10. TAURON Festiwal Biegowy od 6 do 8 września 2019 r. ZAPISY OTWARTE!


Opublikowane w pon., 01/10/2018 - 15:56

Za nami dziewięć niezwykłych edycji Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju. Przed nami jubileuszowa, dziesiąta. Ruszamy z przygotowaniami do wydarzenia, planujemy nowości. Jednocześnie otwieramy zapisy na start do tych konkurencji, które zdobyły waszą sympatię.

Na największe w tej części Europy święto biegania, wraz z partnerem tytularnym, firmą TAURON, zapraszamy Was do Krynicy-Zdroju w pierwszy pełny weekend września – od 6 do 8 września 2019 r.

W programie sportowym 10. TAURON Festiwalu Biegowego ponownie znajdą się biegi uliczne i górskie oraz marsze nordic walking, dla amatorów, profesjonalistów, seniorów, dzieci i całych rodzin – od biegów dzieci na 300 metrów, przez Krynicą Milę (powraca do programu po rocznej przerwie), biegi nocne na 5 i 7 km, najszybszą „dychę” w Polsce - Życiową Dziesiątkę, półmaraton i Koral Maraton, po Bieg 7 Dolin z co najmniej trzema dystansami do wyboru, aż do festiwalowej etapówki dla wytrwałych – Iron Run (formuła bez zmian, pozwalająca porównywać wyniki).

Dokładnie analizujemy Wasze sugestie, uwagi i propozycje co do przebiegu przyszłorocznej rywalizacji (czekamy na kolejne pod adresem opinie@isw.org.pl).  Pod ich wpływem zmieniliśmy godziny startów konkurencji niedzielnych. Koral Maraton i sztafeta maratońska wystartują już o 7:00, Runek Run 22 km o 7:20, a festiwalowy półmaraton - o godz. 7:40 (otrzymaliśmy prośby, by skrócić niedzielny program Festiwalu). 

Chcemy też zaproponować Wam rywalizację w konkurencjach i kategoriach całkiem nowych, pracujemy nad ich programem (część nie ma jeszcze limitów czasowych czy potwierdzonych tras). Szczegóły będą się pojawiać na bieżąco w zakładkach poszczególnych konkurencji. Wierzymy, że zaproponowane zmiany uczynią krynicki Festiwal jeszcze bardziej atrakcyjnym, nie tylko z okazji okrągłego jubileuszu. 

Niskie opłaty, szybkie i proste zapisy

Opłaty startowe na 10. TAURON Festiwal Biegowy mają trzy progi cenowe. Zmiany stawek nastąpią 1 stycznia i 1 czerwca 2019 r. Tradycyjnie wysokość wpisowego możecie obniżyć dzięki Karcie Biegacza – można ją bezpłatnie zamówić TUTAJ.

Przypominamy, że o wysokości opłaty startowej decyduje termin dokonania transferu środków, a nie termin zapisu (po zmianie progu cen kwota naliczonej w Profilu Uczestnika opłaty startowej zostanie przeliczona wg nowych stawek).

Formularz zapisów online został uproszczony – uczestnicy wcześniejszych edycji Festiwalu nie muszą już logować się do Profilu Użytkownika by dokonać zgłoszenia (wystarczy wypełnić sam formularz zgłoszeniowy), a zapisu członków sztafety – Sztafeta Deptaka i Sztafeta Maratońska – dokonywać będzie kapitan zespołu. To na jego barkach spocznie wniesienie opłaty startowej za cały zespół,

Każde zgłoszenie można zmodyfikować samodzielnie poprzez Profil Uczestnika, aż do momentu wniesienia opłaty startowej. Możliwe są też zmiany w zamkniętych już zgłoszeniach – wówczas prosimy o kontakt z biurem organizacyjnym imprezy (zapisy@isw.org.pl). Jeśli z jakiegoś powodu będziecie zmuszeni zrezygnować ze startu w Krynicy, możecie przekazać swój pakiet innemu zawodnikowi. Wtedy opłata manipulacyjna za zmianę danych osobowych wynosi 10 zł. OSTATECZNY TERMIN dokonywania zmian w zgłoszeniach na 10. TAURON Festiwal Biegowy to 15 sierpnia 2019 r.

Ponownie macie możliwość samodzielnego skompletowania zawartości pakietu startowego (np. z koszulką pamiątkową imprezy) oraz zamówienia dodatkowo płatnego (lecz niedrogiego) transportu na start Biegu 7 Dolin 34 i 64 km oraz Biegu na Jaworzynę. Uczestnicy Iron Run nie płacą dodatkowo za transport na start ultramaratonu i Biegu na Jaworzynę. Tradycyjnie z mety Życiowej Dziesiątki zostaniecie przywiezieni na krynicki deptak BEZPŁATNIE.

Jak co roku szykujemy bogaty program imprez towarzyszących. Koncerty, targi EXPO oraz Forum Sport, Zdrowie, Pieniądze z warsztatami i spotkaniami z osobistościami świata sportu. Nazwiska gości przyszłorocznego forum w Krynicy będziemy na bieżąco podawali na naszym portalu www.festiwalbiegow.pl w zakładce imprezy w Krynicy-Zdroju.

Szczegóły 10. TAURON Festiwalu Biegowego:

  • Regulamin imprezy: TUTAJ
  • Ramowy program sportowy: TUTAJ
  • Formularz rejestracyjny: TUTAJ
  • Polecane hotele: TUTAJ

Każdy kto zarezerwuje sobie drugi tydzień września na bieganie w Krynicy-Zdroju znajdzie z pewnością coś dla siebie, a prócz sportowej rywalizacji przyjemnie spędzi czas w cudownym Beskidzie Sądeckim!

Partnerem tytularnym 10. TAURON Festiwalu Biegowego jest TAURON Polska Energia.

Partnerami Festiwalu Biegowego są Małopolska, miasta Krynica-Zdrój i Muszyna, Przedsiębiorstwo Produkcji Lodów „Koral”, Uzdrowisko Krynica-Żegiestów i MOSiR w Krynicy-Zdroju.

Do zobaczenia w Krynicy-Zdroju!

Fundacja "Festiwal Biegów"


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce