Aktualności Festiwal Biegowy

Dziś piórem Ambasadora... zupełnie nowego. Sabina Bogacka jest Ambasadorką Festiwalu Biegów dopiero od kilku miesięcy i na imprezę do Krynicy wybiera się po raz pierwszy. Z zawodu fizjoterapeutka, z pasji biegaczka-amatorka i – jak sama się określa – "zwariowana optymistka", biegająca od 2,5 roku z całkiem już niezłymi wynikami (rekord życiowy w półmaratonie to 1:38).  
Opublikowane: czw., 16/08/2018 - 23:11
Jestem ambasadorem Festiwalu Biegów, ponieważ po pierwszym udziale w krynickim święcie biegania w 2011 roku postanowiłem ją promować i pokazać innym, że warto przyjechać do Krynicy. Warto zobaczyć, jak w jednym miejscu można zorganizować fajne zawody na różnych dystansach i miło spędzić czas z całą rodziną.
Opublikowane: czw., 16/08/2018 - 07:24
Ambasadorem Festiwalu Biegów zostałem (i mam nadzieję, że pozostanę), ponieważ chciałem osobiście zaprosić jak największą liczbę znajomych z całej Polski na biegowe święto w Krynicy-Zdroju. Zależało mi na wspólnym spędzeniu trzech dni z bieganiem i celebrowaniu naszych sukcesów. Było to możliwe właśnie dzięki panelowi ambasadora. Rokrocznie już długo przed Festiwalem większość była zapisana, a to gwarancja, że wszyscy przybędą do Krynicy na wrześniowy weekend.
Opublikowane: wt., 14/08/2018 - 23:49
Festiwal Biegowy od lat ma w swojej ciągle poszerzającej się ofercie coś dla biegaczy bardziej i mniej zaawansowanych, starszych i młodszych. Nie zapomina też o najmłodszych, którzy w Krynicy mogą nie tylko wziąć udział w licznych zabawach i konkursach, ale też poczuć na własnej skórze sportowe emocje i stanąć na starcie swojego biegu.
Opublikowane: wt., 14/08/2018 - 08:50
„Jest pani Królową Ochotnicy” - powiedział z podziwem Stanisław Jurkowski, wójt Ochotnicy Dolnej, do Katarzyny Winiarskiej, triumfatorki GUT-102, najdłuższego dystansu trzeciej edycji Gorce Ultra-Trail. Gospodarz terenu był pod wielkim wrażeniem sukcesu biegaczki z Przemyśla, która zdradziła, że „setka” w Gorcach była jej pierwszą w życiu. Pokonała ją w czasie 12 godzin 57 minut i 10 sekund.
Opublikowane: pon., 13/08/2018 - 08:12
W drugiej części lipca byłem z dziećmi na urlopie w Krynicy. Nie byłbym sobą, gdybym nie wykorzystał tego faktu by mocno pobiegać. 
Opublikowane: pt., 10/08/2018 - 12:01
Natalia Tomasiak to jedna z najlepszych polskich biegaczek górskich. W połowie września będzie reprezentowała Polskę w mistrzostwach świata w skyrunningu podczas słynnych zawodów Glen Coe w Szkocji. Tydzień wcześniej tradycyjnie pojawi się na Festiwalu Biegowym w Krynicy-Zdroju. Jak zawsze podkreśla, Krynica to jej miasto, a Festiwal - impreza obowiązkowa w corocznym kalendarzu.
Opublikowane: pt., 10/08/2018 - 08:46
Festiwal Biegowy w Krynicy-Zdroju przez najbliższe trzy lata będzie rozgrzewał TAURON. Firma została Partnerem Tytularnym imprezy, zasilając uczestników w energię niezbędną do bicia rekordów i przełamywania własnych barier! TAURON Festiwal Biegowy w Krynicy-Zdroju to jedna z największych i najbardziej prestiżowych imprez biegowych w Europie. ​Wydarzenie, które nieprzerwanie od 2010 roku w pierwszy pełny weekend września przyciąga tysiące fanów biegania, stało się już tradycją.
Opublikowane: czw., 09/08/2018 - 14:12
W bogatej ofercie 9. TAURON Festiwalu Biegowego są konkurencje, w których należy wykazać się szybkością lub wytrzymałością. Czasami decyduje umiejętność zbiegania, innym razem zdolność szybkiej regeneracji albo pracy zespołowej. Jest też jedna konkurencja, w której te wszystkie cechy... nie mają kompletnie znaczenia.
Opublikowane: śr., 08/08/2018 - 08:52
Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego przyłącza się do obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Z inicjatywy Fundacji „Festiwal Biegów” i Marszałka Senatu RP, zorganizujemy w tym roku w Krynicy bieg na 1918 m. Czekają wysokie nagrody!
Opublikowane: śr., 08/08/2018 - 08:41

Strony