Kim jestem?

Mam 25 lat, pochodzę z Bielska Białej. Jestem instruktorem fitness oraz trenerem personalnym. Kocham sport, podróże, filmy i góry. Stawiam sobie cele które powolutku realizuję. Kocham rywalizację dlatego tak bardzo lubię startować w zawodach, gdzie zawsze daję z siebie tyle ile potrafię. Uwielbiam łączyć podróżowanie z bieganiem, dlatego też nie patrzę jak daleko jest start od miejsca zamieszkania. Największym moim biegowym sukcesem było zwycięstwo w Biegu Zbójnika - V otwartych mistrzostwach Bielska Białej w biegach górskich na dystansie 23km oraz drugie miejsce na dystansie 54km w Bielawie na Ultra Sowie. ;)

Od kiedy biegam?

Biegam od czerwca 2018 roku, czyli bardzo krótko ale na swoim koncie mam już parę biegów m.in parę półmaratonów oraz trzy ultramaratony. Dzięki bieganiu poznałam i nadal poznaję wiele wspaniałych ludzi. Uważam, że jeszcze wszystko przede mną. Nic tylko biegać. ;)

Czym jest dla Ciebie bieganie?

Bieganie jest dla mnie odskocznią od codziennych spraw. Kocham biegać i nie wyobrażam sobie życia bez biegania. Ciesze się, kiedy mogę założyć biegowe buty i pędzić przed siebie.

Moje rekordy życiowe:

  • 5 km - 22:07 - Drezno 2019
  • 10 km - 44:52 - Drezno 2019
  • 21 km - 1:36:07 - Drezno 2019
  • 54 km - 6:19:55 - Bielawa 2019
  • 64 km - 7:54:49 - B7D Krynica Zdrój 2019

Powoli do przodu.

Motto:

" Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągniecie co wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Festiwal Biegowy to... wspaniała trzy dniowa impreza... wspaniali ludzie... wspaniała sportowa atmosfera. Cudowne, malownicze trasy.

kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce