Aktualności Festiwal Biegowy

Młodych sportowców po biegach zapraszamy do Strefie Dzieci na degustację naturalnych chrupek i krążków Uno Natura.
Opublikowane: śr., 21/08/2019 - 09:36
Jak co roku na dzieci biorące udział w Biegach Małopolski czekać będą dodatkowe atrakcje. W trakcie oczekiwania na swoje starty zapraszamy uczniów i nauczycieli do udziału w konkursach, zabawach i quizach z nagrodami. Do Strefy gier planszowych zapraszamy całe klasy* do udziału w zabawach z nagrodami ufundowanymi przez naszych partnerów:
Opublikowane: śr., 21/08/2019 - 09:00
Józef Madej z Oświęcimia jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy Festiwalu Biegowego. Wszędzie go pełno, bo te trzy dni wykorzystuje do maksimum.
Opublikowane: śr., 21/08/2019 - 08:36
Przez dziewięć lat Festiwalu Biegowego rozegrano prawie 150 konkurencji. Oto lista zwycięzców krynickiej imprezy od 2010 roku.
Opublikowane: wt., 20/08/2019 - 08:46
Bieganie to... nie tylko bieganie. To także sporty uzupełniające, zdrowie, właściwe odżywianie, biznes i pieniądze. Dlatego od lat Festiwalowi Biegowemu w Krynicy-Zdroju towarzyszy Forum „Sport-Zdrowie-Pieniądze”, w którym uczestniczą gwiazdy wszystkich wymienionych wyżej dziedzin życia związanych z bieganiem. Wszyscy oni są gośćmi Festiwalu, czyli przede wszystkim jego uczestników i osób towarzyszących.
Opublikowane: pon., 19/08/2019 - 20:23
Joanna Kowalczyk z Krakowa należy do grona najwierniejszych uczestników Festiwalu Biegowego. Nie opuściła ani jednej edycji i w tym roku także planuje starty w Krynicy. W liczbie mnogiej, bo zawsze wybiera więcej niż jedną konkurencję. Lubi testować nowości, zmienia dystanse, szuka tych ulubionych. Choć twierdzi, że wszystkie są fajne i mimo dziewięciu lat doświadczeń, trudno jej wskazać tę najlepszą. Do Krynicy zawsze przyjeżdża z tatą Tadeuszem, z którym dzieli sportową pasję. On także nie opuścił ani jednej edycji.
Opublikowane: pon., 19/08/2019 - 08:54
Tadeusz Kowalczyk z Krakowa w tym roku wystartuje w Festiwalu Biegowym już po raz dziesiąty! Uczestniczy w nim od pierwszej edycji. I choć na przestrzeni lat zmieniały się konkurencje, w których startował, nigdy nie zmieniło się towarzystwo: zawsze przyjeżdża do Krynicy z córką Asią. I zawsze na trzy dni, by nie stracić niczego z wyjątkowej atmosfery festiwalu. Jest zawodnikiem uniwersalnym, biega po asfalcie, w górach oraz uprawia nordic walking. To właśnie Górskim Mistrzostwom Polski w Nordic Walking oddał serce i co roku kończy je na podium.
Opublikowane: ndz., 18/08/2019 - 19:16
Robert Faron po raz drugi został zwycięzcą 4. Flexistav Biegu Granią Tatr, przekraczając linię mety z czasem 9:09:20. Wynik jest jeszcze nieoficjalny, ale wszystko wskazuje na to, że Faron uzyskał najszybszy wynik w historii imprezy (nie jest to rekord trasy, bo meta tegorocznego biegu została zlokalizowana w Kuźnicach, a wcześniej na stadionie COS). Faron był o 9 sekund szybszy od wyniku Przemysława Sobczyka z 2013 r., zawodnika, który każdą z dotychczasowych imprez kończył na podium.
Opublikowane: sob., 17/08/2019 - 16:05
Biegaczka z Krakowa do Krynicy przyjedzie po raz piąty. Pobiegnie Runek Run, ale powoli planuje, by zmierzyć się z Biegiem 7 Dolin na 100 km. – Podobno pierwszą setkę trzeba przebiec właśnie na Festiwalu Biegowym – mówi Martyn Kantor. Trwają przygotowania pod start w Krynicy?
Opublikowane: pt., 16/08/2019 - 08:48
Rekordy frekwencji padły dziś na obydwu dystansach 7. Biegu Aleksandrowskiego z okazji Święta Wojska Polskiego. W rozegranym po raz piąty półmaratonie udział wzięło 415 osób, natomiast na starcie biegu na 5 km stanęło 505 zawodników. Mimo mocno przygrzewającego słońca, ubiegłoroczny rekord obecnej trasy półmaratonu na jednej pętli poprawiło aż pięciu panów i jedna pani.
Opublikowane: czw., 15/08/2019 - 20:54

Strony

kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce