Atrakcyjne nagrody rzeczowe

 

Atrakcyjne nagrody rzeczowe


Opublikowane w śr., 28/07/2010 - 00:00

Łączna pula nagród 200 tysięcy złotych!!!

   
Pula nagród w Koral Maratonie Festiwalu Biegowego Forum Ekonomicznego to 100 tysięcy złotych i samochód osobowy Fiat 500 Samochód odbierze zwycięzca Koral Maratonu, który jednocześnie osiągnie wynik poniżej 2:20:00. 

Atrakcyjne nagrody rzeczowe
Obok bardzo wysokich wygranych finansowych najlepsi zawodnicy poszczególnych biegów otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe.   Będzie to sprzęt sportowy firmy Salomon oraz weekendowe pobyty w najlepszych hotelach Sądecczyzny  jak Geovita Spa czy Eris w Krynicy-Zdrój oraz Klimek Spa w Muszynie.

 Jeśli wynik nie zostanie osiągnięty auto zostanie rozlosowane wśród wszystkich uczestników, którzy ukończyli Koral Maraton.Zdobywcy miejsc I - III w klasyfikacji generalnej mężczyzn i kobiet Koral Maratonu Festiwalu Biegowego Forum Ekonomicznego  otrzymują pamiątkowe statuetki i  nagrody pieniężne, odpowiednio: 6000, 5000 i 4000 złotych. Wszyscy uczestnicy Festiwalu Biegowego którzy ukończą swoje biegi  otrzymają pamiątkowe medale. Dla tych którzy ukończą Koral Maraton i Bieg 7 Dolin przygotowano medale specjalne.  

Zdobywcy miejsc I - III w klasyfikacjach wiekowych kobiet i mężczyzn otrzymują pamiątkowe statuetki i nagrody pieniężne odpowiednio: 1500, 1000 i 500 zł.  Podczas Koral Maratonu Festiwalu Biegowego Forum Ekonomicznego prowadzone będą następujące klasyfikacje:
- do 29 lat
- do 39 lat
- do 49 lat
- powyżej 50 lat

Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia dodatkowych klasyfikacji.

Zawodnicy (zawodniczki), którzy otrzymają nagrody w klasyfikacji generalnej nie otrzymują nagród w kategorii wiekowej a nagrody te przechodzą wówczas na zawodników (zawodniczki) zajmujących kolejne miejsca w swojej kategorii wiekowej.

Wśród zawodników, którzy przekroczą bramki premiowe ustawione co 2 km na trasie Koral Maratonu i ukończą bieg rozlosowanych zostanie 20 nagród pieniężnych po 2 000 zł każda.

Zdobywcom nagród pieniężnych zostanie potrącony podatek dochodowy zgodnie z obowiązującymi przepisami.


NAGRODY BIEG 7 DOLIN

a. Wszyscy uczestnicy, którzy ukończą Ultramaraton otrzymają pamiątkowe medale i statuetki.

b. Zdobywcy pierwszych sześciu miejsc w Ultramaratonie Festiwalu Biegowego Forum Ekonomicznego otrzymają nagrody pieniężne:
I. miejsce - 6 000 zł
II. miejsce - 5 000 zł
III. miejsce - 4 000 zł
IV. miejsce - 3 000 zł
V. miejsce  - 2 000 zł
VI. miejsce - 1 000 zł


NAGRODY - BIEG MUSZYNIANKI -  ŻYCIOWA DYCHA

a. Wszyscy uczestnicy, którzy ukończą Bieg Muszynianki otrzymają pamiątkowe medale.

b. Zdobywcy miejsc I - III w klasyfikacji generalnej mężczyzn i kobiet Życiowej Dychy otrzymają statuetki i nagrody pieniężne:
I. miejsce - 3000 zł
II. miejsce - 2000 zł
III. miejsce - 1000 zł


NAGRODY SZTAFETA BZWBK

a. Wszyscy uczestnicy, którzy ukończą Życiową Dychę otrzymają pamiątkowe medale.

b. Pierwsze trzy sztafety otrzymają pamiątkowe statuetki, a ich uczestnicy atrakcyjne nagrody rzeczowe.


NAGRODY BIEGI KRÓTKIE

a. Wszyscy uczestnicy Biegów Krótkich otrzymają pamiątkowe medale.

b. Zdobywcy miejsc I - III w klasyfikacji generalnej mężczyzn i kobiet Biegu na Jaworzynę i Biegu na Górę Parkową otrzymują statuetki i nagrody rzeczowe.

c. Wśród wszystkich uczestników Biegów Deptaka Krynickiego rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody rzeczowe.


Nagrody pieniężne zdobyte przez zawodniczki i zawodników będą przekazywane wyłącznie przelewem na wskazane osobiste konto bankowe zawodnika (nagrody nie będą wypłacane gotówką). Warunkiem otrzymania nagrody pieniężnej na konto bankowe jest wypełnienie i dostarczenie na adres organizatora niezbędnych druków wymaganych przez urząd skarbowy w nieprzekraczalnym terminie 30 dni od daty zakończenia imprezy.

Organizator umieści informacje o wartości poszczególnych nagród na swojej stronie internetowej www.festiwalbiegowy.pl najpóźniej 10 dni przed rozpoczęciem Festiwalu Biegowego.

Łączna pula nagród gwarantowanych przez organizatora wynosi 200 tys. PLN.

Więcej o nagrodach Festiwalu Biegowego Forum Ekonomicznego

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce