8. PKO Festiwal Biegowy: Bezpłatne noclegi w hali MOSiR – zapisy start

8. PKO Festiwal Biegowy: Bezpłatne noclegi w hali MOSiR – zapisy start


Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krynicy-Zdroju ponownie udostępni nieodpłatnie uczestnikom PKO Festiwalu Biegowego powierzchnię noclegową w swojej hali sportowej.

Noclegi są dostępne tylko w terminie Festiwalu, tj. w dniach 8-10 września. Osoba korzystająca z bezpłatnego noclegu powinna zapewnić we własnym zakresie wszelki sprzęt i akcesoria związane z noclegiem - karimaty, śpiwór, materace.

Aby skorzystać z noclegu należy skontaktować się z p. Kingą Ziewiec z biura organizacyjnego Festiwalu (k.ziewiec@isw.org.pl) i podać w treści wiadomości swoje imię, nazwisko, rok urodzenia, miasto i wybrany bieg Festiwalu.

Noclegi są dostępne WYŁĄCZNIE dla uczestników 8. PKO Festiwalu Biegowego (opłacony start).

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Rezygnacje z noclegów w terminie do 10 sierpnia włącznie. Miejsce trafi do ogólnej puli. Informacje o dostępności miejsc będziemy publikować na bieżąco w tym wpisie (WPIS AKTUALIZOWANY)

Więcej informacji o noclegach można uzyskać pisząc na wyżej wskazany adres e-mail.

8. PKO Festiwal Biegowy:

Program imprezy: TUTAJ

Rejestracja: TUTAJ

Profil Uczestnika: TUTAJ

Fundacja „Festiwal Biegów” 


AKTUALIZACJA 12.7.2017 godz. 9:28

Z ogólnej puli noclegów dostępnych jest już tylko połowa miejsc. Zapisy elektronicznej pod adresem: k.ziewiec@isw.org.pl. W treści wiadomości należy podać swoje imię, nazwisko, rok urodzenia, miasto i wybrany bieg Festiwalu.

Z bezpłatnych noclegów mogą skorzystać wyłącznie uczestnicy 8. PKO Festiwalu Biegowego (opłacone starty).

Fundacja "Festiwal Biegów" 


AKTUALIZACJA 20.7.2017 godz. 13:40 

Codziennie kilka, kilkanaście osób rezerwuje bezpłatne miejsca noclegowe. Z ogólnej puli do dyspozycji uczestników Festiwalu jest już tylko 1/3 miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń. 

Fundacja "Festiwal Biegów" 


Polecamy również:


Podziel się: