Amki Snacks – zdrowsze słodkie przekąski na start


Opublikowane w pon., 10/08/2020 - 15:20

Szukasz zdrowszej przekąski po udanym biegu, aby odzyskać siły, ale jednocześnie masz ochotę na słodką nagrodę? Schrup sezamowe przysmaki z linii Amki Snacks! Dostarczają dodatkowych korzyści, takich jak błonnik, niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, a przy tym nie zawierające glutenu. Ale zanim to… do biegu – gotowi – start!

Amki TO GO – idealne na świeżym powietrzu

Naładowane sezamem Amki TO GO to pełnowartościowa, chrupiąca, zdrowsza alternatywa dla słodkich przekąsek, która wzbogaci aktywny dzień. Sezamki są dostępne w trzech wariantach smakowych (klasyczne, z miodem, z quinoa), mają bardzo prosty skład, są bezglutenowe oraz stanowią źródło błonnika. Sam sezam jest też źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych oraz witamin i minerałów. To idealny wybór na wycieczkę, popołudnie w ogródku czy sportowy, słoneczny dzień.

Amki Superfoods – poznaj moc sezamu i zbóż!

Amki Superfoods to innowacyjne batony sezamowe z odżywczymi zbożami ekspandowanymi. Zawierają tylko 4 proste składniki, mają wysoką zawartość tłuszczów nienasyconych, stanowią źródło błonnika oraz są bezglutenowe. Są dostępne w czterech wariantach smakowych: z gryką, z jagłami, z quinoa oraz z amarantusem. Delikatną słodycz zapewnia im dodatek naturalnego miodu. Nowość zadowoli konsumentów poszukujących zdrowszej alternatywy słodkich przekąsek, które zawierają dodatkowe wartości odżywcze.

Bądźmy w kontakcie!

Nasze nowe sezamki i batony sezamowe to zdrowsza alternatywa dla słodkich przekąsek, którą możesz mieć zawsze pod ręką. Rozsmakuj się w słodkich, chrupiących przekąskach marki Amki i poznaj nasz świat! Spotkajmy się online – wejdź na nasz profil na Facebooku i kliknij „Lubię to!” lub zaobserwuj nas na Instagramie (profil oraz hasztag #amkisnacks).

Znajdziesz nas także na stronie www.amkisnacks.com. Bądźmy w kontakcie!

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce