integracyjny Bieg Uliczny
Wieruszów
21
sob
4. Bieg Rokity i Marsz Nordic Walking Po Diabelskiej Równicy
Ustroń
21
sob
5. Dziwnowska Liga Biegowa
Dziwnów
21
sob
Survival Race
Wrocław
21
sob
Król Parku
Mosina k.Poznania
21
sob
31. Międzyszkolne Mistrzostwa Piekar Śląskich w MnO „Diablino”
Piekary Śląskie
21
sob
9. Bieg Uliczny Jastrzębska Dziesiątka
Jastrzębie-Zdrój
21
sob
Enea 7. Energetyczna Dycha
Kozienice k.Radomia
21
sob
3. Zielony Bieg "Pędzimy Razem dla Jakuba"
Rybnik
21
sob
5. Niemodlińska Dycha
Niemodlin k.Opola
21
sob
Annapurna Run
Lądek Zdrój
21
sob
Fun z Easyrun 24nonstop
Racibórz
21
sob
3. Różowy Bieg Charytatywny "Przeganiamy Raka"
Chodzież
21
sob
2. Biegam BIO Lubię Śladami bioróżnorodności w sercu Opolszczyzny
Krapkowice
21
sob
Kleszczewska Tartanowa Piątka
Kleszczewo
21
sob
7. OSHEE Barcin Biega
Barcin
21
sob
Biegi Górskie Sanok
Sanok
21
sob
Nocny Bieg Bolka Świdnickiego
Świdnica
21
sob
12. Bieg Rotmistrza Pileckiego
Warszawa
21
sob
6. Otuski Bieg Przełajowy
Otusz k.Buku
21
sob
Sieprawski Bieg Przełajowy
Siepraw k.Myślenic
21
sob
4. Bieg Instytutu Badawczego Leśnictwa "Naukowcy na start"
Sękocin Stary k.Warszawy
21
sob
Rozbiegana Gmina Marciszów
Marciszów k.Bolkowa
21
sob
6. Kętrzyńskie Biegi
Kętrzyn
21
sob
Bieg Wzniesień Łódzkich
Łódź
21
sob
Bieg Rotmistrza Witolda Pileckiego
Marki k. Warszawy
21
sob
Półmaraton Lasy nad Utratą
Komorów k.Pruszkowa
21
sob
5. Bieg Kurierów Tatrzańskich
Zakopane
21
sob
8. Oriento Expresso [RnO]
Karpicko k.Wolsztyna
21
sob
SanProbi - UroRun 2019
Szczecin
21
sob
The Color Run
Gdańsk
21
sob
8. Memoriał im. Michała Wojtanowskiego
Bielawa k.Świdnicy
21
sob
Bieg Sułkowicki
Sułkowice
21
sob
3. Bieg Dobroczynności Veritatis Splendor
Wadowice
21
sob
4. Puławski Bieg Trzeźwościowy
Puławy
21
sob
Festyn Biegowy "BIEGAJ z GOCHEM"
Bytów
21
sob
Świebodzińska Dziesiątka
Świebodzin k.Zielonej Góry
21
sob
1 Ultra Pazur
Cierszewo k. Płocka
21
sob
7. Bieg Leśnika
Skierniewice
21
sob
10. Puchar Puszczy Piskiej [BnO]
Koczek k.Szczytna
21
sob
2. ARYZTA Półmaraton Strzegom 1973
Strzegom
21
sob
4. Bieg Dwóch Jezior
Szczutowo
21
sob
Triathlon Bielański
Warszawa
21
sob
9. Top Auto Białystok Biega
Białystok
21
sob
8. Bieg Pamięci Karolewo-Więcbork
Więcbork k.Bydgoszczy
21
sob
8. Bieg Zająca
Nieporęt k.Warszawy
21
sob
Bieg Memoriałowy im. Bł. Ojca Michała Tomaszka
Łękawica k.Żywca
22
niedz
4. Bieg Arasmusa
Kiełpino k.Kartuz
22
niedz
Kanclerz Leśne Run Śląsk - Jesień
Zabrze
22
niedz
2. Radzymiński Trail
Radzymin
22
niedz
7. Bieg przez Most
Warszawa-Białołęka
22
niedz
Bieg Lesista Trzydziecha
Mieroszów k.Wałbrzycha
22
niedz
Warszawska Liga Biegowa
Warszawa
22
niedz
Ostrzeszowska Dycha
Ostrzeszów
22
niedz
Wieliszewski Crossing
Wieliszew
22
niedz
5. Piłkarski Cross przy Bukowej
Katowice
22
niedz
7. Kluczborski Bieg Przełajowy O Złotą Barć
Kluczbork
22
niedz
Przystanek Forma
Kędzierzyn-Koźle
22
niedz
Bieg Kobiet ANITA Zawsze Pier(w)si 2019
Kraków
22
niedz
Witkowska Dycha
Witkowo k.Gniezna
22
niedz
5. Maraton / 4. Półmaraton Puszczy Noteckiej
Sieraków k.Poznania
22
niedz
2. Czernikowska Dziesiątka
Osówka
22
niedz
7. Przemyska Dycha
Przemyśl
22
niedz
Biegiem Po Zdrowie
Katowice
22
niedz
37. Bieg Uliczny im. Tadeusza Zielińskiego - Trzcianecka Dziesiątka
Trzcianka
22
niedz
Człowiek z Żelaza IV – Dzika Moc
Swobodna k.Olsztyna
22
niedz
9. Przełajowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w Nordic Walking
Oleśnica
22
niedz
Bieg po COOLturę
Żywiec
22
niedz
9. Bieg Trzeźwości
Brzoza k.Bydgoszczy
22
niedz
38. Łowicki Półmaraton Jesieni
Łowicz
22
niedz
27. Bieg Uliczny
Knurów
22
niedz
10. Elbląski Półmaraton Bażant
Elbląg
22
niedz
Cross w Rydułtowach
Rydułtowy
22
niedz
Orange Run - 4. Four Colours Grand Prix Inowracławia
Inowrocław
22
niedz
Kanczendzonga Run
Lądek-Zdrój
22
niedz
41. Bieg Jesienny im.red.Tomasza Hopfera
Parzymiechy k. Częstochowy
22
niedz
6. Bieg Ląduj na Osowej
Gdańsk
22
niedz
20. Bieg Górski na Cergową
Dukla
22
niedz
4. Żarowskie Biegi Strefowe
Żarów k.Świdnicy
22
niedz
Czarnieńska 10-tka / 2. Bieg Czarnych Gryfów
Czarna
22
niedz
2. Bieg Proszowicki
Proszowice
22
niedz
Bieg Legionistów - Biegi Pogórza
Pleśna k.Tarnowa
22
niedz
Festiwal Biegowy Warmów
Galiny k.Bartoszyc
22
niedz
Bieg na K2
Szczecin
22
niedz
7. MANia Biegania
Starachowice
22
niedz
18. Bieg Zdrojowy
Busko-Zdrój
22
niedz
Bieg Cysterski
Winnica k.Legnicy
22
niedz
3. Bieg Stu Bohaterów
Chełmiec k.Jawor
22
niedz
Bieg "Dzika Dyszka"
Brzeziny k.Łodzi
22
niedz
7. Sucholeska Dziesiątka Fightera
Suchy Las
22
niedz
6. Intercontinental Tower Run
Warszawa
22
niedz
9. Panewnicki Bieg Dzika
Katowice
22
niedz
Orla Pię(ś)ć
Świeszyno k.Koszalina
22
niedz
Vladislavia Cross
Włocławek
22
niedz
32. Ogólnopolski Bieg Zbąskich
Zbąszyń
22
niedz
Półmaraton Marchewkowy
Zielonki k.Krakowa
22
niedz
Bieg Im. Piotra Sękowskiego
Płońsk
22
niedz
Radomszczańska Piwna Mila
Zakrzówek Szlachecki k.Radomska
22
niedz
16. Integracyjny Bieg Orląt
Dęblin
22
niedz
25. Bieg Uliczny o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Twardogórze
Twardogóra k.Wrocławia
22
niedz
Powiatowy Bieg po Żniwo
Łobez
22
niedz
6. Bieg Dziczkiem
Góra k.Leszna
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce