2019-11-11 / 2019-11-17

11
pon
Słupski Bieg NIepodległości
Słupsk
11
pon
Ostrowieckie Biegi Niepodległości 2019
Ostrowiec Świętokrzyski
11
pon
3. ROSbieg Niepodległości
Rokietnica k.Poznania
11
pon
Narodowy Bieg 100-lecia Od Bałtyku do Tatr
Gryfino
11
pon
Krakowski Bieg Niepodległości
Kraków
11
pon
23. Bieg Niepodległości
Krosno
11
pon
Leśny Bieg Niepodległości
Balczewo k.Inowrocławia
11
pon
7. Bieg Niepodległości
Rytro
11
pon
Bieg Niepodległości Starachowice 2019
Starachowice
11
pon
8. Górski Bieg Niepodległości
Świerki k/Ludwikowic
11
pon
31. Bieg Niepodległości
Warszawa
11
pon
29. Bieg Niepodległości
Malbork
11
pon
27. Bieg Niepodległości o Puchar Burmistrza
Góra Kalwaria
11
pon
28. Bieg Niepodległości
Czechowice-Dziedzice
11
pon
Bieg Niepodległości z PKO Bankiem Polskim
Gdynia
11
pon
24. Bieg Niepodległości - Narodowy Bieg 100-lecia
Borzytuchom
11
pon
12. Węgrowski Bieg Niepodległości
Węgrów
11
pon
11 na 11 Listopada - 10. Bieg Niepodległościowy
Oświęcim
11
pon
14. Bieg z okazji odzyskania przez Polskę Niepodległości
Kosakowo
11
pon
8. Bieg Niepodległościowy - Niepodległościowa Jedenastka
Biały Kościół
11
pon
Wrocławski Bieg Niepodległości
Wrocław
11
pon
5. Gnieźnieński Bieg Niepodległości Gniezno
Gniezno
11
pon
6. Elbląski Bieg Niepodległości
Elbląg
11
pon
4. Bieg Niepodległości w Gminie Nieporęt
Stanisławów Pierwszy
11
pon
13. Bieg Niepodległości "10 lat Biegaj z Nami"
Piła
11
pon
31. Goleniowska Mila Niepodległości
Goleniów
11
pon
Poznański Bieg Niepodległości
Poznań
11
pon
9. Luboński Bieg Niepodległości
Luboń k.Poznania
11
pon
8. Dobromiejski Bieg Niepodległości
Dobre Miasto k.Olsztyna
11
pon
25. Bieg Uliczny Szlakiem Walk Legionistów
Bydlin k.Olkusza
11
pon
6. Bieg Uliczny św. Marcina
Kępno
11
pon
10. Bieg Niepodległości
Oborniki k.Poznania
11
pon
3. Olsztyński Bieg Niepodległości
Olsztyn
11
pon
Bieg Niepodległości Żagań
Żagań
11
pon
26. Biegi Niepodległości
Ruda Śląska
11
pon
3. Bieg Niepodległości
Inowrocław
11
pon
7. Wolsztyński Bieg Niepodległości
Wolsztyn
11
pon
2. Bieg Niepodległości
Mielec
11
pon
5. Operacja 11:11
Brzeg Dolny k.Wrocławia
11
pon
2. Częstochowski Bieg Niepodległości
Częstochowa
11
pon
Bydgoski Bieg Niepodległości o szablę Marszałka Piłsudskiego
Bydgoszcz
11
pon
26. Bieg Niepodległości
Góra k.Leszna
11
pon
6. Pajęczański Bieg Niepodległości
Pajęczno k.Częstochowa
11
pon
Krostoszowickie Kilometry Niepodległości
Krostoszowice k.Wodzisławia Śląskiego
11
pon
3. Będziński Bieg Niepodległości
Będzin
11
pon
6. Górski Bieg Niepodległości Skawina-Mogilany
Skawina - Mogilany
11
pon
2. Biegnę dla Niepodległej
Białystok
11
pon
Bieg Między Pomnikami
Zdzieszowice
11
pon
7. PKO Bieg Niepodległości
Rzeszów
11
pon
22. Bieg Niepodległości
Warszawa-Białołęka
11
pon
Łubianka Grand Prix Cross 2019
inf. w treśći
11
pon
Dąbrowski Bieg dla Niepodległej
Dąbrowa Górnicza
11
pon
Wałecki Bieg Niepodległości
Wałcz
13
śr
Katowice Wieczorową Porą [BnO]
Katowice
16
sob
WARTA CHALLENGE Marathon&Half
Biedrusko
16
sob
Dwumaraton Olęderski
Wytomyśl k.Nowego Tomyśla
16
sob
Botaniczna Piątka - edycja jesienna
Mikołów
16
sob
Piekło Czantorii
Ustroń
16
sob
Biegun - Wichrowe Wzgórza
Gdynia
16
sob
Top Cross
Toruń
16
sob
Grand Prix City Trail
Bydgoszcz
16
sob
Maraton Miast Ogrodów
Milanówek
16
sob
Bieg Obrońców Modlina
Modlin k.Warszawy
16
sob
Wolność na 5 - Powstania Śląskie
Katowice
16
sob
Bieg Operowy z okazji 200-lecia urodzin S. Moniuszki
Gołąbki k.Trzemeszna
16
sob
Nocna Dycha - Amber Expo Półmaraton Gdańsk
Gdańsk
17
niedz
5. Gorlicki Bieg Górski
Wysowa-Zdró k.Gorlic
17
niedz
9. Panewnicki Bieg Dzika
Katowice
17
niedz
Festiwal Sportowy w 15. rocznicę przystąpienia Polski do UE
Wodzisław Śląski
17
niedz
Malborska Liga Biegowa i Maszerująca
Malbork
17
niedz
Bieg i NW "Mokre Majtki vs. Suche Majtki"
Tychy
17
niedz
Ekstremalny bieg pod ziemią w Kopalni Guido
Zabrze
17
niedz
PHŁ Inwałd Półmaraton
Inwałd k.Andrychowa
17
niedz
Jesienny Cross Na Szańcu
Wrocław
17
niedz
5. Bieg Tarnowski Leśna Draka
Tarnów Opolski
17
niedz
Orla Pię(ś)ć
Świeszyno k.Koszalina
17
niedz
Golden Mountain Tour
Częstochowa
17
niedz
6. AmberExpo Półmaraton Gdańsk
Gdańsk
17
niedz
2. Kanclerz Zabrze Półmaraton
Zabrze
17
niedz
5. Komprachcicka Niepodległościowa Dycha
Komprachcice k. Opola
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce