RAMOWY PROGRAM 9. FESTIWALU BIEGOWEGO


Piątek – 7 września 2018 r.

13:00  Niepodległa - Biegi Małopolski – eliminacje (start Brama 2, meta Brama 1)
15:30  Niepodległa - Biegi Małopolski – finały (start Brama 2, meta Brama 1)
16:45  Polonia dla Niepodległej - Bieg na 1918 m – eliminacje (start / meta Brama 1)

18:00  Polonia dla Niepodległej - Bieg na 1918 m – finały (start / meta Brama 1)

19:05  Krynicka Pętla - Bieg na 15 km (start/  meta Brama 1)
19:10  Bieg w krawacie (start Brama 2, meta Brama 1)
22:30  Bieg Nocny (start / meta Brama 1)


Sobota – 8 września 2018 r.

 3:00   Bieg 7 Dolin 100 km - MP Masters w Ultramaratonie Górskim (start / meta Brama 1)
 3:00   Drużynowy Bieg 7 Dolin 100 km (start / meta Brama 1)
 6:30   Bieg 7 Dolin 64 km (start w Rytrze, meta Brama 1)
 8:30   Mistrzostwa Góry Parkowej w Nordic Walking - Górskie MP w NW (start / meta Brama 1)
10:00  Bieg Kobiet  (start Brama 2 / meta Brama 1)
10:50  Życiowa Dziesiątka - MP Masters w Biegu Ulicznym 10 km (start Brama 1 / meta Muszyna)
11:30  Marsz Nordic Walking „Przegoń Zawał" (start Brama 1 / meta Brama 2)
11:30  Bieg 7 Dolin 34 km (start w Piwnicznej-Zdroju, meta Brama 2)
13:00  Biegi Dzieci (9-12 lat) (start / meta Brama 2)
14:30  Bieg Przebierańców (start / meta Brama 2)
15:30  Sztafeta Deptaka (start / meta Brama 2)
18:00  Bieg na 3 km (start / meta Brama 2)
22:00  Nocny Bieg Rodzinny na 5 km (start / meta Brama 1)


Niedziela – 9 września 2018 r.
 
 8:30  Koral Maraton - MP Masters w Maratonie (start / meta Brama 1)
 9:00  Runek Run 22 km (start / meta Brama 1)
 9:00  Runek Nordic Walking 22 km (start / meta Brama 1)
 9:10  Konspol Półmaraton (start / meta Brama 1)
 8:35  Sztafeta Maratońska (start / meta Brama 1)
 9:30  Biegi Dzieci (do 8 lat) (zbiórka przy fontannie, meta Brama 1)
13:00  Jaworzyna - HILL Nordic Walking - MP w HILL NW (start i meta Jaworzyna Krynicka)
14:00  Bieg na Jaworzynę (start i meta Jaworzyna Krynicka)
14:00  Bieg na 1 km (start / meta Brama 1)
15:00  Bieg Kibica (start  Brama 2 / meta Brama 1)

  • Brama 1 - na deptaku krynickim, naprzeciwko DOMU FORUM
  • Brama 2 - na Bulwarach Dietla, naprzeciwko pensjonatu Małopolanka
  • Rytro - zielony parking przy hotelu Perła Południa***
  • Piwniczna-Zdrój - pole namiotowe przy przystanku PKP i moście na rzece Poprad

BRUBECK IRON RUN:

Piątek – 7 września 2018 r.

16:20  BIeg na 1918 m  z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości (start / meta Brama 1)
19:00  Bieg na 15 km (start /  meta Brama 1)
22:30  Bieg Nocny (start / meta Brama 1)

Sobota – 8 września 2018 r.

  5:30  Ultramaraton 64 km (start w Rytrze, meta Brama 1)
19:00  Bieg na 3 km (start / meta Brama 2)
22:05  Nocny Bieg Rodzinny (start / meta Brama 1)

Niedziela – 9 września 2018 r.

  8:40  Koral Maraton (start / meta Brama 1)
14:30  Bieg na Jaworzynę (start i meta Jaworzyna Krynicka)
16:00  Bieg na 1 km (start / meta Brama 1)


Biuro Zawodów:

Dom Forum (al. Nowotarskiego, deptak) w godz.: 

Piątek 7 września 2018 r.: 12.00 - 22.00
Sobota 8 września 2018 r.: 7:00 - 21:30
Niedziela 9 września 2018 r.: 7:00 - 14:30

Zawodnicy mogą zgłosić się do dowolnego biegu 9. Festiwalu Biegowego w Biurze Zawodów w Krynicy do 30 minut przed jego rozpoczęciem. Wyjątki: Bieg 7 Dolin 100 km i Bieg 7 Dolin 64 km - z uwagi na wczesną porę startu wymagane jest zgłoszenie najpóźniej w dniu poprzedzającym.

Zawodnicy mogą zgłosić się i opłacić transport na start wybranego biegu (szczegóły w formularzu zgłoszeniowym) do 15 sierpnia 2018 r. Uczestnicy Brubeck Iron Run nie płacą za transport.

Depozyty:

Naprzeciwko Domu Forum (al. Nowotarskiego, deptak) w godz:

Piątek 9 września: 12.00 - 23.30
Sobota 10 września: 2.00 - 3.00, 4:00 - 6.00 i 7.00 - 23:00
Niedziela 11 września: 7:00 - 16:00