Studniówka 8. PKO Festiwalu Biegowego. Tylko do północy niższe wpisowe do imprezy! Opłać start i zapewnij sobie pakiet na Krynicę!

Studniówka 8. PKO Festiwalu Biegowego. Tylko do północy niższe wpisowe do imprezy! Opłać start i zapewnij sobie pakiet na Krynicę!


Do końca miesiąca możecie się zapisywać na 8. PKO Festiwal Biegowy z promocyjnymi opłatami startowymi. Warto zapamiętać tę datę i jeśli rozważacie start we wrześniu w Krynicy, dokonać zgłoszenia już teraz!

1 czerwca nastąpi zmiana zmiana progu opłat startowych - z II na III. Największe oszczędności można poczynić zapisując się na najtrudniejsze, najdłuższe i najbardziej popularne biegi Festiwalu - różnica we wpisowym do Iron Run i Biegu 7 Dolin 100/64 i 34 km to 40 zł. 

>> Wszystkie nagrody 8. PKO Festiwalu Biegowego <<

Zróżnicowane opłaty dotyczą także biegów ulicznych - wpisowe do Koral Maratonu i Konspol Półmaratonu wzrośnie o 20 zł, w Życiowej Dziesiątce - o 10 zł. Szczegółowy cennik (kliknij by powiększyć):

Przypominamy, że wraz ze zmianą progu automatycznie zmieniają się kwoty opłat startowych w dokonanych, ale nieopłaconych jeszcze zgłoszeniach. Opłacenie startu w danym progu gwarantuje zachowanie promocyjnych stawek a także zniżek np. z zapisu na stoisku promocyjnym naszej imprezy. 

Dokończenia, a także aktualizację zgłoszenia (jeśli np. chcemy zmienić wybrane wcześniej biegi) umożliwia Profil Uczestnika Festiwalu Biegowego. Logując się do niego możemy szybko i bezkosztowo opłacić start w Krynicy. 

>> Profil Uczestnika - łatwy, szybki i komfortowy sposób na pakiet startowy 8. PKO Festiwalu Biegowego! Zaloguj się na Krynicę <<

Wpłat za udział w 8. PKO Festiwalu Biegowym można dokonywać także bezpośrednio na konto Fundacji „Festiwal Biegów”: PKO BP SA, 28 1020 1097 0000 7902 0245 8578. 

Tylko opłacone zgłoszenie jest gwarancją otrzymania i odebrania w biurze zawodów pakietu startowego 8. PKO Festiwalu Biegowego!

8. PKO Festiwal BIegowy wystartuje 8 września. W programie imprezy jest już ponad 30 konkurencji z trasami od 300m do 100km, a lista zgłoszeń obejmuje już ponad 6,8 tys. osób! We wszystkich biegach Festiwalu NIE MA LIMITÓW ZGŁOSZEŃ ani LOSOWANIA, jakkolwiek wcześniejsze zgłoszenie gwarantuje niższą opłatę startową. Zachęcamy. Dołącz do nas i biegaj w Krynicy! 

Program 8. PKO Festiwalu Biegowego: TUTAJ

Regulamin imprezy: TUTAJ

Zgłoszenia: TUTAJ

Profil Uczestnika Festiwalu BIegowego: TUTAJ

Do zobaczenia w Krynicy! 

Fundacja "Festiwal Biegów"


Polecamy również:


Podziel się: