2019-10-07 / 2019-10-13

10
czw
4. Tarnobrzeski Bieg Solidarności Z Chorymi Na Schizofrenię
Tarnobrzeg
11
pt
Łemkowyna Ultra Trail
Krynica - Chyrowa - Komańcza
11
pt
Pomerania Trail - Biegi Górskie na Pomorzu
Luzino
12
sob
Grand Prix City Trail
Poznań
12
sob
Ultra Kotlina
Szklarska Poręba
12
sob
Złota Morawa
Katowice
12
sob
Sopockie 4 Pory Roku
Sopot
12
sob
2. Mud Max
Dolina Charlotty k.Słupska
12
sob
3. Maraton na Orientację KIWON
Rozdziele k. Lipinek
12
sob
3. Mistrzostwa Kątów Wrocławskich
Kąty Wrocławskie
12
sob
Grand Prix Tężnie Run
Ciechocinek
12
sob
Bieg Świętego Huberta
Skaryszew k.Radomia
12
sob
2. Lubecki Pielgrzymkowy Bieg Różańcowy
Lubecko k.Lublińca
12
sob
12. Jesienny Bieg Gburów
Nowy Dwór Gdański
12
sob
41. Ćwierćmaraton Policki
Police k.Szczecina
12
sob
5. Sztafetowy Maraton Miast i Gmin
Radzionków
12
sob
Duathlon Piaseczno
Piaseczno
12
sob
2. Bieg Czas Na Wzrok
Warszawa
12
sob
CrossRun
inf. w treści
12
sob
Piątka Stulecia PKOL
Warszawa
12
sob
Botaniczna Piątka - edycja jesienna
Łódź
12
sob
2. Bieg Ognia i Wody #wyścigowadycha
Poznań
12
sob
Świecka Piątka
Świecie
12
sob
28. Bieg Leliwitów
Tarnów
12
sob
Bieg Wiewiórki 2019
Ruda Śląska
12
sob
7. Hyundai ultraMaraton Bieszczadzki
Cisna
12
sob
Ultramaraton Leśna Doba 3.0
Pabianice
12
sob
2. Bursztynowy Bieg oraz Nordic Walking
Sztutowo
12
sob
3. Patriotyczny Bieg Crossowy
Jaworzno
12
sob
Silver Run
Srebrna Góra k.Kłodzka
12
sob
24. Memoriałowy Bieg im. Bogdana Włosika
Kraków
12
sob
6. Bieg Papieski
Ćmielów k.Ostrowca Świętokrzyskiego
12
sob
27. Memoriał Jerzego Chromika
Mysłowice
12
sob
4. Nocny Bieg po Pszczynie
Pszczyna
12
sob
Bieg na Molo
Osiek k.Oświęcimia
12
sob
4. Bieg Przemytnika
Aleksandrów Kujawski
12
sob
2. ARYZTA Półmaraton Strzegom
Strzegom
12
sob
7. Bieg Przyjaźni
Przyjaźń k.Żukowa
12
sob
Zawody w Biegu na Orientację Bukowa Cup 6
Szczecin
12
sob
2. Bieg Wilka
Łobez
12
sob
Maraton Miast Ogrodów
Milanówek
13
niedz
6. PZU Cracovia Półmaraton Królewski
Kraków
13
niedz
Bieg po Dom
Nowy Sącz
13
niedz
4. Borzęcińska Dycha
Bielcza k. Brzeska
13
niedz
BiegamBoLubię Lasy - #4 Jesień
Żabieniec k. Piaseczna (Nadleśnictwo Chojnów)
13
niedz
Duo Cykl Wielkopolska
inf. w treści
13
niedz
Łubianka Grand Prix Cross 2019
inf. w treśći
13
niedz
9. Panewnicki Bieg Dzika
Katowice
13
niedz
Bieg o Złotą Łuskę
Ruda Sułowska
13
niedz
Dzika Trzynastka z DECATHLONEM
Boguszów-Gorce
13
niedz
5. Sierpecka Dziesiątka
Sierpc
13
niedz
Bieg Kobiet ANITA Zawsze Pier(w)si
Warszawa
13
niedz
Olimpijska 5-tka
Kraków
13
niedz
20. Bieg Sobiborski Ocalić od zapomnienia - uczyć dla przyszłości
Włodawa
13
niedz
Ostrów Pomaga Bieg dla Martusi
Ostrów WIelkopolski
13
niedz
Mławska 10
Mława
13
niedz
10. Bieg po Głębokich Dołach
Książenice k.Rybnika
13
niedz
12. Żorski Bieg Uliczny
Żory
13
niedz
Inferno Run 2019
Owińska
13
niedz
2. Bieg z Radością
Warszawa
13
niedz
6. Wzgórzowa Trzynastka
Chrząszczyce k.Opola
13
niedz
13. Ekologiczny Bieg do Gorących Źródeł Sanus Per Aquam - Zdrowie przez wodę
Uniejów
13
niedz
Run for IT
Wrocław
13
niedz
1. Bieg im. Włodzimierza Puchalskiego
Tykocin
13
niedz
7. Otwarty Bieg Uliczny Lewin Biega
Lewin Brzeski k.Opola
13
niedz
7. Półmaraton Bydgoski
Bydgoszcz
13
niedz
7. Bieg Oliwski
Gdańsk
13
niedz
4. Bieg Pamięci
Konstantynowo k.Mosiny
13
niedz
Szybki Mózg [BnO]
Warszawa
13
niedz
7. Bieg Przyjaźni Kaszuby Biegają
Przyjaźń k.Żukowa
13
niedz
Łódź Run Hau
Łódź
13
niedz
5. Bieg Siedmiu Róż
Czerwonka Włościańska k.Makowa Mazowieckiego
13
niedz
12. Półmaraton Ełcki
Ełk
13
niedz
9. Wyścig o Pietruszkę
Mielec
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce