8. PKO Festiwal Biegowy: W Święto Kobiet Panie zapisują się ze zniżką 30 proc! TYLKO DO PÓŁNOCY!


Tylko dziś i tylko do północy. Rejestrując się na biegi w Krynicy Panie oszczędzają jedną trzecią na wpisowym! 

Rabat dostępny jest wyłącznie w rejestracji elektronicznej w dniu 8 marca i tylko dla kobiet. Aby skorzystać ze zniżki należy zapisać się przez internet a w formularzu należy wpisać specjalny kod promocyjny:

Kobieta2017

Po dokonaniu rejestracji należy dokonać płatności. To warunek niezbędny do uzyskania rabatu. Polecamy natychmiastowy i bezkosztowy przekaz w systemie DOT PAY, dostępny w formularzu rejestracji oraz w e-mailu potwierdzającym rejestrację. 

Zniżka (od aktualnie obowiazujących cen) obowiązuje wyłącznie w dniu 8 marca i dotyczy nowych rejestracji oraz rejestracji niepotwierdzonych dotąd płatnością. W tym drugim przypadku należy odwiedzić swój Profil Uczestnika 8. PKO Festiwalu Biegowego i dodać do zgłoszenia kod rabatowy. Sumaryczna kwoty do zapłaty zostanie pomniejszona wysokość rabatu. Obniżona opłata będzie aktualna tylko 8 marca (konieczny przelew tego dnia)

Rabat obejmuje wszystkie konkurencje 8. PKO Festiwalu Biegowego, w tym Iron Run oraz Bieg 7 Dolin na wszystkich trzech dystansach. Nie obejmuje karnetów oraz pakietu startowego Premium. 

Przypominamy, że wszystkich uczestników obowiązuje opłata rejestracyjna w wysokości 10 zł, wnoszona jednorazowo, przy pierwszej rejestracji.

8. PKO Festiwal Biegowy wystartuje 8 września. W programie imprezy jest ponad 30 konkurencji z trasami o długości 300 km. Lista zgłoszeń do imprezy obejmuje już ponad 4000 osób. 

Program imprezy: TUTAJ
Regulamin: TUTAJ
Rejestracja: TUTAJ

Do obaczenia w Krynicy!

Fundacja "Festiwal Biegów"


Polecamy również:


Podziel się: