7. Festiwal Biegowy: Takich zmian chcecie


Opublikowane w czw., 01/10/2015 - 13:12

Dziękujemy za wszystkie opinie i propozycje zmian w kolejnej edycji naszej imprezy. Zebraliśmy wszystkie głosy i wyłonili te najczęściej się powtarzające i te - Waszym i naszym zdaniem - najważniejsze. Te, które decydują o jakości imprezy i Waszym komforcie w Krynicy.

Pisząc o Życiowej Dziesiątce wskazywaliście na konieczność usprawnienia powrotów autokarami do Krynicy. Planując logistykę konkurencji na 2016 rok przedstawimy Wam nasze pomysły w tej materii, prosząc o konsultację. Specyfika konkurencji uniemożliwia jednak wcześniejsze wypuszczenie autokarów, np. w trakcie biegu, jak pisała część  biegaczy. Trasa biegu jest bowiem zamknięta, a inne możliwości wyjazdu z Muszyny nie ma. 

Zwracaliście uwagę na zdjęcia z imprezy, że jest ich za mało i że nie wszyscy możecie się na nich odnaleźć. Mimo, że podczas Festiwalu nasi fotografowie i reporterzy przygotowali blisko 2 000 fotografii, a kolejne tysiące zdjęć dostępne są w serwisie partnerskim FotoMaraton.pl. Specyfika Festiwalu i bogaty program imprezy uniemożliwia nam obsługę wszystkich konkurencji na starcie, mecie i na trasie (najlepiej w kilku punktach, jak pisaliście). Ale podejmiemy działania zmierzające do zapewnienia jeszcze szerszej obsługi imprezy w tym zakresie. 

Prosiliście też o sms-y z wynikami na mecie - planujemy taką możliwość na przyszły rok. W tym celu zmienimy formularz zgłoszeniowy - podanie numeru telefonu komórkowego będzie warunkiem koniecznym do rejestracji na 7. PZU Festiwal Biegowy. 

Zgłaszaliście również propozycję zmian w menu na punktach przepakowych Biegu 7 Dolin, prosząc m.in. o słone przekąski, wcześniejszą lokalizację punktów z colą, oznaczenie trasy biegu znacznikami co 10 km, pomiar czasu online, późniejszą porę wyjazdu autokarów na krótsze dystanse czy inny termin i miejsce składania worków na przepaki. Wspominaliście też o dyskwalifikowaniu osób śmiecących na trasie biegu. Dokładnie przeanalizujemy i zweryfikujemy te propozycje projektując kształt konkurencji na 2016 rok. 

Sporo zastrzeżeń zgłosiliście w sprawie odprawy B7D. Dotyczyły one przede wszystkim miejsca i sprzętu użytego do jej przeprowadzenia. Już podjęliśmy decyzję o zmianie lokalizacji i firmy dostarczającej aparaturę techniczną. 

Komentując program Forum Sport, Zdrowie, Pieniądze prosiliście np. o więcej porad dla początkujących czy o zaproszenie Henryka Szosta do Krynicy. Takowe zaproszenie przed 6. PZU Festiwalem Biegowym wystosowaliśmy, niestety plany treningowe i startowe Mistrza Polski w maratonie nie pozwoliły na jego przyjazd do Krynicy. W 2016 roku zaproszenie ponowimy.

Pisaliście także o gadżetach PZU Festiwalu Biegowego. Śledźcie uważnie naszą stronę, wkrótce będziemy mieli dla Was niespodziankę w tym zakresie. 

Jeszce raz dziękujemy za przesłane opinie. Cieszymy się, że chcecie wracać do Krynicy.

Polecamy również:


Podziel się: