.

.

Opublikowane w ndz., 12/09/2010 - 10:38

Biegi Deptaka

W niedzielny poranek na Krynickim Deptaku odbyły się kolejne zawody Festiwalu Biegowego Forum Ekonomicznego.

Wśród najmłodszych uczestników naszej imprezy najlepszy w biegu na 420 metrów okazał się Michał Dziuba z Jastkowic, tuż za nim na mecie pojawiła się Gabrysia Gomulec z Krynicy -Zdroju, na trzecim miejscu uplasował się Igor Ryniak broniący barw przedszkola numer 6 w Tychach.

W kategorii wiekowej 7 i 8 lat na tym samym dystansie zwycięstwo odniosła Karolina Pobłocka z Lęborka, na drugim miejscu przybiegł Antonii Witkowski z Tychów.
Wśród dzieci 9-10 lat na dystansie 600 metrów najszybszy okazał się Sebastian Leśniak z Nowego Sącza, który finiszował przed Piotrem Błaździewiczem z Warszawy. Trzeci na mecie zameldował się Jakub Bargiel z Klimontowa. Na tym samym dystansie w kolejnej kategorii wiekowej 11-12 lat zwycieżyła Ewa Brzeska z Nowego Sącza, na drugim miejscu przybiegł Mateusz Gomulec z Krynicy-Zdrój, trzecią pozycję zajął Krzysztof Urbaniak broniący barw Dębów Wałbrzych.
Wśród 13-14 latków na dystansie 1000 metrów zwycięstwo odniosła Karolina Stolarczyk z Rabki, która wpadła na metę przed Jakubem Stankiem z Grupy Biegowej Sądeczanin i  Anną Wójcik.
Jędzrzej Wiśniewski z Olsztyna wygrał bieg 15-16 latków na 1000 metrów. Drugie i trzecie miejsce wywalczyli reprezentanci Grupy Biegowej Sądeczanin Sebastian Dybiec i Nikodem Dakowicz.
Wśród kobiet biegnących na dystansie 1000 metrów najlepsza okazała się Kamila Pobłocka z     UKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORKPOBŁOŚTEAM, na kolejnych miejscach na mecie zameldowały się koljno Ludmiła Melicherowa  i Katarzyna smolik z Katowic.