B7D, Runek Run, Jaworzyna... opłać transport do 31 sierpnia


Uczestnikom 8. PKO Festiwalu Biegowego, którzy chcą dojechać na start biegów rozpoczynających się poza Krynicą autokarami organizatora przypominamy, że muszą opłacić ten transport. Macie na to czas do 31 sierpnia. 

Płatny transport dotyczy Biegu 7 Dolin 64 km (start w Rytrze), Biegu 7 Dolin 34 km (start w Piwnicznej-Zdroju), Runek Run 17 km  i Runek Nordic Walking (start w Szczawniku), Biegu na Jaworzynę i oraz Jaworzyna Hill Nordic Walking (start na Jaworzynie Krynickiej). Rejestrując się do tych konkurencji poprzez formularz zgłoszeniowy jest możliwość wyboru transportu - koszt od 5 do 12 zł/os w zależności od konkurencji.

Koszty transportu:  

  • Bieg 7 Dolin 64 km - 12 zł
  • bieg 7 Dolin 34 km - 12 zł
  • Runek Run 17 km - 8 zł
  • Runek Nordic Walking - 8 zł
  • Bieg na Jaworzynę - 5 zł
  • Jaworzyna Hill Nordic Walking - 5 zł

Osoby, które przy rejestracji nie zaznaczyły opcji transportu ale nie opłaciły jeszcze zgłoszenia, mogą dodać transport do swojego "pakietu" logując się do Profilu Uczestnika (szczegóły). Można to zrobić w terminie do 31 sierpnia. 

Osoby, które przy rejestracji nie zaznaczyły opcji transportu ale opłaciły już zgłoszenie, powinny skontaktować się z nami (zapisy@isw.org.pl lub 22 583 11 55) by dodać transport do zgłoszenia. Odpowiednią kwotę należy przelać na konto Fundacji "Festiwal Biegów": PKO BP SA, 28 1020 1097 0000 7902 0245 8578 - w terminie do 31 sierpnia. 

Potwierdzeniem opłacenia transportu będzie specjalna opaska, którą otrzymacie w biurze zawodów. Wstęp do autokarów WYŁĄCZNIE na podstawie opaski. 

Przypominamy, że transport z mety Życiowej Dziesiątki (Muszyna - Krynica) dla wszystkich uczestników tego biegu, a także dla uczestników Iron Run na ultramaraton 64 km i bieg na Jaworzynie JEST BEZPŁATNY. 

Fundacja "Festiwal Biegów"


Polecamy również:


Podziel się: