4 zwycięzców w finale "Wielkiej Kumulacji"!

 

4 zwycięzców w finale "Wielkiej Kumulacji"!


Opublikowane w pon., 06/06/2011 - 00:00

4 nagrody po 500 zł wygrali:

W czwartm losowaniu "Wielkiej Kumulacji" w dniu 6 czerwca nagrody po 500 zł wygrali: Izabela Komar z Kunowa, Grzegorz Buchal z Gliwic, Jarosław Jeziorkowski z Oświęcimia i Maciej Pająkowski z Przybędzy. Gratulujemy!  W trzecim losowaniu Wielkiej Kumulcaji nagrody - po 500 zł -  wylosowało trzech biegaczy: Maria Bochenek ze Skoczowa, Renata Oktabska  z Krakowa i Krzysztof Pysiewicz z Katowic.  W ubiegłotygodniowym losowaniu szczęście uśmiechnęło się do Zenona Kędzierskiego ze Strzelec Opolskich oraz Michała Hadama z Lubonia.  W pierwszym losowaniu 9 maja  wygrał Ryszard Machlowski.   Ostatnie losowanie "Wielkiej kumulacji" odbędzie się 6 czerwca. Zapraszamy nowych biegaczy do rejestracji! Jest już nas prawie 2000!

Przypominamy, że co tydzień liczba zwycięzców rośnie - 9 maja wygrała jedna osoba, 16 maja wygrały dwie, 23 maja wygrały trzy, a 30 maja 4 nowych uczestników Festiwalu wygra po 500 zł. Na wygraną mogą liczyć zawodnicy, którzy w dniach od 5 do 29 maja zarejestrują się na Koral Maraton lub Życiową Dychę. Warunkiem otrzymania nagrody jest ukończenie biegu a każdy zawodnik może wygrać tylko jedną nagrodę. Wyniki losowań podamy 9, 16, 23 i 30 maja o godzinie 12.00. Odbiór nagród nastąpi podczas Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdrój.

Warto przypomnieć, że równolegle trwa promocja darmowego zakwaterowania dla maratonczyków i ich rodzin. Osoby, które zgłoszą udział w Koral Maratonie (i zaznaczą w formularzu rejestracyjnym: „rezerwacja hotelu") oraz w ciągu 14 dni wpłacą wpisowe, otrzymają bezpłatny nocleg z soboty na niedzielę (czyli z 10 na 11 września) dla siebie i swojej rodziny (2 osoby dorosłe i 2-3 dzieci)  w jednym z ośrodków wypoczynkowych lub pensjonatów w Krynicy-Zdrój i okolicach. Prosimy przy rejestracji poszczególnych członków rodziny wpisywać  w rubryce "Rodzina"  - nazwisko rodziny lub nazwę drużyny.

 

Trasa Koral Maratonu w obiektywie...

I radość zwycięzców..

Nagrodzeni zawodnicy Koral Maratonu: miejsce 1. Erkolo Askenafi z Benedek Team z Debreczyna na Węgrzech z czasem 2:33:29, miejsce 2. Bogdan Dziuba ze Stalowej Woli z czasem 2:34:01, miejsce 3. Wiktor Rogovogoj z klubu LKB Rudnik z Kijowa na Ukrainie, z czasem 2:37:08

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce