Bezpieczeństwo zależy od każdego z nas

 

Bezpieczeństwo zależy od każdego z nas


Opublikowane w pt., 02/10/2020 - 20:48

 

W czasie pandemii zdrowie i poczucie bezpieczeństwa to nasza wspólna sprawa. Zależy od każdego z nas! My stanęliśmy na głowie, żeby przygotować bezpieczną imprezę, zgodną z wszystkimi aktualnymi wymogami prawa. Od Was oczekujemy respektowania przepisów i ścisłego stosowania się do zaleceń organizatorów i służb ochrony.

Prosimy o zachowanie dystansu, używanie rękawiczek jednorazowych lub częstego stosowania żeli antybakteryjnych. W czasie przygotowań do biegu, na starcie, mecie i podczas całego pobytu w Krynicy koniecznie noście maseczki zakrywające usta i nos!

Jak pamiętacie, musieliśmy zmienić termin naszego wydarzenia, najpierw bowiem planowaliśmy Festiwal w pierwszej połowie września. Datę musieliśmy zmienić z powodu ograniczeń wynikających z COVID-19.

Pandemia wymusza na nas wszystkich ograniczenia, uniemożliwia przygotowanie Festiwalu Biegowego, jaki znacie z poprzednich lat. Dlatego tegoroczne wydarzenie jest mniejsze. Z uwagi na przepisy byliśmy zmuszeni do rezygnacji z kilku aktywności, które od lat towarzyszyły krynickiej imprezie. Chodzi o Forum Sport Zdrowie Pieniądze czy Strefę Dzieci. Zorganizowaliśmy natomiast festiwalowe EXPO, w którym udział bierze kilkadziesiąt firm.

W ramach Programu Scenicznego na scenie w Pijalni Głównej zobaczymy występy artystów, którzy pokażą kulturę gór. Zorganizowaliśmy je w ramach Festiwalu Zespołów Lachowskich i Góralskich.

Pomimo wielu przeciwności, udało się nam zorganizować wydarzenie, które rozpoczęło się dziś i potrwa do niedzieli. Nie będzie dużych startów, będziemy biegać podzieleni na grupy. Ograniczymy czas przebywania w strefach startów. Ku naszemu i Waszemu smutkowi, z powodu pandemii musieliśmy nawet zmienić zasady dotyczące konkursu o główną nagrodę Festiwalu – samochód Toyota Yaris.

Trzymamy kciuki za wszystkich biegnących, życzymy samych życiówek!

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce